05331657345

Mustafakemalpaşa Hurdacı

Mustafakemalpaşa hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak her çeşit hurda almaktayız. Profesyonel Mustafakemalpaşa merkez hurdacısı olarak hurda alımı yapıyoruz.

Bursa Mustafakemalpaşa bölgesinin yakınlarında hurdacı firmasıyız. Hurdanızı değerlendirmek için vakit kaybetmeden telefonlarımıza ulaşarak maksimum beş dakikada avantajlı fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Alacağımız hurdanızın bedelini peşin bir biçimde ödüyoruz. Mustafakemalpaşa’da uygulanan hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Mustafakemalpaşa’dan hurda ve az kullanılmış eşyalar alıyoruz. Mustafakemalpaşa’daki hurdacı firmalar içerisinde hizmetlerimiz ile öncülük ediyoruz.

Hurda eşya alımında özenle kaliteli veriyoruz. Mustafakemalpaşa hurdacısı Tuğsan Metal hurda malzemesini satacaklara 7/24 hizmet veriyor. Yüksek tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Mustafakemalpaşa hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Mustafakemalpaşa’da hurda alımı yapanların öncüsü olmanın haklı onurunu çalışanlarımız ile yaşamaktayız. Tuğsan Metal sektörel deneyimleri ile Mustafakemalpaşa’da hurda alım işlerini profesyonel anlayışla birleştiriyoruz. Her cins hurda malzemeleri almak amacı ile dilediğiniz adrese geliyoruz.

Mustafakemalpaşa Hurdacı Firma Numarası

Bu yüzden hurda malzeme fiyat listesi sormak sebebi ile çağrı merkezimizi aramalısınız. Mustafakemalpaşa hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Gereksiz zaman geçirmeden arayarak, yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz.

Bilindiği üzere geri dönüşüm doğaya katkı sağlamaktadır. Sizde isterseniz elinizde bulunan hurda malzemelerin satışını yaparak milli ekonomiye ve çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz. Yirmi beş yıldır tonlarca hurdayı geri dönüşüm aracılığıyla milli ekonomiye kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellendi. Mustafakemalpaşa hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz şekilde yazılmıştır.

Mustafakemalpaşa da Hurda Alan Firma

Bugün de siz kıymetli müşterilerimize Mustafakemalpaşada hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla Tuğsan Metal arasındaki profesyonel hizmetlerimizi anlatmaya çalışacağız. Mustafakemalpaşada çinko hurdası, kalay, hurda makina artığı, çelik, hurda zamak alımında en iyi fiyat veriyoruz. Mustafakemalpaşa’nın tamamında hurda ve ikinci el mutfak eşyası alım satımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı sarı hurdası ve hurda alüminyum, kablo, hurda bakır, kurşun hurda,hurda çinko, toplama demir alımı yaparken yukarısında fiyat teklifleri veriyoruz. Mustafakemalpaşa merkezinde hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimizle sektörün lideri konumdayız. Mustafakemalpaşada adresten hurda malzeme alım işleri yapıyoruz. Müşteri memnuniyetine öncelik vererek çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Bu neden ile her türlü profesyonelliği kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz.

Mustafakemalpaşa’daki Hurdacı Firmalar

Sizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak için çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Doğru hizmetleri sunarak standartlardan çok kâr elde etmeyi amaçlayarak piyasadan yüksek hurda fiyat teklifleri veriyoruz. Mustafakemalpaşa da hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Mustafakemalpaşa hurdacısı Tuğsan Metal ile tanışma vaktiniz gelmiş!

Mustafakemalpaşada geri dönüşüm firması olarak Mustafakemalpaşa’nın tamamında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki atık malzemenin alımı için uygun araçlarımızı yönlendiriyoruz. Geri dönüşüm ve hurdacılık hizmetlerinde 25 senelik deneyim ile hizmet sunmaktayız. En yakın Mustafakemalpaşa hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz. Bursa’nın her tarafında yaptığımız gibi Mustafakemalpaşa etrafında da profesyonel faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bütün Bursa hurdacı ihtiyacınızda titizlikle hizmet veriyoruz.

Demir Hurdası Alan Mustafakemalpaşa Hurdacı

Toptan pik demir, yıkım hurdası, demir döküm hurda, hurda inşaat demiri çubuğu, inşaat demir hurdası alıyoruz. Yollayacağınız adresten tufal, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri hurdası, asansör malzemesi, alımında iyi fiyat sunuyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda en çok alınıp satılan metaller içindedir. Sitemizdeki Mustafakemalpaşa extra demir hurda ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Güncel hurda demir kilo fiyatı edinmek amacıyla fazla aman geçmeden arayın. Güncel demir hurdası fiyat listesi hurda demir konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla konusunun linkine tıklamalısınız. Hurda demir alan hurdacılar arasında yer almaktayız. Mustafakemalpaşa etrafında toplama demir, dkp demir, ekstra hurda demir, teneke hurdası, hurda demir talaşı alımı yapan firmayız.

Hurda Krom Alımı

Dilediğiniz yerden 304 kalite krom hurdası, 310 kalite krom paslanmaz hurda, 316 krom hurdası talaşı, 316 kalite krom hurdası, krom paslanmaz 310 hurda talaşı, 304 krom hurda talaşı ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Mustafakemalpaşa’da hurda krom alımı yapan hurdacı firmasıyız. Mustafakemalpaşa hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemiz için arayınız.

Krom hurda alan Mustafakemalpaşa hurdacı şirketiyiz. Bursa Mustafakemalpaşa’da 201 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 430 krom hurda talaşı, krom 430 hurdası, paslanmaz krom 202 hurda, krom makine parçası, krom 201 hurdası, 202 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı almaktayız.

Krom hurdası alan yerler konusunun linkine tıklayınız. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Çok sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Mustafakemalpaşa Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Mustafakemalpaşa’da hurda sarı alım satımı yapanlardanız. Tuğsan Metal olarak pirinç sarı araiş hurdası, sarı araiş MS-70, sarı çubuk ucu hurdası MS-58, pirinç sarı araiş MS-64, sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası alım satımında en yüksek fiyatları veriyoruz.

Sayfamızdaki Mustafakemalpaşadaki hurda sarı ton fiyatlarını bip grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Hurda pirinç sarı alan yerler başlıklı gönderimize göz atın. Mustafakemalpaşa hurda sarı fiyatları bulunan listemiz için arayın. Mustafakemalpaşa şehir merkezinde hurda fosfor bronz araiş (Cusn8), hurda sarı musluk, MS-58 külçe sarı hurdası, hurda sarı imalat artığı, hurda sarı kırkambar, hurda sarı radyatör, sarı pirinç su saati alan yerler içindeyiz.

Mustafakemalpaşa’da Bakır Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Bursa Mustafakemalpaşa’da hurda bakır alabilmek için yeni depomuzu oluşturduk. Mustafakemalpaşa hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için yetkililerimizle iletişime geçin. Mustafakemalpaşada kurumsal hurdacı firması olarak bakır hurdası alım satımında tecrübeliyiz. Bakır petek, bakır süs eşyası, hurda bakır tepsi, bakır levha, bakır hammadde satacak firma arayışında olaranlara profesyonel hizmet veriyoruz. Tencere, büyük boy bakır kazan, hurda TTR kırma, hurda bakır lama, bakır teli alıyoruz. Hurda bakır alan yerler yazımızda daha detaylı bilgi mevcuttur. Mustafakemalpaşa hurda bakır ton fiyatı her an güncellenmektedir. İnce bakır profil hurdası, kızıl bakır talaş hurda, antigron kırma (Granür), bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda, soyma bakır, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz. Bakır hurdası alan Mustafakemalpaşa hurdacı telefon numarasını acilen arayarak hızlı hizmetlerin tadına varın!

Mustafakemalpaşa’da Kablo Hurdası Alım Satımı

Ptt kablo içi deşe hurdaları, telefon kablo hurdası, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, ptt kablosu satarak daha çok para kazanmak isteyenler bizi arayabilir. Mustafakemalpaşa çevresinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizde bulunan hurda kablo alanlar içeriği okuyabilirsiniz.

Antigron kablo hurdaları, hurda enye kablo, karışık kablo hurdası, hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu için nakit ödeme veriyoruz. %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, hurda %40 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablosu alımında öncüyüz. Yakın çevrede yer altı enerji kabloları, hurda fare yemez, hurda çelik içli enerji kablosu, çelik zırh kablo alımında değerinin üzerinde fiyat teklifini veriyoruz.

Mustafakemalpaşa nın en büyük hurdacısı ile mutlu bir hurda ticareti diliyoruz. Mustafakemalpaşa da tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Mustafakemalpaşa’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Mustafakemalpaşa’da Alüminyum Hurda Alanlar

Şirketimize verdiğiniz destek ve önem sebebi ile teşekkürlerimizi sunarız. Alüminyum talaş, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum levha satışı yapmak için arayabilirsiniz. Alüminyum petek hurdası, alüminyum tencere, alüminyum tel hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tabak hurdası, alüminyum jant hurdası alıyoruz. Mustafakemalpaşa’da konumdan profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, alüminyum curuf hurdası, alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum klima radyatörü alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz.

Her tür tonajlı alüminyum hurda peşin alınır. Mustafakemalpaşa hurda alüminyum fiyatları için telefonumuza ulaşın. Mustafakemalpaşada alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Sizlerin desteğiyle Mustafakemalpaşa bölgesinde sürekli tecrübe kazanıyoruz.

Sitemizdeki Mustafakemalpaşa alüminyum fiyat listesini arzu edene güncel olarak yollanmaktadır. Kartel, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum matbaa kalıbı alan hurdacıyız. Kimyasal elementlerden biri sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkte, sünebilen metal çeşididir.

Mustafakemalpaşada Sac Hurdası Alımı

Sac; çoğunlukla demir malzemenin levha şekline getirilen halidir. Haddeleme ile değişik inceliklerde düzleştirilir. Önceden belirlenen ölçü ve ebatlarda şerit gibi kesilir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanır.

Bağ gumelesi tavanı kaplamak için kullanılabilir durumda sac hurdası alabilirsiniz. Mustafakemalpaşada sac hurdası alıyoruz. Çatı kaplaması, demir kapı, varil, sandviç panel üretim alanlarında sac kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli vasıtaların gövdesinde, uçak ve gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil sandviç panel, kapı, çatı kaplaması üretimi sırasında levha sac kullanılmaktadır. Bütün bu eşyalardan sac hurda çıkarılmaktadır.

Güncel Mustafakemalpaşa Hurda Fiyatları

Kurumsal sitemizdeki Mustafakemalpaşa hurda fiyatları anlık olarak güncel olarak değiştirilmektedir. Tuğsan Metal olarak tüm alımlarımızı en güncel Mustafakemalpaşa hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Anlık Mustafakemalpaşa hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Güncel demir hurdası fiyatları başlığıyla paylaşılmış içeriği inceleyin.

İkinci El Hurda Jeneratör Alanlar

Hayatı kolaylaştırılan elektriğin olmadığı alanlarda elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. İkinci el jeneratör alım hizmeti vermekteyiz.
Mustafakemalpaşa 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Bildiğiniz gibi her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Ama 2.el jeneratörler bozuk olsa dahi kıymetli sayılır. İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif bizimle irtibata geçmelisiniz.

Mustafakemalpaşa’da Hurda Çinko Alımı

Element olan çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonlarıyla birleşerek bileşikler meydana getirir. Çinko metali, yer kabuğunda en çok miktarda çıkarılan elementler içerisindedir.

Açık gri mavimsi renktedir. Çinko, antik dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Ancak üretim biçimi ve kullanımı tam manası ile öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Mustafakemalpaşa da çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası ticareti yapıyoruz.

İkinci el Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alımı

Sosislik ,su sebilleri, pop corn arabaları, tabldot, doğalgazlı çay otomatı, kıyma çekme makinesi, ayran köpürtme makinesi, espresso makinesi bulunduruyoruz. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi aspiratör, evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, meze dolapları, restorant tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel tipi otel ve mutfak aletlerini görmek için sizleri depolarımıza davet etmekteyiz. Endüstriyel restaurant aletleri alım satımı yapıyoruz. İş görecek durumda lokanta tipi bulaşık makinası, tezgah üstü dolap, tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makinesi, tabak kurulama makinesi, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolap satan yerler bizimle iletişime geçebilir.

Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik hammadde; Hidrojen, azot (N), oksijen (O), (C) Karbon ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Mustafakemalpaşa’da tonajlı kırkambar plastik hurda, hurda mavi ve kırmızı kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen artığı, hurda temiz pet şişe alıyoruz.

Mustafakemalpaşa çevresinde jelatin, ABS plastik, polistiren kristal hurdası, polipropilen hurdası almaktayız.
Mustafakemalpaşa hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa İkinci El İnşaat Malzemesi Alımı

Yıkılmış elbiseci binalarından satın alınan sıfır ayarında 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alan hurdacılar içerisindeyiz. Ayrıca batmış iş yerlerinden edindiğimiz defolu fayanlar, dayanıklı laminant parkeler, çatı tavanları, kiremit satışı yapıyoruz.

İnşaat alanlarında yük asansörü, boya makinesi, alçı sıva mikseri, harç pompası az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda satılıktır.

Mustafakemalpaşa’da Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Hızlı kapatma bakımından en uzun ömürlü çelik satı tasarımlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri vardır. Her çelik çatı makaslarının sökümleri birbirinden değişiktir. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Söküm sonrası artan parça çelikler geri dönüştürülebilir. Mustafakemalpaşa çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinizde deneyimli personellerimizle güvenli hizmetler veriyoruz.

Çelik bina prefabrike hangarlar söküm işlerinde binanın inşa projeleri incelenmelidir. Böylece ikinci el çelik çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecekler alıcılar sunulabilir. Kapalı alanlar için en önemli konulardan biri şüphesiz çatılardır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür.

Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun kabloların izolasyonunda, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtım malzemelerinde, akü imalatı, benzin katkısı olarak, mühimmatlarda, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, çeşitli alaşımlarda kullanıldığı bilinmektedir. Dünyada doğal olarak çıkarılabilen metaller arasındadır. Kurşun yüzlerce yıldan bu yana kullanılmakta olan metaldir. Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılabilir biçime getirilmektedir. Mustafakemalpaşa hurdacı Tuğsan Metal olarak kurşun levha, Çatı minare kurşunu, kurşun boru hurda, hurda kurşun yağmur oluğu almak maksadıyla adresinize geliyoruz. Ayrıca Mustafakemalpaşa’da hurda çinko levha alımlarına özel fiyat teklifi uyguluyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen aramadan karar vermeyin.

Hurda Kağıt Alımı

Sayfamızdaki hurda karton koli hakkındaki makaleyi okuyabilirsiniz. Mustafakemalpaşada karton, kağıt hurdası alan firmalar içindeyiz. Mustafakemalpaşa da hurda kullanılmamış gazete, bristol hurda, kuşe kağıt hurda alımında piyasaya hakimiz. Toptan hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, defter hurdası, selpak peçete hurdası alımında uyguladığımız extra hassasiyet sayesinde size daha fazla kâr etme olanağı takdim ediyoruz.
Mustafakemalpaşa hurda kağıt fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın. Yüksek fiyata renkli kağıt hurdası, hurda koli, karton hurdası, beyaz kağıtlar alım satımı yapan firmalar arasındayız.

Mustafakemalpaşa Hurdacı Sitesi

Bursa Mustafakemalpaşa hurdacılar sitesi içinde hizmet veriyoruz. Ancak hurda araç veya araba hurdası almamaktayız. Dolayısıyla hurda otomobil yedek parçası sormak maksadıyla gelen çağrıları açmıyoruz. Kuşkusuz ki Mustafakemalpaşa sanayi sitesi içinde çıkma oto yedek parçası ihtiyacınızı bulabilecek dükkanlar mevcuttur. Lütfen bu tarz istekleriniz için o firmaları arayınız.

Mustafakemalpaşa sanayi sitesi hurdacısı olarak hizmet veriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 hurda step motor alıyoruz.

Motor hurdası, titanyum, şablon nikel, hurda imalat artığı, karbür alım satımı yapmaktayız.

Akü Hurda Alımı

Akü; otomobiller ve benzeri enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçları ile bir takım elektronik araç gereçlerde enerji deposu olarak kullanılıyor. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma amaçlı akümülatör kullanılmaya devam edilmektedir. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bu görevlerin yanında voltaj ve amperaj dengelemek, alıcılara elektrik akımı iletmek çok yüksek devirde alternatörün üreteceği voltajı gidermek maksadı ile aküden yararlanılarak cihaz korunmaktadır.
Mustafakemalpaşa hurda akü fiyatları için arayın. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi şeklinde veren depolara akü denir. Mustafakemalpaşa da sulu akü hurdaları, kuru akü hurda, küçük akü hurdası almaktayız.

Hurda Çelik Raf Alan Yerler

Çelik raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır. 2. el çelik raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları takip etmek için hurda raf fiyatları hakkında yazdığımız sayfamızı inceleyebilirsiniz. Mustafakemalpaşa raf hurdası fiyatları listesine ulaşmak amacı ile cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Çoğunluk ile ticari hayatını sonlandırmış kuruyemişçilerden elde ettiğimiz market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, demir raf hurdaları içinden seçilen sıfır gibi 2. el market rafı satışı yapıyoruz.

Mustafakemalpaşa’da Fabrika Bozumu

Fabrika sökülmeden önce yıkımı arzu edilen taşınmazın titizlikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde araçların seçilmesi daha doğrudur. Mustafakemalpaşa fabrika söküm işlerine talibiz. Yıkım işi tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği sebepleriyle riskli işlerdendir. Uzman ekipler tarafından kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır. Yapıların projesi diğerlerinden farklılık gösterir. Dolayısıyla yıkımları ona göre tamamlanmalıdır.

Hurda Elektronik Malzeme Alan Firmalar

IOS telefon kartları, elektrik panosu, röleler, elektrik trafoları, GSM baz kartları, şarj cihazı, termik röle, kontaktör alıyoruz. Sıfır ve 2. el elektrikli ev aleti için benzersiz fiyat veriyoruz. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları ekran kartı, bozuk modem, power, SATA hard disk, anakarat, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, CPU işlemci, fotokopi makineleri, DDR Rulo, server, ram, resim tarayıcı, ses kartı, monitör satmak amacı ile arayabilirsiniz. Buzdolabı, terazi, çay ve türk kahvesi makinesi, fırın, kombi, saç kurutma makineleri, vantilatör, ütü masası, ocak, klima, 3 programlı bulaşık makineleri, ütü, çamaşır makineleri alımı yapıyoruz.

Mustafakemalpaşa Hurdacı
0 (533) 165 7345 Whatsapp ile Mesaj