05331657345

Yıldırım Hurdacı

Hurdanızı almak amacıyla yerinize geliyoruz. Yıldırım’ın hurdacısı Tuğsan Metal liderliğinde Yıldırımda hurdacılık faaliyetlerinin kurumsallığa kavuşmasını sağlamaktayız.

Tonajlı miktarda hurda alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat teklifler ediyoruz. Yıldırım hurdacı olarak Yıldırımın her sokağında hizmet veriyoruz. Tuğsan Metal size geceleri de hizmet sunmaktadır. Yıldırım merkezinin kullanılmış ofis mobilyası ve hurda malzeme için eşyanızın bedelini nakit ödüyoruz.

Yıldırım da hurda plastik ve metal dönüşümü yapan fabrikayız. Yıldırım hurdacısı olarak eşsiz fiyatlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Yıldırım hurdacı firmaları içinde hizmetlerimizle öncülüğü başarmaktayız. Hurdanızı nakite çevirmek için boş vaktinizin kıymetini bilerek çağrı merkezimize ulaşıp dört dakika geçmeden fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Yıldırım hurdacıları içinde hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Yıldırım hurdacı firması olarak kaliteli servislerimizi sizin için bir araya getirdik.

Hurda alım satımında tecrübe ile değerinden yüksek hurda fiyat teklifi sunabiliyoruz. Anlık Yıldırım hurda fiyatları ile alım satım yapıyoruz. Aldığımız hurdaların bedelini alırken hesaplıyoruz.

Yıldırım’da Hurdacı Numarası

Yıldırım yerinden her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Şimdi numaramızı tuşlayarak, günlük hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak nedeniyle operatörlerimizi aramanız yeterli olacaktır.

Yirmi beş senedir binlerce kiloda demir hurdasını geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Bu sayede gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellenmiş oldu. Bilindiği üzere hurdacılık doğaya fayda sağlamaktır. Sizde dilerseniz elinizde bulunan hurdayı satarak Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Yıldırım hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında hızlıca tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Yıldırım’ın Hurdacı Firması

Sizlerde her türlü hurda malzeme satmak sebebi ile bizi tuşlamalısınız. Yıldırım da hurdacı olarak Yıldırım’ın çevresinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için en yakın hurda nakil elemanlarımızı göndermekteyiz. 25 senelik sektörel tecrübe ile Yıldırım piyasasına liderlik ediyoruz. En yakın Yıldırım hurdacı telefon numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Bursa’nın her yerinde yaptığımız gibi Yıldırım etrafında da tüm servislerimizi sürdürüyoruz. Tecrübeli Bursa hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Yıldırım hurdacı mı arıyordunuz? Yıldırım hurdacısı Tuğsan Metal aramanızı bekliyor! Kurumsal anlayışla daha fazla kazanç elde etmeye özen göstererek kalitemizi arttırıyoruz.

Yıldırım Hurda Alımı

Bugün ki gönderimizde sizin gibi hurdasını değerinde satarak para kazanmak isteyen ziyaretçilere Yıldırım’da hurda alan fabrikalarla firmamızın arasındaki kalite farklarını açıklamış oluyoruz. Yıldırımda hurda çinko, makine artığı, kalay hurda, çelik hurda, hurda zamak almaktayız. Yıldırım’da hurda alım satımı işlerinizde yardımcı oluyoruz.

Toptan ekstra demir, bakır, kurşun hurdası, hurda kablo, çinko hurdası, sarı hurda ve hurda alüminyum aldığımızda fiyat listeleri sunuyoruz. Yıldırım’da hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla öncülük yapmaktayız. Yıldırım da adresten hurda cam alım hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimizin memnun olmasına öncelik vererek sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi istiyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz.

Demir Hurda Alımı

Yıldırımda teneke, toplama demir hurdası, dkp demir hurda, ekstra demir hurdası, hurda demir talaşı ticareti yapan firmayız. Müşterinin istediği adresten çıkma demir kapı, tufal, asansör hurdası, demir trabzan hurdası, demir pencere korkuluğu, alımı yapan hurdacıyız. Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma paylaşımımızı incelemek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Demir hurdası alan firmalar içinde şirketimizi seçmenin faydasını elde edeceksiniz. Toptan pik demir hurdası, inşaat hurdası, inşaat demiri çubuğu, demir döküm hurdası, inşaat demiri hurdası alırız. Demir, Yıldırım’da en çok bulunabilen metaller arasındadır. Buradaki Yıldırım hurda demir kilo fiyatı dün güncellenmiştir.

Yıldırımda Alüminyum Hurdası Alımı

Firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle sizlere minnettarız. Her çeşit yüksek tonajlı alüminyum hurdası alıyoruz.
Yıldırım hurda alüminyum fiyatları sormak için yetkililerimizle iletişime geçin.

Hurdalarını bize satanların destekleriyle Yıldırım genelinde sürekli tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, eski alüminyum tencere, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum jant, hurda alüminyum tel alan hurdacı firmasıyız. Yıldırımda yerinden hurda alüminyum klima radyatörü, alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum alikobant içi siyah, profil eloksallı alüminyum hurdası alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz.

Kimyasal elementlerden biri olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek bir metal cinsidir. Bursa Yıldırım’da alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Alüminyum piston, alüminyum kalıp, hurda araiş, alüminyum kartel, alüminyum kalın profil için nakit ödeme veriyoruz.

Hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum üretim artığı alımı gerçekleştiriyoruz. Bu sayfadaki Yıldırım alüminyum hurda kg fiyatı güncellenmiştir. Bloğumuzda bulunan alüminyum hurda alanlar konuya bir göz atın.

Yıldırım Hurda Krom Alım Satımı

Bursa Yıldırım’da hurda krom 201, 201 krom hurdası talaşı, krom 202 hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 202 kalite, paslanmaz krom tank, paslanmaz krom 430 kalite hurda talaşı, 430 kalite krom paslanmaz hurdası almaktayız. Yerinden paslanmaz krom 304 kalite hurda talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 316, krom 310 hurda, krom 310 hurdası talaşı, krom 304 kalite hurda ticareti yapıyoruz.

Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Sert yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Yıldırım’da hurda krom alan firmayız. Yıldırım hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için arayınız.

Paslanmaz krom alan hurdacılar içinde yer alan Yıldırım hurdacı depsouyuz. Krom hurda fiyatı sayfamıza bir göz atabilirsiniz.

Yıldırım’da Hurda Kablo Alımı

Tonajlı hurda kablo alımı yaparken kablo hurdası piyasası pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Yıldırımda hurda kablo alan fabrikalar arasındayız. Ptt kablo içi (deşe), ptt kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları satmayı isteyenler bize ulaşın.

Hurda elektrik kablosu, hurda %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Hurda karışık kablo, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo, tek damar kablo hurdaları, enye kablo hurdaları için nakit ödeme yapıyoruz. Yıldırım merkezinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz.

Kesin sitemizde önceden yazılmış hurda kablo alanlar makaleyi okuyabilirsiniz. Yıldırım ın en iyi hurdacısı olmanın gururunu paylaşıyoruz. Çevremizde çelik zırh kabloları, çelik içli kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası, hurda yeraltı enerji kablosu alımı esnasında piyasasının üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz.

Hurda Bakır Alan Yıldırım Hurdacı

Bursa Yıldırım’da hurda bakır alan hurdacı firmasıyız. Yıldırım hurda bakır fiyatları için arayabilirsiniz. Yıldırım da hurdacısı olarak bakır hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır süs eşyası, levha, hurda bakır ham madde, hurda bakırlı petek, kap kacak alıyoruz. Hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır lama, TTR kırma, büyük boy bakır kazan alınır. Bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgi yer alıyor. Hurda bakır fiyat listesi tüm Yıldırım için geçerli olmayabilir. Soyma bakır, bakır antigron kırma granür, ince bakır profil, kırkambar hurda, hurda yanık bakır, 3/8 bakır boru hurda, kızıl bakır talaş hurda alan hurdacı firmasıyız. Yıldırım’da bakır hurdası alımı yapan hurdacı telefonunu tek tuşla arayın deneyimli servislerin keyfini sürün!

Yıldırım da Hurda Sarı Alımı

Sayfamızdaki Yıldırımdaki sarı pirinç hurdası fiyat listesini her gün gönderiyoruz. Hurda pirinç sarı içeriğiyle yazılmış metini inceleyebilirsiniz. Yıldırım hurda sarı fiyatları sormak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Yıldırım hurdacı firması Tuğsan Metal firmamızla hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz.

Tuğsan Metal olarak çubuk sarı talaşı MS-58, pirinç sarı araiş hurda, MS-58 çubuk ucu parça sarı, MS-64 sarı araiş hurdası, sarı pirinç araiş MS-70 almaktayız. Yıldırım da hurda sarı oto radyatörü, hurda fosfor (Cusn8), kırkambar sarı, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, sarı pirinç talaşı, sarı külçe MS-58 hurdası alan firmayız.

Yıldırım 2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Sanayi tipi 2.el mutfak malzemeleri alımı yapıyoruz. Titiz kullanılmış bulaşık makinaları, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alınır. Temiz bakır tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Popcorn makinesi, su sebili, kıyma çekme makineleri, tabldot, kahve makinesi, köpüklü ayran makineleri, doğalgazlı çay otomatı temin etmekteyiz. Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom küvet, meze dolapları, restorant tipi set üstü mekap vs cafe lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanını incelemek için sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Plastik Hurda Alım Satımı

Tonajlı kırmızı, mavi kapak hurda, hurda kırkambar plastik, şeffaf pet şişe hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen parçası Yıldırım hurdacısıyız. Yıldırım’da ABS plastik, hurda jelatin, hurda kristal polistiren, polipropilen alımında lider konumdayız. Yıldırım hurda pimapen fiyatları öğrenmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Plastik hurdası, hidrojen, azot, Karbon, (O) oksijen ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Dayanıklılık bakımından en ideali çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatıların söküm işleri diğerinden farklı yöntemlerle tamamlanır. Mekânlar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatılar mekânların kullanımını kolaylaştırmaktadır. Yıldırımda çelik konstrüksiyon ahır sökümünde tecrübeli personellerimizle hizmetler vermekteyiz. Prefabrike bina ve çelik konstrüksiyon yapılar sökülürken binanın inşaat projesine özen gösterilmelidir. Böylelikle 2.el çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecekler alıcılar sunulabilir. Çelik çatı söküyoruz. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır.

Çelik Raf Hurda Alanlar

Yıldırım hurda metal raf fiyatları istemek maksadiyla mobil numaramızı arayabilirsiniz. 2.el market rafı ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet veriyoruz. Fiyatları incelemek için hurda raf sayfamıza bakabilirsiniz. Özellikle restorasyon yapan marketler tarafından satışa çıkarılan orta reyonlar, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, demir raflar, mağaza raf hurdası arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Çelik raf hurdası alımı yapıyoruz.

Karton Hurda Alan Hurdacı

Dilediğiniz yerden fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı, defter hurdaları, peçete alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra müşkülpesentle satıcıya çok daha fazla kazanma şansı yöneltiyoruz.
Yıldırım hurda kağıt fiyatları sormak için arayın. Yüksek fiyatlarla hurda beyaz kağıt, karton hurdası, koliler, renkli kağıt hurdaları alıyoruz. Kitap hurdası hakkında geniş bilgi edinmenizi sağlayacak olan okumalısınız. Yıldırım da hurda karton kağıt almaktayız. Yıldırım genelinde kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete alıyoruz.

Yıldırım Çinko Hurdası Alımı

Element olan çinko siyanür, amonyak, amin, halojen iyonları ile birleşerek bileşikler meydana getirmektedir. Çinko, yer kabuğunda en fazla miktarda bulunabilen metal elementlerdendir.

Mavimsi açık gri renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Çinko, eski çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Fakat kullanım biçimi ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Yıldırımda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü alıyoruz.

Yıldırım Hurdacılar Sitesi

Bursa Yıldırım hurdacılar sitesi içinde hizmet sunuyoruz. Katiyen hurda araç veya otomobil hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısı ile hurda veya çıkma otomobil yedek parçası almak maksadı ile gelen telefonları kabul etmemekteyiz. Şüphesizki Yıldırım oto sanayisi içinde ikinci el otomobil yedek parçası ihtiyacınızı bulabilecek firmalar bulabilirsiniz. Rica ederiz bu tarz işlerinizde onlarla irtibat kurun.

Yıldırım organize sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 34, Nema 17 step motor hurdası alım yapıyoruz.

Hurda nikel şablon, karbür hurdası, motor hurda, hurda titanyum, hurda imalat artığı alım satımı yapıyoruz.

Yıldırım Akü Hurdası Alımı

Sulu akü hurdaları, hurda küçük akü, hurda kuru akü almaktayız. Aküler; arabalar, motorsikletler benzeri taşıtlar ile çeşitli elektrikli alet edavatlarda enerji depolamak amaçlı kullanılıyor. Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcılara akım göndermek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj gidermek amacıyla akünün benzeri görevleri vardır. Yıldırım hurda akü fiyatları için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Elektrik enerjilerini kimyasal biçimde depolayarak gerektiğinde elektrik şeklinde vermeye yarayan depolardır. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme gereken yerlerde kullanılır.

Sac Hurda Alım Satımı

Tavuk kümesi çatısı kaplamak için kullanılabilir. Yıldırım sac hurda alım satım hizmeti verdiğimiz bölgelerdendir. Demir kapı, çatı kaplaması, sandviç panel, varil üretim alanlarında kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli otomobillerin kapaklarında, uçak ve gemi gövdelerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Çatı, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretiminde kullanıldığı görülmektedir. Bütün bu eşyalardan sac hurda çıkarılabilir.

Hurda sac geri dönüşüm yapan iş yerleri tarafından satın alınır. Sac; demirlerin ince veya kalın levha şekline getirilen halidir. Merdaneyle farklı inceliklerde düzleştirilmektedir. Belirli ölçülerde şeritler halinde kesilir.

Yıldırım Hurdacı Hurda Fiyatları

Güncel sayfamızdaki yeni hurda fiyatları metni ziyaret edin. Anlık hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için hemen arayın. İnternet sitemizdeki Yıldırım hurda fiyatları anlık güncellenmektedir. Tüm alımlarımızı özel Yıldırım hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz.

Elektronik Hurda Alan Yerler

Adaptör, GSM baz istasyonu kartları, elektrik pano malzemeleri, elektrik trafoları, kontaktörler, IOS telefon kartı, termik röleler, röle alıyoruz. Klima, vantilatör, bulaşık makinesi, ütü masası, ocak, çay kahve makinesi, kombi, saç kurutma makinesi, çamaşır makineleri, ütü, buzdolabı, fırın almaktayız. Bilgisayar Hurdası renkli yazıcı, ram, SSD hard disk, LCD monitör, scanner, DDR rulo artıkları, power supply, ana kart, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makinesi, modem, ekrankartı, server, porselen işlemci almaktayız. Her nevi elektrikli eşya alırken bedelini anında ödüyoruz.

Yıldırım İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Yıkılan ardiye binalarından alınan yeni gibi 2.el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı satıyoruz. Dolayısıyla batmış fabrikalardan aldığımız küçük uygun fiyatlı laminant parke, fayans ve kalebodurlar, tavan, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz.

İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç makinesi, boya makinesi, alçı karıştırma makinesi az kullanılmış seyyar iskele, plywood hurda mevcuttur.

Yıldırım Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkım işi yapmak iş sağlığı nedenleriyle risk taşıyan işler arasındadır. Deneyim kazanmış ekipler tarafından kontrollü bir biçimde yapılmalıdır. Sökümden önce yıkımı yapılacak fabrika binasının incelikle dolaşılması gerekmektedir. İnşaatların projeleri ötekilerden farklılık gösterir. Dolayısı ile yıkım gereksinimleri de farklı yapılmalıdır. Yıldırım fabrika yıkım işleri itinayla tamamlamaktayız.

Yıldırım da Hurda Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi istemelisiniz. Bilindiği gibi her türlü malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Lakin ikinci el jeneratörler bozuk olsa dahi alınıp satılabilir. Yıldırımda ikinci el jeneratör hurdası alıyoruz. Yıldırım ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemiz için bizimle iletişime geçin. Elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan alanlarda jeneratörler kullanılmaktadır.

Kurşun Hurda Alımı

Tuğsan Metal olarak Yıldırım’da Çatı minare kurşunu, hurda kurşun levha, kurşun yağmur oluğu hurdası, hurda kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Yıldırımda hurda çinko levha alımlarına özel fiyat teklifi sunuyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayın. Kurşun bilinen en eski metaldir. Yer kabuğunda doğal olarak rastlanmaktadır.

Doğadaki kurşunlar kazma, kırma, patlatma ve öğütme ve benzeri aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Kurşun madeni pigmentler ve kimyasal maddelerde, çeşitli alaşımlarda, akü imali, mühimmat üretiminde, kabloların izolasyonlarında, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtım malzemelerinde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde kullanılmaktadır.

Yıldırım Hurdacı
0 (533) 165 7345 Whatsapp ile Mesaj