Serik Hurdacı

Serikte hurda alımı yapanların en doğru fiyat teklifi vereni olarak verdiğimiz servisleri bizi tercih edenler için bir araya getirdik. Hurda malzeme alımlarında uzun yılların tecrübesiyle yüksek hurda fiyatları sunabilmekteyiz.

Hurda alımı yaparken tutarını hurdalar yüklerken nakit parayla ödüyoruz. Serik hurda alım ve geri dönüşüm firmaları içerisinde hurda malzeme alırken piyasadan yüksek fiyat teklifi uyguluyoruz.

Serik hurda borsasında kullanılan güncel hurda fiyatlandırmasıyla alım satım yapmaya devam etmekteyiz. Tüm hurdalarınız için zamanınızı iyi değerlendirerek bizimle irtibata geçip beş dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Tüm hurdalarınızı adresinizden almak amacıyla Serik te hurda alım deposu oluşturuyoruz. Serik hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Tonajlı hurda malzeme satımında yüksek fiyat uyguluyoruz. Serik hurdacı olarak Serik’in her caddesinde hizmet ediyoruz.

Geri dönüşüm işi yapan Serik hurdacı firması olarak özel fiyat listesi ile kaliteli hizmet veriyoruz. Tuğsan Metal firmamız ile Serik hurdacılık hizmetlerinin kurumsallığa kavuşmasını sağlıyoruz. Tuğsan Metal hurdası olanlara gece gündüz farketmeksizin hizmet vermektedir.

Serik’te hurda metal ve plastik geri dönüşüm dökümhanemiz bulunmaktadır. Serik’ten hurda malzeme ve ikinci el ofis mobilyaları değerinde alıyoruz.

Serik’te Hurda Alım Satımı

Müşterilerin memnuniyetine öncelik vererek sürümden daha fazla kazanmayı istiyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz. Bugün sizin gibi hurdasını satarak para kazanmak isteyen ziyaretçilere Serik’te hurda alanlar ile firmamızın arasındaki farkı anlatmaya çalışacağız. Serik etrafında konumdan hurda jeneratör alıyoruz.

Serik’in tamamında hurda ve ikinci el mutfak eşyası alımı işlerini titizlik ile yapmaya önem veriyoruz. Serik te hurda kalay, torna makinesi artığı, çelik hurda, zamak antimon hurda, çinko almaktayız. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve sarı hurda aldığımızda fiyat listeleri sunmaktayız. Serik’te hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımızla sektörün öncülerindeniz.

Serik Hurdacı Firma

Sizde her türlü hurda satmak amacı ile çağrı merkezimizi aramalısınız. Serik hurdacı olarak Serik’in çevresinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda için en yakınınızdaki hurda nakliye aracımızı yönlendiriyoruz. Yirmi beş senelik sektörel tecrübe ile sektöre duyulmamış yenilikler getirmeye devam etmekteyiz. En yakın Serik hurdacı firması olarak buradayız. Antalya’nın her yerinde yaptığımız gibi Serik ilçesinde de kurumsal hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tüm Antalya hurdacı ihtiyacınızda hizmet veriyoruz.

Sertifikalı Serik hurdacısı mı arıyorsunuz? Serik’in lider hurdacısı Tuğsan Metal kurumsal yerinize getiriyor! Profesyonel anlayışla kazanmayı hedefliyoruz.

Serik’te Hurdacı Firma Telefon Numarası

Şimdi arayın, en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak para elde edebilirsiniz. 1997’den bugüne kadar on binlerce kilo hurda naylonu geri dönüşüm vasıtasıyla ekonomimize kazandırdık. Bu sayede çevremize daha fazla zarar verilmesi önlendi. Serik hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.

Bu yüzden hurda atık satmak nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Serik hurdacılık hurda malzeme alım satımı faaliyetleri verdiğimiz bölgeler arasındadır. Bilindiği üzere hurdacılık geleceğe ve doğaya faydalı olmaktır. Sizde dilerseniz hurda satarak doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

Serik’te Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Serikin bütün ilçelerinde sarı araba radyatörü, hurda sarı su saati, sarı musluk hurdası, MS-58 külçe sarı hurdası, kırkambar sarı hurdası, hurda sarı fermuar talaşı, hurda fosfor (Cusn8) alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Serik hurda sarı ton fiyatları güncelliğini koruyor. Hurda pirinç sarı alan hurdacı hakkında paylaşılmış metni okuyabilirsiniz. Serik hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayın.

Hurdacı firmamız Tuğsan Metal Serik’te hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Serik hurdacı Tuğsan Metal olarak MS-70 sarı pirinç araiş, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58, MS-58 sarı çubuk talaşı, hurda sarı pirinç araiş MS-64, hurda sarı pirinç araiş alım satımında liderlik görevini üstleniyoruz.

Demir Hurdası Alan Serik Hurdacı

Toptan döküm demir hurdası, inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu hurdası, pik demir, yıkım hurdası için nakit para ödeme yapmaktayız. Demir hurdası alanlar içerisindeyiz.
Serik hurda demir fiyatları sormak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Demir, yer yüzünde en fazla satılan madenler içerisinde bol miktarda bulunmaktadır. Sitemizdeki Serik inşaat demiri ton fiyatını abonelerimize her gün yollamaktayız. Konumdan hurda demir trabzan, hurda tufal, asansör hurdaları, demir kapı, pencere korkuluğu, alımı yapan hurdacıyız.

Güncel demir hurda fiyatları istemek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı sayfamızı dolaşmak demir hurdası hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilir. Serik’te toplama demir hurdası, hurda teneke, hurda DKP demir, hurda ekstra demir, talaş demir hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Bakır Hurdası Alan Serik Hurdacı

Serik’te hurdacısı olarak bakır hurdası alıyoruz. Bakır alan hurdacı sitemizde daha detaylı bilgilere erişebileceksiniz. Serik hurda bakır fiyatları saat başı değişmektedir. Bakır levha, bakırlı petek hurdası, bakır ham madde hurdası, bakır eşya hurdası, bakır tepsi satmak isteyenlere hizmet sunuyoruz. Bakır alan Serik hurdacı numarasını tek tuşla arayarak deneyimli hizmetlerimizin tadına varmaya başlayın! Hurda kızıl bakır talaşı, antigron hurda, ince bakır profil, hurda yanık bakır, soyma bakır, kırk ambar, boru alımı yapıyoruz.

Serik’te bakır hurdası alan hurdacıyız. Serik hurda bakır fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçin. Bakır tel, hurda TTR kırma granür bakır, bakır tencere, bakır lama hurda, eski bakır kazan alıyoruz.

Serik Kablo Hurdası Alım Satımı

Ptt kablo içi deşe hurdaları, telefon kablosu hurdası, ptt kabloları, hurda yağlı iç ptt kablosu satmayı isteyenler bize ulaşın. Serikin her yerinde hurda kablo alanlar arasında en iyi fiyat teklifini veriyoruz. Geniş sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı konuya bir göz atabilirsiniz.

Karışık kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda antigron kablo, hurda enye kablolar, tek damar kablo alan firmayız. %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, elektrik kablo hurdası alımında uzmanız. Çevremizde hurda çelik zırhlı enerji kablosu, hurda fare yemez, çelik içli kablolar, yer altı enerji kabloları alım satımı esnasında en güncel fiyat listesini biz veriyoruz.

Serik in en iyi hurdacısı ile ticaretin onurunu yaşıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken kablo hurdası piyasası daha yüksek teklifler veriyoruz. Serik’te hurda kablo alımı yapıyoruz.

Serikte Hurda Alüminyum Alımı

Hurda alüminyum petek, alüminyum tencere hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum sac levha, alüminyum tabak hurdası, çıkma jant alan hurdacıyız. Alüminyum matbaa hurdası, alüminyum piston, alüminyum profil, hurda alüminyum kartel, alüminyum araiş hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. İnce alüminyum talaşı, alüminyum üretim artığı, alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu, alüminyum levha hurda almaktayız.

Sitemizdeki Serik alüminyum hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Serik’te alüminyum hurdası alanlar arasında fark yaratıyoruz. Serik’te konumdan hurda alüminyum eloksallı profil, alüminyum curuf hurdası, alüminyum kompozit hurdası, alüminyum klima radyatörü hurdası alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Sizin sayesinde her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Her tür toptan alüminyum hurda almaktayız. Serik hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşın.

Kimyasal elementlerden sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkte, sünebilen metaller arasındadır. Tuğsan Metal firmamıza verdiğiniz önem ve destek nedeni ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Hurda Krom Alım Satımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor. Nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir.

Paslanmaz krom alan Serik hurdacı işletmesiyiz. Antalya Serikte krom paslanmaz 202 hurdası talaşı, paslanmaz krom 201 hurdası, 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, hurda krom 202, 201 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, paslanmaz krom tank, krom paslanmaz 430 hurda almayı sürdürüyoruz.

Serik bölgesinde hurda krom alan hurdacı firmasıyız.
Serik hurda krom paslanmaz fiyatları için arayın. Krom hurdası alan yerler paylaşımımıza göz atmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Yerinden 304 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, 310 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurdası, krom 304 hurda, 316 paslanmaz krom hurdası alan hurdacıyız.

Hurda Plastik Alım Satımı

En ideal fiyatla şeffaf pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda mavi, kırmızı kapak, beyaz şeffaf naylon, pimapen hurdası alıyoruz.

Serikte jelatin, hurda polistiren kristal, polipropilen hurdası, hurda ABS plastik ticaretinde en güncel fiyat listesini paylaşıyoruz. Serik hurda pimapen fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Plastik hammadde, (H) hidrojen, azot, oksijen (O), Karbon ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Kağıt Hurda Alan Hurdacı

Sitemizde yer alan hurda kitap alan firmalar hakkındaki yazıyı kesinlikle okumalısınız. Serikte hurda karton kağıt alım satımı yapmayı sürdürüyoruz. Yüksek fiyatlarla hurda beyaz kağıt, koliler, kartonlar, hurda renkli kağıt alan yerler arasındayız. Güncel fiyatla defterler, hurda okul kitabı, fotokopi kağıdı hurdası, peçete ve kağıt havlu hurdası alım satımı yaparken uyguladığımız fazladan duyarlılık ile satıcılara daha çok miktarda kâr etme olanağı veriyoruz.
Serik hurda kağıt fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle irtibata geçin. Serik’te kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, bristol hurda için iyi fiyat sunuyoruz.

Çelik Raf Hurda Alım Satımı

Çoğunlukla iflas eden toptancılardan temin ettiğimiz ürün reyonları, hurda çelik raflar, market rafı hurdası, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içinden bizim seçtiğimiz sıfır gibi ikinci el raf satıyoruz. Hurda çelik raf işleri işimizin bir parçasıdır. 2. el market rafı ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Fiyatları görmek için 2.el raf hakkındaki konumuza göz atmak isteyebilirsiniz. Serik hurda çelik raf fiyatları talep etmek maksadı ile çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Serik Fabrika Bozumu

Evvela yıkılacak fabrika binasının detaylı şekilde gezilmesi gerekiyor. Yıkım işi yapmak iş güvenliği bakımından riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü yapılmalıdır.

Yapıların yapım projeleri diğerlerinden farklılık göstermektedir. Bu sebeple yıkımları farklı olabilmektedir. Serik te fabrika söküm ve bozumu hizmetlerinde bir numarayız.

Anlık Serik Hurda Fiyatları

Güncel Serik hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Detaylı yeni hurda fiyatları konuyu ziyaret edin. Sayfamızdaki Serik hurda fiyatları anlık güncelleniyor. Tüm hurda alımlarımızı en yeni hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız.

Elektronik Malzeme Hurdası Alan Yerler

GSM kartları, kontaktör, röleler, IOS telefon kartları, adaptör, elektrik trafosu parçaları, elektrik pano malzemeleri, termik röleler almaktayız. Ütü masası, bulaşık makinesi, vantilatör, tartı, türk kahvesi ve çay makinesi, ocak, fırın, klima, mini buzdolabı, kombi, saç kurutma makineleri, ütü, çamaşır makineleri fiyatı sormak için arayın. Laptop bilgisayar Hurdası bozuk modem, monitör, resim tarayıcı, dotmatrik yazıcı, ses kartı, sarı göbek işlemci, yeni nesil ana kart, ram, server, DDR rulo, fotokopi makineleri, güç kaynağı, ekrankartı, elektronik kart, SSD hard disk satmak maksadıyla iletişime geçebilirsiniz. Sıfır ve 2.el elektrikli ev aletleri alımlarında piyasasından yüksek fiyat vermekteyiz.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alıyoruz

Sanayi tipi restaurant mutfağı ekipmanları alıyoruz. İkinci el bakır tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bu sitedeki numaraları arayabilir. İş görecek durumda lokanta tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, çöp sıyırmalı tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alım satımı yapmaktayız. Filtre kahve makineleri, su sebili, kıyma çekme makineleri, bakır işlemeli çay dobajı, köpüklü ayran makineleri, bardak mısır makinesi, tabldot bulundurmaktayız. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, dilendirici küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, lokanta tipi set üstü ocak vb. endüstriyel tipi otel ve mutfak aletlerini görebilmeniz amacıyla sizi depomuza davet ediyoruz.

Serik İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Yıkılmış ev binalarından sökülen sıfır ayarında 2. el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolabı satanlar içerisindeyiz. Bununla birlikte işi bırakmak zorunda kalan iş yerlerinden satın almış olduğumuz defolu fayans kalebodur, su geçirmez laminant parkeler, tavan, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz.

İnşatlarda yük asansörü, boya tabancası, alçı sıva makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood alım satımı yapıyoruz.

İkinci el Jeneratör Hurda Alanlar

Hurda 2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hurda 2.el jeneratör alıyoruz. Serik hurda jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektiriğin erişilemediği yerlerde jeneratörden yararlanılmaktadır. Her türlü makinenin ömrünü tamamlayarak daha çok kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ama eski jeneratör çalışmıyor olsa dahi alınıp satılabilir.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrike yapı çelik konstrüksiyon hangarlar söküm işi yapılırken işletmenin inşa projeleri özenle incelenmelidir. Böylelikle 2.el çelik konstrüksiyon çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılabilecek olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Kolaylık bakımından en uzun ömürlü çelik satı tasarımlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı projelerinin söküm yıkımı birbirinden değişiktir. Çelik çatı kesim sökümü işlerini tamamlıyoruz. Söküm sonrası artan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. Kapalı mekânların en önemli yeri hiç şüphesiz çatısıdır. Çelik çatılar uzatmaya yaramaktadır. Serik çelik konstrüksiyon söküm işlerinde deneyimli çalışanlarımız ile güvenli hizmetler veriyoruz.

Kurşun Hurda Alan Yerler

Kurşun benzin katkısı olarak, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, alaşım üretiminde, askeri mühimmatlarda, kablo izolasyonu, aküler üretilirken, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda kullanılmaktadır. Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Ekstraktif metalurji ile kullanılır şekle getirilmektedir. Tuğsan Metal olarak Serikte Minare ve Cami kurşunu, kurşun yağmur oluğu, levha kurşun, kurşun boru alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Serik’te çinko hurda alım satımı yapıyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayabilirsiniz. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerden biridir. Yer yüzünde nabit olarak rastlanmaktadır.

Akü Hurda Alanlar

Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatörlerden faydalanıyoruz. Serik’te hurda sulu akü, hurda küçük akü, kuru akü hurdaları alım hizmetleri veriyoruz. Elektrik enerjisini kimyasal biçimde depolayan lazım olduğunda elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir. Aküler; otobüsler, arabalar, motosikletler ve benzeri taşıma araçlarıyla bazı elektronik araç gereçlerde kullanılır. Akü, yalnızca motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bunlarla birlikte alıcılara akım göndermek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak çok yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj düzenlemek maksadıyla akünün işidir. Serik hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Hurda Sac Alımı

Kış bahçesi tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Serik te ondülin hurda sac alan firmalardanız. Çatı kaplaması, kapı, varil, sandviç panel üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Farklı tekerlekli arabaların kapaklarında, gemi, uçak gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Varil sandviç panel, kapı, çatı kaplaması üretiminde kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız malzemelerden hurda sac levha çıkarılabilir. Sac; demirlerin ince veya kalın levha haline getirilen halidir. Merdaneyle değişik inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. Belirli ölçülerde kesilir. Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır.

Serik Hurdacılar Sitesi

Motor hurdası, hurda nikel şablon, karbür, titanyum hurda, hurda imalat artığı alım satımı yapıyoruz.

Antalya Serik hurdacılar sitesi içerisinde profesyone hizmet veriyoruz. Lakin hurda araç veya otomobil hurdası alım satımı yapmamaktayız. Dolayısıyla hurda veya çıkma otomobil yedek parçası istemek maksadı ile aramamalısınız. Şundan eminiz Serik sanayisinde çıkma araba parçası işleri yapan dükkanlar bulabileceksiniz. Rica ederiz bu tarz işlerinizde onlar ile iletişim kurmanız olacaktır.

Serik OSB organize sanayi bölgesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 step motor hurdası almaktayız.

Serik’te Çinko Hurda Alımı

Çinko madeni, yer yüzünde en fazla miktarda bulunabilen elementler içindedir. Çinko, eski çağlardan beri biliniyor. Ama nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Açık gri mavimsi renkli kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Elementler içinde bulunan çinko halojen, amonyak, siyanür, amin iyonlarıyla bileşikler oluşturmaktadır. Serik’te çinko çatı hurdası, hurda çinko levha alımında güncel fiyat sunuyoruz.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj