Kadınhanı Hurdacı

Kadınhanı hurdacısı olarak hurda atık alımında en iyi fiyatları bizler uygulamaya devam etmekteyiz. Miktarı yüksek hurda alımlarına özel piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Kadınhanı hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Kadınhanı da hurda alımı yapan şirketlerin bir numarası olmanın keyfini paylaşıyoruz. Kadınhanı hurdacı olarak kaliteli hurdacılık hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Konya Kadınhanı OSB etrafında hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasıyız.

Tuğsan Metal deneyimleri ile Kadınhanı hurdacılık hizmetlerini profesyonel anlayışla tamamlamaktayız. Hurda alımı yaparken tutarını tartım esnasında hesaplamaktayız. Hurda eşya alımında senelerin tecrübesiyle hizmet vermekteyiz.

Kadınhanı şehir merkezi etrafında hurda eşyalar ve kullanılmış ev eşyası alımlarında eşyanızın değerini peşin ödüyoruz. Kadınhanı hurdacıları içerisinde liderlik yapıyoruz. Elinizde ne kadar hurda malzemeniz varsa vakitinizi boş yere harcamadan Tuğsan Metal çağrı merkeziyle iletişime geçerek üç dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Tuğsan Metal size hafta sonlarıda hizmet veriyor. Kadınhanı daki piyasanın üzerinde hurda fiyatlandırmasıyla hurdacılık yapıyoruz. Hurda malzemelerinizi biriktirdiğiniz yerden alıyoruz.

Kadınhanı’da Hurda Alanlar

Tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımlarında yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Kadınhanı da hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla piyasanın öncüsüyüz. Kadınhanıın her tarafında ikinci el mutfak eşyası ve hurda alımı hakkında bilgi içeren bir yazı paylaşmıştık. Kadınhanı’da zamak antimon, çinko hurdası, hurda kalay, çelik, imalat artığı alımlarında en iyi fiyat listesi uyguluyoruz. Kadınhanı da dilediğiniz konumdan sarı hurdası alıyoruz. Müşteri memnun kalmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Bu gönderimizde size Kadınhanıda hurda alan fabrikalar ile Tuğsan Metal arasındaki farkımızı anlatacağız.

Kadınhanı Hurdacı Numarası

Gördüğünüz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya fayda sağlamaktır. Eğer sizler de isterseniz biriktirdiğiniz hurda malzemelerin geri dönüştürülmesini sağlayarak firmamızın çalışmalarına katkı sağlayabilirsiniz. 1997 yılından bu zamana on binlerce kilodaki hurdayı geri dönüşümle ülke ekonomisine kazandırdık. Bu sayede doğaya çok daha az zarar verildi. Kadınhanı hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

Kadınhanı adresten hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Gereksiz süre geçirmeden telefonumuzu arayarak, en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyat listesi talep etmek amacı ile operatörlerimizi tuşlayabilirsiniz.

Kadınhanı’daki Hurdacılar

Kadınhanı da hurdacı olarak Kadınhanı’ın tamamında her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın transferi için en yakınınızdaki hurda alım aracımızı yönlendirmekteyiz. Çözüm üreterek kazanmayı ilke edinerek piyasadan yüksek hurda fiyatları uygulamaktayız.

Geri dönüşümde 25 senelik sektörel tecrübeyle hurdacılığa öncülük ediyoruz. En yakın Kadınhanı hurdacı numaramızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Konya’nın tümünde olduğu gibi Kadınhanı genelinde de kurumsal servislerimizi sürdürmekteyiz. Tecrübeli Konya hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız. Sizde her türde hurda demir satışı sebebi ile mobil hatlarımızı tuşlamalısınız. Kadınhanı’da hurdacı firma mı arıyorsunuz? Kadınhanı’daki en büyük hurdacılık firması Tuğsan Metal hizmeti yerinize getiriyor!

Demir Hurdası Alan Kadınhanı Hurdacı

Gönderdiğiniz adresten asansör malzemesi hurdası, demir yangın merdiveni, pencere demiri hurdası, demir kapı, tufal hurda, almak amacıyla güncel fiyat sunuyoruz. Toptan inşaat hurdası, inşaat demir hurdası, inşaat demiri çubuğu hurdası, demir döküm hurdası, pik demir hurdası için peşin para ödeme yapmaktayız. Güncel demir hurda fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Anlık hurda demir fiyat listesi bölümünü şahane bir iş yaparsınız.

Demir hurdası, dünyada en fazla satılan metaller içerisindedir. Buradaki Kadınhanı inşaat demiri kg fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Demir hurdası alan firmalar içindeyiz.
Kadınhanı hurda demir fiyatları öğrenmek için arayın. Kadınhanı hurdacı olarak demir talaş hurdası, hurda DKP demir, toplama demir, ekstra demir hurda, hurda teneke ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Kadınhanı’da Hurda Krom Alanlar

Kadınhanı’da hurda krom alıyoruz.
Kadınhanı hurda krom paslanmaz fiyatları için arayın. Konya Kadınhanı’da paslanmaz krom 202 hurdası, ikinci el krom tank, krom 430 kalite hurdası, krom paslanmaz 430 hurdası talaşı, krom 202 hurda talaşı, 201 krom hurda, 201 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı alıyoruz. Hurda krom alan hurdacı gönderimize mutlaka bir göz atabilirsiniz. Hurda paslanmaz krom alan geri dönüşüm firmaları arasında bulunan Kadınhanı hurdacı dükkanıyız.

Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz oluşturulur. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor. Adresten krom 316 kalite hurda talaşı, 316 krom paslanmaz hurdası, 310 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 304 kalite, hurda paslanmaz krom 310, paslanmaz krom 304 kalite hurda talaşı alan hurdacıyız.

Kadınhanı’da Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Tuğsan Metal olarak hurda çubuk ucu parça sarı MS-58, pirinç sarı araiş hurdası, MS-70 hurda sarı pirinç araiş, sarı çubuk talaşı hurda, MS-64 sarı araiş hurda almaktayız. Sitemizdeki Kadınhanı hurda sarı kg fiyatını her gün yollamaktayız. Hurda pirinç sarı konulu makaleyi inceleyebilirsiniz.
Kadınhanı hurda sarı fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Tuğsan Metal firmamız adına Kadınhanı da hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Kadınhanı bölgesinde hurda bronz fosfor Cusn8, hurda sarı pirinç talaşı, sarı radyatör hurda, hurda sarı su saati, hurda sarı kırkambar, sarı külçe, sarı musluk alanlar içindeyiz.

Hurda Bakır Alan Kadınhanı Hurdacı

Hurda bakır alan hurdacı makalemizde geniş bilgi bulabileceksiniz. Burada yer alan hurda bakır fiyat listesi tüm Kadınhanı için geçerli olacaktır. Hurda bakır tencere, bakır lama hurda, bakır TTR kırma granür hurdası, bakır teli, bakır kazan alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır petek, bakır eşya hurdası, kap kacak hurdası, bakır levha hurdası, bakır hammadde hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Kadınhanıın tümünde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda kızıl bakır talaşı, hurda antigron bakır kırma granür, kalın bakır profil, yanık bakır hurda, hurda soyma bakır, kırkambar bakır hurdası, 1/2 bakır boru hurda alan hurdacıyız.

Kadınhanı da bakır hurda alabilmek maksadı ile profesyonellerden oluşan bir bir kadro oluşturmayı başardık.
Kadınhanı hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Kadınhanıda bakır hurdası alımı yapan hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayarak kaliteli hizmetimizin tadını yaşamaya başlayın!

Kadınhanı da Hurda Kablo Alanlar

%30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, elektrik kablosu alım satımında uzmanız. Kablo hurda fiyatları hakkındaki konuya bir göz atabilirsiniz. Kadınhanı da hurda kablo alanlar arasındayız. Kadınhanı’da toptan kablo hurdası alırken hurda kablo piyasası pahalı teklifler veriyoruz.

Ptt kablo içi yağlı hurdası, hurda ptt kablosu içi, telefon kablo hurdası, ptt kablo hurdaları satmayı isteyenler bize ulaşın. Kadınhanı merkezde kablo hurda alanlar içinde en iyi fiyatları biz veriyoruz. Kadınhanı ın en iyi hurdacısı Tuğsan Metal firmamız ile sizde yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

Hurda tek damar kablolar, enye kablo hurdası, karışık kablo hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Şehrimizde fare yemez kablo hurdaları, yeraltı enerji kablo hurdaları, hurda çelik zırh kablosu, hurda çelik içli kablo alım satımı yaparken ederinin üzerinde gönderiyoruz.

Kadınhanı Alüminyum Hurda Alan Firma

Bizlere verdiğiniz destek nedeni ile sizlere şükran duyuyoruz. Alüminyum sert kartel, profil, piston, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş Kadınhanı hurdacısıyız.

Alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tencere, alüminyum sac hurdası, jant, alüminyum tabak ticareti yapıyoruz. Yerinden alüminyum klima radyatör hurdası, alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum eloksallı profil alımı yapmak için irtibata geçmenizi bekliyoruz.

Alüminyum levha hurda, alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum talaş, alüminyum imalat atığı alım satımı gerçekleştiriyoruz. Hurdasını satanların desteğiyle daha hızlı profesyonelleşiyoruz.

Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir elementtir. Gümüş renkte, sünebilen metaller arasındadır. Bu sayfadaki Kadınhanı alüminyum ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Kadınhanı alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Her çeşit yüksek tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapılır. Kadınhanı hurda alüminyum fiyatları bulunan listemizi incelemek için bize ulaşın.

Hurda Elektronik Malzeme Alan Yerler

Her türlü elektrikli alet alırken bedelini anında ödemekteyiz. Mini buzdolabı, mutfak terazisi, filtre kahve ve çay makinesi, fırın, kombi, fön makineleri, vantilatör, ütü masası, ocak, klima, bulaşık makineleri, ütü, merdaneli çamaşır makinesi fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle [iletişime. Dizüstü bilgisayar Hurdası LCD monitör, renkli yazıcı, ses kartı, DDR Rulo, scanner, SSD harddisk, sunucu, işlemci, ram, ADSL modem, yeni nesil ana kart, fotokopi makinesi, ekrankartı, power, elektronik kart almaktayız. Elektrik panosu, röle, IOS telefon kartı, trafolar, GSM baz kartları, adaptör, kontaktör, termik röleler satın alıyoruz.

Hurda Akü Alanlar

Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda aküden faydalanılır. Sulu akü hurdası, kuru akü hurda, küçük akü hurdaları alım satım hizmetleri veriyoruz. Akü; otobüsler, otomobil, elektrikli motosikletler gibi enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçlarıyla bir takım elektrikli alet edavatlarda kulanım görmektedir.
Aküler, yalnızca motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bununla birlikte alıcıya elektrik akımı göndermek, voltaj ve amperaj dengelemek yüksek devirde alternatörün ürettiği voltajı gidermek amacı ile aküden yararlanılarak araç korunmuş olur.
Kadınhanı hurda akü fiyatları öğrenmek için arayın. Elektrik enerjisini kimyasal enerji biçiminde depolayarak ihtiyaç halinde elektrik olarak vermeye yarayan depolama araçlarıdır.

Sac Hurda Alan Firmalar

Kış bahçesi çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilir durumda ikinci el sac satın alabilirsiniz. Kadınhanı sac hurdası alımı yaptığımız şehirler içerisindedir. Varil sandviç panel, demir kapı, çatı kaplaması üretimlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Değişik tekerlekli vasıtaların kapılarında, gemi ve uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Bütün saydığımız eşyalardan hurda sac elde edilir.

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır. Sac; metal malzemenin levha haline getirilen biçimidir. Merdane ile farklı kalınlıklarda düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenmiş boyut ve ölçülerde kesilir.

Kadınhanı Hurdacı Hurda Fiyatları

İlgili sayfamızda bulunan Kadınhanı hurda fiyatları her hafta güncel olarak değiştirilmektedir. Daha kesin hurda fiyatları 2021 metni okuyun. Anlık hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için hemen arayın. Tüm alımlarımızı yeni Kadınhanı hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Evvela sökülecek imalathanenin detaylı bir şekilde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin ayarlanması daha doğru bir çalışma olacaktır. Kadınhanıdaki fabrika söküm ve bozumu hizmetlerinde tecrübeliyiz.

Yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve ekosistemin korunması nedeniyle risk taşımaktadır. Deneyimli ekiplerce kontrollü bir biçimde tamamlanmalıdır. İnşaatların inşa projesi diğerlerinden farklılık gösterir. Dolayısı ile yıkım biçimi farklı olabilmektedir.

Kadınhanı Hurdacılar Sitesi

Konya Kadınhanı hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi çağırdığınız yere getiriyoruz. Katiyen hurda araç veya araba hurdası alıp satmıyoruz. Bu nedenle hurda otomobil yedek parça için aramamalısınız. Şüphesiz ki Kadınhanı sanayi sitesinde hurda araba parçası ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yerler bulabileceksiniz. Rica ediyoruz 2.el araç parçası ihtiyacınızda onları arayın.

Kadınhanı sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 17, Nema 34, Nema 46, Nema 23 step motor hurdası almaktayız. Hurda motor, hurda nikel, hurda karbür, titanyum hurdası, imalat artığı alıyoruz.

Kadınhanıda Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Kadınhanı’da hurda eski gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt ticareti yapıyoruz. Ederinden fazla hurda kağıt fiyatıyla renkli kağıt hurdaları, koli, karton, beyaz kağıtlar alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Toptan okul kitabı, hurda A4 kağıtlar, kağıt havlu peçete, defter hurdaları alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha fazla oranda kazanç elde etme şansı sunuyoruz.
Kadınhanı hurda kağıt fiyatları sormak için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Bir önceki sayfamızdaki hurda karton alanlar ile alakalı içeriği okuyabilirsiniz. Kadınhanı da kağıt ve karton hurdası alım satımı yapmayı devam ettiriyoruz.

Kadınhanı Söküm Hurda Kurşun Alımı

Tuğsan Metal olarak Kadınhanı da hurda kurşun yağmur oluğu, levha kurşun, Çatı minare kurşunu, kurşun boru sökmek için adresinize geliyoruz. Ayrıca Kadınhanıda çinko hurda alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satacak yerler arıyorsanız hemen aramadan karar vermeyin. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaller içerisinde yer alır. Doğada doğal olarak bulunmaktadır.

Doğadaki kurşunlar kazma, patlatma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalarla çıkarılır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılır şekle getirilir. Bildiğiniz gibi kabloların yalıtımında, alaşım üretiminde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, mühimmat üretiminde, pigmentler ve kimyasal maddelerde, aküler üretilirken, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda kurşunlar kullanıldığı bilinmektedir.

Hurda Plastik Alım Satımı

Dilediğiniz yerden şeffaf pet şişe, pimapen parçası, kırkambar plastik, hurda beyaz naylon, mavi ve kırmızı kapak hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Plastik hammadde, azot (N), (H) hidrojen, karbon, Oksijen ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

Kadınhanı’da hurda polistiren, ABS plastik, jelatin hurdası, hurda polipropilen alım satımı yapıyoruz. Kadınhanı hurda plastik pimapen fiyatları için arayın.

İkinci el Hurda Jeneratör Alım Satımı

Seyyar elektriğe ihtiyaç duyulan alanlarda elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır. Kadınhanı da hurda 2.el jeneratör alıyoruz.
Kadınhanı ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Kullanıma bağlı olarak her tür malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Fakat eski jeneratör bozuk olsa dahi değer görmektedir. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi istemeden hurda jeneratörünüzü satarsanız zarar edersiniz.

Hurda Çinko Alım Satımı

Çinko, antik dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Fakat üretimi ve kullanılması tam manası ile öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Çinko madeni, yer kabuğunda en fazla miktarda yer alan metal elementlerdendir. Kadınhanı’da hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız.

Çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonlarıyla bileşikler meydana getirir. Mavimsi açık gri renklidir.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı makası sökümünü özenle tamamlamaktayız. Kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Binalar için en önemli alan kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı çalışmaları uzatmaya yarar. Kadınhanıda çelik konstrüksiyon fabrika söküm işlerinizde deneyimli saha ekibimizle güvenli hizmetler veriyoruz. Çelik konstrüksiyon yapılarla prefabrike yapılar sökümlerinde işletmenin imar projesine dikkat edilmelidir. Bu sayede 2.el çatı makasları ve 2.el çelik malzeme şeklinde satılacak olanlar değer kazanır. Sağlamlık bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin yıkım sökümü birbirinden farklı yöntemlerle tamamlanır.

2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Profesyonel cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolap satmak isteyenler buradaki numaraları arayabilirsiniz. Kıyma makineleri dişlisi, espresso makineleri, tabldot tabakları, pop corn makineleri, ayran köpürtme makinesi, çay ocağı için elektrikli dobaj, tabldot, su sebili bulundurmaktayız. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi 4 gözlü ocak, paslanmaz krom salata ve meze dolapları, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak aletlerini yakından inceleyebilmeniz için sizleri depomuza davet etmekteyiz. Kısa süre kullanılmış restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü üç kapaklı dolap, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgahlar alıyoruz.

Kadınhanı Cam Hurda Alımı

Kadınhanı’da cam hurdası alan yerler arasındayız. Bu dönemde rengarenk gazoz şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, soda şişesi, meşrubat şişesi, cam kavanoz, hurda cam şişe, araba camları türlerde cam hurdası bulunmaktadır. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvıları geçirmeyen inorganik amorf yumuşak olmayan malzemelerdir.

2.el Hurda Raf Fiyatları

Çoğunlukla kapanan mağazalar tarafından hurdaya ayrılan çelik raflar, hurda market rafı, reyonlar, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el raf satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Daha detaylı bilgi edinmek için hurda raf alımı sayfamızı ziyaret edin. Kadınhanı hurda raf fiyatları öğrenmek amacı ile telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Dolayısı ile iflas etmek mecburiyetinde kalmış esnaflardan satın aldığımız küçücük hatalı laminant parke, fayans ve kalebodurlar, tavanlar, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz. Kadınhanı ilçesinde yıkılan apartman vs. binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pencereler alıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörü, alçı sıva makinesi, boya tabancası, harç mikseri az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood mevcuttur.

Hemen Arayın!
Whatsapp ile Mesaj