Kazımkarabekir Hurdacı

Kazımkarabekir hurda alım ve geri dönüşüm firmaları içinde her nevi ikinci el inşaat malzemeleri ticareti yapıyoruz. Hurda malzeme alımında senelerin tecrübesi ile hurdanızı değerinin üstünde almaktayız. Kazımkarabekir hurdacı firmamız Tuğsan Metal size cumartesi ve pazar günüde hizmet sunmaktadır.

Tuğsan Metal firmamızla Kazımkarabekir çevresinde hurda alım satım ve geri dönüşüm işlerine profesyonellik kazandırmaktayız. Kazımkarabekir’den ikinci el ofis mobilyaları ve hurda alıyoruz.

Hurdanızın tutarını hesaplatmak için boş vaktinizin değerini bilerek bizim ile bağlantıya geçerek 1 dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. İşinin ehli Kazımkarabekir hurdacısı olarak her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Kazımkarabekir hurdacıları içinde hizmetlerimizle liderlik yapıyoruz.

Kazımkarabekir’de hurda malzeme alım satımı yapanlardan biri olmanın haklı mutluluğunu yaşamaktayız. Kazımkarabekir yakınlarında hurdacı firmasıyız. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Kazımkarabekir hurdacısı firmalar arasındayız.

Satılacak hurdalarınızın tutarını nakit ödemekteyiz. Hurdanızı adresinizden almak amacıyla Kazımkarabekir de hurda toplama merkezi açtık. Kazımkarabekir güncel hurda fiyat listesi ile alım hizmetleri için adresinize geliyoruz.

Kazımkarabekir’de Hurdacı Firma Telefon Numarası

Bilindiği üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe yatırım yapmaktır. Sizde dilerseniz elinizde bulunan hurda malzemelerin satışını gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Kazımkarabekir hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Yirmi beş yıldır tonlarca hurda kromu geri dönüşüme kazandırdık. Tuğsan Metal’ın aracılığıyla kullanılandan az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

Kazımkarabekir adresten her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler içinde yer almaktadır. Zaman kaybetmeden arayarak, yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları peşin paraya döndürebilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak üzere hizmet numaramızı tuşlamanız yeterlidir.

Kazımkarabekir’deki Hurdacı Firmalar

Sizlerde her çeşit bakır hurdası satışı sebebiyle mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Kazımkarabekir hurdacısı olarak Kazımkarabekir’in tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. 25 yıllık tecrübeyle piyasaya liderlik etmekteyiz. En yakın Kazımkarabekir hurdacı telefonlarımızı arayın. Karaman’ın her yerinde olduğu gibi Kazımkarabekir etrafında da bütün servislerimizi sürdürmekteyiz. En yakın Karaman hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Deneyimli Kazımkarabekir hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Kazımkarabekir’in en profesyonel geri dönüşüm ve hurdacılık firması Tuğsan Metal’la tanışma zamanınız geldi! Bizi tercih edenlere doğru hizmeti sunarak kazanmayı hedefliyoruz.

Kazımkarabekir de Hurda Alan Yerler

Kazımkarabekir de yerinizden kalorifer kazanı hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Şimdi sizin gibi hurda satmak isteyenlere Kazımkarabekir’de hurda alan fabrikalar ile bizim aramızdaki hizmet farkını anlatmış olmaktayız.

Kazımkarabekirde kalay hurda, CNC torna artığı hurda malzeme, çinko hurda, zamak antimon hurdası, çelik almaya devam etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vererek sürümden kazanmayı ilke edindik. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti ayağınıza getirmekteyiz.

Tonajlı sarı ve demir, hurda bakır, kurşun hurda, hurda kablo, çinko hurda, alüminyum hurda aldığımızda değerinin üzerinde fiyat listeleri vermekteyiz. Kazımkarabekir merkezinde hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncülük ediyoruz. Kazımkarabekir de her türlü hurda malzeme alım satımı işlerinde yardımcı oluyoruz.

Kazımkarabekir’de Hurda Sarı Alım Satımı

Kazımkarabekir hurdacı Tuğsan Metal olarak pirinç sarı araiş hurdası MS-70, MS-64 sarı pirinç araiş hurdası, hurda sarı pirinç araiş, sarı çubuk talaşı hurdası, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası almaktayız. Sayfamızdaki Kazımkarabekir çevresi hurda sarı ton fiyatı bugün güncellendi. Daha detaylı bilgiye erişmek için sarı pirinç hurda alanlar metne bir göz gezdirebilirsiniz.
Kazımkarabekir hurda sarı fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın.

Kazımkarabekir bölgesinde hurda fosfor araiş (Cusn8), kırkambar sarı hurda, su saati, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı oto radyatör, hurda sarı musluk vana, MS-58 sarı külçe hurdası almaktayız. Kazımkarabekir hurdacı firması olarak hurda sarı alan yerler içerisindeyiz.

Kazımkarabekir’de Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkte, sünek bir metal çeşididir. Alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum levha hurdası, alüminyum kutu, alüminyum imalat artığı, ince alüminyum talaşı satışı yapmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Hurda alüminyum sert kartel, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum kalıp Kazımkarabekir hurdacısıyız. Alüminyum tel, alüminyum tencere, çıkma alüminyum jant, hurda alüminyum çatı sac, alüminyum petek, alüminyum tas tabak alıyoruz.

Kazımkarabekir alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Sizin sayesinde daha hızlı gelişiyoruz. Sayfamızda yer almakta olan Kazımkarabekir alüminyum hurda ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı konulu konuyu inceleyin Her türlü yüksek tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Kazımkarabekir hurda alüminyum fiyatları için bizlerle iletişime geçin.

Bizlere verdiğiniz önem ve destek nedeni ile teşekkür ederiz. Adresten alüminyum klima radyatörü hurdası, alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum alikobant, alüminyum eloksallı profil hurdası alabilmek için aramanızı bekliyoruz.

Kazımkarabekir Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Hurda soyma bakır, bakır yanık hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kızıl talaş, antigron kırma granür, bakır boru hurda, kırkambar hurdası alıyoruz. Karaman Kazımkarabekir’de bakır hurdası almak maksadıyla depomuzu oluşturmayı başardık. Kazımkarabekir hurda bakır fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. Tencere, bakır lama hurdası, hurda TTR kırma bakır granür, hurda bakır kazan, bakır tel alımlarında yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. hurda levha, bakır tepsi, bakır hammadde hurdası, eşya, bakırlı petek hurdası satacak yer arayanlara profesyonel hizmet sunmaktayız. Kazımkarabekir’in kurumsal hurdacısı olarak bakır hurda almaktayız. Bakır alan hurdacılar bölümünde detaylı bilgi bulunuyor. Burada yer alan hurda bakır fiyat listesi Kazımkarabekirde bakır alımı yaparken geçerli olacaktır. Bakır alan Kazımkarabekir hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayarak kaliteli servislerin keyfini sürmeye başlayın!

Kazımkarabekir’de Hurda Kablo Alan Firma

%40 bakırlı hurda kablolar, hurda %50 bakırlı kablo, hurda elektrik kablosu, %30 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Kazımkarabekir’de toptan hurda kablo alımında hurda kablo borsası pahalı fiyatlar sunuyoruz. Kazımkarabekir in en iyi hurdacısı ile çalışmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Enya kablo, tek damar kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası için nakit ödeme yapıyoruz.

Kablo hurdası alanlar hakkında yazılmış paylaşımımızı okuyun. Çevremizde fare yemez kablo hurdaları, yeraltı enerji kablosu, hurda çelik içli kablo, çelik zırhlı kablo hurdaları alım satımı için ederinin üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz.

Kazımkarabekirde hurda kablo alan firmalar arasında hizmet sunuyoruz. Kazımkarabekir’in tamamında kablo hurda alımı yapıyoruz. Telefon kablo hurdaları, hurda ptt kablosu içi, ptt kablo içi yağlı hurdası, hurda ptt kablosu satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir.

Kazımkarabekir’de Hurda Krom Alım Satımı

Adresten krom 316 hurdası, 310 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, paslanmaz krom 304 kalite hurdası, 316 krom paslanmaz hurdası talaşı, krom paslanmaz 304 kalite hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 310 alan Kazımkarabekir hurdacısıyız. Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Gayet sert olduğundan zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Kazımkarabekir de hurda krom için peşin ödeme yapıyoruz. Kazımkarabekir hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alan Kazımkarabekir hurdacı firması Tuğsan Metal hizmetinizde.

Krom hurdası ton fiyatı krom hurdası hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısının linkine tıklamalısınız. Karaman Kazımkarabekirde hurda krom paslanmaz 201 kalite, ikinci el krom tank, krom paslanmaz 201 kalite hurda talaşı, hurda krom 202 talaşı, krom paslanmaz 430 hurda, 202 paslanmaz krom hurda, hurda krom paslanmaz 430 kalite talaşı alımı yapıyoruz.

Kazımkarabekir’de Hurda Demir Alımı

Demir hurdası alan hurdacı firmalar içerisinde bulunuyoruz. Yerinden demir yangın merdiveni hurdası, tufal hurda, asansör malzemeleri, demir pencere korkuluğu, çıkma demir kapı ticareti yapıyoruz.

Demir, Kazımkarabekir bölgesinde çokça bulunan metaller arasındadır. Buradaki Kazımkarabekir extra demir hurda ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı talep etmek nedeni ile gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler sayfasının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Kazımkarabekirde extra demir hurdası, teneke hurdası, toplama demir hurda, DKP demir, talaş demir hurdası için güncel fiyat sunuyoruz. Yüksek tonajlı inşaat demiri, demir döküm hurda, yıkım hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu, pik demir için peşin para ödeme yapan firmayız.

Kazımkarabekir de Jeneratör Hurda Alan Hurdacılar

Hayatımızı kolaylaştırılan elektriğin olmadığı bölgelerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. Kazımkarabekir’de ikinci el jeneratör alıyoruz. Kazımkarabekir ikinci el jeneratör fiyatları için arayın.

Uzun süreli kullanım sonucu her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ancak 2.el jeneratör bozuk olsa dahi kıymetlidir. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi isteyiniz.

Kazımkarabekir de Karışık Cam Hurda Alımı

Son zamanlarda şeffaf gazoz şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, soda şişesi, meşrubat şişesi, cam kavanoz, renkli cam şişe hurdası, oto camları biçimlerinde hurda cam çeşitleri bulunabiliyor. Kazımkarabekir’de cam hurda alan hurdacılar içerisinde bulunmaktayız. Son zamanlarda şeffaf gazoz şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, soda şişesi, meşrubat şişesi, cam kavanoz, renkli cam şişe hurdası, oto camları biçimlerinde hurda cam çeşitleri bulunabiliyor.

Fabrika Bozumu

Fabrika sökerken yıkımı yapılacak iş yerinin detaylı bir biçimde dolaşılması gerekmektedir. Fabrika yıkımı tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı nedenleriyle risk taşıyan işler içerisindedir. Tecrübeli personeller tarafından yapılmalıdır. Her inşa edilen yapının yapım projeleri kendisine özgü olabilir. Bu nedenle yıkımları faklı biçimdedir. Kazımkarabekirdeki fabrika sökümü hizmetlerinde profesyoneliz.

Hurda Sac Alım Satımı

Bağ kulübesi tavanı kaplamak için kullanımı uygun olan oluklu sac satıyoruz. Kazımkarabekir sac hurda alım satımı yaptığımız illerdendir. Hurda sac geri dönüşüm yapan iş yerleri tarafından satın alınır. Çatı kaplaması, kapı, varil, sandviç panel üretimi sırasında sac elvha kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli otomobillerin kaplamasında, uçak ve gemi gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, sandviç panel, kapı üretim alanlarında levha sac kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyalardan sac hurdası çıkarılabilir. Sac; demirin ince veya kalın levha haline getirilen şeklidir. Haddelemeyle değişik kalınlıklarda düzleştirilir. Belirli ebat ve boyutlarda kesilir.

Kazımkarabekir Hurda Plastik Alan Yerler

Plastik; Azot, oksijen, (C) Karbon, hidrojen ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Yüksek tonajlı şeffaf pet şişe hurdası, beyaz şeffaf naylon poşet hurdası, pimapen imalat artığı, kırkambar plastik hurda, kırmızı ve mavi kapak hurda için nakit ödeme veriyoruz.

Kazımkarabekir’de polistiren, ABS plastik hurdası, jelatin, polipropilen moblen almaktayız. Kazımkarabekir hurda pimapen fiyatları sormak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kazımkarabekir 2.El İnşaat Malzemesi Alımı

Yıkılmış fabrika vb. binalardan sökülen hala kullanılabilir ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı satıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden fabrikalardan satın almış olduğumuz defolu fayans ve kalebodurlar, laminant parke, tavan, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz.

Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç mikseri, alçı sıva makinesi, boya tabancası ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood bulunur.

Kazımkarabekir’de Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Çelik konstrüksiyon bina ve prefabrike depolar söküm işlerinde binanın inşa projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylece ikinci el çatı makasları ve 2.el çelik malzemesi şeklinde satılacak olanlar ayrılabilir. Hızlı kapatma açısından en ideali çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı makaslarının sökümü diğerinden değişiktir. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden kalan parça çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Kapalı mekânlar için en önemli konulardan biri hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür. Kazımkarabekir çelik konstrüksiyon yapı sökümlerinde tecrübeli personellerimizle hizmetler veriyoruz.

Çelik Raf Hurda Alan Firma

Hurda depo rafı alıyoruz. Kazımkarabekir hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak maksadı ile çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyatları takip etmek için hurda raf ton fiyatı hakkında bilgi paylaştığımız makalemizi inceleyiniz. Genelde hizmeti bırakmış toptancılardan elde ettiğimiz ürün reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, market rafı hurdaları, teşhir rafları içinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan 2. el raf satıyoruz.

Kazımkarabekir’de Çinko Hurda Alanlar

Element olan çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Kazımkarabekir yakınlarında çinko levha, hurda çinko çatı sökümü alan firmayız. Çinko metali, yer kabuğunda en fazla miktarda çıkarılan metal elementlerinden biridir.

Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metalleri içerisindedir. Antik çağlardan beri bilinmektedir. Ancak üretim yöntemi ve kullanımı tam manasıyla anlaşılamadığından öteki metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır.

Kurşun Hurda Fiyatları

Kazımkarabekir hurdacı Tuğsan Metal olarak Çatı minare kurşunu, kurşun levha, kurşun oluk, kurşun boru hurda alım satımları yapmaktayız. Ayrıca Kazımkarabekir’de hurda çinko alım satım hizmeti sunmaktayız. Hurda çinko satın alan yerler arayışındaysanız hemen aramadan karar vermeyiniz. Kurşun madeni çeşitli alaşımlarda, akü imalathanelerinde, askeri mühimmatlarda, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, kablo yalıtımlarında, kimyasal maddelerde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Dünyada doğal olarak rastlanmaktadır. Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleriyle işlenir. Kurşun eski tarihlerden bu yana kullanılmakta olan metaldir.

Hurdacılar Sitesi Kazımkarabekir

Hurda titanyum, hurda nikel şablon, karbür, motor hurdası, imalat artığı alımı yapmaktayız. Kazımkarabekir OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 46, Nema 17 step motor hurdası satımı yapmaktayız.

Karaman Kazımkarabekir hurdacılar sitesi içerisinde hurda alım hizmeti sunuyoruz. Lakin hurda araç veya motosiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu neden ile hurda veya ikinci el otomobil parçası sormak amacı ile edilen çağrıları cevaplamıyoruz. Şüphesizki Kazımkarabekir oto sanayi sitesi içerisinde hurda oto parçası işleri ile meşgul olan hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Lütfen bu tarz işleriniz için o firmalarla iletişime geçin.

Kağıt Hurdası Alımı

Toptan A4 kağıt hurdası, okul kitabı hurdası, peçete ve kağıt havlu hurdası, defter hurdaları alımında uyguladığımız fazladan hassasiyetle sizlere daha çok oranda kazanma avantajı iletiyoruz.
Kazımkarabekir hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için telefonumuza ulaşın. Sitemizde yer alan kağıt hurdası alan yerler ile alakalı içeriği okuyabilirsiniz. Kazımkarabekir’de hurda karton ve kağıt almaktayız.

Piyasadan fazla fiyatlarla beyaz kağıt hurdası, karton hurdaları, koli hurdaları, karışık renkli kağıt hurdaları alıyoruz. Kazımkarabekir çevresinde bristol hurda, hurda eski gazete, kuşe kağıt alım satımı yapıyoruz.

Güncel Anlık Kazımkarabekir Hurda Fiyatları

Anlık Kazımkarabekir hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Yeni hurda fiyatları başlıklı metine bir göz atabilirsiniz. Sitemizdeki Kazımkarabekir hurda fiyatları en az haftada bir kez güncel olarak değiştirilmektedir. Tuğsan Metal olarak bütün hurda alımını özel hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz.

2. El Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alımı

Temiz kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü dolaplar alımı yapmaktayız. 2.el sanayi tipi restoran aletleri alım satımı yapıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Espresso makineleri, bakır çay otomatı, pop corn arabası, su sebilleri, kıyma çekme makinesi, tabldot, ayran köpürtme makinesi bulunduruyoruz. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi set üstü mekap, paslanmaz meze reyonları, dilendirici küveti, evye, krom davlumbaz, aspiratör vb. endüstriyel otel ve mutfak aletlerini görmek için almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz.

Akü Hurdası Alımı

Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme gereken yerlerde kullanılmaktadır. Kuru akü hurdaları, küçük akü hurdası, sulu akü hurdası almaktayız. Akü; motorsikletler benzeri taşıtlar ile bazı elektrikli araç gereçlerde elektrik depolamak maksatlı kullanılmaktadır.
Aküler, yalnızca motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bununla birlikte voltajı dengelemek, alıcıya akım göndermek yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek amacıyla akü kullanılarak cihaz korunmuş olur.
Kazımkarabekir hurda akü fiyatları sormak için bize ulaşabilirsiniz. Elektrik enerjisinin kimyasal olarak depolanmasını sağlayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik olarak vermeye yarar.

Hurda Elektronik Malzeme Alım Satımı

Bilgisayar Hurdası modem, LCD monitör, belge tarayıcı, dotmatrik yazıcı, ses kartı, işlemci CPU, anakarat, ram, sunucu, DDR rulo artıkları, fotokopi makinesi, güç kaynağı, ekrankartı, elektronik kart, taşınabilir harddisk satmak amacı ile arayabilirsiniz. Fırın, merdaneli çamaşır makineleri, klima, terazi, çay makinesi, ütü, vantilatör, mini buzdolabı, bulaşık makinesi, saç kurutma makinesi, ütü masası, ocak, kombi alımı yapıyoruz. IOS telefon kartı, trafolar, röleler, termik röleler, adaptör, elektrik pano malzemeleri, GSM istasyon kartları, kontaktörler alıyoruz. Sıfır ve 2.el elektronik eşya alım satımında değerini yerinde ödemekteyiz.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj