Ondokuzmayıs Hurdacı

Ondokuzmayıs taki hurdacılar içerisinde kurşun hurdası almaya devam ediyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Ondokuzmayıs hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Geri dönüşümle uğraşan Ondokuzmayıs hurdacısı olarak benzersiz hurdacılık hizmetleri sunuyoruz.

Hurdalarınızı satmak için zamanınızı değerlendirerek firmamız ile irtibat kurup en geç bir dakikada fiyat teklifi alabilirsiniz. Samsun Ondokuzmayıs merkezinin yakınlarında hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasıyız. Hurda alım satımlarında deneyimle hurda malzemenizi değerinde alıyoruz.

Ondokuzmayıs’ın tamamında hurda ve az kullanılmış ev eşyaları alımı yapmaktayız. Satılacak hurdanın bedelini peşin bir şekilde ödemekteyiz.

Ondokuzmayıs hurdacı firmaları arasında hizmetlerimizle lideriz. Ondokuzmayıs hurdacı şirketi olarak kaliteli hizmetlerimizi sizler için bir araya getirdik. Ondokuzmayıs anlık hurda fiyatlandırmasıyla alım hizmetleri için bizi arayın.

Hurdanızı evinizden bizzat alıyoruz. Ondokuzmayıs hurdacı firması Tuğsan Metal deneyimleriyle Ondokuzmayıs hurdacılık faaliyetlerinin tüm bilinenlerini kurumsal anlayış ile geliştirmekteyiz. Tuğsan Metal hurda malzemesi olanlara haftasonları da hizmet vermektedir.

Ondokuzmayıs’ta Hurda Alanlar

Hurdası olanların memnun kalmasına öncelik vererek çok çalışmadan kazanç elde etmeyi istiyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Ondokuzmayıs ta zamak antimon, çinko hurdası, kalay hurda, çelik hurdası, imalat artığı hurdası alımlarında iyi fiyat garantisi uyguluyoruz. Ondokuzmayıs’ta adresinizden hurda ticareti yapıyoruz.

Bugün kü makalemizde sizler gibi hurdasını değerlendirmek isteyenlere Ondokuzmayıs ta hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla firmamızın arasındaki farkımızı ortaya sermiş olmaktayız. Toptan hurda kurşun, demir hurda, çinko hurdası, alüminyum hurda, bakır hurda, kablo hurdası ve sarı hurdası alırken fiyatlar uygulamaktayız. Ondokuzmayısta hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimizle piyasanın öncüsü konumdayız. Ondokuzmayıs çevresinde hurda ve ikinci el malzeme alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik.

Ondokuzmayıs Hurdacı Telefonu

1997’den bu yana on binlerce ton hurda sarıyı geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırdık. Bu sayede çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlenmiş oldu. Hemen telefonumuzu tuşlayarak, günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz. Ondokuzmayıs hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde tek tıkla arayabileceğiniz yerdedir.

Bu sebep ile hurda atık satmak nedeni ile operatörlerimizi aramanız yeterli olacaktır. Ondokuzmayıs yerinden her çeşit hurda alımı hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasında yer alır. Anlattığımız üzere geri dönüşüm doğaya yarar sağlamaktır. Şayet sizlerde isterseniz hurda satarak doğaya ve milli ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

Ondokuzmayıs Hurdacı Firma

Profesyonel Ondokuzmayıs hurdacı firması mı arıyorsunuz? Ondokuzmayıs taki en tecrübeli hurdacı firma Tuğsan Metal ile tanışma zamanınız gelmiş! Sizde her türde hurda satmak nedeniyle firmamızı çaldırabilirsiniz.

Profesyonel hizmetlerle standartlardan fazla kazanmaya özen göstererek hizmet kalitemizi arttırmaya çabalıyoruz. Ondokuzmayıs’ta geri dönüşüm firması olarak Ondokuzmayıs’ın bütün ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın taşınması için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Yirmi beş senelik deneyimle faaliyet alanımıza yeni bir soluk getirmekteyiz. En yakın Ondokuzmayıs hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Samsun’un tüm sokaklarında yaptığımız gibi Ondokuzmayıs etrafında da tüm servislerimizi devam ettiriyoruz. Kurumsal Samsun hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

Ondokuzmayıs’ta Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

Güncel demir hurda ton fiyatı öğrenmek amacıyla Ondokuzmayıs hurdacı firmamıza ulaşın. Anlık hurda demir fiyat listesi paylaşımını harika olacaktır. Toptan hurda pik demir, yıkım hurdası, demir döküm, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, inşaat demiri hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

Demir hurdası, yer yüzünde en fazla satılan metaller içerisindedir. Buradaki Ondokuzmayıs 1.sınıf hurda demir fiyatlarını whatsapp grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırıyoruz. Yerinden demir trabzan, çıkma demir kapı, pencere demiri hurdası, tufal, asansör malzemesi, ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Hurda demir alan yerler içindeyiz. Ondokuzmayıs hurdacı firma olarak ekstra demir, demir talaş hurdası, toplama demir hurdası, dkp demir, hurda teneke Ondokuzmayıs hurdacısıyız.

Ondokuzmayıs’ta Sarı Hurda Alan Hurdacı

Sayfamızdaki Ondokuzmayıs bölgesi sarı pirinç ton fiyatlarını grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Daha doğru sayfamızdaki sarı alan hurdacı konuyu ziyaret edin.
Ondokuzmayıs hurda sarı fiyatları sormak için arayın. Tuğsan Metal firmamız adına Ondokuzmayıs’ta hurda sarı alanlar içerisindeyiz.

Tuğsan Metal olarak MS-64 pirinç sarı araiş hurdası, sarı çubuk ucu hurdası MS-58, sarı araiş, MS-70 sarı pirinç araiş hurdası, sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası alım satımı yapıyoruz. Ondokuzmayıs’ın tamamında hurda sarı su saati, hurda bronz fosfor araiş, hurda sarı talaşı, hurda sarı vana musluk, sarı oto radyatör hurdası, kırkambar sarı hurda, hurda sarı külçe alan firmalar arasında en yüksek fiyatı veriyoruz.

Ondokuzmayıs’ta Kablo Hurda Alanlar

%50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan hurdacı başlıklı makaleye bir göz atın. Ondokuzmayıs ta hurda kablo alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden pahalı fiyat teklifi veriyoruz.

Ptt kablo içi yağlı hurdası, ptt kablo içi (deşe), telefon kablo hurdası, ptt kablosu satmayı isteyenler şimdi arayın. Ondokuzmayıs’ın her bölgesinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Ondokuzmayıs’ın en iyi hurdacısı olmanın haklı gururunu sizlerle paylaşıyoruz.

Enya kablolar, iç tesisat kablo hurdası, tek damar kablolar, hurda antigron kablolar, hurda karışık kablo ticareti yapan hurdacıyız. Şehir genelinde çelik zırh kabloları, çelik içli kablo, fare yemez kablo hurdası, yeraltı kablosu alımı yaparken en iyi fiyatları sunuyoruz.

Ondokuzmayısta Hurda Alüminyum Alım Satımı

Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünebilen metal çeşididir. Alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek radyatör, hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum levha hurda ticareti amacıyla arayın. Hurda araiş, hurda alüminyum kalıp, hurda alüminyum kalın profil, piston, alüminyum sert kartel hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. Araba jantı, hurda alüminyum sac, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel, alüminyum tencere Ondokuzmayıs hurdacısıyız.

Ondokuzmayısta alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Müşterilerimizin destekleriyle Ondokuzmayıs genelinde durmadan profesyonelleşiyoruz. Sitemizdeki Ondokuzmayıs alüminyum hurda ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Her nevi tonajlı alüminyum hurdası peşin alınır.
Ondokuzmayıs hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Ondokuzmayıs ta adresten alüminyum eloksallı profil, alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant içi, alüminyum klima radyatör hurdası alımı için telefonunuzu diliyoruz.

Hurda Bakır Alan Ondokuzmayıs Hurdacı

Bakır süs eşyası, bakır petek, hurda bakır hammadde, bakır kap kacak hurdası, bakır levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Samsun Ondokuzmayıs’ta bakır hurdası alan yerler arasındayız. Ondokuzmayıs hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Antigron kırma granür, soyma bakır hurda, 3/8 bakır boru hurda, bakır (kızıl) talaş hurdası, bakır kırkambar, yanık bakır hurdası, kalın bakır profil hurda alımı yapıyoruz. Ondokuzmayıs ta kurumsal hurdacı firması olarak hurda bakır alıyoruz. Lama, bakır tencere, bakır tel, hurda TTR kırma, büyük boy bakır kazan alıyoruz. Hurda bakır fiyat listesi içeriğimizde daha geniş bilgi bulabileceksiniz. Hurda bakır fiyat listesi Ondokuzmayıs’taki bakır hurdası alımlarında geçerli olmayabilir. Ondokuzmayıs ta hurda bakır alan hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayarak kaliteli hizmetimizin tadına varın!

Ondokuzmayıs Hurda Krom Alımı

Krom hurdası alan Ondokuzmayıs hurdacı firması Tuğsan Metal olarak kurumsallığa sahip tecrübeli işletmeyiz. Hurda krom alımı paylaşımımıza mutlaka bir göz atabilirsiniz. Ondokuzmayısta hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Ondokuzmayıs hurda krom fiyatları sormak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Samsun Ondokuzmayıs ta 202 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, paslanmaz krom 201 kalite hurda, ikinci el krom tank, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, 430 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 201 kalite hurdası talaşı, paslanmaz krom 202 kalite hurdası almaktayız.

Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Bildireceğiniz adresten 310 kalite paslanmaz krom hurda, krom 316 kalite hurdası talaşı, paslanmaz krom 304 kalite hurda talaşı, 310 krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 316 kalite, hurda paslanmaz krom 304 kalite ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Hurda Elektronik Malzeme Alan Yerler

Mini buzdolabı, fırın, klima, kombi, fön makinesi, mutfak terazisi, vantilatör, elektronik çamaşır makineleri, ütü, çay ve kahve makineleri, ütü masası, bulaşık makinesi, ocak alıyoruz. Termik röleler, şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri, röle, adroid telefon kartı, kontaktörler, trafo, GSM istasyon kartları satın alıyoruz. Masa üstü Bilgisayar Hurdası modem, crt monitör, scanner, tonerli yazıcı, ses kartı, işlemci, eski ana kart, ram, sunucu, DDR Rulo, fotokopi makinesi, power, ekrankartı, elektronik kart, harddisk alıyoruz. Sıfır ve 2. el elektrikli alet alırken bedelini teslim alırken ödemekteyiz.

Ondokuzmayıs İkinci El İnşaat Malzemeleri Alım Satımı

Ondokuzmayıs ilçesi yakınlarında yıkılmış apartman benzeri binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pencere satıyoruz. Bununla birlikte işi bırakan satıcılardan satın aldığımız defolu dayanıklı laminant parkeler, fayans kalebodur, tavanlar, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz.

İnşaat alanlarında inşaat vinci, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır.

2.el Hurda Sac Alanlar

Tavuk kümesi tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Ondokuzmayısta sac hurda alımı maksadıyla şimdi telefon numaramızı arayın. Sac; metallerin levha biçimine getirilen şeklidir. Silindir ile çeşitli kalınlıklarda düzleştirilir. Belirli ebatlarda kesilir.

Demir kapı, çatı, sandviç panel, varil üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Çeşitli tekerlekli vasıtaların gövdesinde, uçak, gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Çatı, kapı, varil, sandviç panel üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Bütün bu saydığımız malzemelerden sac hurda çıkarılabilir. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır.

Ondokuzmayıs’ta Hurda Çinko Alan Firmalar

Çinko, yer yüzünde en fazla bulunabilen metal elementlerinden biridir. Element olan çinko siyanür, halojen, amin, amonyak iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır.

Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinmektedir. Ancak nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Açık gri mavimsi renklidir. Ondokuzmayıs’ta hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü almak için iyi fiyat sunuyoruz.

Kurşun Hurda Alanlar

Doğadaki cevherler kazma, kırma, patlatma ve öğütme ve benzeri aşamalarla çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurjik ile işlenmektedir. Kurşun binlerce yıldan şimdiye kadar kullanılmakta olan metallerden biridir. Ondokuzmayıs hurdacı Tuğsan Metal olarak hurda kurşun levha, hurda kurşun boru, kurşun yağmur oluğu hurdası, çatı söküm kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Ondokuzmayıs ta çatı söküm çinkosu alım satım hizmeti sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen arayın. Bilindiği üzere çeşitli alaşımlar üretilirken, kabloların izolasyonunda, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, mühimmatlarda, benzin katkısında, pigmentlerde, akülerin imalatında kurşundan faydalanılmaktadır. Dünyada nabit olarak bulunmaktadır.

Ondokuzmayıs Hurdacı Sitesi

Ondokuzmayıs OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası almaktayız.

İmalat artığı, motor hurda, karbür, şablon nikel, titanyum hurda alımı yapıyoruz.

Samsun Ondokuzmayıs hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri dilediğiniz yere getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya oto hurdası alım satımı yapmamaktayız. Dolayısı ile hurda veya 2.el araba yedek parça için aramamalısınız. Eminiz Ondokuzmayıs sanayisinde hurda oto parçası alan dükkânlar mevcuttur. Rica ediyoruz bu tür isteklerinizde onlar ile irtibata geçiniz.

Hurda Kağıt Alımı

Avantajlı fiyatlarla beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, koliler, kartonlar alan yerler içerisindeyiz. Ondokuzmayıs hurdacı olarak kuşe kağıt, hurda gazete, bristol kağıt hurdası alımı yapıyoruz.

Bir diğer sayfamızdaki kağıt hurdası alan yerler ile alakalı makaleyi okumalısınız. Ondokuzmayıs ta kağıt hurdası almaktayız. Adresten hurda peçete kağıdı, hurda fotokopi kağıdı, defter hurdası, kitap hurdaları alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle hurda satıcılarına daha çok kâr etme şansı veriyoruz.
Ondokuzmayıs hurda kağıt fiyatları sormak için arayın.

Ondokuzmayıs’ta Hurda Plastik Alan Hurdacı

Hurda plastik, Azot (N), Oksijen, (C) Karbon, Hidrojen (H) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Ondokuzmayıs’ta jelatin, polipropilen moblen hurdası, hurda ABS plastik, kristal polistiren hurdası alım satımı yapıyoruz. Ondokuzmayıs hurda plastik fiyatları hakkında bilgi almak için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Müşteriye en yakın adresten beyaz şeffaf naylon poşet, parça pimapen hurdası, kırmızı, mavi kapak hurdası, kırkambar plastik hurda, hurda pet şişe alımı yapan firmayız.

İkinci El Jeneratör Hurda Alımı

Hayatımızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin karşılanamadığı verilemediği bölgelerde jeneratörler kullanılmaktadır. Hurda jeneratör satanlar bizlerden teklif istemeden jeneratörlerinizi satarsanız zarar edersiniz. Her malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Fakat eski jeneratörler çalışmasa da alıcı bulabilir. İkinci el jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.
Ondokuzmayıs 2.el jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın.

Ondokuzmayıs ta Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökerken yıkımı yapılacak iş yerinin etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Ondokuzmayıs’ta fabrika söküm hizmetlerinde lideriz. Yıkım işi yapmak iş sağlığı ve güvenliği bakımından risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılmalıdır. Binaların inşa projesi kendisine özgü olmaktadır. Bu nedenle yıkım şekilleri de projeye göre tamamlanmalıdır.

Ondokuzmayıs Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları sormak için hemen arayın. Bütün alımlarımızı anlık güncellenen Ondokuzmayıs hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Buradaki Ondokuzmayıs hurda fiyatları haftada bir defa değiştirilmektedir. Hurda çinko fiyatları 2022 içerikli yazıyı okuyun.

Çelik Raf Hurdası Fiyatları

Ondokuzmayıs hurda çelik raf fiyatları sormak maksadiyla telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. Hurda çelik raf alıyoruz. 2.el çelik raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Fiyatları takip etmek için ikinci el raf alanlar başlıklı içeriğimizi inceleyiniz. Genellikle hizmet vermeyi bırakmış dükkânlar tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdaları, çelik raflar, demir raflar, teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları arasından seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satıyoruz.

Akü Hurdası Alım Satımı

Elektriğin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan bataryalara akü denir. Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcılara akım göndermek çok yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj düzeltmek maksadıyla akünün görevidir.
Ondokuzmayıs hurda akü fiyatları sormak için arayınız. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda akümülatörlerden yararlanıyoruz. Aküler; araba, motorsikletler, otobüsler ve benzeri taşıtlar ile çeşitli elektronik alet edavatlarda elektrik deposu olarak kullanılıyor. Ondokuzmayıs’ta küçük akü hurdası, kuru akü hurda, sulu akü hurdaları alıyoruz.

2 el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alıyoruz

Kısa zaman kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. Temiz krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma tezgahı satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ayran makineleri, kıyma çekme makinesi, espresso makinesi, popcorn makineleri, su sebilleri, tabldot, çay ocağı için elektrikli dobaj ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, restorant tipi set üstü ocak, meze dolapları, davlumbaz, evye, küvet, sanayi tipi aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Ondokuzmayısta çelik konstrüksiyon yapı söküm işlerinde Yirmi beş deneyime sahip ekibimizle hizmetler vermekteyiz. Çelik çatı makası sökümü işlerinde deneyimliyiz. Söküm sonrası artan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Sağlamlık bakımından en ideal olanı çelik satı olanlarıdır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı biçimlerinin sökümü ötekinden değişiktir. Çelik binalarla prefabrike fabrikalar söküm işlerinde yapının imar projelerine özen gösterilmelidir. Bu sayede ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik malzemeler şeklinde satılacak olanlar değerinde alınabilir. Kapalı alanların en önemli tarafı şüphesiz çatılardır. Çelik çatı çalışmaları uzun ömürlüdür.

Hemen Arayın!
Whatsapp ile Mesaj