05331657345

Seyitgazi Hurdacı

Seyitgazi hurdacı firması olarak her türlü hurda alıyoruz. Tuğsan Metal tecrübesi ile Seyitgazi çevresinde hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerinin değişmesine kurumsal katkı sağlamaktayız.

Seyitgazi’nin bütün sokaklarında hurda ve az kullanılmış ev eşyaları alımlarında hurdaların değerini nakit ödemekteyiz. Seyitgazi hurda alım satım ve geri dönüşüm tesisleri içinde hizmetlerimizle lider konumdayız.

Hurda alımı yaparken tutarını yükleme esnasında sunduğumuz teklifteki fiyat listesiyle hesaplıyoruz. Elinizdeki hurda malzemelerinizi kapınızdan alıyoruz. Tüm hurda eşyalarınız için vakitinizi durduk yere harcamadan elemanlarımıza ulaşıp üç dk içerisinde fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Hurda malzeme alımında deneyimle hurda malzemenizi öteki hurdacıların üzerinde üzerinde nakit ödeme ile almaktayız. Seyitgazi merkez hurdacısı olmanın onurunu personellerimiz ile paylaşmaktayız.

Toptan hurda malzeme alımlarında yüksek fiyat sunuyoruz. Seyitgazi hurdacı firmalar içerisindeyiz. Alanında uzman Seyitgazi hurdacı firması olarak yükseltilmiş fiyat listeriyle dilediğiniz konuma geliriz.

Seyitgazi güncel hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmetleri için yerinize geliyoruz. Seyitgazi’de hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Seyitgazi hurdacısı Tuğsan Metal hurdalarını satacaklara 7 gün yirmi dört saat hizmet vermektedir.

Seyitgazi Hurdacısı

Seyitgazide hurdacı firması olarak Seyitgazi’nin etrafında hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda eşyanız için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sürümden normalden çok kazanmak istemekteyiz. Hurdacılıkta 25 senelik sektörel deneyim ile Seyitgazi piyasasına liderlik ediyoruz. En yakın Seyitgazi hurdacı numaramızı arayın. Eskişehir’in tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Seyitgazi genelinde de bütün hizmetlerimizi sürdürüyoruz. En yakın Eskişehir hurdacı ihtiyaçlarınızda hizmet vermekteyiz.

Seyitgazi’de hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Seyitgazi’deki en tecrübeli hurdacı Tuğsan Metal ile tanışma vaktiniz gelmiş! Siz çok değerli müşterilerimizde her türden hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle mobil hatlarımızı çaldırabilirsiniz.

Seyitgazi Hurda Alımı

Şimdi de sizin gibi hurdasını satmak isteyenlere Seyitgazide hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla bizim aramızdaki farkımızı anlatmaya çalışıyoruz. Seyitgazi’de makina artığı hurda, hurda zamak antimon, çelik, hurda çinko, kalay hurda alım satımı yapmaktayız. Seyitgazi de her türden hurda malzeme alım satımı yaptığımızı söylemiştik.

Toptan alüminyum hurda, kablo hurdası, hurda bakır, hurda kurşun,çinko, sarı hurdası ve hurda demir alımında yükseltilmiş fiyat listesi sunuyoruz. Seyitgazide hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla sektörün lideriyiz. Seyitgazi’de adresinizden hurda almaktayız. Hurdası olanların memnun kalmasına öncelik vererek sürüm sayesinde kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği kapınıza getirmekteyiz.

Seyitgazi Hurdacı Telefon Numarası

Şimdi telefonumuzu arayarak, güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satın. Yirmi beş yıldır on binlerce ton hurdayı geri dönüşüme kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile gereğinden az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Seyitgazi hurdacı telefon numarası sitemizin altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Bu sebep ile hurda malzeme fiyatları sormak amacı ile telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. Seyitgazi her tür hurda alım hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Görüldüğü üzere geri dönüşüm geleceğe faydalı olmaktır. Şayet sizde isterseniz elinizdeki hurdayı bize satarak doğaya ve ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

Seyitgazi Hurda Demir Alımı

Hurda demir alan geri dönüşümcüler içindeyiz.
Seyitgazi hurda demir fiyatları sormak için arayınız. Seyitgazi de tonajlı inşaat demiri hurdası, döküm demir hurdası, inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu, hurda demir pik alıyoruz. Güncel demir hurdası ton fiyatı için Seyitgazi hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar sayfamızı şahane olur. Hurda demir, dünyada en çok bulunan madenler içerisindedir. Sitemizde yer almakta olan Seyitgazi inşaat demiri kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız.

Dilediğiniz yerden asansör malzemesi hurdası, demir pencere korkuluğu, hurda tufal, demir trabzan, demir ev kapısı, Seyitgazi geri dönüşüm ve hurda firmaları içindeyiz. Seyitgazi bölgesinde demir talaş hurda, DKP demir, toplama demir hurdası, extra demir hurda, teneke hurdası alımı yapıyoruz.

Seyitgazide Alüminyum Hurda Alan Hurdacı

Seyitgazi hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tencere ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Kimyasal bir element sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkte, sünebilen metal cinsidir. Firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle teşekkür ederiz.

Sitemizdeki Seyitgazi alüminyum hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Alüminyum piston hurda, alüminyum kalıp, araiş, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil alım satımı yapıyoruz. Sizlerin yardımıyla Seyitgazi genelinde sürekli gelişiyoruz.

Hurda alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum kutu, alüminyum talaş, alüminyum levha alımı için arayın. Her tür yüksek tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz.
Seyitgazi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Seyitgazi de yerinden alüminyum klima radyatörü hurdası, profil eloksallı alüminyum, alüminyum alikobant hurdası, alüminyum curuf alımı yapmak için irtibat kurmanızı istiyoruz.

Bakır Hurdası Alan Seyitgazi Hurdacı

TTR kırma, büyük bakır kazan, büyük bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır lama hurda alımı yapıyoruz. Seyitgazi içinde hurda bakır almaktayız.

Seyitgazide bakır hurda alabilmek amacı ile yeni bir depo oluşturduk. Seyitgazi hurda bakır fiyatları sormak için arayınız. Hurda bakır alan Seyitgazi hurdacı firmamızı hızlıca arayın kaliteli servislerin tadını yaşayın! Antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır profil, bakır (kızıl) talaş hurda, kırkambar hurdası, 3/8 bakır boru alan firmayız.

Hurda bakır petek, hurda, bakır tepsi, hurda bakır levha, hurda hammadde alıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Seyitgazi hurda bakır ton fiyatı talep edebilirsiniz.

Seyitgazi de Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Sitemizdeki Seyitgazi hurda sarı pirinç ton fiyatlarını üyelerimizle anlık bir şekilde paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç alan yerler konulu sayfasına bir göz gezdirebilirsiniz.
Seyitgazi hurda sarı fiyatları için arayın.

Seyitgazi’de hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Seyitgazinin tamamında hurda bronz fosfor araiş (Cusn8), hurda sarı araba radyatörü, hurda MS-58 külçe sarı, hurda sarı su saati, sarı musluk, sarı pirinç talaş hurdası, kırkambar sarı almaktayız. Tuğsan Metal olarak sarı araiş MS-70, MS-64 sarı pirinç araiş hurdası, sarı araiş hurda, çubuk sarı talaşı MS-58, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58 alım satımı yapıyoruz.

Seyitgazi’de Kablo Hurda Alanlar

Seyitgazi nin en iyi hurdacısı olmanın gururunu yaşıyoruz. Hurda ptt kabloları, ptt kablo içi deşe hurdaları, hurda telefon kablosu, ptt kablo içi yağlı hurdası satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir.

Sitemizdeki hurda kablo fiyatları konuyu okuyun. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Antigron kablo, enya kablo, tek damar kablo, karışık kablo hurdaları, iç tesisat kablosu ticareti yapan hurdacıyız. Seyitgazi’de hurda fare yemez kablolar, yeraltı kablosu, çelik içli kablolar, yeraltı enerji kabloları alımı esnasında en doğru fiyat teklifini veriyoruz. Seyitgazi merkezinde kablo hurdası almaktayız.

Hurda %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo, hurda elektrik kablosu alıyoruz. Seyitgazi de hurda kablo alan firmalar içindeyiz.

Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Konumdan hurda krom paslanmaz 310 kalite talaşı, 304 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 hurda, 304 kalite krom paslanmaz hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı bölümümüze bir bakmak istersiniz.

Seyitgazi bölgesinde hurda krom için peşin ödeme yapıyoruz. Seyitgazi hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. Eskişehir Seyitgazi’de krom 430 hurda, krom tank hurdası, 201 kalite paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 202 hurdası, krom 430 kalite hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 201 kalite talaşı, paslanmaz krom 202 kalite hurda talaşı alımlarında özel kilo fiyatları sunuyoruz.

Hurda krom paslanmaz alan Seyitgazi hurdacı firması Tuğsan Metal en iyi fiyatlarla burada. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Seyitgazide Akü Hurdası Alanlar

Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi olarak veren bataryalara akü denir. Aküler; motorsikletler ve benzeri taşıma araçlarıyla bazı elektronik alet edavatlarda kulanım görmektedir. Sulu akü hurdası, küçük akü hurdaları, kuru akü hurdaları alım ve satımı yapıyoruz. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda akümülatörler kullanılır. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanmayla sınırlı değildir. Bunların yanında voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcılara akım göndermek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek maksadıyla akülerden faydalanılarak araç korunmuş olur. Seyitgazi hurda akü fiyatları sormak için arayın.

Seyitgazi Hurdacı Sitesi

Eskişehir Seyitgazi hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet sunmaktayız. Fakat hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alıp preslemiyoruz. Bu sebep ile hurda araç yedek parçası istemek amacıyla telefon kabul etmemekteyiz. Şundan eminiz ki Seyitgazi oto sanayi sitesi içinde oto yedek parça alan hurdacı firmaları vardır. Lütfen bu tarz isteklerinizde bu işi yapanlarla irtibat kurun.

Motor hurda, şablon nikel, hurda karbür, titanyum, hurda imalat artığı alım satımı yapmaktayız. Seyitgazi sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her miktarda hurdanızı alıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 46, Nema 17 step motor hurdası almaktayız.

Çinko Hurdası Alanlar

Çinko metali, yerkabuğunda en çok miktarda bulunan elementler içerisinde 23. bulunuyor. Antik dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Ancak nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manasıyla öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Elementler içerisinde yer alan çinko amonyak, amin, siyanür, halojen iyonları ile birleşerek bileşikler meydana getirir. Çinko mavimsi açık gri renktedir. Seyitgazi hurdacı firma olarak hurda çinko levha, çinko çatı sökümü ticaretiyle uğraşan firmayız.

Seyitgazi de Karton Hurda Alımı

Seyitgazi de gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt alıyoruz. Avantajlı fiyata beyaz kağıt hurdaları, renkli kağıt, koli hurdası, karton hurdası alan yerler içindeyiz.

Toptan okul kitapları, A4 kağıt hurdası, selpak peçete, defter hurdaları alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde sizlere daha çok miktarda kazanma şansı takdim ediyoruz.
Seyitgazi hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayın. Hurda kağıt konusunda daha geniş bilgi bulunan kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Seyitgazi’de kağıt ve karton hurdası alım satımı yapmaya kesintisiz devam ettirmekteyiz.

Seyitgazi’de Hurda Cam Alanlar

Son zamanlarda renkli ve şeffaf karışık kola şişesi, gazoz şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, soda şişesi, içecek şişesi, meşrubat şişesi, çıkma araba camı hurdası, cam şişe hurdası biçiminde cam hurdalar oldukça fazla satılıyor. Seyitgazi yakınlarında hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf karışık kola şişesi, gazoz şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, soda şişesi, içecek şişesi, meşrubat şişesi, çıkma araba camı hurdası, cam şişe hurdası biçiminde cam hurdalar oldukça fazla satılıyor.

2. el Çelik Raf Hurdası Alımı

Seyitgazi raf hurdası fiyatları listesine ulaşmak maksadiyla bizi arayabilirsiniz. İkinci el raf hurdası ihtiyaçlarınız için buradayız. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda raf alımı sayfamızı inceleyiniz. Hurda market rafı alıyoruz. Özellikle hizmeti bırakmış şarküteriler tarafından hurdaya ayrılan mağaza raf hurdası, market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, hurda çelik raf, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi 2. el market rafı satıcıları içerisindeyiz.

Seyitgazi’de İkinci el Jeneratör Hurda Alanlar

Jeneratör hurdası satanlar bizlerden fiyat teklifi istemeden hurda jeneratörünüzü satmayın. Taşımalı elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde jeneratörler kullanılmaktadır.
Seyitgazide hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Seyitgazi 2.el jeneratör fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Her malzemenin ömrünü tamamlayarak daha uzun süre kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Lakin eski jeneratörler çalışmıyor olsa dahi değer görmektedir.

Seyitgazide Plastik Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Seyitgazi bölgesinde hurda jelatin, hurda polipropilen, hurda ABS plastik, polistiren kristal alımında öncü firmayız. Seyitgazi hurda plastik pimapen fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayabilirsiniz. Bildireceğiniz konumdan hurda pimapen, kırkambar plastik, mavi ve kırmızı kapak hurda, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe için peşin ödeme yapıyoruz.

Hurda plastik; azot, Oksijen (O), (C) Karbon, Hidrojen ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alıyoruz

İkinci el bakır kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan firmalar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Baklava tepsileri, su sebilleri, kıyma makineleri dişlisi, pop corn makinesi, ayran makineleri, doğalgazlı çay dobajı, espresso makineleri, tabldot temin ediyoruz. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi ocak, aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, salata reyonları vb lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak malzemesini görebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depomuzu gezmeye davet ediyoruz. Temiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, tezgah üstü dolap, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. Endüstriyel tipte 2. El lokanta mutfağı aletleri almaktayız.

Seyitgazi Fabrika Bozumu

Yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği sebebiyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılması gerekir. Her inşaatın inşa projesi ötekinden farklıdır. Bu nedenle yıkım şekli farklı yapılmalıdır. Fabrika sökerken sökülecek tesisin titizlikle incelenmesi gerekir. Seyitgazi fabrika söküm ve bozumu işinde tecrübeliyiz.

Hurda Sac Fiyatları

Bağ gumelesi çatısı kaplamak amacıyla kullanabilirsiniz. Seyitgazi sac hurda alım hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Sac; demirlerin ince veya kalın levha biçimine getirilmiş halidir. Silindir ile değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenmiş boyut ve ebatlarda kesilmektedir.

Varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, demir kapı üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kapılarında kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, sandviç panel, kapı, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerden hurda sac elde edilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalarca toplanır.

Anlık Seyitgazi Hurda Fiyatları

Buradaki Seyitgazi hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Hurda demir fiyatları 2022 konulu metine bir göz gezdirebilirsiniz. Anlık Seyitgazi hurda fiyatları sormak için hemen arayın. Profesyonel Seyitgazi hurdacısı olarak alımlarımızı yenilenmiş Seyitgazi hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz.

Elektronik Malzeme Hurdası Alımı

Röleler, şarj cihazı, termik röleler, GSM baz istasyonu kartları, kontaktör, IOS telefon kartı, trafolar, elektrik panoları satın alıyoruz. Merdaneli çamaşır makineleri, ütü, terazi, ocak, 6 programlı bulaşık makinesi, fırın, mini buzdolabı, ütü masası, çay ve türk kahvesi makineleri, kombi, klima, saç kurutma makinesi, vantilatör alıyoruz. Sıfır ve 2.el elektrikli alet alımında değerini teslim alırken ödemekteyiz. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları monitör, tonerli yazıcı, ses kartı, DDR rulo artıkları, belge tarayıcı, harddisk, sunucu, işlemci, ram, VDSL modem, anakarat, fotokopi makineleri, ekran kartı, power, elektronik kart satmak maksadı ile iletişim kurabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Sağlamlık bakımından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı biçimlerinin yıkım sökümü ötekinden farklı yapılmaktadır. Çelik çatı makası sökümlerini güvenli bir şekilde tamamlıyoruz. Söküm sonrası artan çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Eskişehir Seyitgazi’de çelik konstrüksiyon söküm işlerinizde tecrübeli ekibimizle hizmet veriyoruz.

Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon spor salonları söküm işlerinde yapının inşaat projeleri özenle incelenmelidir. Böylece ikinci el çatı makasları ve 2.el çelik malzemesi şeklinde satılacaklar değerlendirilebilir. Mekanlar için en önemli konu hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatılar uzun ömürlüdür.

Kurşun Hurda Fiyatları

Kurşun madeni çeşitli alaşımlarda, benzin katkısı olarak, akülerin imalatında, kimyasal maddelerde, mühimmat üretiminde, kablo yalıtımlarında, radyasyon yalıtımlarında kullanılmaktadır. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme gibi aşamalar ile elde edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenmektedir. Tuğsan Metal olarak Seyitgazide Çatı minare kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası, hurda kurşun levha, hurda kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Seyitgazi de hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. Kurşun binlerce yıldan bu yana sıklıkla kullanılan metaller arasında yer alır. Yer kabuğunda nabit olarak bulunabilen madenler içerisindedir.

Seyitgazi 2.El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Tamamlanmış projelerde boya makinesi, alçı sıva mikseri, inşaat vinci, harç pompası ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış iş yeri binalarından satın alınan sıfır ayarında 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pencereler satan firmalar arasındayız. Bununla birlikte batmış depolardan edindiğimiz defolu fayans, tavanlar, kiremit, laminant satıyoruz.

Seyitgazi Hurdacı
0 (533) 165 7345 Whatsapp ile Mesaj