05331657345

Avcılar Hurdacı

Avcılar Hurdacı Telefonu 0 (533) 165 7345 Numaramızı arayın, Anında Fiyat Teklifi Alın!

Avcılar hurdacı telefonu 0 (533) 165 7345 arayıp, bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul genelinde hizmet veriyoruz. En yakın hurdacılar sitesi içinde yer alıyoruz. Avcılar hurda fiyatları hakkında bilgi almak için aynı telefon numarasıyla irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz, aşağıdaki Whatsapp iletişim linkinden hurda fotoğrafları gönderebilirsiniz. Böylelikle size özel hurda teklifi alabilirsiniz.

ikon Hurdacı Avcılar, İstanbul yakınında güvenilir bir geri dönüşüm firması mı arıyorsunuz?

ikon Elinizdeki hurdaların değerini mi öğrenmek istiyorsunuz?

ikon Satılık hurdalarınız için anında fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

ikon Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesiyle değerlendirmek mi istiyorsunuz

ikon Anında nakit ödemeyle hurdalarınızın satışını yapmak mı istiyorsunuz?

İSTANBUL / AVCILAR

avcılar

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Ücretsiz Keşif
  • Adresten Alım
  • Nakit Ödeme
  • Profesyonel Hizmet
AVCILAR HURDACI TELEFONU
0 (533) 165 7345

Hemen Arayın

Ambarlı Mah.Cihangir Mah.Denizköşkler Mah.
Barbaros Mah.Esatpasa Mah.Fetih Mah.
Firuzköy Mah.Gümüşpala Mah.YeşilkentMah.
Mustafa Kemalpaşa Mah.Tahtakale Mah.Üniversite Mah.
Metal HurdasıElektronik HurdasıSökülecek HurdasıMotor
Tonajlı Plastik HurdasıAkü HurdasıAlüminyumZamak
Boru HurdasıÇelik HalatKlima HurdasıGemi Zinciri
Boru Direk HurdasıBuzdolabı MotoruBeyaz Eşya MotoruAnakart
Bilgisayar KartlarıCep TelefonuPlywoodHurda Konteyner
Damlama HortumuSarı PirinçElektronik AnakartRam
Elektrik KablosuHurda EkovatGalvaniz BoruPimapen
ÇinkoÇelik Halatİnşaat DemiriTeneke
Araba JantıKromÇinkoDKP
PVCSoyma BakırKabloKurşun

Atık hurda çeşitleri dışında toptan alım satım yaptığımız hurda türleri için telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Avcılar’ın neresinde hurda satabilirim?

Ambarlı, Cihangir, Barbaros, Denizköşkler ve Yeşilkent gibi mahalleler başta olmak üzere, Avcılar’ın her yerinde hizmet veriyoruz.

Avcılar hurdacılık firmaları ne alır?

Müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Bu nedenden dolayı her türlü hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Yeni açılan geri dönüşüm firmaları ile firmamız arasındaki tecrübe farkını açıklamaya çalışıyoruz. Avrupa yakasının tamamında hurda alımı yaptığımızı söylemiştik.

Tonajlı hurda kablo ve bakır hurdası, alüminyum hurda, hurda sarı, çinko hurdası, ekstra demir, kurşun alımı yapıyoruz. Toptan hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konumdayız. Adresten hurda alım hizmeti vermekteyiz. Kalay hurda, torna artığı hurda malzeme, çinko hurda, hurda zamak antimon, çelik hurdası alım satımı yapıyoruz.

En büyük geri dönüşüm ve hurdacılık firması Tuğsan aramanızı bekliyor! Sizlerde her türden hurda inşaat demiri satmak sebebiyle hatlarımızı rehberinize ekleyebilirsiniz.

Sorunlarınıza çözüm üreterek daha kârlı bir hurda ticareti yapmak istiyoruz. İstanbul’un Avcılar ilçesinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın yüklenmesi için en yakınınızdaki hurda nakliye çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Hurdacılıkta 25 senelik deneyimle hurda piyasasına yenilikler getirmeyi ilke ediniyoruz. En yakın Avcılar hurdacı firma olarak hizmetinizdeyiz.

Yirmi beş yıldan bu günlere binlerce ton metal hurdasını geri dönüşüm aracılığı ile ülke ekonomisine kazandırdık. Bu sayede kullanılandan az doğal kaynak yok edildi. Tonajlı inşaat hurdası, hurda inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu hurdası, hurda döküm demir, hurda demir pik alıyoruz.

Hurda hurda sarı vana musluk, hurda MS-58 sarı külçe, hurda fosfor araiş (Cusn8), hurda sarı oto radyatör, kırkambar sarı hurda, sarı pirinç talaşı, su saati alan yerler arasında yüksek fiyatları veriyoruz.
Soyulmamış hurda kablo alanlar arasındayız. Yakın çevrede çelik içli kablolar, fare yemez kablo hurdası, hurda yer altı enerji kablosu, yeraltı kablosu için en yüksek fiyat listesini vermekteyiz. Kablo alan hurdacılar başlıklı içeriğe bir göz atabilirsiniz.

Avcılar’ın en büyük hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda ticareti diliyoruz. hurda %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, hurda %30 bakırlı kablo, hurda elektrik kabloları alımında uzmanız.
Yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasadan fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Ptt kablo hurdaları, telefon kablo hurdası, hurda ptt kablosu içi, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz.

İç tesisat kablosu hurdaları, hurda karışık kablo, antigron kablo hurdası, enya kablo, tek damar kablo alıyoruz. Avcılar’da hurdacı firmasıyız. Kablo hurda alımı yapıyoruz.
Hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum kutu, alüminyum petek radyatör almaktayız. Bize hurda satanların yardımıyla daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Alüminyum, simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal bir element. Rengi gümüş olan, sünek bir metal cinsidir.

Adresten alüminyum curuf hurdası, profil eloksallı alüminyum hurdası, hurda alüminyum klima radyatörü, alüminyum alikobant hurdası almak için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Alüminyum tel, alüminyum petek, eski alüminyum tencere, alüminyum sac levha, çıkma jant, alüminyum tabak hurdası ticareti yapan firmayız.

Bize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Sitemizdeki hurda alüminyum kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, araiş, hurda alüminyum kartel, alüminyum matbaa hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

Hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Her çeşit yüksek tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapılır. Alüminyum hurdası kilo fiyatları için firmamıza ulaşın.

Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası fiyatları ile hizmet sunmaktayız. Hurda bakır geri dönüşüm tesisine sahibiz.

Avcılar hurda bakır fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayabilirsiniz. Hurda bakır ham madde, hurda bakır petek, hurda, levha, kap kacak hurdası almaktayız. bakır lama, bakır tencere hurdası, hurda TTR kırma, tel, hurda bakır kazan alınır.

Bakır alan hurdacı firmamızı zorlanmadan arayarak kaliteli hizmetin keyfini yaşayın! Hurda bakır alım satımında deneyimliyiz. Profil, bakır boru hurda, soyma bakır, bakır kızıl talaş, bakır yanık hurda, hurda antigron bakır kırma granür, 40 ambar alıyoruz.

Güncel hurda krom paslanmaz fiyatları öğrenmek için arayınız. İstanbul genelinde hurda krom 201, krom makine parçası, paslanmaz krom 201 hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 202 kalite talaşı, krom 430 kalite hurdası, 202 paslanmaz krom hurda, hurda paslanmaz krom 430 kalite talaşı alıyoruz.

Krom hurda alımı gönderimizi incelerseniz harika olacaktır. Yerinden krom 310 hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 hurda, 304 krom hurda, krom 316 hurdası talaşı, hurda krom 316, 304 kalite paslanmaz hurda krom talaşı alan alıyoruz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Avcılar/İstanbul yakınında hurda alan yerler arasında geri dönüşüm ve hurdacılık sektörünün lideriyiz. Hurdalarınızın değerini güncel fiyatlarla hesaplayarak, nakit ödüyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımızla sektöre yön veriyoruz. Bu nedenle en çok tercih edilen hurda fabrikası ve atık firmaları içerisinde yer alıyoruz.

Size nasıl hurda satarım?

Avcılar hurdacı telefon numarası 0 (533) 165 7345 yardımıyla firmamızı arayın. Hurdalarınızın miktarını yaklaşık olarak söyleyin. Size sunulan ortalama fiyat teklifinin ardından onayınız istenecektir. Teklifi onayladıktan sonra mobil araçlarımıza bulunduğunuz yere geliyoruz. Keşif hizmetiyle yeni teklifimizi oluşturuyoruz. Bu yöntemlerle hurdalarınızı peşin satın alıyoruz.

Avcılar Hurdacı
0 (533) 165 7345 Whatsapp ile Mesaj