İdil Hurdacı

İdil hurdacı firmalar içerisinde alüminyum hurdası alım satımında rakiplerimizlerden fazla fiyatlar veriyoruz. İdil hurda borsasındaki hurda fiyatları ile her türden hurda alımı yapıyoruz. Tuğsan Metal hurda malzemesi olanlara yedi gün hizmet sunmaktadır.

İdil hurdacı firması olarak her türlü hurda almaktayız. Hurdanızı nakite çevirmek için vakitinizi boşa geçirmeden firmamızı tuşlayarak iki dk içinde fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hurda malzeme alımında uzun senelerin tecrübesi ile hareket etmekteyiz. Tuğsan Metal tecrübesi ile hurdacılık hizmetlerine kıymet kazandırıyoruz. Elinizdeki her türden hurdayı almak amacıyla adresinize araçlarımızı yönlendireceğiz.

İdil merkezinde ikinci el ofis mobilyaları ve hurda malzemeler alıyoruz. İdildeki geri dönüşümcüler arasında benzersiz hizmetlerimizle ilk sıraya çıkıyoruz. Tonajlı hurda malzeme satımlarında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İdil hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Hurda alırken bedelini tartıldıktan sonra hesaplamaktayız. İdil de hurdacı şirketlerinin en iyisi olmanın onurunu birlikte çalıştıklarımızla yaşamaktayız. İdilde hurda alım firmasıyız.

İdil’de Hurdacı Firma Telefon Numarası

Zaman kaybetmeden arayarak, en iyi hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz. Gördüğünüz üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yararlı olmaktır. Sizde dilerseniz elinizde bulunan malzemeleri bize satarak çalışmalarımıza katkı sağlayabilirsiniz. 1997 senesinden bu günlere on binlerce kilo çinko hurdasını geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırdık. Böylece çevremize çok daha az zarar verildi.

İdil hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. İdil adresten hurda alımı her çeşit hurda alımı faaliyetleri sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Bu nedenle hurda satmak sebebiyle çağrı merkezimizi aramanız gereklidir.

İdil’deki Hurdacılar

İdil de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? İdil’in kurumsal hurdacı firması Tuğsan Metal’la tanışma vaktiniz geldi! Kurumsal anlayış ile normalden fazla kazanmaya özen göstererek hizmet kalitemizi arttırıyoruz.

Sizlerde her nevi hurda satışı amacıyla bizi telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. İdilde geri dönüşüm firması olarak İdil’in etrafında hurda atık alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için uygun hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz. Yirmi beş yıllık tecrübeyle faaliyet alanımıza ferah bir soluk getirmekteyiz. En yakın İdil hurdacı firma olarak hizmetlerimizi özenle beğeninize sunmaktayız. Şırnakın tümünde olduğu gibi İdil etrafında da hurda alım satım hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Profesyonel Şırnak hurdacı ihtiyaçlarınızda garantili hizmet sunuyoruz.

İdilde Hurda Alan Fabrikalar

İdilde yerinden ikinci el malzeme ve hurda jeneratör ticareti yapıyoruz. Müşterilerimizin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu sebeple her türde hizmeti kapınıza getirmeye çalışıyoruz. İdil de hurda alımı yaptığımızdan bahşetmiştik.

Toptan hurda alüminyum, kablo hurdası, bakır hurda, hurda kurşun,çinko, sarı ve hurda demir aldığımızda fiyatlar sunuyoruz. İdil merkezinde hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öne çıkıyoruz. İdil’de kalay hurdası, torna artığı hurda malzeme, çelik, zamak, çinko almaktayız. Şimdi size İdil de hurda alan yerlerle firmamızın arasındaki farkı anlatmaya çalışacağız.

İdil Hurdacı Hurda Demir Alımı

Demir hurda alan yerler arasında firmamızı seçerek daha çok kazanabilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda çokça kullanılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki İdil ekstra demir hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle her hafta paylaşılmaktadır. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi için şimdi arayabilirsiniz. Güncel demir hurdası fiyatları yazısını gezmelisiniz.

İdil’de DKP demir, hurda teneke, talaş demir hurdası, hurda toplama demir, ekstra hurda demir ticareti yapan hurdacıyız. Adresten asansör hurdaları, hurda pencere korkuluğu, çıkma demir kapı, tufal hurda, hurda demir trabzan, için peşin ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı demir döküm hurda, inşaat demir hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), pik demir, inşaat hurdası alım satımı yapılır.

İdil’de Hurda Alüminyum Alan Firma

Her türlü toptan alüminyum hurda nakit alınır.
İdil hurda alüminyum fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Kimyasal elementlerden biri sayılan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkli, sünebilen metal türüdür. Müşterilerimizin sayesinde her geçen gün tecrübe kazanıyoruz.

Buradaki İdil alüminyum hurdası kilo fiyatı güncellendi. Alüminyum hurdası alanlar hakkındaki konuyu inceleyin Alüminyum araiş hurda, piston, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum ince profil İdil hurdacısıyız. Şirketimize güvendiğiniz sebebiyle saygılar sunarız. İdil’de adresten hurda alüminyum alikobant içi, hurda alüminyum curufu, hurda klima alüminyum radyatör, hurda profil eloksallı alüminyum alabilmek için telefon etmenizi bekliyoruz.

İdil’de alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. Petek, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum çatı sacı, alüminyum tel, araba jantı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle uğraşan firmayız. Alüminyum talaş, alüminyum petek radyatör, hurda alüminyum levha, alüminyum kutu, hurda alüminyum imalat artığı alımı yapmaya özen gösteriyoruz.

İdil Krom Hurdası Alan Firmalar

İdil’de hurda krom ticareti yapan firmayız. İdil hurda paslanmaz krom fiyatları sormak için arayın. Şırnak İdilde hurda paslanmaz krom 202 talaşı, hurda krom makine artığı, krom 430 kalite hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 430 kalite, hurda paslanmaz krom 201 talaşı, paslanmaz krom 201 hurdası, 202 krom hurda almayı devam ettiriyoruz.

Krom hurdası alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dilediğiniz yerden krom paslanmaz 310 hurda, 316 krom hurdası talaşı, 304 krom hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 310 kalite talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurdası, 304 krom hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Hurda krom paslanmaz alan İdil hurdacı dükkanıyız.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz oluşur.

İdil Kablo Hurda Alanlar

İdil’de hurda kablo alan yerler arasındayız. Şehir genelinde hurda fare yemez kablolar, çelik zırh kablo hurdası, yer altı kablosu, hurda yer altı enerji kablosu alım satımı sırasında anlık fiyatları gönderiyoruz. Kablo hurdası alanlar başlığıyla yazılmış yazıya göz gezdirebilirsiniz.

İdil’in en büyük hurdacısı ile keyifli bir ticaret yaşamanızı arzuluyoruz. %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, hurda %50 bakırlı kablolar, elektrik kabloları alım satımında tecrübeliyiz.

Tonajlı hurda kablo alımında piyasasından daha yüksek fiyat sunuyoruz. Ptt kablosu, ptt kablosu içi yağlı, telefon kablosu, ptt kablo içi hurdası satacak olanlar bizi arayabilir.

Enya kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, antigron kablo hurdası, karışık kablo, tek damar kablo hurdası alıyoruz. İdil’de hurda kablo alanlar içindeyiz.

İdil Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

İdilde kurumsal hurdacı firması olarak bakır hurdası alım satımında gerekli tecrübeye sahip kurumsal firmayız. Hurda bakır makalemizde daha detaylı bilgiye erişebileceksiniz. İdil hurda bakır ton fiyatı talep edebilirsiniz. Şırnak İdil’de bakır hurdası alabilmek maksadıyla yeni bir ekip oluşturmayı başardık.
İdil hurda bakır fiyatları bulunan listemizi talep etmek için yetkililerimizle iletişime geçin.

Yanık bakır hurda, antigron kırma granür bakır, hurda soyma bakır, hurda 3/8 bakır boru, hurda bakır kırkambar, ince bakır profil hurdası, hurda bakır talaşı alan firmayız. Bakır alan İdil hurdacı iş yerimizi hemen arayarak tecrübeli servislerimizin keyfini sürün!

Bakırlı petek, eski bakır tepsi, hammadde, bakır süs eşyası, bakır levha almaktayız. Büyük bakır tencere, lama, TTR kırma bakır granür hurdası, bakır tel hurdası, kazan alım satımı için hemen arayın.

İdil’de Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı

Tuğsan Metal olarak sarı araiş hurdası, MS-70 pirinç sarı araiş hurda, hurda çubuk ucu parça sarı, MS-58 sarı çubuk talaşı hurdası, araiş sarı MS-64 ticaretiyle uğraşıyoruz. İdil çevresinde sarı radyatör hurda, hurda bronz, kırkambar sarı hurda, sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, hurda sarı fermuar talaşı, MS-58 külçe sarı hurdası almaktayız.

Burada paylaşılan İdil hurda sarı pirinç ton fiyatları güncellendi. Daha güncel bilgi öğrenmek amacıyla sarı pirinç hurda alanlar metne bir göz atabilirsiniz.
İdil hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz. İdil hurdacı Tuğsan Metal firmamızla hurda sarı alan hurdacı firmalar arasındayız.

İdil Hurdacılar Sitesi

Şırnak İdil hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet sunuyoruz. Lakin hurda araç veya motosiklet hurdası almıyoruz. bu sebeple hurda araç yedek parçası için aramayınız. Şundan eminiz ki İdil sanayi sitesi içinde hurda otomobil parçası alım satımı yapan dükkânlar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu işlerde onlar ile irtibat kurmanızdır.

titanyum, şablon nikel, karbür hurda, hurda motor, imalat artığı satmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. İdil organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda malzeme alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 17, Nema 46 hurda step motor alıyoruz.

Kurşun Hurda Alımı

Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Yer kabuğunda nabit olarak çıkarılabilen madenler içerisindedir. Bildiğiniz gibi mühimmatlarda, benzin katkısında, pigmentler ve kimyasal maddelerde, akülerin imalatında, radyasyon yalıtımlarında, kablo izolasyonu, alaşımlarda kurşuna yer verilmektedir. Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. İdil hurdacı Tuğsan Metal olarak Çatı minare kurşunu, levha kurşun, hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun boru alımı için adresinize kendi araçlarımızı gönderiyoruz. Ayrıca İdil de çatı söküm çinkosu alım satım hizmeti sunuyoruz. Çinko hurdası satın alan yer bulmak istiyorsanız hemen arayın.

İkinci El Hurda Jeneratör Alan Yerler

Geçici olarak elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır. Kullanıma bağlı olarak her tür malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Lakin 2.el jeneratörler çalışmıyor olsada değerlidir. 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz.
İdil 2.el jeneratör fiyatları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi istemelisiniz.

İdilde Hurda Çelik Raf Alımı

Çelik raf hurdası işleri deneyimli olduğumuz işlerdendir. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen aktarlardan temin ettiğimiz ürün teşhir reyonları, hurda çelik raflar, market rafı hurdaları, demir raflar, mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satıcıları içindeyiz.

İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyat listesini incelemek için 2.el raf alımı sayfamızı ziyaret etmelisiniz. İdil hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak için hatlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. İdil hurdacı olarak çinko levha hurdası, çinko çatı sökümü ticareti yapan hurdacıyız. Çinko madeni, yeryüzünde en çok bulunan metal elementler arasındadır.

Geçiş metalleri içerisinde yer alan çinko açık gri mavimsi renklidir. Antik dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Fakat malesef nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manası ile anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılarak kullanılmıştır.

Hurda Elektronik Malzeme Alanlar

GSM istasyon kartları, şarj cihazı, trafolar, röle, elektrik panoları, adroid telefon kartları, kontaktörler, termik röle satın alıyoruz. Masa üstü Bilgisayar Hurdası fotokopi makineleri, monitör, power, belge tarayıcı, dotmatrik yazıcı, ram, ekrankartı, işlemci, DDR rulo artıkları, sunucu, harddisk, elektronik kart, eski anakarat, ses kartı, modem alıyoruz. Ütü, çay ve kahve makineleri, terazi, merdaneli çamaşır makinesi, ütü masası, 2 programlı bulaşık makineleri, ocak, klima, vantilatör, buzdolabı, fırın, kombi, saç kurutma makineleri fiyatı talep etmek amacı ile irtibata] geçin. Sıfır ve az kullanılmış elektronik alet alım satımında bedelini anında ödemekteyiz.

Güncel Anlık İdil Hurda Fiyatları

Bütün hurda alımlarını yenilenmiş hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi almak ve İdil’de hurda kurşunun tonu kaç TL öğrenmek için hemen arayın. İnternet sitemizdeki İdil hurda fiyatları en az haftada bir kez güncel olarak değiştirilmektedir. Hurda fiyatları hakkındaki yazıya göz atabilirsiniz.

Sac Hurdası Alımı

Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır. Ardiye çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. İdil de hurda sac alım satımı yapıyoruz.
Varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, demir kapı üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Değişik tekerlekli taşıma araçlarının kapaklarında, uçak ve gemi gövdelerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Varil, sandviç panel, çatı, kapı üretimi sırasında sac elvha kullanılmaktadır. Bütün bu eşyaların kullanılmışına hurda sac levha denilir. Sac; demirin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş şeklidir. İki merdane arasında değişik inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. İhtiyaca göre belirlenen ölçülerde şeritler halinde kesilir.

İdil Akü Hurdası Alan Hurdacı

Akü; motosikletler, arabalar benzeri enerji ihtiyacı olan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektronik araç gereçlerde kullanılır. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme gereken yerlerde akü kullanılmaya devam edilmektedir. Hurda sulu akü, kuru akü hurdası, küçük akü hurdası alıyoruz. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayan gerektiğinde elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan depolama araçlarıdır. Akü, sadece ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bunlarla birlikte alıcılara elektrik akımı iletmek, voltajı dengelemek yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj gidermek amacıyla akünün görevlerindendir. İdil hurda akü fiyatları öğrenmek için arayın.

Plastik Hurdası Alanlar

Plastik, oksijen (O), karbon, hidrojen, azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. İdil’de hurda ABS plastik, hurda kristal polistiren, hurda jelatin, polipropilen almaktayız. İdil hurda plastik fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Yüksek tonajlı kırmızı, mavi kapak hurdası, kırkambar plastik, şeffaf pet şişe, şeffaf naylon hurdası, pimapen ticareti yapan firmayız.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon binalar sökümünde yapının imar projelerine özen gösterilmelidir. Böylece 2.el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılabilecek olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı söküyoruz. Arta kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Şırnak İdil’de çelik konstrüksiyon binaların sökümünde tecrübeli personellerimizle hizmet veriyoruz. Sağlamlık bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı makaslarının yıkım söküm işleri birbirinden değişik yöntemlerle tamamlanır. Bütün yapıların en önemli tarafı şüphesiz çatıdır. Çelik çatı uzun ömürlüdür.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği bakımından risklidir. Uzmanlarca yapılmalıdır. İdil fabrika söküm ve bozumu konusunda profesyoneliz.
Her inşa edilen yapının inşa ediliş projeleri kendisine özgü olmaktadır. Dolayısıyla yıkım gereksinimleri faklı biçimdedir. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan fabrikanın detaylı bir biçimde gezilmesi gerekiyor.

Kağıt Hurdası Alımı

İdil’de bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda gazete İdil hurdacısıyız. Geri dönüşüme kitap alımı hakkında geniş bilgi içermekte olan okumalısınız. İdil de hurda karton ve kağıt almaktayız.

Dilediğiniz yerden hurda A4 kağıtlar, hurda kitap, defterler, hurda kağıt peçete alırken uyguladığımız ekstra özen ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha çok kâr etme imkanı veriyoruz.
İdil hurda kağıt fiyatları sormak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla karton hurdası, hurda karışık renkli kağıt, koli, beyaz kağıt alan yerler içindeyiz.

İdil İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Şırnak İdil ilçesinde yıkılan elbiseci vs binalardan ayırılan hala kullanılabilir 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alımı yapıyoruz. Ayrıca işi bırakan fabrikalardan satın aldığımız defolu fayans kalebodur, tavanlar, kiremit, dayanıklı laminant satıyoruz.

İnşaat alanlarında boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi 2.el iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz.

2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

İkinci el paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler firmamıza ait telefonları arayabilir. Espresso makinesi, kıyma makinesi, su sebilleri, pop corn arabası, tabldot, çay ocağı malzemeleri, ayran makineleri temin etmekteyiz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi aspiratör, krom paslanmaz küvet, evye, davlumbaz, paslanmaz dinlendirici, restorant tipi 4 gözlü ocak vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları işyerimizi gezmeye davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah altı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. Sanayi tipi 2.el restoran aletleri alım satımı yapıyoruz.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj