Fındıklı Hurdacı

Fındıklı hurda ve geri dönüşüm firması olarak her cins çinko hurdası almaya devam ediyoruz. Hurda malzeme alımlarında titizlikle kurumsallık ile hareket ediyoruz.

Tüm hurdalarınızı almak amacıyla yerinize geliyoruz. Fındıklı hurdacı firmaları içerisinde liderlik yapıyoruz. Profesyonel Fındıklı bölgesi hurdacı firma olarak yükseltilmiş fiyatlar ile hurdacılık yapıyoruz.

Fındıklı hurdacı şirketi olarak Fındıklı’ın her bölgesinde verdiğimiz servisleri işyerimizi tercih edenler için bu yazımızda açıklamaktayız. Hurdanızın tutarını hesaplamamız için şimdi firmamızla irtibat kurup iki dk içinde fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Tuğsan Metal firmamızın prensipleriyle Fındıklı hurdacılık hizmetlerinin kurumsal anlayış edinmesini sağlamaktayız. Tonajlı miktarda alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Fındıklı hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Tuğsan Metal sizler gibi kaliteden ödün vermeyen müşterilerine gece gündüz farketmeksizin hizmet veriyor. Rize Fındıklı bölgesinin çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Hurda alırken bedelini tarttıktan sonra hesaplamaktayız.

Fındıklı’ın bütün noktalarında kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda ticareti yapıyoruz. Güncel Fındıklı hurda fiyatlandırmasıyla hurda alımı hizmetleri için hurdanızın olduğu yere gelmekteyiz.

Fındıklı da Hurdacı Telefonu

Yirmi beş senedir on binlerce kilo hurda atığı geri dönüşüme kazandırabildik. Bu sayede çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellenmiş oldu. Fındıklı hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Bu neden ile hurda satışı yapmak için çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz.

Fındıklı yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Şimdi arayarak, güncel hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Bilindiği üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yarar sağlamaktır. Eğer sizlerde isterseniz elinizde bulunan hurda malzemenin satışını yaparak firmamızın çalışmalarına yardım edebilirsiniz.

Fındıklı’daki Hurdacı Firmalar

Sizlerde her türde hurda atık satışı nedeniyle numaramızı aramalısınız. Fındıklı da hurdacı olarak Fındıklı’ın tamamında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurdanız için yakın çevredeki araçlarımızı göndermekteyiz. Hurdacılıkda Yirmi beş yıllık tecrübe ile hurdacılığa liderlik etmekteyiz. En yakın Fındıklı hurdacı firmamızı aramanız yeterlidir. Rize’nin her tarafında olduğu gibi Fındıklı çevresinde de bütün faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Bütün Rize hurdacı ihtiyacınızda hizmet vermekteyiz.

Fındıklı’da en yakın hurdacı firması mı arıyorsunuz? Fındıklı’ın lider hurdacı firması Tuğsan Metal ile tanışma zamanınız geldi! Kurumsal anlayış ile daha çok kazanmayı istiyoruz.

Fındıklı’da Hurda Alan Firma

Fındıklı’da hurda ve ikinci el mutfak eşyası alım satımı işlerinizde profesyonel hizmet sunuyoruz. Müşterilerin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Bu neden ile her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Tonajlı sarı ve alüminyum, kablo hurdası, hurda bakır, hurda kurşun,çinko, demir hurda aldığımızda piyasadan daha fazla fiyat listeleri uygulamaktayız. Fındıklı da hurda alanlar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuzla ön plana çıkmaktayız.

Fındıklı da CNC artığı, zamak, hurda çelik, çinko hurda, kalay hurda alımlarında özel fiyat uyguluyoruz. Şimdi sizlere Fındıklıda hurda alan yerlerle firmamızın arasındaki kalite farkını açıklıyoruz. Fındıklı’da yerinizden 2.el malzeme ve hurda döküm alım işleri yapmaktayız.

Fındıklı’da Hurda Kablo Alım Satımı

Hurda antigron kablolar, hurda enye kablolar, hurda karışık kablo, tek damar kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu Fındıklı hurdacılık firması olarak iyi hizmet vermekteyiz. Hurda kablo alan yerler içerikli içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Fındıklı da hurda kablo alımı yapıyoruz.

%40 bakırlı kablo, hurda %30 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablosu alımında öncüyüz. Şehir genelinde hurda fare yemez kablolar, hurda çelik zırh kablosu, yeraltı kablosu, çelik içli kablolar alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatı veriyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Hurda ptt kablosu içi yağlı, ptt kablo içi deşe hurdaları, hurda telefon kablolar, ptt kablo hurdası satacak olanlar hemen bizi arayabilir.

Rize Fındıklıda kablo hurdası alıyoruz. Fındıklı’ın en büyük hurdacısı ile mutlu bir ticaret diliyoruz.

Fındıklı’da Hurda Sarı Alım Satımı

Tuğsan Metal firmamız Fındıklı’da hurda sarı alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Fındıklıda su saati, hurda bronz fosfor araiş (Cusn8), sarı pirinç talaşı, hurda sarı musluk vana, sarı radyatör hurdası, kırkambar sarı hurdası, hurda sarı külçe MS-58 alanlar içinde en iyi fiyatları biz veriyoruz.

Bu sayfadaki Fındıklı pirinç sarı fiyatları güncellendi. Hurda sarı pirinç fiyatları içerikli konuyu ziyaret edin. Fındıklı hurda sarı fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayınız. Tuğsan Metal olarak pirinç sarı araiş MS-70, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, sarı çubuk talaşı hurda, araiş sarı, MS-64 sarı araiş ticaretinde piyasaya hakim konumdayız.

Hurda Demir Alan Fındıklı Hurdacı

Fındıklıda hurda extra demir, hurda teneke, hurda toplama demir, demir talaş hurdası, DKP demir hurda ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Demir hurdası, yer yüzünde çokça satılan madenler içerisinde yer alır. Buradaki Fındıklı toplama demir hurdası kg fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşıyoruz. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Güncel demir hurdası fiyat listesi linkine tıklayabilirsiniz.

Demir hurda alan geri dönüşüm firmaları arasında bizi ilk defa tercih edenler daha fazla para kazanıyor. Müşteriye en yakın adresten hurda asansör, demir trabzan, pencere demiri hurdası, demir kapı, tufal hurdası, ticareti yapan firmayız. Yüksek tonajlı inşaat demiri, inşaat hurdası, pik hurda demir, inşaat demiri çubuğu, demir döküm için nakit para ödeme yapıyoruz.

Fındıklı’da Hurda Krom Alım Satımı

Adresten krom paslanmaz 316 hurdası, krom paslanmaz 310 kalite hurdası, 304 krom paslanmaz hurda talaşı, 316 paslanmaz krom hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 310 talaşı, krom paslanmaz 304 hurda için nakit ödeme veriyoruz. Fındıklı genelinde hurda krom alıyoruz. Fındıklı hurda paslanmaz krom fiyatları sormak için arayınız.

Hurda krom paslanmaz alanlar arasındaki Fındıklı hurdacı depsouyuz. Rize Fındıklı’da 201 paslanmaz krom hurdası, krom 201 hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 202 kalite talaşı, krom paslanmaz 202 kalite hurdası, krom paslanmaz tank hurdası, paslanmaz krom 430 kalite hurda talaşı, 430 krom paslanmaz hurda almaktayız.

Krom hurdası alanlar gönderisine göz atabilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşturulur.

Fındıklı’da Alüminyum Hurdası Alanlar

Levha, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum imalat artığı hurdası alıyoruz. Sizlerin destekleriyle Fındıklıda sürekli profesyonelleşiyoruz. Kimyasal elementler içinde olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır.

Fındıklı’da adresten hurda alüminyum alikobant, hurda alüminyum curufu, hurda klima alüminyum radyatör, alüminyum eloksallı profil hurdası almak için aramanızı beklemekteyiz. Alüminyum tencere, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, petek, araba jantı ticareti yapan hurdacıyız.

Şirketimize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Sayfamızda yer almakta olan Fındıklı alüminyum hurda kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Detaylı bilgi için sitemizde bir süre önce yazılan alüminyum hurda alanlar metine göz atın. Hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum araiş için nakit ödeme yapıyoruz.

Fındıklı’da hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Her nevi tonajlı alüminyum hurda alınır.
Fındıklı hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

Fındıklıda Hurda Bakır Alanlar

Bakır alan Fındıklı hurdacı numarasını tek tuşla arayın kaliteli hizmetimizin tadını yaşayın! Fındıklı’da hurda bakır alan hurdacıyız. Fındıklı hurda bakır fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Hurda bakır fiyat listesi makalemizde daha detaylı bilgi bulabileceksiniz. Fındıklı hurda bakır fiyat listesi talep edebilirsiniz. Hurda bakırlı petek, ham madde, hurda levha, bakır eşya hurdası, bakır tepsi alım satımı yapmaktayız. Antigron bakır kırma granür hurda hurdası, yanık bakır, 3/8 bakır boru hurdası, soyma bakır hurdası, kalın bakır profil, kırkambar hurdası, kızıl bakır talaşı alımı yapıyoruz. Hurda bakır tencere, hurda bakır kazan, hurda TTR kırma granür bakır, lama, hurda bakır tel alınır. Fındıklı ın yakın bölgelerinden bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Fındıklı Hurdacı Sitesi

Hotor hurda, titanyum, şablon nikel, imalat artığı, karbür hurdası alıyoruz.

Rize Fındıklı hurdacılar sitesi içinden hurda alım hizmetlerini çağırdığınız yere getirmekteyiz. Asla hurda araç veya motosiklet hurdası almıyoruz. Dolayısı ile hurda araba yedek parça almak amacı ile aramayınız. Şüphesiz Fındıklı sanayisinde çıkma araba parçası işleri ile meşgul olan dükkânlar bulabilirsiniz. Rica ediyoruz bu tarz isteklerinizde onları arayınız.

Fındıklı organize sanayi hurdacıları arasındayız. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 17, Nema 34 step motor hurdası satımı yapmaktayız.

Kurşun Hurdası Alan Firma

Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller içindedir. Tuğsan Metal olarak Fındıklı da levha kurşun, kurşun boru, hurda kurşun yağmur oluğu, Minare ve çatı kurşunu alıyoruz. Ayrıca Fındıklı da çinko hurda almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satın alan yer arayışındaysanız bizi gece gündüz aramadan karar vermeyiniz.

Kurşun madeni mühimmatlarda, akü imalathanelerinde, benzin katkısında, çeşitli alaşımlar üretilirken, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, kabloların izolasyonlarında, kimyasal maddeler ve pigmentlerde kullanıldığı bilinmektedir. Dünyada nabit olarak elde edilebilen madenler arasındadır. Doğadaki kurşunlar kazma, patlatma, kırma ve öğütme gibi aşamalardan geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji ile kullanılır şekle getirilmektedir.

Anlık Fındıklı Hurda Fiyatları

Bütün hurda alımını güncel Fındıklı hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve Fındıklı’da bakır hurdasının tonu kaç TL öğrenmek için hemen arayın. Hurda alüminyum fiyatları 2022 konulu içeriğe bir göz atın. Buradaki Fındıklı hurda fiyatları her en az yedi günde bir değiştirilmektedir.

Fındıklı Hurda Çinko Alanlar

Çinko, yeryüzünde en çok miktarda çıkarılan metal elementlerdendir. Çinko, eski dönemlerden beri biliniyor. Ama nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manası ile öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Geçiş metalleri içinde yeralan çinko mavimsi açık gri renklidir. Elementler içerisinde yer alan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonlarıyla birleşerek bileşikler oluşturmaktadır. Fındıklıda çinko levha, çinko çatı sökümü için nakit ödeme yapıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Çelik çatı makası sökümlerini özenle yapıyoruz. Kalan çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Dayanıklılık bakımından en sağlam çelik satı tasarımlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı makaslarının yıkım sökümü ötekinden değişik yapılmalıdır.

Tüm mekânların en önemli yeri şüphesiz çatıdır. Çelik çatı uzatmaya yarar. Fındıklı çelik konstrüksiyon söküm işlerinde Yirmi beş tecrübeye sahip personellerimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Çelik yapı ve prefabrike yapılar sökümünde binanın inşaat projeleri incelenmelidir. Bu sayede 2.el çatı makası ve ikinci el çelik malzemesi şeklinde satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır.

Sac Hurda Alım Satımı

Sac; demirin kalın veya ince levha haline getirilmiş halidir. İki merdane arasında çeşitli inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. Kullanım alanına göre belirlenen boyut ve ölçülerde şeritler halinde kesilmektedir. Şantiye tavanı kapatmak için kullanımı uygun olan oluklu sac alabilirsiniz. Fındıklı sac hurdası alımı yaptığımız bölgelerdendir. Kapı, straforlu sandviç panel, çatı, varil üretilirken kullanılmaktadır. Farklı gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kapılarında sıklıkla kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, demir kapı, varil üretilirken levha sac kullanılmaktadır. Bütün bu malzemelerden hurda sac levha çıkarılabilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından toplanır.

Akü Hurda Alanlar

Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken aletlerde aküler kullanılır. Hurda sulu akü, kuru akü hurdaları, küçük akü hurdası alıyoruz. Aküler; otobüsler, otomobil, motosikletler ve benzeri taşıtlar ile bazı elektrikli aletlerde kullanılmaktadır.

Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Aynı zamanda voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya akım iletmek gereğinden yüksek devirde alternatörün üreteceği voltaj düzenlemek amacı ile aküler kullanılarak araç korunmaya alınır. Fındıklı hurda akü fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Elektriği kimyasal enerji biçiminde depolayan ihtiyaç halinde elektrik olarak vermeye yarayan depolama araçlarıdır.

Fındıklıda Raf Hurdası Alan Firma

İkinci el market rafı ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgi edinmek için hurda raf alım satımı başlıklı makalemize göz atabilirsiniz. Çoğunlukla hizmeti bırakmış mandıralar tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdaları, orta reyonlar, demir raf hurdaları, hurda market rafı, hurda mağaza rafları arasından personelimizce seçilen kullanılabilir durumda olan ikinci el raf satıyoruz.
Hurda depo rafı işleri öncülük ettiğimiz alanlardandır. Fındıklı hurda çelik raf fiyatları listesine ulaşmak amacıyla telefonumuzu arayabilirsiniz.

Fındıklı 2. El Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alımı

Kullanılmış tabak kurutma tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler bizi arayabilir. Filtre kahve makineleri, su sebilleri, kıyma çekme makineleri dişlisi, bakır işlemeli çay dobajı, ayran makinesi, mısır makineleri, tabldot temin ediyoruz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi 4 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak alet edavatını incelemeniz için alıcıları depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz. Endüstriyel mutfak malzemeleri alım satımı yapıyoruz. İyi kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alınır.

Kağıt Hurdası Alanlar

Yüksek fiyatlarla karışık renkli kağıt hurdaları, koli hurdaları, hurda karton, beyaz kağıt hurdaları alıyoruz. Fındıklı’da yüksek tonajlı kitaplar, defter hurdası, kağıt havlu peçete, A4 fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken uyguladığımız extra duyarlılık sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha yüksek miktarda kazanç etme şansı veriyoruz. Fındıklı hurda kağıt fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Hurda karton koli hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Fındıklıda hurda karton kağıt alım satımı yapmayı devam ettiriyoruz. Fındıklı bölgesinde hurda kuşe kağıt, gazete hurdası, hurda bristol kağıt ticareti yapıyoruz.

Fındıklı’da Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Öncelikle yıkımı yapılacak fabrika binasının detaylı biçimde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin ayarlanması çok daha doğrudur. Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği sebebiyle risklidir. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde yapılması gerekmektedir. Yapıların inşa projesi kendine özgü olmaktadır. Dolayısı ile yıkım biçimleri farklıdır. Fındıklı’daki fabrika yıkım ve sökümü işlerinde bir numarayız.

Elektronik Hurda Alan Yerler

Her nevi elektronik eşya alımlarında nakit para ödemeler yapıyoruz. Çamaşır makineleri, vantilatör, tartı, fırın, çay kahve makinesi, fön makineleri, kombi, klima, ütü masası, ocak, bulaşık makineleri, mini buzdolabı, ütü alıyoruz. Dizüstü bilgisayar Hurdası lazer yazıcı, ram, SSD hard disk, crt monitör, belge tarayıcı, DDR Rulo, güç kaynağı, yeni nesil anakarat, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makinesi, bozuk modem, ekran kartı, server, porselen işlemci almaktayız. GSM baz kartları, adaptör, trafolar, röle, elektrik panoları, adroid telefon kartı, kontaktör, termik röle alımlarında en yüksek fiyatları veriyoruz.

Fındıklı 2.El İnşaat Malzemeleri Alımı

Ayrıca iflas eden şirketlerden almış olduğumuz küçük uygun fiyatlı fayans, su geçirmez laminantlar, tavan, kiremitler satıyoruz. Müteahhitler tarafından kısa zaman diliminde kullanılan alçı sıva mikseri, yük asansörü, harç makinesi, boya makinesi az kullanılmış portatif, plywood hurda mevcuttur. Yıkılmış market binalarından ayırılan yeni ayarında ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pencereler satıyoruz.

Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firma

Yüksek tonajlı şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, hurda pimapen imalat artığı, hurda mavi, kırmızı kapak Fındıklı hurdacısıyız. Fındıklı’da hurda polistiren kristal, ABS plastik hurda, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz.
Fındıklı hurda plastik fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayın. Hurda plastik, azot (N), oksijen, Karbon (C), hidrojen (H) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere denir.

İkinci el Hurda Jeneratör Alım Satımı

Uzun kullanım sonucu her türlü makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Fakat 2.el jeneratör bozukda olsa alıcı bulabilir. İkinci el jeneratör hurdası alıyoruz.
Fındıklı hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi isteyiniz. Elektrik kesilen bölgelerde elektrik jeneratöründen yararlanılmaktadır.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj