Gülnar Hurdacı

Gülnar hurdacısı olarak hurda almaya devam ediyoruz. Bütün hurda malzemeleri dilediğiniz yerden almak amacı ile konum gönderdiğiniz adrese geliyoruz.

Hurda alım satımında ilgiyle hareket ediyoruz. Gülnardaki hurda iş yerleri içinde hizmetlerimizle lider konumdayız.

Gülnar hurdacı firması olarak toptan hurda alıyoruz. Gülnarda hurda metal ve plastik geri dönüşüm dökümhanemiz mevcuttur. Gülnar hurdacı firması olarak sunacağımız hizmetleri sizin için bu yazıda derledik. Gülnar daki hurdacı deposu Tuğsan Metal firmamızla Gülnar merkezinde hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerini kurumsal bir şekilde tamamlıyoruz.

Gülnar hurdacısı firmamız Tuğsan Metal size haftasonları da hizmet veriyor. Gülnar’ın tüm sokaklarında az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzemeler almaktayız.

Tüm hurda eşyanız için vakit kaybetmeden firmamızla bağlantı kurarak maksimum dört dakikada size özel fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Hurda alımı yaparken değerini yükleme sırasında peşin bir şekilde ödemekteyiz. Gülnar da uygulanan hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaktayız. Yüksek miktarlı hurda malzeme alışverişinde yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Gülnar hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

Gülnar da Hurdacı Numarası

Gülnar hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak, güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak peşin para kazanabilirsiniz.

Yirmi beş yıldır tonlarca hurda kabloyu geri dönüşüme kazandırabildik. Bizim çalışmalarımızla çevreye çok daha az zarar verilmiş oldu. Bu sebeple hurda malzeme satmak nedeni ile telefon numaramızı tuşlamanız yeterlidir.

Okuduğunuz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya yarar sağlamaktır. Şayet sizlerde isterseniz hurda malzemelerin satışını gerçekleştirerek firmamızın yürüttüğü çalışmalara yardım edebilirsiniz. Gülnar hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir.

Gülnar da Hurda Alan Fabrikalar

Tonajlı alüminyum hurda, kablo, bakır hurdası, kurşun hurda,hurda çinko, sarı hurdası ve toplama demir alımına özel fiyatlar uygulamaktayız. Gülnarda hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimizle lider durumdayız. Müşterilerin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmadan daha fazla kazanmayı arzu ediyoruz. Bu sebeple her türlü profesyonelliği kapınıza kadar getiriyoruz. Gülnar da hurda zamak, çinko hurda, kalay hurdası, çelik, hurda CNC torna artığı alımı hizmeti vermekteyiz. Gülnar’ın tüm mahallelerinde hurda ve ikinci el malzeme alım satımı işlerinde yardımcı oluyoruz.

Bugün sizler gibi hurdasını satmak isteyenlere Gülnar da hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla firmamızın arasındaki tecrübemizi anlatmış olacağız. Gülnarda adresinizden hurda alımı yapmaktayız.

Gülnar’ın Hurdacıları

Mersin Gülnar hurdacı olarak Gülnar’ın her bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın transferi için en yakınınızdaki hurda taşıma ekiplerimizi göndermekteyiz. Tonajlı hurda malzeme alımıyla kazanmaya özen göstererek kalitemizi arttırmaya çalışıyoruz.

25 yıllık tecrübe ile sektöre ferah bir nefes getirmeye devam ediyoruz. En yakın Gülnar hurdacı telefon numaramızı arayabilirsiniz. Mersin’in tümünde yaptığımız gibi Gülnar genelinde de profesyonel servislerimizi devam ettiriyoruz. Her türlü Mersin hurdacı ihtiyaçlarınızda hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satmak nedeniyle telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Gülnar da en yakın hurdacısı mı arıyorsunuz? Gülnar’ın kurumsal hurdacısı Tuğsan Metal ile tanışma zamanınız gelmiş!

Bakır Hurdası Alan Gülnar Hurdacı

Mersin Gülnar’da hurda bakır almak maksadı ile hurda alım tesisi oluşturmayı başardık. Gülnar hurda bakır fiyatları için bizimle irtibata geçin. Gülnar’ın tamamında bakır hurda alıyoruz. Bakır hammadde, hurda, levha, bakır petek, hurda bakır kap kacak almaktayız. Büyük bakır tencere, TTR kırma bakır granür hurda, kazan, bakır tel hurda, bakır lama alım satımı için hemen telefonumuzu arayın. Bakır (kızıl) talaş hurda, 40 ambar, antigron bakır kırma granür hurda, yanık bakır, boru, ince bakır profil hurda, soyma bakır alım hizmeti sunmaktayız. Bakır hurda alanlar içeriğimizde detaylı anlatıma ulaşabilirsiniz. Hurda bakır fiyat listesi Gülnarda bakır alırken geçerlidir. Gülnar’da bakır hurdası alımı yapan hurdacı iş yerimizi kolayca arayın tecrübeli hizmetlerin tadına varın!

Gülnar da Alüminyum Hurda Alım Satımı

Bize verdiğiniz destek nedeniyle size minnettarız. Alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum sac, hurda alüminyum tel, alüminyum petek hurdası, eski alüminyum tencere alıyoruz. Gülnar da adresten hurda klima alüminyum radyatör, alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi hurdası, hurda profil eloksallı alüminyum alabilmek için telefon etmenizi beklemekteyiz. Gülnarda alüminyum hurdası alanlar içindeyiz.

Alüminyum araiş, alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum profil, alüminyum piston hurda, alüminyum kartel hurdası Gülnar geri dönüşüm ve hurda firmasıyız. Kimyasal elementler arasında sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkte, sünek metal türüdür. Her tür yüksek tonajlı alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Gülnar hurda alüminyum fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayabilirsiniz.

Buradaki Gülnar alüminyum hurdası ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Bloğumuzda bulunan alüminyum alan hurdacı içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Hurdasını satanların destekleriyle Gülnarda sürekli tecrübe kazanıyoruz. Levha, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum üretim artığı, ince alüminyum talaşı, alüminyum radyatör hurdası ticareti için arayın.

Gülnar’da Sarı Hurdası Alanlar

Gülnar hurdacı Tuğsan Metal olarak sarı araiş, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58, sarı pirinç araiş MS-64, MS-70 pirinç sarı araiş hurda, çubuk sarı talaşı MS-58 alıyoruz. Buradaki Gülnar hurda sarı pirinç kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Detaylı bloğumuzda bulunan hurda sarı pirinç yazıya göz atın. Gülnar hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Tuğsan Metal olarak Gülnarda hurda sarı alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Gülnar genelinde hurda sarı pirinç talaşı, sarı külçe MS-58 hurdası, hurda sarı musluk vana, fosfor bronz (Cusn8), araba radyatörü hurdası, sarı kırkambar, su saati alımı yapıyoruz.

Gülnar Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları talep etmek sebebiyle fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma paylaşımını incelemelisiniz. Gülnar’da teneke, toplama demir hurda, dkp demir, demir talaş hurda, ekstra demir hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Demir, yer kabuğunda en çok bulunabilen metaller içerisinde yer alır. Sayfamızdaki Gülnar ekstra demir hurdası ton fiyatları anlık olarak güncellenmektedir.

Toptan hurda demir pik, inşaat hurdası, döküm demir, inşaat demiri çubuğu hurdası, inşaat demiri hurdası alıyoruz. Demir hurdası alan firmalar arasındayız. Konumdan demir kapı, asansör malzemesi, tufal hurda, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, için nakit ödeme veriyoruz.

Gülnarda Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Hurda yağlı içli ptt kablosu, ptt kablo içi deşe hurdaları, telefon kablosu hurdası, ptt kablo hurdası satanlar hemen arayın. Gülnar çevresinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda kablo fiyatları başlıklı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. hurda %40 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, hurda elektrik kablosu ticaretinde tecrübeliyiz. İç tesisat kablo hurdası, karışık kablo hurdası, antigron kablolar, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları için nakit ödeme yapıyoruz.

Gülnar ın en iyi hurdacısı ile sizde daha kazançlı çıkabilirsiniz. Gülnarda hurda kablo alanlar arasındayız. Yakın çevrede hurda çelik içli enerji kablosu, çelik zırhlı kablo, hurda yer altı enerji kabloları, fare yemez kablo alımı yaparken en güncel fiyatları vermekteyiz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında kablo hurdası borsasından oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Gülnar’da Krom Hurdası Alımı

Hurda krom alanlar konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Krom hurda alan firmalar arasında hizmet veren Gülnar hurdacı depsouyuz.

Konumdan krom paslanmaz 316 kalite hurda, paslanmaz krom 310 hurda, 304 krom hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 316 talaşı, hurda paslanmaz krom 310 kalite talaşı, krom 304 hurdası alımlarında diğer firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Oldukça sert bir metal yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor.

Gülnar’da hurda krom alıyoruz.
Gülnar hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için arayınız. Mersin Gülnar da krom paslanmaz 201 kalite hurda talaşı, krom paslanmaz 430 hurdası talaşı, krom 430 hurda, paslanmaz krom 202 hurda, krom paslanmaz tank hurdası, krom 201 hurdası, hurda krom 202 talaşı alım satımlarında hurda alım araçları gönderiyoruz.

Gülnar Hurda Sac Alanlar

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır. Sac; demirlerin levha haline getirilmiş şeklidir. Silindir ile farklı kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş ebat ve boyutlarda kesilir.

Varil, demir kapı, sandviç panel, çatı üretimi sırasında kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli vasıtaların kapaklarında, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı, demir kapı, straforlu sandviç panel, varil üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu malzemelerin atıl durumda olana hurda sac denilir. Depo tavanı kaplamak amacı ile kullanımı uygun olan ikinci el sac temin edebilirsiniz. Gülnar hurda sac aldığımız yerlerdendir.

Gülnar Hurdacı Fiyatları

Kesin sayfamızdaki yeni hurda fiyatları konuyu ziyaret edin. Kurumsal sitemizdeki Gülnar hurda fiyatları anlık olarak değiştirilmektedir. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi sormak için hemen arayın. Deneyimli firma olarak hurda alımını yeni hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Gülnar’da Jeneratör Hurdası Alımı

İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan teklif bize ulaşın. Kullanıma bağlı olarak her makinenin ömrünü tamamlayıp daha uzun süre kullanılamayacak hale gelmesi olasıdır. Ama 2.el jeneratörler çalışmıyor olsa dahi alınıp satılır. İkinci el jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. Gülnar hurda jeneratör fiyatları için bize ulaşın. Elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde jeneratörlerden yararlanılmaktadır.

Çinko Hurdası Alanlar

Açık gri mavimsi renkteki çinko geçiş metallerinden sayılabilir. Antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Lakin ne yazık ki nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manasıyla anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılan bir elementtir.

Çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonları ile kompleks bileşikler oluşturur. Gülnar hurdacısı olarak çinko çatı sökümü, hurda çinko levha için peşin ödeme yapıyoruz. Çinko, yer kabuğunda en çok miktarda yer alan metal elementlerdendir.

Gülnar 2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Temiz kullanılmış buz makinesi, tezgah altı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar, bulaşık makinaları alınır. Sosislik ,su sebili, mısır arabaları, tabldot, çay ocağı dobajı, kıyma makineleri, ayran köpürtme makinesi, espresso makinesi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İşyerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel yemek ocağı, meze reyonları, krom paslanmaz evye, krom küvet, bakır davlumbaz, aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız. Kullanılmış bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizi arayabilir.

Plastik Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Yüksek tonajlı hurda şeffaf pet şişesi, kırkambar plastik, mavi ve kırmızı kapak hurdası, beyaz şeffaf naylon poşet hurdası, hurda pimapen ticareti yapan firmayız.

Plastik hammadde, (C) karbon, (H) hidrojen, (O) oksijen, azot ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır. Gülnar hurdacı olarak jelatin hurdası, polistiren kristal hurdası, hurda polipropilen, ABS plastik hurda almaktayız. Gülnar hurda plastik fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için bize ulaşın.

2.El İnşaat Malzemeleri Alımı

İnşaat şantiyelerinde alçı sıva makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda mevcuttur. Yıkılan market binalarından alınan hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı alan hurdacı firmalar arasındayız. Bununla birlikte iflas eden depolardan satın almış olduğumuz minik uygun fiyatlı su geçirmez laminantlar, fayans, tavan, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz.

Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Sökümü

Kapalı mekânların en önemli yeri hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı çalışmaları uzatmaya yaramaktadır. Dayanıklılık açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri vardır. Her çelik çatı tasarımlarının yıkım söküm işleri birbirinden farklıdır. Çelik bina prefabrike binalar sökümlerinde binanın inşaat projesine özen gösterilmelidir. Böylece ikinci el çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılacaklar alıcılar sunulabilir. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Sökümden sonraki çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Gülnarda çelik konstrüksiyon fabrika sökümlerinde 25 tecrübeye sahip çalışanlarımız ile güvenli hizmetler vermekteyiz.

Gülnar’da Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurjik ile kullanılır biçime getirilir. Kurşun yüzlerce yıldan bugüne değin sıklıkla kullanılan metallerdendir. Yer kabuğunda nabit olarak rastlanmaktadır. Gülnar hurdacı Tuğsan Metal olarak çatı söküm kurşunu, kurşun levha hurdası, kurşun yağmur oluğu, kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Gülnar da çinko hurda alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satmak için bizi 7/24 aramaktan çekinmeyin. Kurşunlar kabloların izolasyonlarında, çeşitli alaşımlarda, benzin katkısında, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, pigmentlerde, akü imalathanelerinde, askeri mühimmatlarda sıkça kullanılmaktadır.

Gülnar Karton Hurda Alımı

Avantajlı fiyata fotokopi kağıdı hurdası, hurda defter, selpak peçete, okul kitabı hurdası alırken uyguladığımız ekstra titizlik sayesinde müşterilerimize ederinden daha yüksek kâr elde etme olanağı yöneltiyoruz. Gülnar hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayınız. Gülnar da kuşe kağıt hurdası, hurda yeni gazete, bristol kağıt hurdası alım satımında lideriz.

Hurda karton mukavva hakkında geniş bilgi edinmenizi sağlayacak mutlaka ziyaret etmelisiniz. Gülnar’da hurda kağıt almaktayız. Değerinden yüksek fiyatlarla renkli kağıt hurdaları, koli, hurda karton, beyaz kağıt alıyoruz.

Hurdacılar Sitesi Gülnar

Mersin Gülnar hurdacılar sitesi içinden hizmetlerimizi ayağınıza getirmekteyiz. Katiyen hurda araç veya oto hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu nedenle hurda oto yedek parçası sormak amacı ile edilen çağrıları açmıyoruz. Şundan eminiz ki Gülnar oto sanayi sitesi içerisinde çıkma oto yedek parçası alan firmalar mevcuttur. Lütfen bu işlerde o işi yapanları arayınız.

Gülnar OSB Organize Sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda metal alırken ayrım yapmadan her cins hurdaları alıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 hurda step motor satımı yapmaktayız.

titanyum, hurda nikel, karbür hurdası, motor hurdası, hurda imalat artığı alıyoruz.

Akü Hurda Alımı

Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde kullanılıyoruz. Aküler; motosikletler, arabalar ve benzeri taşıtlar ile çeşitli elektronik alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Elektrik enerjisini kimyasal enerji biçiminde depolayan gerektiğinde elektrik enerjisi biçimde veren depolama araçlarıdır.

Hurda kuru akü, sulu akü hurdası, küçük akü hurdaları alım hizmetleri veriyoruz. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Bu görevleriyle birlikte alıcıya akım göndermek, amperajı dengelemek gereğinden fazla devirlerde alternatörlerin ürettiği voltajı düzeltmek maksadı ile akünün görevidir. Gülnar hurda akü fiyatları bulunan listemiz için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Çelik Raf Hurda Alımı

2.el hurda raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için ikinci el raf alan hurdacı başlıklı sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz. Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır.

Genelde raflarını yenileyen elbise mağazaları tarafından satılan teşhir rafları, çelik raflar, market rafları, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satan firmalar içerisindeyiz. Gülnar hurda raf fiyatları istemek amacı ile mobil numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Başlamadan önce sökülecek tesisin detaylı bir şekilde gezilmesi gerekiyor. Her inşaatın projesi birbirinden farklılık göstermektedir. Bu sebeple yıkım biçimi projeye göre tamamlanmalıdır. Fabrika yıkımı tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği nedeniyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü tamamlanmalıdır. Gülnardaki fabrika söküm ve bozumu işlerinde tecrübeliyiz.

Elektronik Hurda Alımı

Sıfır ve 2. el elektrikli eşya alırken bedelini anında ödüyoruz. Çamaşır makinesi, vantilatör, tartı, fırın, türk kahvesi ve çay makineleri, saç kurutma makineleri, kombi, klima, ütü masası, ocak, 4 programlı bulaşık makinesi, mini buzdolabı, ütü alımı yapıyoruz. Adaptör, elektrik trafosu parçaları, elektrik panoları, GSM baz kartları, röle, akıllı telefon kartı, kontaktör, termik röleler almaktayız. Hurda Bilgisayar parçaları VDSL modem, crt monitör, fotoğraf tarayıcı, dotmatrik yazıcı, ses kartı, porselen işlemci, eski anakarat, ram, sunucu, DDR rulo artıkları, fotokopi makinesi, power supply, ekrankartı, elektronik kart, SATA hard disk alıyoruz.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj