Selim Hurdacı

Selim hurda ve geri dönüşüm firması olarak her cins hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Hurdanızı yerinden bizzat alıyoruz.

Hurda alımında titizlikle kaliteli veriyoruz. Selim hurda alım ve geri dönüşüm tesisleri arasında hizmetlerimizle tercih ediliyoruz.

Alanında uzman Selim hurdacı olarak hurdacılık alanında hizmet yürütüyoruz. Kars Selim şehir merkezinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm tesisine sahibiz. Selim merkez hurdacısı olmanın gurunu sizin ile yaşıyoruz. Tuğsan Metal firmamızla Selimdeki hurda alım ve geri dönüşüm işlerine teknolojik anlayışlar kazandırıyoruz.

Tuğsan Metal sizin gibi kaliteli hizmetin kıymetini bilen müşterilerine günün 24 saati hizmet sunmaktadır. Kars Selim şehir merkezi etrafında ikinci el eşyalar ve hurda alımı yapıyoruz.

Hurdalarınızı satmak için vaktinizi boşa harcamadan firmamızı tuşlayarak en geç üç dakikada avantajlı fiyat teklifi edinebilirsiniz. Hurda alımlarında değerini nakit bir biçimde ödemekteyiz. Selim deki hurda bakır borsasının üstünde hurda fiyatlarıyla alım satım hizmeti veriyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Selim hurdacı olarak Selimin her mahallesinde hurdacılık yapmaktayız.

Selim’in Hurdacı Firması

Selim hurdacısı olarak Selim’in çevresinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın nakliyesi için müsait hurda nakliye mesai arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Çözüm odaklı çalışmalar yürüterek standartlardan çok kazanmaya önem vererek standartlarımızı arttırmaya çalışıyoruz. Geri dönüşüm ve hurdacılık hizmetlerinde 25 senelik sektörel deneyim ile piyasaya öncülük etmeye devam ediyoruz. En yakın Selim hurdacı firması olarak buradayız. Karsın her yerinde olduğu gibi Selim genelinde de hurda alım satımı servislerimizi devam ettirmekteyiz. Her türlü Kars hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız.

Kars Selim’de hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Selim’in lider hurdacısı Tuğsan Metal aramanızı bekliyor! Sizde her çeşit hurda satışı yapmak nedeniyle firmamıza ait telefon numaralarını aramalısınız.

Selim de Hurda Alımı

Bugün de sizlere Selimde hurda alan firmalar ile firmamızın arasındaki profesyonellik farklarını anlatıyoruz. Selim merkezinde her türde hurda alım satımı işlerini yapmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnun kalmasına öncelik vererek sürüm sayesinde kazanmayı arzu ediyoruz. Bu nedenle her türde profesyonelliği kapınıza getirmeye çalışıyoruz.

Selim’de yerinizden çok damarlı kablo hurdası almaktayız. Selim’de zamak antimon hurda, çelik, hurda kalay, CNC artığı, çinko hurda alım satımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı alüminyum ve sarı hurdası, bakır hurdası, demir, kablo hurda, hurda çinko, kurşun hurdası alımı yaparken değerinden daha fazla fiyat teklifi sunmaktayız. Selim de hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkmaktayız.

Selim’de Hurdacı Telefonu

Yirmi beş yıldır binlerce ton sarı hurdasını geri dönüşümle yerli ekonomiye kazandırabildik. Tuğsan Metal’ın mesleğini önemsemesi ile ihtiyaçtan az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Çok zaman harcamadan arayarak, en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satın. Selim hurdacı telefon numarası sitemizin içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde yazılmıştır.

Bu sebep ile hurda malzeme fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu aramanız gereklidir. Selim yerinden her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasında yer alır. Görüldüğü gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe katkı sağlamaktadır. Sizde isterseniz elinizde bulunan malzemeyi satarak bize yardımcı olabilirsiniz.

Hurda Demir Alan Selim Hurdacı

Anlık demir hurda fiyatı için bize ulaşın. Demir hurdası alım satımı makalesini okumalısınız. Selim etrafında hurda toplama demir, talaş demir hurda, DKP demir, hurda extra demir, teneke hurdası alıyoruz. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok bulunan metaller arasındadır. Sitemizdeki Selim extra demir hurda kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda inşaat demiri, inşaat hurdası, pik hurda demir, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), demir döküm hurdası alıyoruz. Demir hurda alan geri dönüşümcüler içindeyiz.
Selim hurda demir fiyatları için arayınız. Dilediğiniz yerden demir trabzan hurdası, asansör malzemesi, demir ev kapısı, pencere demiri, hurda tufal, alımında rakiplerimizden yüksek fiyat sunuyoruz.

Selim de Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum jant hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum sac levha, alüminyum bakırlı petek Selim geri dönüşüm ve hurda firması olarak iyi hizmet sunmaktayız. Selim de alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. İş yerimize verdiğiniz önem ve destek sebebi ile teşekkür ederiz.

Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal element. Gümüş renkli, sünebilen bir metal cinsidir.

Hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum kalın profil ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Buradaki Selim alüminyum hurda fiyat listesi güncellenmiştir. Alüminyum alan hurdacı içerikli makaleyi ziyaret edin Selim de konumdan alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum alikobant, hurda klima alüminyum radyatör alımı yapmak için aramanızı beklemekteyiz. Her nevi tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapılır.
Selim hurda alüminyum fiyatları sormak için arayın.

Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle Selim de daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Hurda alüminyum kutu, alüminyum imalat atığı, hurda alüminyum radyatör, alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alım satımı yapıyoruz.

Bakır Hurdası Alan Selim Hurdacı

Hurda bakır alan Selim hurdacı firmamızı tek tuşla arayın deneyimli servislerimizin tadını yaşamaya başlayın! Selimde bakır hurda almak amacı ile yeni depomuzu oluşturmayı başardık. Selim hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayınız. bakır lama, tel hurda, büyük bakır tencere, hurda TTR kırma bakır granür, büyük bakır kazan alınır. Bakır kırkambar, soyma bakır, yanık bakır, antigron bakır kırma, bakır talaş, 1/2 bakır boru, ince bakır profil alım satımı yapıyoruz. Selim bölgesinde bakır hurdası alım satımında deneyimliyiz. Hurda bakır fiyatları bölümünde daha detaylı bilgi mevcuttur. Selim hurda bakır fiyatları isteyebilirsiniz. Bakır tas tabak, levha, bakır petek, eşya, hurda hammadde alımı yapmaktayız.

Selim Sarı Hurdası Alım Satımı

Selim hurdacı Tuğsan Metal olarak pirinç sarı araiş hurda MS-64, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, sarı araiş, hurda sarı araiş MS-70, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda alıyoruz. Sayfamızdaki Selimdeki sarı pirinç hurdası kilo fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alanlar içeriğe bir göz atın.
Selim hurda sarı fiyatları için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Tuğsan Metal firmamız Selim de hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Selim’in bütün mahallelerinde hurda fosfor araiş, hurda sarı musluk vana, MS-58 külçe sarı hurdası, sarı pirinç talaşı, kırkambar sarı hurda, hurda sarı oto radyatör, sarı su saati hurdası almaktayız.

Selim’de Kablo Hurdası Alanlar

Ptt kablo hurdaları, telefon kabloları, ptt kablo içi deşe hurdaları, hurda ptt kablosu içi yağlı satmak isteyenler hemen arayın. Selimin her noktasında hurda kablo alanlar içindeyiz. Hurda kablo alanlar başlıklı metini okuyabilirsiniz.

Tek damar kablo hurdası, iç tesisat kabloları, karışık kablo hurdası, antigron kablo hurdası, enya kablolar alan hurdacı firmasıyız. %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablolar, elektrik kablo hurdası alım satımında uzmanız. Selim’de hurda çelik zırh kabloları, yeraltı enerji kablo hurdası, hurda çelik içli kablolar, fare yemez kablo alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat listesini vermekteyiz.

Selim in en iyi hurdacısı ile çalışmanın gururunu müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Selim’de tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Selim’de hurda kablo alan fabrikalar içinde hizmet veriyoruz.

Selim Krom Hurda Alım Satımı

Hurda krom ton fiyatı paylaşımına bir göz atmanız mükemmel olacaktır. Paslanmaz krom alan Selim hurdacı firması Tuğsan Metal en iyi fiyatlarla burada.

Konumdan 304 paslanmaz krom hurdası, krom 310 kalite hurda talaşı, 304 krom paslanmaz hurdası talaşı, paslanmaz krom 310 kalite hurdası, 316 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Sert yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir.

Selim de hurda krom Selim hurda ve geri dönüşüm firması olarak iyi hizmet sunmaktayız. Selim hurda krom paslanmaz fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Kars Selim’de 430 kalite krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 202 kalite, krom 430 hurdası, krom 201 kalite hurda, krom makine hurdası, 202 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 201 talaşı almayı devam ettiriyoruz.

Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

Göndereceğiniz konumdan şeffaf naylon hurdası, kırkambar plastik hurda, hurda kırmızı, mavi kapak, hurda temiz pet şişe, pimapen imalat artığı ticareti yapan firmayız. Selim hurdacı olarak ABS plastik hurdası, jelatin, hurda polistiren, polipropilen moblen hurda alıyoruz.
Selim hurda plastik fiyatları için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Hurda plastik, (C) karbon, (H) hidrojen, azot, oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir.

Selim de Hurda Sac Alan Yerler

Varil, demir kapı, sandviç panel, çatı kaplaması üretiminde kullanılmaktadır. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapılarında kullanılmaktadır. Varil, kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretilirken kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyaların atıl durumda olanına sac hurdası denilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalar için önemlidir. Sac; çoğunlukla demirin ince veya kalın levha haline getirilmiş şeklidir. Silindirle değişik inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. İhtiyaca göre belirlenmiş standart ölçülerde kesilmektedir. Şantiye tavanı kapatmak amacı ile kullanılabilir. Selim sac hurdası alımı yaptığımız bölgelerdendir.

Karton Hurda Alımı

Selim’de bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, kullanılmış gazete almaktayız. Dilediğiniz yerden hurda okul kitapları, defter hurdası, peçete hurdası, A4 kağıt hurdaları alımlarında uyguladığımız fazladan hassasiyet sayesinde hurda satıcılarına çok daha fazla kâr etme imkanı sunuyoruz.
Selim hurda kağıt fiyatları için arayınız.

Hurda kitap alımı hakkındaki yazımızı mutlaka okumalısınız. Selim de kağıt ve karton hurdası almaktayız. Piyasanın üstünde fiyatlarla beyaz kağıt hurdaları, karışık renkli kağıt hurdaları, hurda koli, karton hurdası alım satımı yapan depolar içerisindeyiz.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Yapılar için en önemli konu hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatılar uzun ömürlüdür. Sağlamlık bakımından en sağlam çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı tasarımlarının söküm işleri birbirinden değişik yapılmaktadır. Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon binalar söküm işlerinde binanın inşa projeleri dikkatlice incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecekler değerinde alınabilir. Çelik çatı söküm ve kesimi işlerinizi güvenle tamamlıyoruz. Söküm sonrası kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Selim de çelik konstrüksiyon söküm işlerinizde deneyimli uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Güncel Selim Hurda Fiyatları

Detaylı bloğumuzda bir kaç gün önceden yazılan güncel hurda alüminyum fiyatları makaleyi ziyaret edin. Kurumsal Selim hurdacı firması olarak tüm hurda alımını yeni Selim hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Hurdacı sitemizdeki Selim hurda fiyatları anlık güncellenmektedir. Anlık Selim hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın.

Selimde Jeneratör Hurda Alım Satımı

İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden teklif isteyiniz. Bilindiği gibi her türlü malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Fakat ikinci el jeneratör bozuk olsa dahi alınıp satılır. İkinci el jeneratör hurdası alıyoruz. Selim ikinci el jeneratör fiyatları sormak için firmamızla irtibata geçin. Elektrik enerjisi kesintisi olan bölgelerde elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Çeşitli benzin katkısı olarak, pigmentlerde, alaşımlarda, askeri mühimmatlarda, kablo yalıtımlarında, akü üretiminde, radyasyon yalıtımlarında kurşun metali kullanıldığı bilinmektedir. Tuğsan Metal olarak Selimde yağmur oluğu, hurda kurşun levha, hurda kurşun boru, Çatı minare kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Selim de hurda çinko alıyoruz. Hurda çinko satacak yerler bulmak istiyorsanız hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme aşamalarından sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Yer yüzünde doğal olarak çıkarılmaktadır. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerden biridir.

Selim İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, pizza bekletme dolabı, tezgah alıp satmaktayız. Tabldot tabakları, su sebilleri, elektrikli çay dobajı, espresso makinesi, mısır arabaları, ayran makinesi, kıyma çekme makinesi alıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, krom evye, küvet, bakır davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, sanayi tipi kuzine ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletlerini görebilmeniz amacı ile siz değerli müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz.

Selim Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

Element olan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturur. Selim’de hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü için nakit ödeme yapıyoruz. Çinko madeni, yer kabuğunda en çok miktarda yer alan elementler içerisindedir.

Geçiş metalleri içinde yer alan çinko mavimsi açık gri renktedir. Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Ancak ne yazık ki nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam olarak öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Elektronik Hurda Alım Satımı

Kontaktör, elektrik pano malzemeleri, IOS telefon kartları, şarj cihazı, röle, trafolar, GSM baz kartları, termik röleler almaktayız. Sıfır ve ikinci el elektrikli ev eşyası alırken nakit olarak ödemeler yapıyoruz. Fırın, elektronik çamaşır makinesi, klima, tartı, çay ve türk kahvesi makinesi, ütü, vantilatör, buzdolabı, 5 programlı bulaşık makineleri, fön makinesi, ütü masası, ocak, kombi almaktayız. Hurda Bilgisayar parçaları işlemci CPU, elektronik kart, ram, DDR rulo artıkları, ses kartı, fotokopi makineleri, lcd monitör, yazıcı, ekran kartı, sunucu, bozuk modem, SATA hard disk, ana kart, resim tarayıcı, power supply almaktayız.

Hurdacılar Sitesi Selim

Kars Selim hurdacılar sitesi içerisinde hizmet vermekteyiz. Asla hurda araç veya motosiklet hurdası alım satımı yapmamaktayız. bu sebeple hurda veya çıkma otomobil yedek parça için arama kabul etmiyoruz. Şüphesizki Selim oto sanayisinde çıkma araba parçası işleri yapan yerler bulabileceksiniz. Rica ederiz çıkma otomobil parçası ihtiyaçlarınızda onları arayınız.

Selim OSB hurdacıları içerisindeyiz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 hurda step motor alım yapmaktayız. Nikel hurdası, karbür, motor hurdası, hurda titanyum, hurda imalat artığı alıyoruz.

Akü Hurdası Alan Yerler

Hurda kuru akü, küçük akü hurdası, Sulu akü hurdaları alıyoruz. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Bunlarla birlikte alıcıya akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltajı düzenlemek amacıyla aküden faydalanılarak cihaz korunmaya alınır. Selim hurda akü fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Aküler; motosikletler, arabalar benzeri enerjiye ihtiyacı bulunan taşıma araçlarıyla bir takım elektronik aletlerde kullanılır. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan aletlerde kullanılmaktadır. Elektrik enerjilerini kimyasal olarak depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi şeklinde veren bataryalara akü denir.

Hurda Çelik Raf Alanlar

Çelik raf hurdası alıyoruz. İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için ikinci el raf alan hurdacılar hakkında bilgi verdiğimiz sayfaya göz atmak isteyebilirsiniz. Selim raf hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla bizi aramanız yeterlidir. Özellikle restorasyon yapan iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan çelik raflar, hurda market rafı, teşhir reyonları, hurda demir raflar, mağaza rafları içinden seçilen kullanılabilir durumda 2.el raf hurdası satıyoruz.

Selim 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan ardiye ve benzeri binalardan ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Müteahhitlerce bir blok yapımında kullanılan yük asansörü, alçı makinesi, boya tabancası, harç mikseri az kullanılmış seyyar iskele, hurda plywood mevcuttur. Dolayısı ile kapanan esnaflardan satın almış olduğumuz defolu tavan, kiremitler, fayans kalebodur, su geçirmez laminant ekonomik fiyata satıyoruz.

Selim de Fabrika Sökümü

Her inşa edilen yapının yapım projesi birbirinden farklılık gösterir. Dolayısıyla yıkım gereksinimleri ona göre yapılmalıdır. Selim’deki fabrika yıkım ve sökümü hizmetlerinde tecrübeliyiz.

Fabrika sökerken yıkılacak binanın incelikle gezilmesi gerekir. Yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı sebepleriyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde tamamlanmalıdır.

Hemen Arayın!
Whatsapp ile Mesaj