İzmir Hurdacı

İzmir hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak ikinci el inşaat malzemeleri alıyoruz. İzmir de hizmet veren Tuğsan kaliteli hizmetleriyle İzmirdeki hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerini profesyonellikle yürütmekteyiz.

Hurda malzeme alımında ilgiyle piyasasından yüksek fiyat listesi sunabiliyoruz. Alacağımız hurdalarınızın hesaplanılan tutarını peşin olarak ödüyoruz. İzmir hurda ve geri dönüşüm firmaları arasında hizmetlerimizle liderlik yapıyoruz.

İzmir’in tamamında hurda ve kullanılmış eşya alımı için eşyanın bedelini peşin ödemekteyiz. Miktarı yüksek hurda malzeme satımlarında piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. İzmir hurdacısı firmalar içindeyiz. Ne kadar hurdanız olursa olsun vaktinizin kıymetini bilerek numaralarımıza ulaşıp 2 dk içinde fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

İzmir de uygulanan hurda fiyatları ile alım satım yapıyoruz. İzmir’de hurda alımı yapan şirketlerin en iyi fiyat sunanı olmanın onurunu yaşıyoruz.

Tuğsan sizin gibi kaliteli hizmetin değerini bilen müşterilerine sürekli hizmet vermektedir. İzmirde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz.

Hurdanızı almak amacı ile kapınıza araçlarımızı gönderiyoruz. En güncel fiyat teklifini uygulayan İzmir hurdacısı olarak özel fiyat listeriyle hurdacılık yapmaktayız.

İzmirde Hurda Alan Yerler

Müşterilerin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmaktan daha fazla yüksek kazanç elde etmeyi ilke edindik. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. İzmir içinde gönderdiğiniz konumdan hurda alıyoruz.

İzmirde çinko hurdası, CNC artığı, antimon zamak, çelik, kalay hurdası almaktayız. Şimdi de sizler gibi hurdasını satmak isteyenlere İzmirde hurda alan fabrikalarla aramızdaki farkımızı açıklıyoruz.

İzmir çevresinde hurda alımı hakkında bilgi paylaşmıştık. Yüksek tonajlı sarı, ve hurda çinko, kurşun hurdası, bakır hurda, kablo, hurda alüminyum,ekstra demir alırken fiyat listeleri uyguluyoruz. İzmir de hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle hurda piyasasının lideriyiz.

İzmir’in Hurdacı Firması

Sizlerde her türde kağıt hurdası satmak sebebiyle çağrı merkezimizi aramalısınız. İzmir hurdacısı olarak İzmir’in her ilçesinde her tür hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemeniz için müsait hurda nakil personellerimizi gönderiyoruz. Hurdacılıkta 25 senelik deneyimle piyasaya liderlik ediyoruz. En yakın İzmir hurdacı firması olarak istediğiniz konuma hurda alım aracı göndermekteyiz.

İzmir de hurdacı firması mı arıyordunuz? İzmir’in en tecrübeli hurdacısı Tuğsan’la işinizi kolaylaştırın! Daha çok çalışarak kârlı bir hurda ticareti yapmak istemekteyiz.

İzmir de Hurdacı Telefon Numarası

Anlattığımız gibi geri dönüşüm geleceğe fayda sağlamaktır. Sizde isterseniz topladığınız hurda malzemelerin geri dönüştürülmesini sağlayıp ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Yirmi beş senedir binlerce kilo hurda bakırı geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Bizim özverimizle daha az doğal kaynak yok edildi.

İzmir hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar arasında yer almaktadır. Gereksiz zaman harcamadan arayıp, güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Bu sebep ile hurda malzeme satmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. İzmir hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Hurda Bakır Alan İzmir Hurdacı

Hurda bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı bilgi bulabileceksiniz. Burada yer alan hurda bakır fiyat listesi İzmir’de bakır sattığınızda değişmiş olabilir. İzmir in tümünden bakır hurdası ticaretinde deneyimliyiz. Bakır tel hurda, büyük bakır tencere, eski bakır kazan, hurda TTR kırma granür, bakır lama hurda alıyoruz.

İzmir’de bakır hurda alan geri dönüşüm tesisine sahibiz. İzmir hurda bakır fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayınız. Yanık bakır, 3/8 bakır boru, antigron hurdası, hurda bakır talaşı, hurda bakır kırkambar, profil, hurda soyma bakır alanlar içerisindeyiz.

Ham madde, kap kacak, bakırlı petek, eşya, bakır levha hurdası alım satımı yapıyoruz. İzmir de bakır hurdası alan hurdacı firmamızı acilen arayarak tecrübeli servislerimizin keyfini yaşayın!

İzmir Hurda Krom Alım Satımı

İzmir çevresinde hurda krom alım satımı yapıyoruz. İzmir hurda krom paslanmaz fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İzmir’de 201 krom paslanmaz hurda, krom 201 hurdası talaşı, 202 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, krom 202 hurda, hurda krom tank, 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, krom paslanmaz 430 kalite hurdası almayı devam ettiriyoruz. Hurda krom fiyatı yazısını gezmek iyi gelir. Hurda krom alan İzmir hurdacı şirketiyiz.

Sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Yerinden krom paslanmaz 310 kalite hurdası, 310 krom paslanmaz hurda talaşı, 304 paslanmaz krom hurda, 316 krom hurda, hurda krom paslanmaz 316 kalite talaşı, 304 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı alan firmayız.

Hurda Demir Alan İzmir Hurdacı

Dilediğiniz yerden tufal hurda, asansör malzemesi hurdası, çıkma demir kapı, hurda demir yangın merdiveni, pencere demiri hurdası, alıyoruz. Tonajlı inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu hurdası, hurda demir pik, döküm demir alıyoruz. Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı talep etmek nedeni ile gecikmeden arayın. Anlık hurda demir fiyatları linkine tıklamalısınız.

Demir, İzmir’de en çok alınıp satılan madenler arasındadır. Sitemizde paylaşılan İzmir extra demir hurda fiyatlarını whatsapp grup üyelerine her gün ulaştırıyoruz. Demir hurda alan hurdacı firmalar arasındayız. İzmir’de talaş demir hurda, dkp demir hurda, toplama demir, extra hurda demir, hurda teneke ticaretiyle uğraşan firmayız.

İzmir Kablo Hurda Alanlar

Hurda %50 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo, elektrik kablo hurdaları alımında öncüyüz. İzmir’de yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden fazla fiyat teklifi sunuyoruz. İzmir’in en büyük hurdacısı ile sizde para kazanabilirsiniz. Antigron kablo, enya kablo, tek damar kablo hurda, karışık kablo, iç tesisat kablosu ticareti yapan firmayız.

Hurda kablo alan yerler hakkındaki metni ziyaret edin. Çevremizde hurda çelik içli kablolar, çelik zırhlı kablo hurdaları, hurda yeraltı enerji kabloları, hurda fare yemez kablolar alımında en yüksek fiyat teklifini gönderiyoruz.

İzmir’de hurda kablo alanlar içindeyiz. İzmir merkezinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Ptt kablo içi hurdası, telefon kablosu hurdası, hurda ptt kablosu içi yağlı, hurda ptt kabloları satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Hurda Sarı Alan Hurdacı Firmalar

İzmir şehir merkezinde sarı külçe, hurda bronz, hurda sarı musluk vana, hurda sarı kırkambar, su saati, sarı araba radyatörü, sarı pirinç talaşı alan yerler arasındayız. Buradaki İzmir’deki hurda sarı kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Sarı pirinç hurdası alanlar hakkındaki konuya bir göz gezdirebilirsiniz. İzmir hurda sarı fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayınız.

İzmir hurdacı Tuğsan firmamızla hurda sarı alanlar içerisindeyiz. İzmir hurdacı Tuğsan olarak sarı araiş MS-70, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58, MS-64 hurda sarı araiş, araiş sarı, MS-58 hurda sarı talaşı alıyoruz.

İzmir Alüminyum Hurda Alan Geri Dönüşüm Firmaları

İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Her çeşit toptan alüminyum hurda alımı yapıyoruz.
İzmir hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bize hurda satanların desteğiyle her gün gelişiyoruz. Kimyasal elementler içerisinde sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır.

İzmir’de hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Sitemizdeki İzmir alüminyum kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Daha güncel bilgi almak için sayfamızda bulunan alüminyum alan hurdacı konuyu ziyaret edin.

Hurda alüminyum petek, alüminyum sac levha, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, eski alüminyum tencere için peşin ödeme yapıyoruz. Konumdan hurda alüminyum radyatör, alüminyum curuf hurdası, alüminyum alikobant içi hurdası, alüminyum eloksallı profil hurdası alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Alüminyum ofset matbaa hurdası, piston, hurda alüminyum kalın profil, hurda alüminyum kartel, alüminyum araiş alım satımı yapıyoruz. Alüminyum kutu, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum radyatör, ince alüminyum talaşı ticareti yapıyoruz.

İzmirde Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

İzmir’de fabrika söküm ve bozum işinde yılların deneyimine sahibiz. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan imalathanenin titizlikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde proje ve ekipmanın hazırlanması uygun olur. Her binanın inşa projeleri ötekilerden farklılık gösterir. Bu nedenle yıkımları projeye uygun tamamlanmalıdır. Şantiye yıkım işi yapmak iş güvenliği sebebiyle riskli işlerdendir. Deneyimli personeller tarafından yapılmalıdır.

İzmirde Hurda Kağıt Alım Satımı

Yüksek fiyata karışık renkli kağıt, koli hurdası, hurda karton, beyaz kağıt hurdaları alımı yapıyoruz. İzmirde bristol hurda, kuşe kağıt hurda, hurda eski gazete alımıyla iştigal ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda A4 fotokopi kağıdı, defter hurdası, selpak peçete, hurda okul kitapları alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla satıcılara daha fazla kazanç etme avantajı veriyoruz. İzmir hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda kağıt alanlar hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. İzmirde hurda kağıt, karton alan firmalar içindeyiz.

İzmir İkinci El İnşaat Malzemesi

İzmir ilçesinde yıkılmış lokanta binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, boya makinesi, harç mikseri, alçı makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Bununla birlikte batan iş yerlerinden edindiğimiz defolu tavanlar, kiremit, fayans, su geçirmez laminant parkeler 2. el biçiminde pazarlıyoruz.

Jeneratör Hurda Alan Hurdacılar

2.el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi isteyiniz. Elektrik verilemeyen bölgelerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. İzmir merkezde ikinci el jeneratör alıyoruz. İzmir hurda jeneratör fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Kullanıma bağlı olarak her malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Ama ikinci el jeneratör çalışmasa da alınıp satılır.

İzmir de Çinko Hurda Alan Firmalar

Geçiş metalleri içerisinde yer alan çinko mavimsi açık gri renklidir. İzmir yakınlarında hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha alan hurdacı firmasıyız.

Çinko halojen, amin, siyanür, amonyak iyonları ile kompleks bileşikler oluşturur. Antik dönemlerden bu yana biliniyor. Fakat üretimi ve kullanılması tam manasıyla anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko metali, yeryüzünde en fazla miktarda çıkarılan elementlerdendir.

Hurda Plastik Alımı

İzmirin her ilçesinde ABS plastik hurdası, polipropilen moblen, kristal polistiren hurdası, jelatin almaktayız.
İzmir hurda plastik fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayınız. Konumdan hurda kırkambar plastik, hurda kırmızı, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen artığı, temiz pet şişe alımı maksadıyla güncel fiyat sunuyoruz. Plastik; oksijen (O), azot (N), (C) Karbon, (H) hidrojen ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin ismidir.

İzmir de Raf Hurdası Alanlar

Özellikle yenilen aktarlar tarafından satılan mağaza rafı hurdaları, market rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar içinden personelimizce seçilen sıfır gibi ikinci el raf hurdası satıyoruz. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alan hurdacı hakkında bilgi paylaştığımız makaleye göz atmak isteyebilirsiniz.

Hurda depo rafı alım satımı tecrübeli olduğumuz alanlardandır. İzmir hurda metal raf fiyatları talep etmek maksadı ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Elektronik Hurda Alanlar

Her türlü elektrikli ev aletleri için peşin olarak ödemeler yapıyoruz. Akıllı telefon kartı, elektrik panosu, röleler, trafolar, GSM baz istasyonu kartları, adaptör, termik röle, kontaktörler satın alıyoruz. Saç kurutma makineleri, çamaşır makineleri, terazi, bulaşık makinesi, mini buzdolabı, çay kahve makinesi, kombi, ütü masası, klima, ocak, ütü, fırın, vantilatör alımı yapıyoruz. Bilgisayar Hurdası güç kaynağı, elektronik kart, DDR Rulo, yeni nesil ana kart, işlemci CPU, VDSL modem, ses kartı, crt monitör, ekran kartı, scanner, taşınabilir hard disk, ram, fotokopi makinesi, server, renkli yazıcı alıyoruz.

Hurda Kurşun Alan Yerler

İzmir hurdacı Tuğsan olarak çatı söküm kurşunu, yağmur oluğu, hurda levha kurşun, kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca İzmirde hurda çinko levha alımlarına özel fiyat teklifi uyguluyoruz. Çinko hurdası satın alan yerler bulmak istiyorsanız hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşun yüzlerce yıldan bugüne değin kullanılmakta olan metaldir. Yer kabuğunda doğal olarak bulunabilir.
Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenmektedir. Bildiğiniz gibi akü imalatı, benzin katkısında, alaşımlarda, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtım malzemelerinde, pigmentlerde, kabloların izolasyonlarında, mühimmat üretiminde kurşuna yer verilmektedir.

İzmir Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Sağlamlık bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin sökümü birbirinden farklı yöntemlerle tamamlanır. Kapalı alanlar için en önemli alan hiç kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür. İzmir çelik konstrüksiyon sökümünde deneyimli saha ekibimiz ile güvenli hizmet vermekteyiz. Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon spor salonları sökümünde yapının inşa projeleri özenle incelenmelidir. Böylece 2.el çelik konstrüksiyon çatı makası ve ikinci el çelik malzemesi olarak satılacaklar değerinde alınabilir. Çelik çatı söküm işlerini güvenle tamamlıyoruz. Sökümden sonraki çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

2.El Hurda Sac Alan Firma

Varil, çatı, demir kapı, sandviç panel üretimlerinde levha sac kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli otomobillerin kapaklarında, uçak ve gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, kapı, çatı, straforlu sandviç panel üretimi sırasında kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerin eskimişine hurda sac denir. Tavuk kümesi tavanı kapatmak amacıyla kullanılabilecek hurda sac buluyoruz. İzmirde hurda sac alım satımı maksadı ile çok geçmeden arayabilirsiniz. Sac; metalin kalın veya ince levha biçimine getirilen halidir. Silindirle farklı inceliklerde düzleştirilmektedir. Belirli ebatlarda kesilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan iş yerleri tarafından toplanmaktadır.

İzmir İkinci el Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alım Satımı

Sübye makineleri, su sebilleri, kıyma çekme makineleri dişlisi, tabldot, espresso makineleri, köpüklü ayran makinesi, popcorn makinesi, bakır çay otomatı alım satımı yapmaktayız. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, endüstriyel aspiratör, krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz krom dinlendirici, restorant tipi yemek ocağı vb. sanayi tipi mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi ikinci el lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız. İş görecek durumda lokanta tipi bulaşık makinası, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinası, tezgah, pizza dolapları, tezgah altı dolaplar alımı yapıyoruz. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makinesi, tabak kurutma makinesi, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar satan yerler bizimle irtibat kurabilir.

İzmir’de Akü Hurda Alanlar

Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma amaçlı aküler kullanılmaktadır. Sulu akü hurdaları, hurda küçük akü, hurda kuru akü alıyoruz. Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanmayla sınırlı kalmazlar. Bunlarla birlikte voltajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı göndermek çok yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj gidermek amacıyla akülerin işidir.
İzmir hurda akü fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Akü; otobüsler gibi taşıma araçları ile bir takım elektrikli alet edavatlarda kullanılır. Elektriği kimyasal enerji şeklinde depolayarak gerektiğinde elektrik biçimde veren depolara akü denir.

İzmir Hurdacılar Sitesi

İzmir organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 step motor hurdası alım yapıyoruz.

İzmir hurdacılar sitesi içinde hizmet sunmaktayız. Ancak hurda araç veya bisiklet hurdası alımı yapmıyoruz. Bu nedenle hurda oto yedek parça almak amacıyla telefon kabul etmemekteyiz. Şüphesizki İzmir oto sanayi sitesi içerisinde çıkma otomobil parçası alıp satan hurdacı firmaları bulabilirsiniz. Rica ederiz bu işlerde alım satımı yapan firmaları arayınız.

Hurda imalat artığı, motor hurda, hurda karbür, hurda nikel, titanyum için irtibat kurabilirsiniz.

Güncel İzmir Hurda Fiyatları

Güncel İzmir hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve İzmir de bakırın kilo fiyatı kaç lira sormak için bizleri aramanız gerekmektedir. Daha geniş sayfamızdaki hurda fiyatları 2022 konuyu ziyaret edin. Bu sayfadaki İzmir hurda fiyatları anlık güncellenmektedir. Bütün hurda alımlarımızı güncel İzmir hurda fiyatları ile tamamlamaktayız.

Hemen Arayın!
Whatsapp ile Mesaj