05331657345

Marmara Ereğlisi Hurdacı

Marmara Ereğlisi geri dönüşüm firması olarak hurda kağıt alıyoruz. Hurda alımı yaparken tutarını tartım yaparken hesaplıyoruz.

Marmara Ereğlisi deki hurda piyasasının hurda fiyatları ile hurda malzeme alımı yapıyoruz. Marmara Ereğlisi’deki geri dönüşümcüler içerisinde hizmetlerimiz ile liderlik yapıyoruz.

Marmara Ereğlisi’de hurdacı firmasıyız. Tekirdağ Marmara Ereğlisi şehir merkezi bölgesinde az kullanılmış eşya ve hurda malzeme alıyoruz. Marmara Ereğlisi de hizmet veren Tuğsan Metal sektörel anlamdaki kalitesiyle hurdacılık işlerini kurumsal bir biçimde birleştirmekteyiz.

Tekirdağ Marmara Ereğlisi hurdacı şirketi olmanın gurunu yaşamaktayız. Tüm hurda eşyalarınız için vaktinizin değerini bilerek bizim ile iletişim kurarak 2 dakika geçmeden fiyat teklifi alabilirsiniz. Elinizdeki hurda malzemelerinizi yerinizden almak amacı ile profesyonel ekip oluşturduk. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Marmara Ereğlisi hurdacı firmalar arasındayız.

Marmara Ereğlisi hurdacı olarak özel fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Marmara Ereğlisi hurdacısı firmamız Tuğsan Metal sizin gibi kaliteli hizmetlerin değerini bilen müşterilerine daima hizmet vermektedir. Hurda malzeme alım satımlarında tecrübeyle hareket etmekteyiz.

Marmara Ereğlisi de Hurda Alan Firma

Hurdasını satmak isteyenlerin memnun olmasına öncelik vererek sürümden kazanç elde etmeyi düşünüyoruz. Bu sebeple her türlü hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Marmara Ereğlisi de yerinden hurda tufal alıyoruz.

Marmara Ereğliside çelik hurdası, kalay hurdası, hurda antimon zamak, makine artığı hurdası, çinko almaya devam etmekteyiz. Şimdi sizler gibi hurdasını yüksek fiyata satarak para kazanmak isteyen herkese Marmara Ereğlisi’de hurda alan yerlerle aramızdaki farkımızı açıklamaya çalışmaktayız.

Marmara Ereğlisi de hurda malzeme alımı yapıyoruz. Tonajlı sarı hurda ve alüminyum hurda, hurda kablo, hurda bakır, kurşun hurdası,çinko hurdası, toplama demir alımlarında değerinden daha yüksek fiyat listeleri veriyoruz. Marmara Ereğlisi de hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve uzman kadromuz ile liderlik yapıyoruz.

Marmara Ereğlisi’deki Hurdacı Firmalar

Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda satışı yapmak nedeniyle mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Marmara Ereğliside hurdacı olarak Marmara Ereğlisi’nin çevresinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurdanız için yakın çevredeki araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. 25 senelik tecrübe ile sektöre öncülük etmeye devam etmekteyiz. En yakın Marmara Ereğlisi hurdacı firma olarak hizmetinizdeyiz. Tekirdağ’ın tamamında olduğu gibi Marmara Ereğlisi çevresinde de tüm faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Deneyimli Tekirdağ hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız.

Marmara Ereğlisi’de hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Marmara Ereğlisi’deki en deneyimli hurdacılık firması Tuğsan Metal en yüksek fiyatı sunuyor! Profesyonel çalışmalar yürüterek daha kârlı bir hurda ticareti yapmak istemekteyiz.

Marmara Ereğlisi’de Hurdacı Numarası

Marmara Ereğlisi hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Marmara Ereğlisi yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer alıyor.

Bu sebep ile hurda satmak nedeni ile numaralarımızı aramalısınız. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak, güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın.

1997 senesinden beri binlerce kilo hurda atığı geri dönüşüm ile ekonomiye kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle çevreye daha fazla zarar verilmemesi sağlandı. Gördüğünüz üzere hurdacılık doğaya fayda sağlamaktır. Sizlerde isterseniz hurdanın satışını yaparak firmamızın yürüttüğü çalışmalara katkıda bulunabilirsiniz.

Marmara Ereğliside Krom Hurdası Alanlar

Tekirdağ Marmara Ereğliside paslanmaz krom 201 kalite hurdası, krom 201 hurda talaşı, krom paslanmaz 202 kalite hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 202, krom imalat artığı hurda, krom paslanmaz 430 kalite hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 430 kalite almaktayız. Krom paslanmaz hurda alan Marmara Ereğlisi hurdacı işletmesiyiz.

Marmara Ereğlisi bölgesinde hurda krom Marmara Ereğlisi hurdacısıyız.
Marmara Ereğlisi hurda krom fiyatları hakkında bilgi almak için bize çağrı bırakabilirsiniz. Konumdan hurda paslanmaz krom 304 kalite, krom paslanmaz 316 hurdası, 310 paslanmaz krom hurda, hurda krom paslanmaz 304 talaşı, hurda krom paslanmaz 310 kalite talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurda talaşı alımı yapıyoruz.

Krom hurdası fiyatı bölümümüze bir göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Bakır Hurdası Alan Marmara Ereğlisi Hurdacı

Kızıl bakır talaş hurda, ince bakır profil hurdası, yanık bakır, bakır antigron kırma granür, soyma bakır, kırkambar hurda, hurda bakır boru alım faaliyetleri vermekteyiz. Yüksek tonajlı hurda bakır alan yerler makalemizde geniş bilgi var. Buradaki hurda bakır fiyatları Marmara Ereğlisi de hurda bakır satışınızda geçerlidir. Marmara Ereğlisi içinde bakır hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Marmara Ereğlisi’de bakır hurdası alan hurdacı firmalardanız. Marmara Ereğlisi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda bakır petek, bakır eşya hurdası, kap kacak hurdası, hurda levha, bakır ham madde hurdası alımı yapıyoruz. Tel hurda, bakır tencere hurda, eski bakır kazan, lama, bakır TTR kırma hurda alım satımı için arayabilirsiniz. Marmara Ereğlisi’de hurda bakır alan hurdacı telefon numarasını şimdi arayarak keyifli hizmetlerimizin keyfini sürün!

Marmara Ereğliside Hurda Alüminyum Alım Satımı

Hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaşı, alüminyum imalat atığı ticareti için arayın. Her türlü toptan alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Marmara Ereğlisi hurda alüminyum fiyatları sormak için arayınız.

Sizin desteğiyle sürekli deneyim kazanıyoruz. Adresten profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, parça alüminyum kompozit hurdası, alüminyum curuf hurdası, alüminyum klima radyatörü hurdası alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Kimyasal bir element sayılan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır. Listemizde yayınlanan Marmara Ereğlisi alüminyum ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda alüminyum alan yerler içerikli metni okuyabilirsiniz

Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz destek sebebiyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum piston hurda alımı yapan hurdacıyız. Marmara Ereğlisi alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum çatı sacı, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tencere tava hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

Marmara Ereğlisi’de Hurda Kablo Alanlar

Marmara Ereğlisi de hurda kablo alan yerler içinde hizmet vermeye çalışıyoruz. Marmara Ereğliside hurda fare yemez, hurda yeraltı enerji kablosu, çelik zırhlı kablo, çelik içli kablolar alımında en iyi fiyat listesini teklif ediyoruz. Kablo hurda fiyatları içerikli içeriği okuyabilirsiniz.

Marmara Ereğlisi nin en büyük hurdacısı ile çok daha kârlı bir hurda ticareti diliyoruz. Hurda elektrik kablolar, %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası alımında tecrübeliyiz.

Tonajlı kablo hurdası alımında değerinden yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Ptt kablo içi hurdası, hurda ptt kabloları, telefon kablosu, ptt kablosu içi yağlı satmayı dileyenler şimdi arayın.

Tek damar kablo hurdası, iç tesisat kablosu, antigron kablo, karışık kablo, enya kablo alıyoruz. Marmara Ereğlisinin tüm mahallelerinde kablo hurdası almaktayız.

Marmara Ereğliside Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Marmara Ereğlisi hurdacı firması olarak hurda sarı alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Marmara Ereğlisi’nin tümünde hurda sarı külçe MS-58, hurda sarı talaşı, hurda sarı radyatör, hurda fosfor bronz araiş Cusn8, sarı su saati hurdası, hurda sarı musluk vana, kırkambar sarı hurdası alıyoruz.

Bu sayfadaki Marmara Ereğlisi deki hurda sarı fiyat listesini dileyene günlük göndermekteyiz. Pirinç sarı hurdası alanlar konulu içeriğimize göz gezdirebilirsiniz. Marmara Ereğlisi hurda sarı fiyatları bulunan listemizi talep etmek için bizlerle irtibata geçin. Marmara Ereğlisi hurdacı Tuğsan Metal olarak pirinç sarı araiş hurdası MS-70, MS-64 hurda sarı araiş, sarı çubuk talaşı, sarı araiş hurdası, MS-58 hurda çubuk ucu parça sarı alımında öncülük etmekteyiz.

Marmara Ereğlisi de Hurda Demir Alanlar

Marmara Ereğlisi bölgesinde ekstra hurda demir, teneke hurda, toplama demir hurda, dkp demir, demir talaş hurdası alıyoruz. Güncel demir hurda fiyat listesi için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Dilediğiniz yerden demir ev kapısı, hurda demir trabzan, asansör hurdası, tufal hurdası, pencere korkuluğu, alan hurdacıyız. Demir hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Demir, Marmara Ereğlisi de en çok alınıp satılan madenler içinde bulunur. Burada paylaşılan Marmara Ereğlisi toplama demir hurdası kg fiyatını saat başı yollamaktayız. Toptan inşaat hurdası, inşaat demiri hurdası, pik demir, inşaat demiri çubuğu, demir döküm hurda alıyoruz.

Jeneratör Hurdası Alan Firma

Kullanıma bağlı olarak her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ama 2.el jeneratör bozukda olsa çöp sayılamaz. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden teklif istemeden karar vermeyin. 2.el jeneratör alan hurdacılar içerisinde bulunuyoruz.
Marmara Ereğlisi ikinci el jeneratör fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşın. Seyyar elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde jeneratörler kullanılmaktadır.

Hurda Plastik Alımı

Yüksek tonajlı kırkambar plastik hurdası, kırmızı ve mavi kapak hurdası, beyaz şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen parçası, temiz pet şişe hurdası ticareti yapıyoruz.

Marmara Ereğlisi nin tamamında hurda ABS plastik, polipropilen moblen, hurda polistiren, jelatin alımıyla uğraşıyoruz. Marmara Ereğlisi hurda plastik fiyatları için arayınız. Hurda plastik, azot (N), Oksijen, (C) karbon, (H) hidrojen ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere denir.

2.el Raf Hurda Alımı

Hurda raf demiri alım satımı yapmaktayız. Genellikle yenilen elbiseciler tarafından satışa sunulan ürün teşhir reyonları, market rafları, çelik raf hurdası, demir raflar, mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el raf satışı yapıyoruz.

Marmara Ereğlisi hurda metal raf fiyatları hakkında detaylı almak amacı ile firmamızı aramanız yeterli olacaktır. 2. el market rafı ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf alanlar hakkındaki konumuza bakabilirsiniz.

Fabrika Bozumu

İlk önce yıkılması teklif edilen binanın titizlikle gezilmesi gerekiyor. Marmara Ereğlisi fabrika söküm ve bozumu işinde profesyoneliz.

Yıkım işi yapmak iş güvenliği ve ekosistemin korunması bakımından risklidir. Deneyimli personeller tarafından yapılmalıdır. Her binanın yapılış projeleri kendisine özgüdür. Dolayısıyla yıkım şekilleri de projeye uygun yapılmalıdır.

Marmara Ereğlisi 2.El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde alçı sıva makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç makinesi ikinci el iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısıyla batan satıcılardan satın aldığımız küçük küçücük defolu fayans kalebodur, çatı tavanları, kiremitler, dayanıklı laminant parkeler satışı yapıyoruz. Yıkılmış apartman vb. binalardan ayrılan hala kullanılabilir durumda 2.el pencere, çelik kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

Marmara Ereğlisi Çinko Hurda Alanlar

Geçiş metalleri arasında bulunan çinko açık gri mavimsi renklidir. Çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler meydana getirmektedir.

Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla miktarda çıkarılan metal elementlerinden biridir. Marmara Ereğlisi etrafında hurda çinko levha, çinko çatı sökümü alıyoruz. Çinko, antik dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Ama nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam olarak öğrenilemediğinden öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Elektronik Malzeme Hurdası Alım Satımı

Klima, vantilatör, 4 programlı bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, türk kahvesi ve çay makineleri, kombi, fön makinesi, elektronik çamaşır makineleri, ütü, mini buzdolabı, fırın alıyoruz. Her türlü elektronik ev aletleri alımlarında piyasasından yüksek fiyatlar sunmaktayız. Akıllı telefon kartı, trafolar, röle, termik röle, şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri, GSM kartları, kontaktör almaktayız. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları porselen işlemci, elektronik kart, ram, DDR Rulo, ses kartı, fotokopi makineleri, monitör, yazıcı, ekrankartı, server, bozuk modem, taşınabilir hard disk, yeni nesil ana kart, tarayıcı, güç kaynağı satmak maksadı ile arayabilirsiniz.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Profesyonel lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Çok kısa bir süre kullanılmış restoran tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. Espresso makinesi, kıyma çekme makinesi, su sebili, pop corn makineleri, ayran köpürtme makinesi, bakırlı çay dobajı bulunduruyoruz. Elimizde bulunan hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, salata reyonları, lokanta tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak aletini incelemeniz için alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolap satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Marmara Ereğlisi Karton Hurda Alım Satımı

En yakın konumdan defter, hurda kağıt peçete, A4 kağıt hurdası, hurda kitap alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyet sayesinde satıcıya çok daha yüksek miktarda kazanç elde etme imkanı yöneltiyoruz. Marmara Ereğlisi hurda kağıt fiyatları sormak için firmamıza ulaşın. Piyasadan fazla fiyatlarla hurda beyaz kağıt, karışık renkli kağıt, kartonlar, koli alanlar arasındayız.

Marmara Ereğlisi de hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, hurda gazete alımı yapan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki kağıt hurdası ile alakalı gönderiyi okumalısınız. Marmara Ereğlisi’de kağıt, karton hurdası almaktayız.

Marmara Ereğlisi Hurdacı Sitesi

Tekirdağ Marmara Ereğlisi hurdacılar sitesi içinden hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Ancak hurda araç veya otomobil hurdası almıyoruz. Dolayısı ile hurda oto yedek parçası temin etmek maksadı ile edilen çağrıları cevaplamıyoruz. Kuşkusuz ki Marmara Ereğlisi oto sanayi sitesi içinde hurda araba parçası ihtiyaçlarınızı bulabilecek hurdacı firmaları mevcuttur. Rica ediyoruz 2.el araba parçası ihtiyacınızda alım satımı yapan firmaları arayınız.

Marmara Ereğlisi organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 step motor hurdası alıyoruz. Nikel hurdası, hurda karbür, motor hurda, titanyum, imalat artığı alıyoruz.

Marmara Ereğlisi Hurda Fiyatları

Bu sayfadaki Marmara Ereğlisi hurda fiyatları anlık değiştirilmektedir. Hurda fiyatları içeriğiyle yazılmış metini inceleyebilirsiniz. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Marmara Ereğliside hurdanın kilo fiyatı kaç TL öğrenmek için bizleri aramanız gerekmektedir. Bütün hurda alımlarımızı anlık güncellenen hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz.

Hurda Sac Alım Satımı

Çatı kaplaması, sandviç panel, demir kapı, varil üretimlerinde sac levhası kullanılmaktadır. Değişik uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında kullanılmaktadır. Kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretimlerinde kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu eşyaların atıl durumda olanına sac hurdası denir. Sac; metal malzemenin kalın veya ince levha haline getirilmiş şeklidir. Silindir ile çeşitli kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilir. Önceden belirlenmiş ebatlarda kesilir.

Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalar tarafından satın alınmaktadır. Depo tavanı kaplamak için kullanılabilecek vaziyette oluklu sac temin ediyoruz. Marmara Ereğlisi etrafında sac hurdası satmak amacı ile çok geçmeden telefon numaramızı arayın.

Kurşun Hurda Alımı

Yer yüzünde nabit olarak bulunabilir. Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Kurşun eski tarihlerden günümüze kullanılmakta olan metallerden biridir. Kurşun madeni radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda, çeşitli alaşımlar üretilirken, askeri mühimmatlarda, akü imali, pigmentler ve kimyasal maddelerde, kablo yalıtımı üretimlerinde, benzin katkısı olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Marmara Ereğlisi hurdacı Tuğsan Metal olarak levha kurşun, Çatı minare kurşunu, hurda kurşun boru, kurşun yağmur oluğu hurdası söküm işleri için yerinize ekip yönlendiriyoruz. Ayrıca Marmara Ereğliside çatı söküm çinkosu alım satım hizmeti sunmaktayız. Elinizde Çinko hurdası hemen aramadan karar vermeyiniz.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Sökümden sonraki çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Hızlı kapatma açısından en uzun ömürlü çelik satı olanlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı tasarımlarının söküm yıkımı ötekinden farklı yöntemlerle tamamlanmaktadır.

Tüm mekanlar için en önemli konu hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. Marmara Ereğlisi çelik konstrüksiyon sökülmesinde 25 tecrübeye sahip saha ekibimizle hizmetler veriyoruz. Çelik konstrüksiyon yapılarla prefabrike spor kompleksleri söküm işi tamamlanırken binanın imar projelerine özen gösterilmelidir. Böylelikle 2.el çelik çatı makasları ve 2.el çelik malzemeler olarak satılacaklar değer kazanır.

Akü Hurdası Alımı

Aküler; arabalar, motorsikletler benzeri enerjiye ihtiyacı bulunan taşıtlar ile bir takım elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda aküden faydalanılır. Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik şeklinde vermeye yarar. Sulu akü hurdası, kuru akü hurdası, küçük akü hurdası hizmetini kolaylaştırdık. Akü, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Aynı zamanda voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek maksadı ile akü kullanılarak cihaz korunmaktadır.
Marmara Ereğlisi hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Marmara Ereğlisi Hurdacı
0 (533) 165 7345 Whatsapp ile Mesaj