Siverek Hurdacı

Siverek hurda ve geri dönüşüm firmaları içinde hurda atık almaktayız. Siverek’in tüm caddelerinde 2.el ev eşyası ve hurda alım satımı yapmaktayız. Hurdalarınızı yerinden nakit ödemeyle alıyoruz.

Tuğsan Metal kalitesiyle Siverek teki hurda alım satım ve geri dönüşüm işlerini profesyonellikle yürütmekteyiz. Toptan hurda malzeme alışverişlerinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Siverek hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Siverek’te hurdacılık yapan depolar içerisinde lideriz. Siverek hurdacısı olarak özel fiyat listesiyle hizmet vermekteyiz. Hurdalarınızın hesapladığımız tutarını anında nakit ödüyoruz.

Siverek’te hurda metal ve plastik geri dönüşüm dökümhanemiz bulunmaktadır. Siverek borsasında kullanılan anlık hurda fiyatlandırması ile hurda alım satımı hizmetleri için konumunuza araçlarımızı gönderiyoruz. Tüm hurda eşyalarınız için çok geçmeden aşağıda yer alan telefon numalarını arayıp maksimum 2 dakikada fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şanlıurfa Siverek hurdacısı olmanın onurunu yaşamaktayız. Hurda eşya alımında deneyim ile hurdalarınızı değerinde almaktayız. Siverek hurdacı Tuğsan Metal hurda malzemesi olanlara haftanın 7 günü hizmet sunmaktadır.

Siverek Hurdacı Telefonu

Bu yüzden hurda atık satmak sebebiyle bizleri arayabilirsiniz. Fazla süre harcamadan arayıp, en iyi hurda fiyat listesiyle hurdanızı nakite çevirebilirsiniz.

Yirmi beş senedir tonlarca hurdayı geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Firmamızın işini önemsemesi ile çevremize çok daha az zarar verildi. Siverek yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasında yer alıyor. Bilindiği gibi geri dönüşüm geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Şayet sizler de isterseniz elinizdeki hurda malzemelerin satışını gerçekleştirerek doğaya ve yurdumuzun gelişimine yardımcı olabilirsiniz. Siverek hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yazılmıştır.

Siverek’teki Hurdacılar

Şanlıurfa Siverek hurdacı firması olarak Siverek’in etrafında her nevi hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda eşyanızın taşınması için çevrenizdeki hurda nakil çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz. Profesyonel anlayışla normalden fazla kazanmayı amaçlayarak yüksek hurda fiyatı uygulamaktayız. 25 senelik sektörel deneyimle Siverek piyasasına bi dolu yenilik getirmeyi ilke ediniyoruz. En yakın Siverek hurdacı firması olarak buradayız. Şanlıurfa’nın her tarafında yaptığımız gibi Siverek çevresinde de kurumsal servislerimizi başarıyla yerine getiriyoruz. Deneyimli Şanlıurfa hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Siverek te hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Siverek’teki en kurumsal hurdacılık firması Tuğsan Metal burada! Sizlerde her türde bakır hurdası satışı sebebiyle hatlarımızı tuşlamalısınız.

Siverekte Hurda Alan Firmalar

Siverek’te hurda çinko, hurda CNC artığı, antimon zamak hurdası, hurda çelik, kalay hurda almaktayız. Toptan sarı hurda, ve çinko, kurşun hurdası, bakır hurdası, kablo hurda, hurda alüminyum,demir alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Siverek’te hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla sektörün lideri durumdayız. Siverekte dilediğiniz yerden hurda alım işleri yapmaktayız.

Şimdi sizin gibi değerli potansiyel müşterilerimize Siverek’te hurda alan yerler ile firmamız arasındaki deneyimimizi anlatmaya çalışacağız. Siverek in her konumunda ikinci el malzeme ve hurda alımı işleri yaptığımız hakkında bilgi paylaşmıştık. Müşterilerimizin memnun kalmasını ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti kapınıza getirmeye çalışıyoruz.

Siverek’te Hurda Sarı Alım Satımı

Tuğsan Metal olarak sarı pirinç araiş MS-64, çubuk ucu parça sarı hurdası, sarı araiş hurdası, MS-70 pirinç sarı araiş, çubuk sarı talaşı MS-58 alım satımıyla uğraşıyoruz. Sitemizde yayınlanmış olan Siverek sarı pirinç ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara her gün ulaştırıyoruz. Sarı alan hurdacı hakkındaki metni okuyabilirsiniz. Siverek hurda sarı fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın.

Siverek hurdacı firma Tuğsan Metal firmamızla hurda sarı alan hurdacılar arasındayız. Siverek’in her köşesinde hurda fosfor bronz Cusn8, su saati, hurda sarı imalat artığı, sarı musluk hurdası, sarı külçe, hurda sarı kırkambar, hurda sarı araba radyatörü alan yerler içindeyiz.

Demir Hurdası Alan Siverek Hurdacı

Güncel hurda demir kilo fiyatları istemek amacıyla fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası fiyatı gönderimizi şahane bir iş yapacaksınız. Yüksek tonajlı pik demir hurdası, inşaat hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça), döküm demir, inşaat demir hurdası alırız.

Demir hurdası, yer kabuğunda çokça bulunan madenler içerisinde yer almaktadır. Burada yer almakta olan Siverek ekstra demir hurdası ton fiyatı güncellendi. Yerinden asansör malzemesi hurdası, pencere korkuluğu, demir trabzan, tufal hurda, çıkma demir kapı, Siverek geri dönüşüm ve hurda firması olarak hizmet sunmaktayız.

Demir hurda alan fabrikalar içindeyiz. Siverekte hurda extra demir, toplama demir hurdası, hurda DKP demir, demir talaş hurdası, teneke hurda ticareti yapan hurdacıyız.

Siverek Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Hurda 3/8 bakır boru, bakır profil hurda, kırkambar hurdası, soyma bakır hurdası, bakır (kızıl) talaş hurdası, bakır yanık hurda, antigron kırma granür bakır hurdası alımı yapıyoruz. Siverek te bakır hurda alan tesise sahibiz.
Siverek hurda bakır fiyatları için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Bakır ham madde hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır petek, bakır eşya, levha alımları yapıyoruz. Kalaylı bakır tencere, hurda bakır lama, bakır TTR kırma granür hurdası, büyük boy bakır kazan, tel alıyoruz.

Siverek genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Siverek’te bakır hurdası alan hurdacı iş yerimizi acilen arayarak deneyimli servislerimizin tadını yaşamaya başlayın! Bakır hurda alanlar makalemizde geniş bilgi mevcut. Siverek hurda bakır fiyat listesi isteyebilirsiniz.

Siverekte Hurda Kablo Alımı

Siverek’te hurda kablo alan fabrikalar içindeyiz. Çevremizde hurda çelik zırhlı kablolar, yer altı enerji kablosu, fare yemez kablo hurdası, yeraltı kablosu alım satımı için piyasasının üstünde fiyatları veriyoruz. Anlık sayfamızdaki kablo hurda alanlar metine göz atabilirsiniz.

Siverek in en büyük hurdacısı olmanın onurunu paylaşıyoruz. %30 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, hurda elektrik kablolar alımında öncüyüz.

Tonajlı hurda kablo alırken piyasasından pahalı fiyat veriyoruz. Ptt kablo içi hurdası, ptt kabloları, telefon kabloları, hurda yağlı içli ptt kablosu satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar bizi arayabilir.

Antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablolar, hurda karışık kablo, hurda tek damar kablolar ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Şanlıurfa Siverek te hurda kablo alanlar arasındayız.

Siverek’te Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Firmamız Tuğsan Metal’a verdiğiniz destek ve önem için saygılar sunarız. Her çeşit yüksek tonajlı alüminyum hurdası alınır.
Siverek hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Sayfamızdaki Siverek alüminyum hurda kilo fiyatını talep edenlere günlük ulaştırılmaktadır.

Alüminyum talaşı, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum levha hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum imalat artığı hurdası almaktayız. Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal bir element. Gümüş renkli, sünek bir metaldir.

Bize hurda satanların destekleriyle her gün büyüyoruz. Alüminyum araiş hurdası, alüminyum kartel, hurda alüminyum kalın profil, alüminyum piston hurdası, alüminyum matbaa hurdası alan hurdacı firmasıyız. Alüminyum tas tabak, araba jantı, alüminyum sac levha hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tencere alan firmayız.

Şanlıurfa Siverek’te alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Adresten alüminyum curuf, profil eloksallı alüminyum hurdası, alüminyum klima radyatör hurdası, hurda alüminyum alikobant içi alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz.

Siverek’te Krom Hurdası Alımı

Siverekte hurda krom Siverek hurdacısıyız.
Siverek hurda krom paslanmaz fiyatları için arayınız. Şanlıurfa Siverek te krom paslanmaz tank hurda, paslanmaz krom 201 kalite hurda talaşı, hurda krom 430 talaşı, krom paslanmaz 201 hurda, krom 430 kalite hurda, 202 paslanmaz krom hurdası, krom 202 kalite hurdası talaşı alıyoruz.

Adresten krom paslanmaz 304 hurda talaşı, paslanmaz krom 316 hurdası, hurda paslanmaz krom 316 kalite talaşı, krom paslanmaz 310 hurda, 310 kalite krom hurda talaşı, 304 krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı firmalar linkine tıklayın.

Yapısından dolayı gayet sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Hurda krom alanlar arasındaki Siverek hurdacı depsouyuz.

Siverek te Fabrika ve Makine Sökümü

İlk önce yıkılacak üretim yerinin titizlikle gezilmesi gerekir. Siverek fabrika söküm ve bozumu işlerinde tecrübeliyiz.

Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı bakımından risk taşıyan işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır. Yapıların inşa projeleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu sebeple yıkımları projeye göre yapılmalıdır.

Siverek’te Hurda Karton Alımı

Piyasanın üstünde fiyatlarla kartonlar, karışık renkli kağıt, karton koli, beyaz kağıt hurdası alanlar içerisindeyiz. Siverek etrafında hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete hurdası, bristol hurda ticareti yapan firmayız.

Hurda kitap konusunda daha detaylı bilgi edindiren okuyabilirsiniz. Siverek te hurda karton kağıt almaktayız. Yerinden peçete hurdası, okul kitapları, defterler, A4 kağıt hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen sayesinde satıcılara daha çok kazanç etme şansı veriyoruz.
Siverek hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayın.

2.El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri, boya tabancası, alçı sıva makinesi az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Ayrıca malesef iflas eden satıcılardan satın almış olduğumuz defolu çatı tavanları, kiremitler, fayanlar, laminant 2.el biçiminde satışı gerçekleştiriyoruz. Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi etrafında yıkılmış iş yeri vb binalardan ayrılan hala kullanılabilir ikinci el pimapen pencere, kapı, mutfak dolapları alanlar içerisindeyiz.

Hurda Jeneratör Alanlar

Elektrik olmayan alanlarda jeneratörlerden yararlanılmaktadır. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Siverek 2.el jeneratör fiyatları için arayabilirsiniz.

Uzun süreli kullanım sonucu her tür malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Lakin ikinci el jeneratör çalışmıyor olsa dahi alınıp satılır. İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi istemeden jeneratörlerinizi satmayın.

Çinko Hurdası Alımı

Antik çağlardan beri biliniyor. Lakin üretim yöntemi ve kullanımı tam manası ile öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko, yeryüzünde en fazla miktarda çıkarılan elementler arasındadır. Siverek’te hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha alım satımı yapıyoruz.

Element olan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturur. Açık gri mavimsi renktedir.

Siverek’te Plastik Hurda Alan Hurdacı

Siverek’te toptan hurda kırmızı, mavi kapak, pimapen imalat artığı, beyaz şeffaf naylon poşet, şeffaf pet şişe, hurda kırkambar plastik alan hurdacı firmasıyız.

Siverek te ABS plastik hurdası, polistiren hurdası, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası almaktayız. Siverek hurda plastik fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Plastik; karbon, (O) oksijen, azot, Hidrojen (H) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır.

Çelik Raf Hurda Alan Hurdacı

Genelde ekipmanını yenileyen mandıralardan elde ettiğimiz market rafları, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el raf hurdası satıyoruz. 2. el metal raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda raf alan yerler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hurda depolama rafları alıyoruz. Siverek hurda çelik raf fiyatları talep etmek amacı ile cep telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Elektronik Malzeme Hurdası Alım Satımı

Merdaneli çamaşır makinesi, klima, mutfak terazisi, ütü, fön makineleri, ütü masası, ocak, çay makineleri, bulaşık makinesi, fırın, vantilatör, kombi, buzdolabı almaktayız. Adaptör, elektrik panosu, IOS telefon kartları, kontaktör, elektrik trafoları, GSM baz kartları, termik röleler, röleler almaktayız. Bilgisayar Hurdası monitör, ses kartı, scanner, renkli yazıcı, ekrankartı, taşınabilir harddisk, ADSL modem, DDR Rulo, ram, güç kaynağı, elektronik kart, fotokopi makineleri, server, ana kart, CPU işlemci alıyoruz. Her türlü elektronik ev aleti alırken nakit olarak ödemeler yapıyoruz.

Kurşun Hurda Alan Hurdacılar

Doğadaki cevherler kazma, kırma, patlatma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenmektedir. Siverek hurdacı Tuğsan Metal olarak kurşun boru hurda, levha kurşun, Minare ve çatı kurşunu, yağmur oluğu almak maksadıyla dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Siverek’te hurda çinko levha alıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen aramadan karar vermeyin. Kurşun tarihten şimdiye kadar sıklıkla kullanılan metaller içindedir. Dünyada doğal olarak bulunabilir. Çeşitli radyasyon yalıtımlarında, pigmentler ve kimyasal maddelerde, alaşımlarda, mühimmat üretiminde, akü imalathanelerinde, benzin katkısı olarak, kabloların izolasyonlarında kurşun kullanılmaktadır.

Siverek Çelik Çatı Konstrüksiyon Sökümü

Siverek çelik konstrüksiyon fabrika sökümünde 25 deneyime sahip saha ekibimizle hizmetler veriyoruz. Çelik konstrüksiyon bina ve prefabrike depolar sökümünde işletmenin inşaat projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çatı makası ve 2.el çelik malzemeler olarak satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır. Kapalı mekânların en önemli taraflarından biri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı daha uzun ömürlüdür. Dayanıklılık açısından en sağlam çelik satı sistemleridir. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatıların söküm yıkımı diğerinden farklıdır. Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Kalan parça çelikler geri dönüştürülebilir.

Hurda Sac Alanlar

Kümes çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siverek’te sac hurdası satmak maksadıyla çok geçmeden bizi arayabilirsiniz. Varil, sandviç panel, çatı, demir kapı üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Değişik tekerlekli otomobillerin gövdesinde, gemi ve uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı üretim alanlarında sac elvha kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyaların eskimişine hurda sac denir. Sac; metalin kalın veya ince levha biçimine getirilen halidir. Merdane ile değişik kalınlıklarda düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenen boyut ve ebatlarda kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından satın alınır.

2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma tezgahı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sosislik ,su sebili, popcorn arabaları, tabldot, çay ocağı dobajı, kıyma çekme makinesi, köpüklü ayran makinesi, espresso makinesi bulunduruyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel set üstü meykap, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, evye, küvet, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel mutfak aletini görmek amacıyla sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Endüstriyel tipte 2.el lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız. Kısa süre kullanılmış bulaşık makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz.

Siverekte Akü Hurda Alanlar

Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda kullanılıyoruz. Aküler; motosikletler, arabalar ve benzeri enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçları ile çeşitli elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Elektriği kimyasal biçimde depolayan gerektiğinde elektrik enerjisi olarak veren depolama araçlarıdır.

Hurda sulu akü, hurda kuru akü, küçük akü hurdaları hizmetlerini kolaylaştırdık. Akü, yalnızca motor çalıştırmada kullanılmazlar. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcıya akım iletmek çok yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltaj fazlalığını düzeltmek maksadıyla aküden yararlanılarak cihaz korunur.
Siverek hurda akü fiyatları öğrenmek için firmamızla irtibata geçin.

Siverek Hurdacı Sitesi

Hurda şablon nikel, karbür, motor hurda, hurda titanyum, imalat artığı alımı yapmaktayız. Siverek organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda malzeme alımında ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası satımı yapıyoruz.

Şanlıurfa Siverek hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Katiyen hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alımı yapmamaktayız. bu sebeple hurda araba yedek parça almak için aramamalısınız. Eminizki Siverek sanayisinde ikinci el otomobil yedek parçası işleriyle uğraşan hurdacı firmaları bulabilirsiniz. Rica ederiz bu tarz işleriniz için o firmalarla iletişim kurun.

Siverek Hurdacı Fiyatları

Tüm alımlarımızı güncel hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Anlık Siverek hurda fiyatları sormak için arayın. Sitemizdeki yeni hurda fiyatları yazıyı inceleyin. Kurumsal sitemizdeki Siverek hurda fiyatları her gün güncelleniyor.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj