05331657345

İstanbul Hurdacı

İstanbul’daki hurda alım ve geri dönüşüm firmaları içerisinde hurda malzeme için iyi fiyat teklifleri vermekteyiz. İstanbuldan az kullanılmış eşyalar ve hurda eşyalar için nakit ödeme yapıyoruz.

Tuğsan sizlere yedi gün hizmet vermektedir. Yüksek miktarlı hurda alışverişinde yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız.

İstanbul şehir merkezinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasına sahibiz. Hurda malzemelerinizi almak amacı ile ekip oluşturduk. Tüm hurdalarınız için vaktinizin değerini bilerek telefonlarımızı tuşlayıp en geç iki dakikada fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. uygulanan güncel hurda fiyat listesiyle alım satım hizmeti vermekteyiz. Hurda eşya alım satımlarında ilgiyle hurda malzemenizi değerinde almaktayız.

Tuğsan olarak hurdacılık faaliyetlerine kıymet veriyoruz. İstanbul hurdacısı olmanın gurunu personellerimizle yaşıyoruz.

Değerlendirmek istediğiniz hurdaların değerini hurdalar yüklerken peşin bir biçimde ödüyoruz. Alanında uzman İstanbul merkez hurdacı firma olarak avantajlı fiyat listesiyle hizmetimizi sunuyoruz. İstanbul hurda fabrikaları arasında lider konumdayız.

İstanbul da Hurda Alan Firma

Müşteri memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmadan kazanmayı arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. İstanbulda dilediğiniz yerden hurda almaktayız.

İstanbul merkezinde hurda malzeme alım satımı işlerini yapmaktayız. Tonajlı sarı hurda, ve çinko hurda, hurda kurşun, hurda bakır, kablo hurda, alüminyum hurdası,hurda demir alırken piyasadan daha fazla fiyat listesi veriyoruz. İstanbul da hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimizle öncülük etmekteyiz. İstanbulda CNC torna artığı, antimon zamak hurdası, hurda çelik, çinko hurdası, kalay hurda almaya devam ediyoruz. Şimdi de size İstanbul da hurda alan firmalarla aramızdaki deneyim farklarını anlatacağız.

İstanbul’da Hurdacı Firma Telefonu

İstanbul adresten her türde hurda alımı hurda alım satımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasında yer alıyor. Bu nedenle hurda satmak sebebi ile operatörlerimizi tuşlamanız yeterlidir.

Görüldüğü üzere geri dönüşüm doğaya ve geleceğe fayda sağlamaktır. Eğer siz de isterseniz hurda satarak firmamızın çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz. Hemen arayarak, en iyi hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz.

İstanbul hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde kolayca arayabileceğiniz konumdadır. 1997’den bu zamana on binlerce ton hurda bakırı geri dönüşüm yöntemleri ile ekonomimize kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

İstanbul’un Hurdacıları

İstanbul’da hurdacılık hizmetleri mi arıyorsunuz? İstanbul’un kurumsal hurdacısı Tuğsan ile tanışın! Siz kıymetli müşterilerimizde her türde hurda alüminyum satmak için numaralarımızı aramalısınız.

Daha çok çalışarak standarttan fazla kâr elde etmeye özen göstererek standartlarımızı arttırmaya çabalıyoruz. İstanbul’da hurdacı firması olarak İstanbul’un her alanında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda eşyanız için çevrenizdeki hurda taşıma aracımızı göndermekteyiz. Sektörel anlamda Yirmi beş senelik tecrübe ile hurdacılığa öncülük etmeye devam etmekteyiz. En yakın İstanbul hurdacı numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Konumdan asansör malzemesi, hurda pencere korkuluğu, tufal hurdası, demir ev kapısı, demir trabzan, alımı yapan firmayız. İstanbulda hurda demir alan geri dönüşüm firmaları arasındayız.
İstanbul hurda demir fiyatları bulunan listemizi istemek için arayabilirsiniz. Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda çıkarılan metaller arasında bulunmaktadır. Bu sayfadaki İstanbul demir fiyat listesi güncellendi.

İstanbul’da toplama demir hurdası, teneke hurdası, DKP demir, extra hurda demir, hurda demir talaşı ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı istemek amacı ile fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Anlık demir hurda fiyat listesi makalesini incelerseniz iyi olacaktır. Yüksek tonajlı hurda döküm demir, yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu, pik demir, inşaat demiri hurdası alırız.

İstanbul Sarı Hurda Alım Satımı

Tuğsan olarak hurda sarı pirinç araiş MS-70, MS-64 hurda sarı araiş, çubuk sarı talaşı MS-58, pirinç sarı araiş hurda, MS-58 çubuk ucu parça sarı almaktayız. Burada yer almakta olan İstanbul pirinç sarı kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Sarı hurdası alanlar başlıklı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.
İstanbul hurda sarı fiyatları öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul genelinde sarı külçe MS-58 hurdası, hurda fosfor (Cusn8), hurda sarı vana musluk, sarı kırkambar, hurda sarı su saati, sarı oto radyatör hurdası, hurda sarı fermuar talaşı alan yerler içinde değerinde fiyat teklifini vermekteyiz. İstanbulda hurda sarı alımı alan hurdacıyız.

İstanbul’da Hurda Kablo Alım Satımı

Çevremizde hurda fare yemez, hurda çelik zırhlı kablolar, yeraltı kablosu, yer altı enerji kabloları için en yüksek fiyat teklifini vermekteyiz. İstanbul’da hurda kablo alan firmalar içindeyiz. İstanbul’un en iyi hurdacısı olmanın keyfini yaşıyoruz.

Hurda elektrik kablosu, hurda %50 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. İstanbul çevresinde kablo hurda alımı yapıyoruz. Ptt kablo hurdası, ethernet kabloları hurda ptt kablosu içi yağlı, telefon kablosu, hurda ptt kablosu içi satanlar iletişim kurabilirsiniz.

Hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları, karışık kablo, antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde hurda kablo borsasından oldukça yüksek fiyat veriyoruz. Sayfamızda önceden yazılmış hurda kablo metini ziyaret edin.

İstanbul Hurda Alüminyum Alım Satımı

Şirketimize güvendiğiniz nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. İstanbul’da alüminyum hurda alan firmalar içinde öncüyüz.

Kimyasal bir element sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkte, sünek bir metal cinsidir. İş yerimize güven duyanların destekleriyle her gün tecrübeli hale geliyoruz. Alüminyum üretim artığı, alüminyum talaşı, hurda alüminyum radyatör peteği, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum levha ticareti yapmaktayız.

Bu sayfadaki İstanbul hurda alüminyum kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Güncel bilgi için sitemizdeki hurda alüminyum alan hurdacı yazıyı okuyabilirsiniz. Alüminyum tel, alüminyum petek, alüminyum tencere tava hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum jant hurda, hurda alüminyum tabak için peşin ödeme yapıyoruz. Hurda alüminyum kalıp, alüminyum araiş hurda, kartel, alüminyum ince profil, alüminyum piston alan hurdacıyız. Her nevi tonajlı alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla irtibata geçin. Yerinden hurda alüminyum alikobant, hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatör hurdası, alüminyum eloksallı profil alımı için irtibata geçmenizi diliyoruz.

Hurda Bakır Alan İstanbul Hurdacı

Hurda bakır kırkambar, kalın bakır profil hurda, antigron bakır kırma granür hurda, soyma bakır, yanık bakır hurda, kızıl bakır talaşı, boru alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan İstanbul hurdacı şirketimizi ivedi bir biçimde arayarak profesyonel hizmetin keyfini sürün! İstanbul’da hurda bakır alan hurdacı firmasıyız. İstanbul hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Eşya, hurda bakır petek, hurda bakır ham madde, hurda bakır tepsi, hurda levha alıyoruz. İstanbul da hurdacısı olarak bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır hurda fiyatları yazımızda geniş bilgi mevcuttur. Burada yer almakta olan hurda bakır fiyat listesi İstanbul için anlık olarak bildirilecektir. Büyük boy bakır kazan, bakır tencere hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır lama, TTR kırma granür bakır hurda alımı yapmaktayız.

İstanbul Krom Hurda Alanlar

İstanbul’da 202 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom makine parçası hurdası, paslanmaz krom 430 hurda talaşı, 430 krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 201 kalite hurdası talaşı, hurda krom 201, hurda krom paslanmaz 202 kalite alımı için yükseltilmiş kilo fiyatları uyguluyoruz. Konumdan 304 krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 304 hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 316 kalite talaşı, hurda krom paslanmaz 310 kalite talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurdası, hurda krom paslanmaz 316 kalite alım satımı yapan İstanbul hurdacısıyız.

Sert olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. İstanbul da hurda krom ticareti yapan hurdacı firmasıyız.
İstanbul hurda krom paslanmaz fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Krom hurda alan İstanbul hurdacı dükkanıyız. Hurda krom alanlar bağlantısının linkine tıklayınız.

Sac Hurdası Alan Hurdacılar

Çatı kaplaması, sandviç panel, kapı, varil üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Değişik tekerlekli vasıtaların kaplamasında, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, varil üretilirken sac kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerden sac hurdası çıkarılmaktadır. Sac; metal malzemenin kalın veya ince levha haline getirilmiş şeklidir. Haddelemeyle değişik kalınlıklarda düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen boyut ve ebatlarda şeritler halinde kesilir.

Hurda sac geri dönüşüm yapan yerler için önemlidir. Kiler çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilecek vaziyette sac hurdası alabilirsiniz. İstanbul yakınlarında sac hurda alan firmalardanız.

Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Sökümü

İstanbul’da çelik konstrüksiyon ahır sökülmesinde 25 deneyime sahip saha ekibimizle hizmetler veriyoruz. Sağlamlık açısından en uzun ömürlü çelik satı sistemleridir. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı çeşitlerinin söküm işleri diğerinden değişiktir. Binalar için en önemli konulardan biri hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. Çelik çatı sökümlerini özenli bir biçimde tamamlamaktayız. Arta kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Çelik yapılarla prefabrike hangarlar söküm işleri yapılırken işletmenin imar projeleri dikkatlice incelenmelidir. Böylelikle 2.el çelik çatı makasları ve 2.el çelik malzemeler şeklinde satılacaklar değerinde alınabilir.

İkinci el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

Sanayi tipi lokanta mutfağı aletleri almaktayız. Temiz durumda çöp sıyırmalı tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah altı dolap, sanayi tipi bulaşık makinaları, buz makineleri alıp satıyoruz. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Tabldot, kıyma makineleri, çay ocağı için elektrikli dobaj, tabldot, bardak mısır arabaları, su sebilleri, ayran makinesi, espresso makinesi temin ediyoruz. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel 3 gözlü ocak, lokanta tipi aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, krom yemek dilendiricileri vb. endüstriyel mutfak malzemelerini görebilmeniz amacı ile sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz.

İstanbulda Şefaf Cam Hurdası Alım Satımı

İstanbul yakınlarında cam hurda alanlar içindeyiz. Çağımızda şeffaf ve renkli karışık şeffaf cam şişe, çıkma oto camı hurdası, meşrubat şişesi, cam su şişesi, gazoz şişesi, soda şişesi, cam kavanoz, kola şişesi, konserve şişesi, içecek şişesi, süt şişesi türlerde cam hurdaları yüksek miktarda bulunabiliyor. Cam tam veya yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıya sahip su koruyan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan maddedir.

İstanbul’da Fabrika ve Makine Sökümü

Yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı bakımından risk taşıyan işler içinde sayılır. Uzmanlarca yapılmalıdır. Her inşa edilen yapının projeleri diğerinden farklılık gösterir. Bu nedenle yıkım biçimi de ona göre yapılmalıdır. Evvela yıkımı yapılacak mülkün detaylı biçimde dolaşılması gerekmektedir. İstanbuldaki fabrika sökümü işlerinde yılların tecrübesine sahip profesyonel işletmeyiz.

Hurda Akü Alanlar

Sulu akü hurdası, kuru akü hurdaları, hurda küçük akü hizmetlerini kolaylaştırdık. Akü, sadece çalıştırmaya kullanmakla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte alıcılara akım iletmek, amperajı dengelemek gereğinden fazla devirde alternatörlerin ürettiği voltaj gidermek maksadı ile akünün görevidir. İstanbul hurda akü fiyatları için arayın. Aküler; otobüsler ve benzeri enerjiye ihtiyacı bulunan taşıtlarla çeşitli elektrikli araç gereçlerde kullanılır. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde aküden faydalanıyoruz. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarar.

Plastik Hurdası Alımı

İstanbul çevresinde hurda jelatin, polipropilen hurdası, hurda ABS plastik, hurda polistiren ticaretinde en yüksek fiyatları veriyoruz.
İstanbul hurda pimapen fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Tonajlı hurda pimapen, şeffaf naylon poşet, temiz pet şişe hurdası, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası alıyoruz. Plastik hurdası, Azot, Hidrojen (H), Karbon (C), (O) oksijen ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin ismidir.

İstanbul İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

İstanbul yakınlarında yıkılmış depo binalarından elde edilmiş hala kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, kapı, pencere satıyoruz. Birde iflas etmek mecburiyetinde kalan satıcılardan satın almış olduğumuz defolu laminantlar, fayanlar, tavan, kiremitler ucuz fiyatlara satışı gerçekleştiriyoruz.

İnşatlarda inşaat vinçleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı mikseri az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood satılıktır.

Raf Hurdası Alım Satımı

Özellikle ekipmanını yenileyen elbiseciler tarafından satışa çıkarılan ürün reyonları, market rafları, çelik raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz sıfır gibi 2.el market rafı satıyoruz. 2. el demir raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcuttur. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alımı hakkındaki konumuza göz atmak isteyebilirsiniz.

Hurda çelik raf alıyoruz. İstanbul hurda raf fiyatları sormak maksadiyla firmamızı tuşlayabilirsiniz.

İstanbul da Hurda Karton Alımı

Kağıt hurdası alan yerler hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. İstanbul da kağıt, karton hurdası almaktayız. İstanbulda kullanılmamış gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol hurda alıyoruz. Avantajlı fiyata hurda karton, beyaz kağıt, karton koli, hurda renkli kağıt alanlar içindeyiz. En iyi fiyata okul kitabı, defter hurdası, kağıt peçete, fotokopi kağıtları alım satımlarında uyguladığımız fazladan duyarlılıkla satıcılara piyasadan yüksek kazanma şansı yöneltiyoruz. İstanbul hurda kağıt fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın.

İstanbul Hurdacı Hurda Fiyatları

Burdaki İstanbul hurda fiyatları her hafta güncel olarak değiştirilmektedir. Anlık hurda fiyatları içerikli içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Anlık hurda fiyatları sormak için arayın. Bütün alımlarımızı güncel hurda fiyatları ile tamamlıyoruz.

Hurda Çinko Alım Satımı

Çinko, yeryüzünde en çok bulunabilen metal elementlerdendir. Çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonları ile kompleks bileşikler oluşturmaktadır. İstanbul bölgesinde çinko levha hurdası, çinko çatı hurdası ticareti yapıyoruz.

Antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Ancak üretimi ve kullanılması tam olarak öğrenilemediğinden öteki metaller ile karıştırılarak kullanılmıştır. Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metalleri arasındadır.

Elektronik Hurdası Alımı

Adaptör, elektrik trafoları, elektrik pano malzemeleri, GSM istasyon kartları, röle, akıllı telefon kartları, kontaktör, termik röleler alıyoruz. Her nevi elektronik alet alırken değerinden yüksek fiyatlar sunuyoruz. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları ekran kartı, bozuk modem, power supply, sabit disk, yeni nesil anakarat, lazer yazıcı, elektronik kart, porselen işlemci, fotokopi makineleri, DDR Rulo, sunucu, ram, belge tarayıcı, ses kartı, monitör satmak için irtibata geçebilirsiniz. Kombi, elektronik çamaşır makinesi, vantilatör, terazi, klima, fön makineleri, 2 programlı bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, fırın, çay ve türk kahvesi makinesi, buzdolabı, ütü almaktayız.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun kabloların yalıtımında, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtımlarda, akü imalathanelerinde, benzin katkısında, askeri mühimmatlarda, pigmentlerde, çeşitli alaşımlarda sıkça kullanılmaktadır. Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. Dünyada nabit olarak bulunabilir. Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalar ile elde edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir. Tuğsan olarak İstanbulda kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare ve Cami kurşunu, kurşun levha, hurda kurşun boru söküm işleri için yerinize geliyoruz. Ayrıca İstanbul da çinko hurdası alım satım hizmeti sunuyoruz. Elinizde hurda çinko hemen aramadan karar vermeyiniz.

İstanbul Hurdacılar Sitesi

İstanbul hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz. Lakin hurda araç veya traktör hurdası alıp preslemiyoruz. Bu sebep ile hurda veya ikinci el otomobil yedek parçası için arama kabul etmemekteyiz. Eminiz İstanbul oto sanayi sitesi içinde hurda otomobil parçası alan firmalar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu tarz işleriniz için o işi yapanları arayın.

Titanyum hurda, hurda nikel, karbür hurda, motor hurdası, imalat artığı almaktayız. İstanbul sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor almaktayız.

İkinci El Jeneratör Hurdası Alan Firmalar

Her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Lakin ikinci el jeneratörler bozukda olsa değerlidir. İkinci el jeneratör hurdası alımı için en doğru fiyat tekliflerini uyguluyoruz. İstanbul 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda 2.el jeneratör satanlar firmamızdan teklif isteyiniz. Elektrik olmayan bölgelerde jeneratörden faydalanılmaktadır.

İstanbul Hurdacı
0 (533) 165 7345 Whatsapp ile Mesaj