Kumluca Hurdacı

Kumluca geri dönüşüm firması olarak her türde kablo hurdası almaya devam ediyoruz. Kumluca organize sanayi bölgesi etrafında hurdacıları içindeyiz. Tuğsan Metal öncülüğünde Kumluca hurdacılık faaliyetlerine yeni gelişimler kazandırmaktayız.

Tonajlı miktarda hurda eşya alımlarında yüksek fiyat teklif ediyoruz. Kumluca hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. Nakite çevirmek istediğiniz her çeşit hurdayı yerinden alıyoruz.

İşinin ehli Kumluca merkez hurdacı olarak yükseltilmiş fiyatlar ile yollayacağınız konuma gelebiliriz. uygulanan anlık hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaktayız. Kumlucadaki geri dönüşümcüler içinde hizmetlerimizle lideriz.

Kumluca’dan 2.el ofis mobilyaları ve hurda için malzemelerin ederini piyasasından yüksek fiyatlar ile ödüyoruz. Hurda alım satımında deneyim ile değerinin üzerinde fiyat teklifleri sunabiliyoruz. Tuğsan Metal size daima hizmet sunmaktadır. Hurda alırken hesaplanılan tutarını nakit olarak ödüyoruz.

Hurdanızın edeceği parayı hesaplamamız için hemen bizim ile bağlantı kurarak iki dakika içerisinde fiyat teklifi edinebilirsiniz. Kumlucada hurda alanlardan biri olmanın keyfini yaşamaktayız.

Kumluca Hurdacı Numarası

Okuduğunuz üzere hurdacılık geleceğe yararlı olmaktır. Sizlerde dilerseniz elinizdeki hurda malzemenin satışını gerçekleştirerek çalışmalarımıza yardımcı olabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayın, güncel hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Bu yüzden hurda malzeme satmak sebebi ile cep telefonumuzu tuşlamanız yeterli olacaktır. Kumluca hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir.

Kumluca hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında kolayca arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Yirmi beş yıldır on binlerce ton hurdayı geri dönüşüm yöntemleriyle yerli ekonomiye kazandırdık. Böylece çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellendi.

Kumluca Hurdacı Firma

Tecrübeli Kumluca hurdacı firmalar mı arıyordunuz? Kumluca’nın en kurumsal iş yapan hurda alım satımı firması Tuğsan Metal hizmeti yerinize getiriyor! Özverili çalışmalar yürüterek kazanmayı istemekteyiz.

Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda bakır satışı yapmak amacıyla firmamızı tuşlamalısınız. Kumlucada hurdacı olarak Kumluca’nın her yerinde her türlü hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerinizin transferi için uygun hurda nakil araçlarımızı göndermekteyiz. Geri dönüşümde 25 senelik tecrübe ile Kumluca piyasasına liderlik ediyoruz. En yakın Kumluca hurdacı firması olarak hurda satacağınız konuma gelmekteyiz. Antalya’nın her tarafında yaptığımız gibi Kumluca çevresinde de tüm faaliyetlerimizi titizlikle yerine getiriyoruz. Her türlü Antalya hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

Kumluca’da Hurda Alımı

Şimdi de sizin gibi değerli müşterilerimize Kumluca da hurda alan fabrikalar ile bizim aramızdaki hizmet farklarını anlatacağız. Kumluca da yerinden 2.el malzeme ve hurda alım satımı yapmaktayız. Kumluca da çelik hurda, kalay hurda, antimon zamak hurda, üretim artığı, çinko hurda alım satımı yapmaktayız.

Müşteri memnun kalmasını önde tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Bu neden ile her türde profesyonel hizmeti kapınıza getirmekteyiz. Kumluca’da her nevi hurda alım satımı işlerini profesyonel ekipler ile yapmaya özen gösteriyoruz. Yüksek tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımı yaparken fiyat listesi sunmaktayız. Kumluca da hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile liderlik yapmaktayız.

Kumlucada Sarı Pirinç Hurda Alımı

Tuğsan Metal olarak sarı araiş, MS-70 sarı araiş hurdası, MS-58 sarı çubuk ucu hurdası, MS-64 pirinç sarı araiş, MS-58 çubuk sarı talaşı ticareti yapıyoruz. Bu sayfadaki Kumlucadaki sarı pirinç hurdası kg fiyatını bip grubumuza katılarla paylaşıyoruz. Güncel bilgiye sahip olmak için pirinç sarı hurdası alanlar konuyu okuyabilirsiniz.
Kumluca hurda sarı fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayınız.

Tuğsan Metal adına Kumluca’da hurda sarı alan yerler içindeyiz. Kumlucanın tüm ilçelerinde hurda sarı imalat artığı, hurda sarı radyatör, kırkambar sarı hurda, sarı külçe MS-58 hurdası, su saati, hurda sarı musluk vana, fosfor bronz (Cusn8) alıyoruz.

Kumluca da Hurda Alüminyum Alım Satımı

Adresten alüminyum klima radyatör hurdası, hurda alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant içi siyah alabilmek için telefonunuzu diliyoruz. Kumlucada alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum kalıp, araiş, alüminyum piston alımı yapan firmayız. Hurda alüminyum tencere, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, araba jantı, hurda alüminyum sac, alüminyum tel hurdası için peşin ödeme veriyoruz.

Sizin sayesinde durmadan deneyim kazanıyoruz. Sitemizdeki Kumluca alüminyum ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Her tür tonajlı hurda alüminyum peşin alınır. Kumluca hurda alüminyum fiyatları bulunan listemizi istemek için arayabilirsiniz. Alüminyum, simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal element. Gümüş renkli, sünek metal cinsidir.

Alüminyum imalat atığı, alüminyum talaş hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum levha alımı amacıyla arayın. Bize güvendiğiniz nedeni ile teşekkür ederiz.

Kumluca’da Krom Hurda Alımı

Antalya Kumlucada paslanmaz krom 430 kalite hurdası, krom paslanmaz 201 kalite hurda talaşı, krom makine artığı, krom 201 hurdası, krom 202 kalite hurdası, 430 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, paslanmaz krom 202 hurda talaşı alıyoruz. Yerinden krom paslanmaz 304 kalite hurda talaşı, 316 krom hurda talaşı, paslanmaz krom 316 hurda, hurda krom paslanmaz 310, krom 310 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 304 kalite hurda alan hurdacı firmasıyız.

Paslanmaz krom hurdası alan Kumluca hurdacı firması Tuğsan Metal olarak kurumsal altyapıya sahip durumdayız. Kumluca’da hurda krom alan firmayız.
Kumluca hurda paslanmaz krom fiyatları için arayınız.

Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Çok sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Krom hurdası alan hurdacılar krom hurdası hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız.

Kumluca Hurdacı Hurda Demir Alımı

Kumluca’da tonajlı inşaat hurdası, demir döküm hurda, pik demir, inşaat demiri çubuğu hurdası, inşaat demiri hurdası alırız. Demir, yer yüzünde en fazla bulunabilen metaller arasındadır. Buradaki Kumluca hurda demir ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Anlık güncel demir hurdası fiyatı öğrenmek sebebi ile hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda fiyatı gönderisine mutlaka bir göz atmalısınız. Kumluca’da toplama demir hurda, talaş demir hurda, teneke hurda, hurda DKP demir, ekstra demir Kumluca hurda ve geri dönüşüm firması olarak kaliteli hizmet vermekteyiz.

Tuğsan Metal Kumlucada hurda demir alan hurdacı firmalar arasındayız. Dilediğiniz yerden tufal hurda, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni hurdası, asansör hurdası, hurda pencere korkuluğu, alımı yapıyoruz.

Hurda Bakır Alan Kumluca Hurdacı

Hurda bakır petek, bakır ham madde hurdası, hurda levha, bakır süs eşyası, eski bakır tepsi satmak için arayabilirsiniz. Kırkambar hurda, 3/8 bakır boru hurdası, yanık bakır, profil, hurda kızıl bakır talaşı, soyma bakır hurdası, hurda antigron bakır kırma granür alan hurdacıyız.

kazan, TTR kırma granür bakır hurda, bakır tel, bakır lama, bakır tencere alıyoruz. Hurda bakır alımı konumuzda detaylı bilgilendirme mevcuttur. Burada yer almakta olan hurda bakır fiyat listesi Kumluca için değişmiş olabilir. Bakır hurdası alan Kumluca hurdacı şirketimizi kolayca arayın deneyimli hizmetimizin keyfini yaşamaya başlayın!

Kumluca’da hurda bakır alabilmek maksadıyla hurda alım deposu oluşturduk.
Kumluca hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayınız. Kumlucada hurdacısı olarak bakır hurda alıyoruz.

Kumlucada Kablo Hurda Alanlar

Hurda elektrik kabloları, hurda %30 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar alım satımında liderlik ediyoruz. Sitemizde bulunan hurda kablo alan yerler makaleyi inceleyin. Kumluca’da hurda kablo alan firmalar içindeyiz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasasından yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

Ptt kablo hurdaları, ethernet kablosu yağlı içli ptt kablosu hurdası, telefon kablo hurdası, ptt kablo içi hurdası satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Kumluca’da kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kumluca nın en büyük hurdacısı ile keyifli bir ticaret temenni ediyoruz.

İç tesisat kablo hurdası, karışık kablo, tek damar kablo hurdası, hurda antigron kablo, enye kablolar alan hurdacıyız. Şehrimizde yeraltı enerji kablo hurdaları, hurda çelik zırh kablosu, hurda fare yemez, yer altı kablosu alımı esnasında en iyi fiyat listesini sunuyoruz.

Kumluca Hurdacı Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Kumluca’da bakır hurdasının kilosu kaç lira sormak için bizi aramanız gerekmektedir. Sitemizdeki hurda fiyatları 2021 içeriği ziyaret edin. Tecrübeli Kumluca hurdacısı olarak bütün hurda alımlarımızı en yeni hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Fiyat listemizde paylaştığımız Kumluca hurda fiyatları her gün güncel olarak değiştirilmektedir.

Hurda Plastik Alım Satımı

Kumluca’da polistiren, ABS plastik, hurda jelatin, polipropilen hurdası ticareti yapıyoruz.
Kumluca hurda plastik fiyatları öğrenmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Konumdan pimapen artığı, kırkambar plastik hurdası, mavi ve kırmızı kapak hurdası, beyaz şeffaf naylon, hurda şeffaf pet şişesi için peşin ödeme yapıyoruz.

Hurda plastik; (N) azot, Hidrojen, (C) Karbon, Oksijen ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Kumluca 2.El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Yıkılan ev benzeri binalardan alınan kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, kapı, mutfak dolapları alanlar içindeyiz. İnşatlarda inşaat vinci, harç makinesi, boya tabancası, alçı sıva makinesi ikinci el iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Bunun ile birlikte işi bırakmak mecburiyetinde kalmış nalburlardan aldığımız küçük ucuz fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminant parkeler, tavanlar, kiremit satıyoruz.

Jeneratör Hurda Alımı

Bildiğiniz gibi her türlü malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Fakat 2.el jeneratörler bozuk olsa dahi değerli sayılır. 2.el jeneratör alım satım hizmetleri vermekteyiz. Kumluca ikinci el jeneratör fiyatları için arayınız. Jeneratör hurdası satanlar bizlerden fiyat teklifi istemelisiniz. Hayatımızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.

2.El Çelik Raf Hurda Alanlar

Hurda çelik raf alıyoruz. Çoğunlukla raflarını yenileyen dükkanlardan elde ettiğimiz mağaza rafları, çelik raflar, market rafları, reyonlar, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el market rafı satan hurdacılar içerisindeyiz. Kumluca hurda raf fiyatları öğrenmek için mobil numaramızı arayabilirsiniz. İkinci el raf hurdası ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alan hurdacı firmalar sayfamıza bakabilirsiniz.

Kumluca’da Fabrika Bozumu

Fabrika yıkım işi tamamlamak iş sağlığı bakımından riskli işlerdendir. Deneyim kazanmış personellerce kontrollü bir biçimde yapılması gerekmektedir. Binaların inşa projesi diğerinden farklıdır. Dolayısı ile yıkım şekilleri de farklı olabilir. Kumlucada fabrika söküm işleri itina ile yapmaktayız. Fabrika sökerken yıkılacak taşınmazın detaylı bir biçimde dolaşılması gerekmektedir.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

2. El bakır kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Profesyonel restoran mutfağı ekipmanları alıyoruz. Tabldot malzemeleri, çay ocağı dobajı, kıyma makinesi, köpüklü ayran makineleri, kahve makineleri, bardak mısır makinesi, su sebilleri ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi set üstü meykap, hücreli aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, dinlendirici ve benzeri lokanta tipi otel ve mutfak malzemesini incelemeniz için siz değerli müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Temiz kullanılmış tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah altı dolaplar, pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makineleri alıp satmaktayız.

Kumluca’da Hurda Çinko Alımı

Elementler arasında bulunan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Kumluca hurdacı olarak çinko çatı sökümü, çinko levha alımı yapan firmayız. Çinko metali, yer yüzünde en çok yer alan elementler arasındadır.

Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metallerinden sayılır. Çinko, antik dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Fakat üretimi ve kullanılması tam manasıyla öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir.

Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

Bilgisayar parçaları Hurdası lcd monitör, ses kartı, belge tarayıcı, dotmatrik yazıcı, ekrankartı, SATA hard disk, ADSL modem, DDR Rulo, ram, güç kaynağı, elektronik kart, fotokopi makineleri, sunucu, anakarat, CPU işlemci satmak için iletişim kurabilirsiniz. Röleler, trafolar, kontaktörler, adroid telefon işlemcileri, termik röleler, şarj cihazı, GSM kartları, elektrik panoları almaktayız. Her türlü elektrikli ev aletleri alım satımında değerini anında ödemekteyiz. Fırın, elektronik çamaşır makineleri, klima, tartı, çay ve türk kahvesi makineleri, ütü, vantilatör, buzdolabı, 6 programlı bulaşık makineleri, saç kurutma makinesi, ütü masası, ocak, kombi alıyoruz.

Kumlucada Hurda Akü Alımı

Aküler; otobüsler, arabalar, motorsikletler gibi enerjiye ihtiyacı bulunan taşıma araçlarıyla bazı elektronik araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor. Elektriğin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarar. Küçük akü hurdası, Sulu akü hurdası, hurda kuru akü almaktayız. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken aletlerde akülerden faydalanılır. Aküler, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Bunlarla birlikte amperajı dengelemek, alıcılara akım iletmek gereğinden fazla devirlerde alternatörün ürettiği voltaj düzenlemek maksadıyla akülerden faydalanılarak cihaz korunur. Kumluca hurda akü fiyatları öğrenmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Kurşun Hurdası Alımı

Yer yüzünde nabit olarak bulunmaktadır. Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme benzeri aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Kurşun bilinen en eski metaller içinde yer alır. Günümüzde aküler üretilirken, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, çeşitli alaşımlar üretilirken, kabloların izolasyonunda, mühimmat üretiminde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde kurşundan faydalanılmaktadır. Tuğsan Metal olarak Kumluca’da hurda kurşun yağmur oluğu, Minare ve Cami kurşunu, hurda levha kurşun, hurda kurşun boru alıyoruz. Ayrıca Kumlucada çinko hurdası alıyoruz. Elinizde hurda çinko hemen aramaktan çekinmeyin.

Sac Hurda Alanlar

Depo tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir. Kumluca sac hurda alım satımı yaptığımız bölgelerdendir. Demir kapı, varil, çatı, straforlu sandviç panel üretim alanlarında levha sac kullanılmaktadır. Değişik uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapılarında sıkça kullanılmaktadır. Demir kapı, sandviç panel, varil, çatı üretilirken sac levhası kullanılmaktadır. Bütün bu eşyaların eskimişine hurda sac levha denilmektedir.

Sac hurdası geri dönüşüm yapan firmalarca toplanmaktadır. Sac; demirin levha şekline getirilen şeklidir. İki silindir arasında değişik inceliklerde düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenen ölçü ve ebatlarda şeritler halinde kesilmektedir.

Karton Hurdası Alım Satımı

Adresten defter, hurda kitap, A4 fotokopi kağıdı hurdası, peçete hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyetle müşterilerimize değerinden daha yüksek kazanma şansı sunuyoruz. Kumluca hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Ederinden fazla fiyata beyaz kağıt hurdaları, karton hurdası, koli hurdaları, renkli kağıt hurdaları alıyoruz.

Kumluca da kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası alımı yapan hurdacıyız. Hurda kağıt alan yerler hakkındaki yazımızı mutlaka ziyaret edin. Kumluca’da hurda karton ve kağıt almaktayız.

Kumluca Hurdacılar Sitesi

Antalya Kumluca hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet sunmaktayız. Asla hurda araç veya araba hurdası almıyoruz. Bu neden ile hurda veya 2.el araba parçası temin etmek amacı ile aramamalısınız. Şüphesiz ki Kumluca oto sanayi sitesinde oto yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hurdacı firmaları vardır. Rica ediyoruz bu işlerde o işle iştikal edenleri arayın.

Kumluca organize sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda eşya alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alıyoruz. Şablon nikel, hurda karbür, hurda motor, titanyum, hurda imalat artığı satın almamız için arayabilirsiniz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Binaların en önemli taraflarından biri şüphesiz çatıdır. Çelik çatı mekânın kullanım ömrünü hızlandırmaktadır. Kumluca çelik konstrüksiyon binaların sökümlerinde Yirmi beş tecrübeye sahip çalışanlarımızla hizmetler vermekteyiz. Çelik çatı makası sökümü işlerini başarıyla tamamlıyoruz. Söküm sonrası kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon spor salonları sökümünde yapının imar projeleri özenle incelenmelidir. Böylelikle 2.el çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacak olanlar alıcıya sunulmaktadır. Hızlı kapatma bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı projelerinin yıkım söküm işleri diğerinden değişik yapılmalıdır.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj