Cihanbeyli Hurdacı

Cihanbeyli’den az kullanılmış eşyalar ve hurda malzeme değerinde alıyoruz. Cihanbeyli hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her nevi ikinci el eşya alıyoruz. Cihanbeylide hurdacılık yapan depolar içerisinde hizmetlerimiz ile öncülük ediyoruz. Tuğsan Metal hurda malzemesi olanlara gece gündüz hizmet sunmaktadır.

Cihanbeyli de hurda metal ve plastik dönüşümü yapan şirketiz. Her cins hurda malzemeleri biriktirdiğiniz konumdan alıyoruz. Satacağınız ne kadar hurda malzemeniz olursa olsun hemen firmamıza ulaşarak 4 dakika geçmeden size özel fiyat teklifi edinebilirsiniz. Hurda alımı yaparken bedelini yükleme yapılırken peşin parayla ödemekteyiz.

Yüksek tonajlı miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Cihanbeyli hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Cihanbeylinin hurdacısı Tuğsan Metal firmamızla Cihanbeyli deki hurda alım ve geri dönüşüm işlerini profesyonellik ile devam ettirmekteyiz.

Cihanbeyli anlık hurda fiyat listesi ile alım hizmeti veriyoruz. İşinin ehli Cihanbeyli hurdacı firması olarak benzersiz fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Hurda eşya alımlarında tecrübe ile rakiplerimizden yüksek hurda fiyatı sunabilmekteyiz. Cihanbeyli hurdacı firması olarak Cihanbeyli’nin tüm bölgelerinde verdiğimiz hizmetleri iş yerimizi tercih edenler için anlatmaktayız.

Cihanbeyli de Hurdacı Firma Telefonu

Cihanbeyli hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumdadır. Cihanbeyli adresten hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler arasındadır.

Bu yüzden hurda satmak için çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Boşa zaman geçirmeden arayıp, en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz.

Yirmi beş yıldır tonlarca hurdayı geri dönüşümle ülke ekonomisine kazandırabildik. Bizim çalışmalarımızla doğaya daha az zarar verildi. Bilindiği üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe fayda sağlamaktır. Eğer sizler de isterseniz hurda satarak doğaya ve ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

Cihanbeyli’nin Hurdacıları

Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda sarı satmak sebebiyle bize ait telefon numaralarını aramalısınız. Cihanbeylide geri dönüşüm firması olarak Cihanbeyli’nin her bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın yüklenmesi için yakın çevredeki hurda nakliye mesai arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz. 25 yıllık tecrübeyle hizmetlerimizi sunuyoruz. En yakın Cihanbeyli hurdacı numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Konyanın tüm sokaklarında olduğu gibi Cihanbeyli çevresinde de kurumsal faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Deneyimli Konya hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız.

Vergi levhalı Cihanbeyli hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Cihanbeyli’nin profesyonel hurda alım satımı firması Tuğsan Metal gece gündüz hizmet veriyor! Sorunlarınıza çözüm üreterek kazanmayı amaçlayarak piyasadan yüksek hurda fiyatı sunabiliyoruz.

Cihanbeyli Hurda Alan Yerler

Müşterilerimizin memnun olmasına öncelik vererek sürümden kazanarak hizmet vermeyi düşünüyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Cihanbeyli’de yerinizden ikinci el malzeme ve hurda inşaat demiri alım satımı yapıyoruz.

Bugün ki paylaşımımızda sizler gibi hurdasını değerlendirmek isteyen müşterilere Cihanbeyli de hurda alan yerlerle firmamız arasındaki hizmet farkını anlatacağız. Cihanbeyli de kalay hurdası, makina artığı hurda malzeme, çinko hurdası, hurda zamak antimon, hurda çelik alıyoruz.

Cihanbeyli nin tümünde hurda alımı yaptığımız hakkında makale paylaşmıştık. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası ve sarı hurdası, hurda bakır, demir, kablo hurda, çinko, çatı minare kurşunu alımlarında fiyatlar sunmaktayız. Cihanbeyli de hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman personelimizle öncü konuma geçiyoruz.

Cihanbeyli de Hurda Kablo Alanlar

Cihanbeyli de hurda kablo alanlar arasındayız. Cihanbeylide tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden pahalı fiyat sunuyoruz. Şehrimizde hurda çelik zırh kablosu, yer altı kablosu, hurda fare yemez kablolar, yer altı enerji kablosu alım satımı yaparken en iyi fiyatları sunuyoruz.

Cihanbeyli’nin en büyük hurdacısı Tuğsan Metal firmamız ile sizlerde para kazanabilirsiniz. Antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası, hurda enye kablolar, karışık kablolar, tek damar kablo ticareti yapan firmayız. %40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo, hurda %50 bakırlı kablolar, elektrik kablosu hurdası alım satımına öncülük ediyoruz.

Cihanbeyli merkezde kablo hurda almaktayız. Sitemizde bulunan kablo hurdası alanlar içeriği okuyun. Hurda yağlı iç ptt kablosu, ptt kablo içi (deşe), hurda telefon kablolar, hurda ptt kabloları satmak isteyenler hemen bizi arayabilir.

Hurda Demir Alan Cihanbeyli Hurdacı

Göndereceğiniz adresten demir kapı, tufal hurdası, asansör malzemesi hurdası, demir trabzan hurdası, pencere demiri hurdası, alımı yapıyoruz. Cihanbeylide toptan inşaat demiri hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu, yıkım hurdası, döküm demir hurdası, pik hurda demir alırız. Güncel demir hurda kilo fiyatları için fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir alımı yazısına göz atın.

Demir hurdası, Cihanbeyli de en fazla alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Cihanbeyli extra demir hurda ton fiyatı bugün güncellenmiştir. Demir hurda alan firmalar içerisindeyiz. Cihanbeyli’de DKP demir, teneke hurdası, talaş demir hurdası, toplama demir, extra demir hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Cihanbeyli Krom Hurda Alan Hurdacı

Hurda krom alan yerler arasında hizmet veren Cihanbeyli hurdacı şirketiyiz. Hurda krom alan hurdacı makalesine göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Konya Cihanbeyli’de krom paslanmaz 430 hurdası talaşı, 202 kalite paslanmaz krom hurda, hurda paslanmaz krom 430 kalite, krom paslanmaz 201 hurdası, hurda krom makine artığı, krom 202 kalite hurda talaşı, 201 krom hurda talaşı almaktayız.

Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

Dilediğiniz yerden hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurdası, hurda krom paslanmaz 304 kalite, 310 krom hurda talaşı, 316 kalite krom hurda talaşı, 316 kalite krom hurda alım satımı yapıyoruz. Cihanbeyli’de hurda krom ticareti yapan firmayız.
Cihanbeyli hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Cihanbeyli Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Cihanbeylide hurda bakır alan hurdacılar içinde yer almaktayız.
Cihanbeyli hurda bakır fiyatları bulunan listemizi incelemek için bize çağrı bırakabilirsiniz. Cihanbeyli’nin tamamında bakır hurda alımında yılların deneyimine sahip firmayız. Antigron kırma granür bakır hurda, bakır yanık hurda, bakır boru hurda, kalın bakır profil, kırkambar bakır hurdası, soyma bakır hurda, bakır (kızıl) talaş hurdası alımı yapıyoruz. Kalaylı bakır tencere, bakır lama hurda, hurda TTR kırma bakır granür, büyük bakır kazan, tel alıyoruz.

Cihanbeyli de bakır hurdası alan hurdacı numarasını hızlıca arayın deneyimli servislerin keyfini sürün! Hurda bakır alanlar sayfamızda detaylı bilgilere erişebileceksiniz. Hurda bakır fiyat listesi Cihanbeyli’deki alımlarda değişmiş olabilir. Bakır ham madde hurdası, bakır eşya, hurda levha, bakır petek, bakır kap kacak hurdası satın alan işletme arayanlara profesyonel hizmet veriyoruz.

Cihanbeylide Hurda Alüminyum Alımı

Araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum ofset matbaa hurdası, sert kartel, hurda alüminyum profil alan firmayız. Konumdan alüminyum eloksallı profil, alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum klima radyatör hurdası almak için telefonunuzu diliyoruz. Her tür yüksek tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapılır. Cihanbeyli hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İnce alüminyum talaşı, alüminyum kutu hurdası, alüminyum imalat artığı hurdası, hurda alüminyum petek radyatör, hurda alüminyum levha ticareti yapmaya özen gösteriyoruz.

Sizin sayesinde Cihanbeyli de her geçen gün büyüyoruz. Konya Cihanbeyli’de alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Kimyasal elementlerden biri sayılan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek bir metal cinsidir. Firmamıza verdiğiniz önem ve destek için sonsuz teşekkürler.

Alüminyum sac levha hurdası, alüminyum jant hurda, hurda alüminyum tel, petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tencere için peşin ödeme veriyoruz. Sayfamızdaki Cihanbeyli alüminyum ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Alüminyum alan hurdacı başlıklı yazıya bir göz atın

Cihanbeyli’de Hurda Sarı Alan Yerler

Cihanbeyli bölgesinde su saati, hurda bronz fosfor (Cusn8), sarı pirinç talaşı, hurda sarı araba radyatörü, kırkambar sarı, hurda sarı vana musluk, MS-58 sarı külçe hurdası alan yerler arasındayız. Cihanbeyli’de hurda sarı alan hurdacılar arasındayız. Tuğsan Metal olarak MS-70 sarı araiş hurdası, sarı araiş hurda, MS-64 sarı pirinç araiş, MS-58 sarı çubuk talaşı hurdası, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58 alıyoruz.

Bu sayfadaki Cihanbeylideki sarı pirinç fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Kesin bilgi için hurda sarı alan hurdacı içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Cihanbeyli hurda sarı fiyatları için arayabilirsiniz.

İkinci el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

İkinci el krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Kıyma çekme makineleri dişlisi, kahve makineleri, tabldot tabakları, bardak mısır arabası, köpüklü ayran makinesi, bakır çay dobajı, tabldot, su sebili alımı yapıyoruz. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi ocaklar, lokanta tipi aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, paslanmaz yemek dilendiricileri ve benzeri lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatını yakından incelemek için sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Titiz kullanılan mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı dolap, bulaşık makinaları, buz makinesi alınır. Endüstriyel restaurant mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Cihanbeyli’de Plastik Hurdası Alanlar

Cihanbeyli de ABS plastik, jelatin hurdası, polistiren hurdası, polipropilen alımında öncüdür. Cihanbeyli hurda pimapen fiyatları için arayın. En iyi fiyatla mavi ve kırmızı kapak hurda, hurda beyaz naylon, şeffaf pet şişe, kırkambar plastik, pimapen artığı alan hurdacıyız.

Plastik; (O) oksijen, (H) hidrojen, azot (N), (C) karbon ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon ahırlar sökülürken binanın imar projelerine özen gösterilmelidir. Bu sayede ikinci el çelik çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılacaklar alıcılar sunulabilir. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Sökümden sonraki çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. Cihanbeyli çelik konstrüksiyon söküm işlerinde deneyimli uzman kadromuzla hizmetler vermekteyiz. Dayanıklılık bakımından en ideal olanı çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı biçimlerinin yıkım sökümü birbirinden farklı yöntemlerle tamamlanmaktadır. Yapılar için en önemli konu hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür.

Raf Hurda Alan Yerler

Cihanbeyli raf hurdası fiyatları öğrenmek amacıyla bizi aramanız yeterli olacaktır. Genelde kapatılan pastanelerden temin ettiğimiz hurda mağaza rafları, ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2.el raf satıcıları içindeyiz.
2. el raf hurdası ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Daha geniş bilgi edinmek için hurda raf alan firmalar hakkında bilgi paylaştığımız sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Çelik raf hurdası alıyoruz.

Kağıt Hurdası Alanlar

Daha önce paylaşılmış olan geri dönüşüm kitap hurdası alanlar hakkındaki yazıyı okumalısınız. Cihanbeylide hurda karton ve kağıt alımı yapmayı sürdürmekteyiz. Güncel fiyatla peçete ve kağıt havlu hurdası, defter hurdaları, kitap, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyet ile sizlere daha çok kazanma şansı iletiyoruz. Cihanbeyli hurda kağıt fiyatları sormak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Piyasanın üstünde kilo fiyatları ile karışık renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, koliler, karton hurdaları alan yerler içerisindeyiz. Cihanbeyli’de kuşe kağıt hurda, gazete hurdası, hurda bristol kağıt alımı yapıyoruz.

Cihanbeyli de Çinko Hurdası Alanlar

Çinko, yerkabuğunda en fazla bulunabilen metal elementlerinden birisidir. Çinko, eski dönemlerden beri bilinmektedir. Fakat kullanımı ve üretimi tam manasıyla öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Cihanbeyli de çinko çatı hurdası, hurda çinko levha alıyoruz.

Çinko açık gri mavimsi renktedir. Element olan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile kompleks bileşikler meydana getirir.

Cihanbeyli Hurdacı Sitesi

Konya Cihanbeyli hurdacılar sitesi içerisinden hurda alım hizmetlerini yerinize getiriyoruz. Katiyen hurda araç veya motosiklet hurdası alıp satmıyoruz. Bu neden ile hurda veya çıkma araba parçası sormak için aramamalısınız. bundan eminiz ki Cihanbeyli sanayisinde çıkma araba parçası işi yapan firmalar mevcuttur. Rica ederiz bu işlerde onları arayın.

Cihanbeyli oto sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 hurda step motor alıyoruz.

Motor hurdası, titanyum, hurda nikel, imalat artığı, karbür hurda için arayabilirsiniz.

Hurda Akü Alanlar

Elektrik enerjilerinin kimyasal olarak depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik şeklinde vermeye yarayan depolardır. Aküler; otobüsler ve benzeri toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektronik aletlerde kulanım görmektedir. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bununla birlikte alıcıya elektrik akımı göndermek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak çok yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltajı gidermek için aküden yararlanılarak araç korunmuş olur. Cihanbeyli hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Kuru akü hurdası, hurda sulu akü, hurda küçük akü alıyoruz. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde akülerden faydalanılmaktadır.

Sac Hurda Alanlar

Ardiye çatısı kaplamak için kullanımı uygun olan 2.el sac satıyoruz. Cihanbeyli bölgesinde paslanmaz sac hurda alan firmayız. Varil, çatı kaplaması, demir kapı, straforlu sandviç panel üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Değişik gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kaplamasında sıklıkla kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, sandviç panel, çatı üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu saydığımız eşyalardan sac levha hurdası elde edilmektedir.

Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından toplanır. Sac; metalin levha şekline getirilmiş şeklidir. Haddelemeyle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilir. Kullanım alanına göre belirlenen boyut ve ölçülerde şerit gibi kesilmektedir.

Cihanbeyli Hurdacı Fiyatları

Anlık hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Geniş hurda çinko fiyatları yazıya bir göz atabilirsiniz. Bütün hurda alımlarımızı özel hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Sayfamızdaki Cihanbeyli hurda fiyatları hergün güncellenmektedir.

Cihanbeyli’de Hurda Elektronik Alım Satımı

Sıfır ve az kullanılmış elektrikli ev eşyası alırken bedelini anında ödemekteyiz. Bilgisayar parçaları Hurdası bozuk modem, crt monitör, resim tarayıcı, dotmatrik yazıcı, ses kartı, porselen işlemci, anakarat, ram, server, DDR rulo artıkları, fotokopi makineleri, güç kaynağı, ekrankartı, elektronik kart, taşınabilir hard disk satmak amacıyla arayabilirsiniz. Elektronik çamaşır makineleri, klima, mutfak terazisi, ütü, saç kurutma makinesi, ütü masası, ocak, türk kahvesi ve çay makineleri, 7 programlı bulaşık makinesi, fırın, vantilatör, kombi, buzdolabı almaktayız. Röle, GSM istasyon kartları, elektrik trafosu parçaları, kontaktör, şarj cihazı, termik röle, adroid telefon kartları, elektrik panoları alımında en yüksek fiyatı veriyoruz.

Cihanbeyli İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Şantiyelerde yük asansörü, boya makinesi, alçı sıva makinesi, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood bulunur. Yıkılmış ev binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pencere satan firmalar içindeyiz. Birde işi bırakmak mecburiyetinde kalan fabrikalardan satın aldığımız küçük ucuz tavanlar, kiremitler, fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminant satıyoruz.

Cihanbeyli’de Cam Hurdası Alan Hurdacı Firma

Son zamanlarda şeffaf ve renkli karışık hurda otomobil camları, hurda renkli cam şişe, içecek şişesi, cam su şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, meşrubat şişesi, konserve şişesi, kola şişesi, gazoz şişesi, soda şişesi şeklinde cam hurda türleri yüklü miktarda satılıp alınıyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça sert bir yapıya sahip sıvı maddeleri muhafaza eden organik olmayan sert maddelerdir. Cihanbeyli de hurda cam alanlar içerisindeyiz.

Fabrika Sökümü

Fabrika sökümünden önce sökülmesi arzu edilen tesisin detaylı bir şekilde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araçların seçilmesi gerekmektedir. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği nedeniyle risk taşıyan işler arasındadır. Uzmanlık alanı yıkım olan personeller tarafından kontrollü yapılması gerekmektedir. Her inşa edilen yapının projesi ötekinden farklıdır. Bu nedenle yıkımları ona göre tamamlanmalıdır. Cihanbeyli fabrika yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Cihanbeyli’de Jeneratör Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz gibi her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama 2.el jeneratörler çalışmasa da değer görmektedir. Hayatımızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin erişilemediği yerlerde elektrik jeneratöründen yararlanılmaktadır.

Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. Cihanbeyli 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle iletişime geçin. Jeneratör hurdası satanlar bizlerden fiyat teklifi istemelisiniz.

Hurda Kurşun Alım Satımı

Doğadaki kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme benzeri aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleri ile işlenmektedir. Yer kabuğunda nabit olarak çıkarılmaktadır. Kurşunlar kimyasal maddeler ve pigmentlerde, kablo yalıtımında, çeşitli alaşımlar üretilirken, aküler üretilirken, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, radyasyon yalıtımlarında, mühimmat üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerden biridir. Tuğsan Metal olarak Cihanbeyli de kurşun yağmur oluğu, kurşun levha hurdası, kurşun boru, çatı söküm kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Cihanbeyli’de hurda çinko alımlarına özel fiyat listesi sunuyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız genel merkezimizi hemen arayın.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj