05331657345

Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakası hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak hurda alıyoruz. Yüksek tonajlı miktarda alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Avrupa Yakası hurdacı firmalar içindeyiz. İşinin ehli Avrupa Yakası geri dönüşüm fabrikası olarak hurdacılık yapıyoruz.

Tüm hurda eşyanız için şimdi bize ulaşarak beş dakika geçmeden fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası’nda hurdacı firmasıyız. Hurda alımlarında deneyimle hareket etmekteyiz.

Avrupa Yakası’dan 2.el ev eşyaları ve hurda malzemeler kıymetinin üstünde alıyoruz. Hurdanızın tutarını yerinde nakit olarak ödemekteyiz.

Avrupa Yakası’daki hurdacılar arasında öncüyüz. Avrupa Yakası’da hurda alım satımı yapanların en kalitelisi olarak hizmet detaylarımızı firmamız ile alışveriş yapanlar için anlatmaktayız. Avrupa Yakası daki hurda alüminyum piyasasının hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı hizmeti vermekteyiz.

Hurdanızı adresinizden almak amacıyla dilediğiniz yere geliyoruz. Tuğsan Metal firmamız ile Avrupa Yakası hurdacılık faaliyetlerine değer kazandırıyoruz. Tuğsan Metal hurdası olanlara sürekli hizmet sunmaktadır.

Avrupa Yakası Hurda Alan Fabrikalar

İstanbul, Avrupa Yakası etrafında her türden hurda alım satımı yaptığımızı söylemiştik. Bugün ki paylaşımda sizin gibi hurda satmak isteyenlere Avrupa Yakası da hurda alan fabrikalarla firmamızın arasındaki farkı açıklıyoruz.

İstanbul Avrupa Yakasında hurda çinko, kalay, hurda CNC artığı, çelik, hurda antimon zamak alıyoruz. Müşteri memnuniyetine öncelik vererek çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getirmekteyiz.

Avrupa Yakasıda adresten hurda malzeme ticareti yapmaktayız. Tonajlı çatı minare kurşunu, demir, çinko, alüminyum hurdası, bakır hurda, kablo hurdası ve sarı hurda alımı yaparken yükseltilmiş fiyat teklifi sunmaktayız. Avrupa Yakası merkezinde hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmet ve uzman personelimizle liderlik yapıyoruz.

Avrupa Yakası Hurdacı Firmaları

Avrupa Yakası’nda hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Avrupa Yakası’nın lider geri dönüşüm firması Tuğsan Metal profesyonel yerinize getiriyor! Siz çok değerli müşterilerimizde her türden karton hurdası satışı yapmak sebebi ile şirketimizi Avrupa Yakası hurdacı adıyla kayıt edebilirsiniz.

Kurumsal anlayışla normalden fazla kazanç elde etmeye özen göstererek standartlarımızı arttırmaya çabalıyoruz. Avrupa Yakası da hurdacı firması olarak Avrupa Yakası’ın her bölgesinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için uygun araçlarımızı yönlendiriyoruz. 27 yıllık deneyimle faaliyet alanımıza ferah bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz. En yakın Avrupa Yakası hurdacı telefonlarımızı aramanız yeterlidir.

Avrupa Yakası Hurdacı Telefon Numarası

Hemen arayın, yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Yirmi altı seneden şimdiye değin binlerce kilodaki hurda camı geri dönüşüm vasıtası ile ekonomimize kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile doğaya daha az zarar verildi. Avrupa Yakası hurda malzeme alım hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır.

Bilindiği gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya yarar sağlamaktır. Sizde isterseniz ayırdığınız hurdaların geri dönüştürülmesini sağlayarak milli ekonomiye yardım edebilirsiniz. Bu sebeple hurda satışı yapmak sebebiyle telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. Avrupa Yakası hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır.

Avrupa Yakası Hurda Sarı Pirinç Alımı

Avrupa Yakası’da hurda sarı vana musluk, hurda fosfor bronz araiş Cusn8, kırkambar sarı, sarı pirinç talaşı, hurda sarı külçe, hurda sarı radyatör, sarı pirinç su saati alan firmayız. Avrupa Yakası’nda Tuğsan Metal olarak sarı pirinç araiş hurdası, sarı pirinç araiş MS-70, sarı çubuk ucu hurdası, pirinç sarı araiş hurdası MS-64, çubuk sarı talaşı MS-58 alıyoruz.

Avrupa Yakası hurdacı firması Tuğsan Metal adına hurda sarı alan firmalar içindeyiz. Bu sayfadaki Avrupa Yakası daki pirinç sarı kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Kesin bilgi öğrenmek amacıyla hurda pirinç sarı içeriğe göz gezdirebilirsiniz.
Avrupa Yakası hurda sarı fiyatları bulunan listemizi istemek için arayınız.

Avrupa Yakası’da Alüminyum Hurda Alanlar

Sizin sayesinde Avrupa Yakası da daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tabak hurdası, alüminyum jant, hurda alüminyum sac levha Avrupa Yakası hurdacısıyız. Hurda alüminyum kutu, alüminyum imalat atığı, hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum levha hurda, ince alüminyum talaşı alımı yapmaya özen gösteriyoruz.

Sayfamızdaki Avrupa Yakası alüminyum fiyat listesi anlık güncellenmektedir. Sitemizdeki hurda alüminyum ton fiyatı makaleyi inceleyebilirsiniz. Alüminyum’un atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünebilen metaller arasındadır. Avrupa Yakası hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Alüminyum profil hurda, alüminyum piston, araiş, alüminyum kartel, alüminyum kalıp ticaretiyle uğraşan firmayız.

Konumdan hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Her çeşit yüksek tonajlı alüminyum hurda peşin alınır.
Avrupa Yakası hurda alüminyum fiyatları bulunan listemiz için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle şükranlarımızı sunarız.

Avrupa Yakası Hurda Bakır Alanlar

Avrupa Yakası etrafında bakır hurdası alıyoruz. Hurda soyma bakır, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, hurda ince profil, antigron bakır kırma granür hurda, bakır talaş hurdası, hurda bakır boru alanlar içindeyiz. Tencere, lama bakır, TTR kırma, büyük boy bakır kazan, bakır tel hurda alıyoruz. Avrupa Yakası da hurda bakır alan yerler içindeyiz.
Avrupa Yakası hurda bakır fiyatları öğrenmek için bizlerle irtibata geçin. Hammadde, hurda bakır süs eşyası, hurda bakır levha, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası satışı yapmak için arayabilirsiniz. Hurda bakır alan Avrupa Yakası hurda alım şirketimizi hızlıca arayın kaliteli hizmetlerin tadına varın! Hurda bakır fiyat listesi sayfamızda daha geniş bilgilere erişebileceksiniz. Hurda bakır fiyatları Avrupa Yakasıdaki alımlarda anlık olarak bildirilecektir.

Avrupa Yakası’da Hurda Kablo Alanlar

Yakın çevrede fare yemez kablo hurdaları, hurda çelik zırhlı kablo, hurda yeraltı enerji kablosu, çelik içli kablo hurdası alım satımı esnasında en güzel fiyatları veriyoruz. Avrupa Yakası da hurda kablo alımı yapıyoruz. Avrupa Yakası’ın en büyük hurdacısı ile kârlı bir hurda ticareti diliyoruz.

hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, hurda %50 bakırlı kablo, hurda elektrik kablosu alıyoruz. Avrupa Yakası bölgesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Ptt kablosu, internet kabloları hurda ptt kablosu içi yağlı, telefon kablo hurdaları, ptt kablo içi hurdası satanlar hemen bizi arayabilir.

Tek damar kablo, iç tesisat kabloları, antigron kablo, karışık kablolar, enye kablo hurdaları alımı yapan firmayız. Tonajlı hurda kablo alımında ederinden oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo alan yerler başlıklı paylaşımımızı inceleyin.

Avrupa Yakası’da Hurda Krom Alanlar

Konumdan krom 304 hurdası talaşı, 310 paslanmaz krom hurdası talaşı, krom 304 kalite hurda, paslanmaz krom 316 hurdası, 316 krom paslanmaz hurdası talaşı, paslanmaz krom 310 hurda ticareti yapan hurdacıyız. Avrupa Yakası’da hurda krom ticareti yapan hurdacı firmasıyız.
Avrupa Yakası hurda krom fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Paslanmaz krom alan Avrupa Yakası hurdacı firması Tuğsan Metal en iyi fiyatlarla burada. Avrupa Yakası’da paslanmaz krom 201 hurdası, hurda paslanmaz krom 201 kalite talaşı, krom paslanmaz 202 hurda talaşı, krom paslanmaz 202 kalite hurdası, paslanmaz krom tank, 430 paslanmaz krom hurda talaşı, 430 paslanmaz krom hurdası almayı devam ettiriyoruz.

Hurda krom ton fiyatı gönderimizi okursanız harika olur. Sert yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metal ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir.

Avrupa Yakası’da Demir Hurda Alım Satımı

Yerinden tufal hurda, demir ev kapısı, hurda demir merdiven korkuluğu, asansör malzemesi, pencere demiri hurdası, alan hurdacıyız. Demir, yer yüzünde en çok alınıp satılan metaller içerisinde yer alır. Sayfamızdaki Avrupa Yakası ekstra demir hurdası ton fiyatı daima güncelleniyor. Yüksek tonajlı demir döküm hurda, inşaat demiri hurdası, inşaat demir çubuğu, pik demir, inşaat hurdası alıyoruz.

Demir hurdası alanlar içerisindeyiz.
Avrupa Yakası hurda demir fiyatları sormak için arayınız. Avrupa Yakası hurdacı firma olarak hurda toplama demir, teneke hurdası, hurda dkp demir, extra demir, demir talaş hurda alım satımlarında iyi fiyat sunuyoruz. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı talep etmek sebebi ile şimdi arayabilirsiniz. Güncel demir hurda fiyat listesi makalemizi okusanız güzel olacaktır.

Avrupa Yakası Hurdacı Fiyatları

Güncel hurda fiyatları öğrenmek için en yakın ekibimizi arayabilirsiniz. Listemizde bulunan Avrupa Yakası hurda fiyatları anlık değiştirilmektedir. Sitemizdeki hurda fiyatları 2022 konuya göz gezdirebilirsiniz. Tüm alımlarımızı yükseltilmiş hurda fiyatları ile tamamlamaktayız.

Plastik Hurda Alan Yerler

Tonajlı pimapen artığı, hurda mavi ve kırmızı kapak, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası Avrupa Yakası’nda hurdacılık firmasıyız. Plastik hurda; (N) azot, Hidrojen (H), oksijen (O), Karbon ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Avrupa Yakasıda ABS plastik, hurda polistiren, hurda jelatin, hurda polipropilen moblen alımında en doğru fiyat bilgisini sunuyoruz.
Avrupa Yakası hurda plastik pimapen fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayınız.

Avrupa Yakası da Hurda Jeneratör Alım Satımı

Her makinenin ömrünü tamamlayıp daha çok kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Lakin ikinci el jeneratörler bozukda olsa kıymetlidir. Avrupa Yakası merkezde hurda 2.el jeneratör alımı yapanlar arasındayız.
Avrupa Yakası hurda jeneratör fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayınız. İkinci el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi istemelisiniz. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin karşılanamadığı verilemediği bölgelerde jeneratörlerden faydalanılmaktadır.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alıyoruz

Endüstriyel cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Kahve makinesi, kıyma makineleri dişlisi, su sebili, pop corn arabaları, tabldot, bakır işlemeli çay otomatı, ayran makinesi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel 3 gözlü ocak, paslanmaz yemek dilendiricileri, evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, aspiratör vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini yakından inceleyebilmek amacıyla alıcıları depomuza davet ediyoruz. Titizlik ile kullanılan buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgahlar, bulaşık makinaları alımı yapmaktayız.

Hurdacılar Sitesi Avrupa Yakası

Hurda nikel şablon, hurda karbür, motor hurda, titanyum hurdası, imalat artığı almaktayız.

Avrupa Yakası hurdacılar sitesi içerisinde profesyone hizmet veriyoruz. Asla hurda araç veya araba hurdası alımı yapmıyoruz. Bu nedenle hurda veya çıkma araç yedek parçası için aramayınız. Şüphesizki Avrupa Yakası sanayisinde oto yedek parça alım satımı yapan dükkanlar vardır. Rica ederiz bu tür işlerinizde alım satımı yapan firmaları arayınız.

Avrupa Yakası sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 46, Nema 17 step motor hurdası alımı yapıyoruz.

Avrupa Yakasıda Hurda Akü Alan Yerler

Akü; motosikletler, arabalar ve benzeri enerjiye ihtiyaç duyulan taşıtlarla bir takım elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde akümülatörlerden faydalanılmaktadır. Sulu akü hurdaları, hurda kuru akü, küçük akü hurdaları hizmetini itinayla yerine getirmekteyiz. Elektrik enerjisinin kimyasal olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar. Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya elektrik akımı iletmek gereğinden fazla devirlerde alternatörün ürettiği voltaj gidermek maksadıyla aküden yararlanılarak cihaz korunmaktadır. Avrupa Yakası hurda akü fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Çinko Hurda Alanlar

Çinko, yer kabuğunda en fazla bulunabilen elementlerdendir. Antik dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Lakin ne yazık ki üretimi ve kullanılması tam olarak öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Avrupa Yakasıda hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha alım satımlarında güncel fiyat sunuyoruz.

Mavimsi açık gri renkli çinkonun atom numarası 30’dur. Elementler arasında bulunan çinko siyanür, amin, amonyak, halojen iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturur.

Çelik Raf Hurdası Alımı

Çoğunlukla ekipmanını yenileyen mandıralardan aldığımız market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları arasından seçilen yeniden farkı olmayan 2. el market rafları satıyoruz. 2. el raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcuttur. Fiyatları görmek için hurda raf ton fiyatı başlıklı haberimizi inceleyebilirsiniz.

Hurda raf demiri alımı yapmaktayız. Avrupa Yakası hurda çelik raf fiyatları talep etmek için cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

Avrupa Yakası’da Kağıt Hurdası Alım Satımı

Avrupa Yakası’da bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası alan hurdacı firmasıyız. İyi fiyatla selpak peçete, A4 kağıt hurdası, kitaplar, defter hurdaları alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesent sayesinde hurda satmak isteyenlere daha fazla kazanma şansı veriyoruz.
Avrupa Yakası hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza ulaşın.

Sayfamızdaki hurda kağıt alan hurdacı hakkındaki içeriği okuyabilirsiniz. Avrupa Yakası da hurda karton kağıt alımı yapıyoruz. Ederinden fazla fiyata karton hurdaları, koliler, hurda karışık renkli kağıt, beyaz kağıt alım satımı yapan hurdacılar arasındayız.

Elektronik Hurdası Alan Firmalar

Fön makineleri, ütü, kombi, klima, vantilatör, tartı, bulaşık makinesi, çay ve kahve makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ocak, ütü masası alımı yapıyoruz. Termik röleler, adroid telefon işlemcileri, trafo, GSM baz istasyonu kartları, şarj cihazı, kontaktör, elektrik pano malzemeleri, röle alıyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları monitör, ses kartı, scanner, renkli yazıcı, ekran kartı, taşınabilir harddisk, modem, DDR Rulo, ram, power, elektronik kart, fotokopi makinesi, sunucu, ana kart, sarı göbek işlemci almaktayız. Sıfır ve ikinci el elektronik alet alımlarında peşin olarak ödemeler yapıyoruz.

Hurda Kurşun Alan Hurdacı

Tuğsan Metal olarak Avrupa Yakası da hurda kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun levha, kurşun boru, Cami minare kurşunu için yerinize ekip gönderiyoruz. Ayrıca Avrupa Yakası’da hurda çinko alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Çinko hurdası satmak için firmamızı 7/24 aramadan karar vermeyin. Kurşun kablo izolasyonu, kimyasal maddelerde, mühimmatlarda, çeşitli alaşımlarda, akü imalatı, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, radyasyon yalıtımlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Yer yüzünde nabit olarak çıkarılmaktadır. Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme benzeri aşamalar sayesinde elde edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurjik ile işlenir. Kurşun binlerce yıldan günümüze sıklıkla kullanılan metallerden biridir.

Avrupa Yakası Karışık Cam Hurda Alan Yerler

Avrupa Yakası genelinde cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan yapıdaki sıvı maddeyi koruyan inorganik katı malzemelerdir. Son zamanlarda renkli içecek şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, kola şişesi, soda şişesi, gazoz şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, meşrubat şişesi, çıkma otomobil camları hurdası, hurda şeffaf cam şişe şekillerinde hurda cam çeşitleri çok fazla bulunmaktadır.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Çelik yapılar ile prefabrike hangarlar söküm işi yapılırken binanın imar projesine özen gösterilmelidir. Böylelikle ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılacak olanlar değerinde alınabilir. Dayanıklılık açısından en uzun ömürlü çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı çeşitlerinin söküm işleri ötekinden değişiktir. Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Avrupa Yakası çelik konstrüksiyon ahır sökümünde deneyimli personellerimizle hizmetler veriyoruz. Bütün binaların en önemli taraflarından biri şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı yalıtımları uzatmaya yaramaktadır.

Avrupa Yakası 2.El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Avrupa Yakası etrafında yıkılan öğrenci yurdu binalarından çıkma kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pencereler, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan iş yerlerinden satın aldığımız minik uygun fiyatlı fayans ve kalebodurlar, su geçirmez laminant, çatı tavanları, kiremitler satıyoruz.

Tamamlanmış projelerde alçı sıva karıştırma mikseri, boya tabancası, yük asansörleri, harç makinesi ikinci el demir iskele, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz.

Avrupa Yakası da 2.El Sac Hurda Alanlar

Sac; demirin levha şekline getirilmiş biçimidir. Merdaneyle farklı inceliklerde düzleştirilir. Belirli ölçülerde şerit gibi kesilmektedir. Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca satın alınır.

Ardiye tavanı kapatmak amacıyla kullanımı uygun olan oluklu sac satıyoruz. Avrupa Yakası da sac hurdası alımı yapmaktayız. Demir kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Farklı gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapaklarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Varil, kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu eşyaların kullanılmışına hurda sac levha denir.

Avrupa Yakası’da Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Avrupa Yakası’da fabrika yıkım işlerinde bir numarayız. Fabrika yıkımı tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği nedenleriyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır. Fabrika sökerken yıkımı yapılacak imalathanenin detaylı şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların ayarlanması gerekiyor. Yapıların inşa projesi kendine özgü olmaktadır. Dolayısıyla yıkım şekli farklı yapılmalıdır.

Avrupa Yakası Hurdacı
0 (533) 165 7345 Whatsapp ile Mesaj