05331657345

Meriç Hurdacı

Meriç hurdacı firmasıyız. Meriç de hizmet veren Tuğsan Metal olarak hurda alım satım ve geri dönüşüm faaliyetlerinin profesyonellik kazanmasını sağlamaktayız. Meriç hurda borsasında uygulanan hurda fiyatlandırmasıyla hurdacılık yapıyoruz. Hurdanızı satarak kazanç sağlamak için zamanınızı durduk yere harcamadan numaralarımıza ulaşıp maksimum beş dakikada size özel fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Meriç hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak ikinci el inşaat malzemeleri ticareti yapıyoruz. Yüksek tonajlı miktarda hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo alışverişlerinde yüksek fiyat teklifler ediyoruz. Meriç hurdacı olarak Meriçin her noktasında hizmet veriyoruz. Hurda eşya alımında senelerin tecrübesi ile kaliteli vermekteyiz. Meriç’de hurda hurda depoları içerisinde hizmetlerimiz ile öncülüğü başarmaktayız.

Tuğsan Metal hurda satmak isteyenlere gece gündüz hizmet sunmaya devam ediyor. Alınacak hurdanın ortaya çıkarılan değerini nakit olarak ödüyoruz. Profesyonel Meriç hurdacı olarak hurdacılık yapmaktayız. Meriç merkezinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda alım satımı yapmaktayız.

Edirne Meriç hurdacı firması olmanın sevincini paylaşmaktayız. Bize satacağınız hurda malzemelerinizi kapınızdan bizzat gelerek alıyoruz.

Meriç’de Hurda Alan Fabrikalar

Meriç’de kalay hurda, hurda makine artığı, çinko, zamak antimon hurda, çelik hurdası alımında piyasasının üzerinde fiyat garantisi vermekteyiz. Şimdi size Meriç de hurda alan fabrikalarla Tuğsan Metal arasındaki farkı açıklıyoruz.

Meriç de hurda ve ikinci el mutfak eşyası alımı işlerinde profesyonel hizmetler sunmaktayız. Tonajlı hurda sarı ve hurda alüminyum, kablo hurda, bakır hurdası, kurşun,çinko, demir hurda alımlarında Meriç hurdacı firmalardan daha fazla fiyat listesi uygulamaktayız. Meriç de hurda alan firmalar içinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımız ile sektörün lideriyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini önde tutarak sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmekteyiz. Meriç de yerinizden hurda antimon alım hizmetlerini ücretsiz vermekteyiz.

Meriç de Hurdacı Telefonu

Meriç hurda alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içinde yer alır. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle telefon numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Gördüğünüz gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya önem vermektir. Şayet sizde isterseniz biriktirdiğiniz hurda malzemelerin geri dönüştürülmesini sağlayarak çalışmalarımıza yardımcı olabilirsiniz. Hemen arayın, günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı satabilirsiniz.

Meriç hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde kolayca arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Yirmi beş seneden şimdiye dek tonlarca araiş hurdasını geri dönüşüm vasıtasıyla milli ekonomiye kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

Meriç Hurdacı Firma

Meriç’de hurdacı firmalar mı arıyordunuz? Meriçdeki en iyi geri dönüşüm ve hurdacılık firması Tuğsan Metal ile tanışma vaktiniz gelmiş! Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda satışı sebebiyle bizi tuşlamalısınız.

En doğru hizmeti sunarak kazanmayı hedefliyoruz. Edirne Meriç hurdacı firması olarak Meriç’in etrafında her tür hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanız için en yakınınızdaki hurda taşıma çalışanlarımızı göndermekteyiz. Geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe Yirmi beş senelik deneyim ile güvenilir hizmet vermekteyiz. En yakın Meriç hurdacı firma olarak hizmetinizdeyiz. Edirnenin tümünde yaptığımız gibi Meriç etrafında da hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Deneyimli Edirne hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

Meriç’de Demir Hurda Alımı

Yüksek tonajlı yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu, hurda döküm demir, pik demir, inşaat demiri hurdası alım satımı yapıyoruz. Tuğsan Metal Meriç’de demir hurdası alanlar içerisindeyiz.
Meriç hurda demir fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayın. Meriç hurdacısı olarak demir talaş hurdası, extra hurda demir, DKP demir, teneke, toplama demir hurdası alıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda bulunabilen madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Meriç demir hurda fiyatları daima güncellenmektedir. Bildireceğiniz konumdan asansör hurdası, hurda pencere demir, demir kapı, tufal hurda, demir trabzan, alan hurdacıyız. Güncel demir hurdası kilo fiyatı için Meriç hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda kilo fiyatı makalesine kesinlikle bir göz atmalısınız.

Meriçde Hurda Alüminyum Alımı

Bize gösterdiğiniz destek nedeniyle teşekkür ederiz. Kimyasal elementlerden sayılan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkli, sünek metal türüdür.

Levha, kaba alüminyum talaşı, alüminyum kutu hurda, alüminyum imalat atığı, hurda alüminyum radyatör peteği satışı yapmak için arayın. Alüminyum jant, alüminyum sac, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel, alüminyum tencere tava alıyoruz.

Sitemizdeki Meriç alüminyum hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı ulaştırmaktayız. Hurda satanların desteğiyle daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Meriç’de alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız.

Konumdan alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum curuf alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum piston hurda, alüminyum kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum ince profil alıyoruz. Her nevi toptan alüminyum hurdası alıyoruz. Meriç hurda alüminyum fiyatları sormak için arayın.

Meriç’de Hurda Bakır Alım Satımı

Meriçin her caddesinde bakır hurda alım satımında deneyimliyiz. Meriç de bakır hurda alan hurdacılar içinde yer almaktayız.
Meriç hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır, ince bakır profil hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır, 1/2 bakır boru hurda, kızıl bakır talaşı alan hurdacı firmasıyız.

Büyük boy bakır kazan, bakır lama, TTR kırma bakır granür hurdası, büyük bakır tencere, bakır tel alıyoruz. Anlık hurda bakır fiyatları sitemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır fiyatları Meriç için geçerli olmayabilir.

Bakır alan Meriç hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın tecrübeli hizmetlerimizin keyfini yaşayın! Bakır tepsi, bakır levha hurdası, bakırlı petek, eşya, bakır ham madde hurdası alım satımı için arayın.

Meriç’de Hurda Sarı Alanlar

Meriç şehir merkezinde külçe sarı, hurda sarı fermuar talaşı, hurda sarı oto radyatör, hurda bronz araiş Cusn8, su saati, hurda sarı vana musluk, kırkambar sarı hurda alan yerler içindeyiz. Meriç hurdacı Tuğsan Metal olarak pirinç sarı araiş MS-64, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, sarı araiş, MS-70 hurda sarı araiş, MS-58 çubuk sarı talaşı ticareti yapıyoruz.

Meriç de hurda sarı alımı yapıyoruz. Buradaki Meriç hurda sarı pirinç kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Sarı alan hurdacılar konulu metine göz gezdirebilirsiniz. Meriç hurda sarı fiyatları öğrenmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Meriç Hurda Kablo Alımı

Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. Ptt kablosu, ptt kablo içi yağlı (deşe), telefon kablo hurdaları, hurda ptt kablosu içi satacak olanlar şimdi bizi arayabilir.

Hurda antigron kablolar, enya kablo hurdaları, tek damar kablolar, karışık kablolar, iç tesisat kabloları için peşin ödeme veriyoruz. hurda %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablolar, hurda elektrik kabloları alımında uzmanız. Meriç’de fare yemez kablo hurdaları, hurda çelik zırh kablosu, hurda yeraltı enerji kablosu, çelik içli kablo hurdaları alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları veriyoruz.

Meriçin bütün ilçelerinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Meriçde hurda kablo alan fabrikalar içindeyiz.

Meriç in en büyük hurdacısı Tuğsan Metal firmamız ile sizlerde daha fazla para kazanabilirsiniz. Sitemizdeki kablo alan hurdacılar metini ziyaret edin.

Meriç’de Hurda Krom Alan En Yakın Firmalar

Dilediğiniz yerden krom 316 hurdası, hurda krom paslanmaz 316 kalite talaşı, 304 paslanmaz krom hurdası talaşı, krom 310 hurda talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurda, 304 paslanmaz krom hurdası alan hurdacıyız. Krom hurdası alanlar içerisinde faaliyet gösteren Meriç hurdacı firması Tuğsan Metal en iyi fiyatlarla burada.

Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Oldukça sert yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Edirne Meriç’de 201 krom paslanmaz hurdası, 201 paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda krom 430, hurda paslanmaz krom 202, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, krom makine artığı, krom paslanmaz 202 hurdası talaşı alımlarında hurda alım araçları yolluyoruz.

Meriç de hurda krom için peşin ödeme veriyoruz. Meriç hurda krom fiyatları öğrenmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Hurda krom alımı paylaşımını incelemek bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Hurda Elektronik Alan Yerler

Ocak, vantilatör, fırın, fön makineleri, terazi, bulaşık makineleri, ütü, mini buzdolabı, filtre kahve ve çay makineleri, klima, kombi, elektronik çamaşır makinesi, ütü masası alımı yapıyoruz. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları ekran kartı, bozuk modem, power supply, SATA hard disk, eski ana kart, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, sarı göbek işlemci, fotokopi makineleri, DDR rulo, server, ram, fotoğraf tarayıcı, ses kartı, monitör almaktayız. Ocak, vantilatör, fırın, fön makineleri, terazi, bulaşık makineleri, ütü, mini buzdolabı, filtre kahve ve çay makineleri, klima, kombi, elektronik çamaşır makinesi, ütü masası alımı yapıyoruz. Sıfır ve az kullanılmış elektrikli alet için peşin para ödemeler yapıyoruz.

Sac Hurdası Fiyatları

Kapı, çatı kaplaması, sandviç panel, varil üretilirken kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli arabaların kaplamasında, uçak, gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, demir kapı, straforlu sandviç panel üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu saydığımız malzemelerden sac hurdası çıkarılmaktadır. Tavuk kümesi tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Meriç’de paslanmaz sac hurda alım satımı gerçekleştiriyoruz.

Sac hurdası geri dönüşüm yapan iş yerleri için önemlidir. Sac; genellikle demir metallerin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş halidir. Merdaneyle değişik kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenen ebatlarda kesilir.

2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

Sanayi tipi restoran mutfağı malzemeleri almaktayız. Temiz durumda lokanta tipi bulaşık makinası, mermer tezgah, çamaşır makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alımı yapmaktayız. Çay ocağı dobajı, su sebilleri, ayran makinesi, tabldot, pop corn makineleri, kahve makineleri, kıyma makineleri dişlisi alımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel set üstü ocak, hücreli aspiratör, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom küvet, paslanmaz dinlendirici ve benzeri lokanta tipi mutfak aletini yakından inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Kullanılmış çelik tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma tezgahı satan firmalar bizimle irtibata geçebilir.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alım Satımı

Birde işi bırakmak zorunda kalan şirketlerden satın aldığımız defolu fayanlar, dayanıklı laminant parke, tavanlar, kiremit 2.el olarak satıyoruz. Tamamlanmış projelerde alçı sıva mikseri, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri 2.el iskele, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılan depo binalarından alınan hala kullanılabilir 2.el çelik kapı, pencere, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

Meriç’de Kurşun Hurda Alan Firma

Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme ve benzeri aşamalardan geçmektedir. Daha sonra metalurjik işleme ile işlenir. Meriç hurdacı Tuğsan Metal olarak hurda kurşun yağmur oluğu, levha kurşun, Minare ve Cami kurşunu, kurşun boru hurda söküm işleri için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Meriç’de hurda çinko alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Elinizde hurda çinko telefonumuzu şimdi aramadan karar vermeyiniz. Kurşun tarihten günümüze sıklıkla kullanılan metaldir. Kurşun madeni radyasyon yalıtımlarında, pigmentlerde, alaşım üretiminde, mühimmat üretiminde, akülerin imalatında, benzin katkısı olarak, kabloların yalıtımında kullanıldığı bilinmektedir. Yer yüzünde doğal olarak bulunmaktadır.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Meriçde fabrika söküm ve bozumu işinde bir numarayız. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylı bir şekilde gezilerek gerekli araçların hazırlanması uygun olur. İnşaatların inşa ediliş projeleri diğerinden farklılık göstermektedir. Bu sebeple yıkımları ona göre yapılmalıdır. Bina yıkım işleri yapmak ekosistemin korunması ve iş güvenliği sebebiyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılması gerekir.

Akü Hurdası Alımı

Hurda sulu akü, hurda küçük akü, kuru akü hurdası alım hizmetleri sunuyoruz. Akü; motorsikletler ve benzeri taşıma araçları ile bazı elektronik aletlerde elektrik deposu olarak kullanılmaktadır. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanımla sınırlı değildir. Bunlarla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcıya elektrik akımı iletmek yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzenlemek amacıyla akünün kulanım maksadını yansıtır. Meriç hurda akü fiyatları bulunan listemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elektriği kimyasal enerji şeklinde depolayan ihtiyaç halinde elektrik şeklinde veren bataryamsı depolara akü denir. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatörlerden yararlanıyoruz.

Hurda Plastik Alımı

Yerinden pet şişe, şeffaf naylon, pimapen artığı, hurda kırkambar plastik, hurda kırmızı ve mavi kapak alım satımlarında iyi fiyat sunuyoruz. Meriç hurdacı olarak jelatin, ABS plastik, kristal polistiren, polipropilen moblen hurda alımında öncülük etmekteyiz.
Meriç hurda plastik pimapen fiyatları için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

Plastik hurdası; hidrojen (H), Azot, oksijen (O), (C) Karbon ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Hurda Çinko Alım Satımı

Çinko, eski dönemlerden beri biliniyor. Fakat üretimi ve kullanılması tam anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılan bir elementtir. Elementler içerisinde yer alan çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonları ile bileşikler oluşturmaktadır. Çinko, yer kabuğunda en fazla miktarda yer alan elementlerdendir.

Çinko mavimsi açık gri renktedir. Meriç’de çinko çatı hurdası, çinko levha ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Meriç’de Karton Hurdası Alanlar

Piyasanın üstünde fiyata renkli kağıt hurdası, hurda koli, kartonlar, beyaz kağıt hurda alımı yaparız. Hurda kitap alımı hakkındaki yazımızı kesinlikle ziyaret edin. Meriçde kağıt hurdası almaktayız.

Dilediğiniz yerden kitap, hurda A4 kağıtlar, peçete ve kağıt havlu hurdası, defterler alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesent ile satıcıya ederinden daha yüksek oranda kazanım elde etme şansı iletiyoruz. Meriç hurda kağıt fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Meriçde hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda kullanılmış gazete almak için iyi fiyat sunuyoruz.

Meriçde Hurda Jeneratör Alımı

Hayatımızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin karşılanamadığı verilemediği bölgelerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. Kullanıma bağlı olarak her makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Ancak 2.el jeneratör çalışmasa da değer görmektedir. Jeneratör hurdası alım satımı yapanlar içerisindeyiz.
Meriç ikinci el jeneratör fiyatları sormak için arayınız. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizden teklif uzmanlarımızla kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Meriç Anlık Hurda Fiyatları

Sitemizdeki hurda fiyatları 2021 yazıya bir göz atabilirsiniz. İnternet sitemizdeki Meriç hurda fiyatları her saat güncellenmektedir. Tuğsan Metal olarak tüm hurda alımlarını güncel hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Anlık hurda fiyatları sormak için uzmanlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Hurda Çelik Raf Alım Satımı

Özellikle kapanan kuruyemişçiler tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar, hurda market rafı içinden personelimizce seçilen sıfır gibi ikinci el hurda raf satan hurdacılar içindeyiz. 2.el metal raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet vermekteyiz. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alım satımı sayfamızı inceleyiniz.

Hurda depo rafı işleri yapmaktayız. Meriç hurda çelik raf fiyatları hakkında detaylı almak için bizi aramanız yeterlidir.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Arta kalan çelik malzemeler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Kapalı alanlar için en önemli konu hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür.

Meriç çelik konstrüksiyon sökülmesinde tecrübeli personellerimizle hizmet veriyoruz. Hızlı kapatma açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı projelerinin söküm yıkımı diğerinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Çelik yapı prefabrike depolar sökümlerinde binanın inşa projeleri özenle incelenmelidir. Bu sayede 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik malzeme olarak satılabilecekler ayrılabilir.

Hurdacılar Sitesi Meriç

Meriç organize sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası alım yapıyoruz.

Edirne Meriç hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Lakin hurda araç veya motosiklet hurdası alıp satmıyoruz. Bu neden ile hurda araba parçası sormak maksadıyla arama kabul etmiyoruz. Şundan eminiz Meriç oto sanayi sitesinde çıkma otomobil parçası işleriyle uğraşan dükkanlar mevcuttur. Rica ediyoruz bu işlerde o firmaları arayınız.

Hurda imalat artığı, hurda motor, hurda karbür, şablon nikel, titanyum hurda alım satımı yapmaktayız.

Meriç Hurdacı
0 (533) 165 7345 Whatsapp ile Mesaj