Harran Hurdacı

Harran geri dönüşüm firması olarak her türden ikinci el eşya ticareti yapıyoruz. Tuğsan Metal size yedi gün hizmet sunmaktadır.

Harran da hurda dönüşümü yapan fabrikayız. Ne kadar hurda malzemeniz varsa çok vakit geçmeden firmamızı telefon rehberinize kaydederek 4 dk içerisinde avantajlı fiyat teklifi alabilirsiniz. Malzeme alımı yaparken bedelini anında nakit bir şekilde ödüyoruz.

Harran hurdacıları içinde öncülük ediyoruz. Hurda eşya alımlarında tecrübeyle hurda malzemenizi değerinde nakit alıyoruz.

Harran borsasında kullanılan güncel hurda fiyatlarıyla hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Tonajlı hurda ticaretinde piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Harran hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Bize satacağınız hurda malzemeleri yerinden alıyoruz. Harran şehir merkezi bölgesinde hurda malzeme ve kullanılmış eşya almaktayız. Harranda hurdacı iş yerlerinden biri olarak Harran da verdiğimiz servisleri hurda eşya satmak isteyenler için derledik.

Harran hurdacı olarak tonajlı hurda alabilmek amacı ile adresinize gelmekteyiz. Tuğsan Metal deneyimleriyle Harran hurdacılık faaliyetlerine teknolojik bakış açıları kazandırmaktayız.

Harran Hurdacıları

Harran da hurdacı firması olarak Harran’ın tümünde her nevi hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanın alım satımı için uygun hurda nakliye elemanlarımızı yönlendiriyoruz. Tonajlı malzeme alımıyla standartlardan çok kazanmayı istiyoruz. Geri dönüşümde Yirmi beş senelik tecrübe ile hizmetlerimizi sunuyoruz. En yakın Harran hurdacı telefonlarımızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Şanlıurfa’nın her yerinde olduğu gibi Harran etrafında da hurda alım satım faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Her türlü Şanlıurfa hurdacı ihtiyacınızda hizmet veriyoruz.

Harran çevresinde hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Harran’ın gözde hurdacısı Tuğsan Metal profesyonel yerinize getiriyor! Sizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak amacı ile numaramızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz.

Harran da Hurda Alan Firmalar

Harranda konumdan hurda alırız. Harran da çinko, hurda torna artığı, antimon zamak hurda, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Şimdi de size Harranda hurda alan yerlerle bizim aramızdaki farkı açıklamaya çalışmaktayız. Yüksek tonajlı sarı hurda, ve çinko, kurşun hurdası, bakır hurdası, kablo, alüminyum hurda,toplama demir alımı yaparken fiyatlar uyguluyoruz. Harran da hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile sektörde faaliyet gösterenlerin öncülerindeniz.

Harran’da hurda malzeme alım satımı işlerinde profesyonel hizmet sunuyoruz. Hurdasını satmak isteyenlerin memnun olmasına öncelik vererek sürümden kazanmayı istiyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmekteyiz.

Harran da Hurdacı Numarası

Boşa zaman geçirmeden arayıp, güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Okuduğunuz üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yarar sağlamaktadır. Şayet sizlerde isterseniz hurda satarak milli ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Yirmi beş yıldan beri tonlarca sarı pirinç hurdasını geri dönüşüme kazandırdık. Hizmetlerimizle doğamıza çok daha az zarar verilmesi sağlandı.

Harran hurdacı telefonu sayfamızın altında tek tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Harran hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasında yer alıyor. Dolayısıyla hurda malzeme satmak sebebiyle bizi tuşlamanız yeterli olacaktır.

Harran Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Harran’ın kurumsal hurdacı firması olarak bakır hurdası alımında deneyimliyiz. Bakır yanık hurda, antigron hurda, bakır boru hurda, 40 ambar, bakır kızıl talaş, hurda ince profil, soyma bakır hurdası alan hurdacıyız.

Şanlıurfa Harran’da bakır hurda alan hurdacılar arasında yeralıyoruz.
Harran hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bakır TTR kırma, bakır lama, bakır tencere hurdası, eski bakır kazan, bakır tel hurda alımında yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Bakır hurda alanlar yazımızda daha detaylı bilgi mevcut. Hurda bakır fiyat listesi Harran için geçerli olacaktır.

Bakır kap kacak hurdası, bakır ham madde hurdası, bakır levha, hurda bakır petek, hurda bakır süs eşyası satmak için hemen arayın. Harran’da bakır hurdası alımı yapan hurdacı telefon numarasını şimdi arayarak hızlı servislerimizin tadını yaşayın!

Harranda Krom Hurda Alımı

Şanlıurfa Harran’da paslanmaz krom 430 kalite hurdası, hurda krom 430, hurda paslanmaz krom 202, hurda krom imalat artığı, 202 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, krom 201 kalite hurda, paslanmaz krom 201 kalite hurda talaşı alımı yapmaktayız. Adresten 316 kalite paslanmaz krom hurdası, paslanmaz krom 310 kalite hurdası, hurda paslanmaz krom 310, hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı, hurda paslanmaz krom 316 talaşı, krom paslanmaz 304 hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz oluşur. Harran’da hurda krom ticareti yapan hurdacıyız. Harran hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi almak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Krom hurda alan Harran hurdacı firmasıyız. Krom hurda fiyatı linkine tıklayın.

Hurda Demir Alan Harran Hurdacı

Demir hurdası alan yerler içerisindeyiz.
Harran hurda demir fiyatları sormak için arayın. Tonajlı yıkım hurdası, inşaat demir hurdası, inşaat demir çubuğu, demir döküm hurdası, hurda pik demir alıyoruz.

Demir hurdası, Harran da en çok çıkarılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Harran demir hurdası ton fiyatlarını whatsapp grubu üyelerine her gün ulaştırılmaktadır. Harran’da toplama demir, demir talaş hurda, extra demir hurdası, teneke, DKP demir alımı yapan hurdacıyız. Anlık hurda demir fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar konusunda bilgi almak için linkine tıklayabilirsiniz. Yerinden demir kapı, demir trabzan hurdası, asansör malzemesi hurdası, tufal hurda, pencere korkuluğu, almak amacıyla iyi fiyat sunuyoruz.

Harran Kablo Hurda Alımı

Tonajlı hurda kablo alımı yaparken hurda kablo borsası daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Harran’da hurda kablo alan yerler içinde en doğru hizmeti vermeye çalışıyoruz. Ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi yağlı, telefon kabloları, ptt kablo içi deşe hurdaları satmayı dileyenler bize ulaşın.

Hurda %50 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, elektrik kablo hurdaları alım satımına liderlik yapıyoruz. Antigron kablolar, tek damar kablo hurdası, karışık kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablo ticareti yapıyoruz. Harran çevresinde kablo hurda alıyoruz.

Sitemizde bulunan kablo hurdası alanlar metini inceleyebilirsiniz. Harran’ın en büyük hurdacısı ile keyifli bir hurda ticareti diliyoruz. Şehrimizde hurda çelik içli enerji kablosu, fare yemez kablo hurdası, hurda yer altı enerji kablosu, hurda çelik zırhlı enerji kablosu alımı yaparken anlık fiyatı vermekteyiz.

Harran Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Harran da hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz. Harran hurdacı Tuğsan Metal olarak sarı araiş, sarı talaş MS-58 hurdası, çubuk ucu parça sarı, MS-70 sarı araiş hurda, MS-64 pirinç sarı araiş hurdası alımında piyasaya hakimiz. Harran genelinde hurda fosfor, hurda sarı oto radyatörü, külçe sarı, sarı su saati hurdası, sarı musluk hurdası, hurda sarı imalat artığı, sarı kırkambar alan firmayız.

Sitemizdeki Harran’daki hurda sarı ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda sarı alan hurdacı başlıklı yazıya bir göz atın. Harran hurda sarı fiyatları sormak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Harranda Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum araiş hurda, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum kalıp, hurda alüminyum ince profil, alüminyum piston Harran hurdacısıyız. Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünek metaller arasındadır. Alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alıyoruz. Şanlıurfa Harran’da hurda alüminyum alan yerler içinde lideriz. Hurdacı firmamıza güven duyanların desteğiyle durmadan kurumsallaşıyoruz.

Hurda alüminyum çatı sac, alüminyum petek hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurda, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Tuğsan Metal firmamıza verdiğiniz destek için saygılar sunarız. Her türlü yüksek tonajlı alüminyum hurdası almaktayız.
Harran hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçin.

Harranda adresten alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum kompozit, hurda alüminyum radyatör almak için aramanızı diliyoruz. Sayfamızdaki Harran alüminyum kilo fiyatını isteyenlere her gün gönderiyoruz. Hurda alüminyum alan yerler başlıklı metini okuyabilirsiniz

Harran Hurdacılar Sitesi

İmalat artığı, motor hurdası, hurda karbür, hurda nikel, hurda titanyum için arayabilirsiniz. Harran sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda alırken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası almaktayız.

Şanlıurfa Harran hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri dilediğiniz yere getirmekteyiz. Katiyen hurda araç veya araba hurdası alıp preslemiyoruz. bu sebeple hurda araba parçası sormak amacı ile edilen çağrıları cevaplamıyoruz. Şüphesizki Harran oto sanayisi içerisinde hurda oto parçası ticaretiyle uğraşan dükkânlar vardır. Rica ederiz çıkma araç parçası ihtiyacınızda alım satımı yapan yerleri arayın.

Hurda Kurşun Alan Firmalar

Doğadaki kurşunlar patlatma, kırma, kazma ve öğütme aşamalarından sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenmektedir. Harran hurdacı Tuğsan Metal olarak hurda kurşun levha, kurşun boru hurda, hurda kurşun yağmur oluğu, Minare ve çatı kurşunu alıyoruz. Ayrıca Harranda çatı söküm çinkosu alıyoruz. Hurda çinko satacak yerler arıyorsanız hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerden biridir. Doğada nabit olarak bulunabilir. Bilindiği üzere kabloların izolasyonunda, aküler üretilirken, mühimmat üretiminde, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtımlarda, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, çeşitli alaşımlar üretilirken, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde kurşundan faydalanılmaktadır.

Harran Hurdacı Fiyatları

Sitemizde bir kaç gün önceden paylaşılmış anlık hurda fiyatları metni inceleyin. Anlık hurda fiyatları öğrenmek için uzmanlarımızı arayabilirsiniz. Listemizde yayımlanan Harran hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Deneyimli firma olarak tüm hurda alımlarını en güncel hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz.

Harran’da Çinko Hurda Alım Satımı

Mavimsi açık gri renklidir. Çinko, antik çağlardan beri biliniyor. Fakat üretimi ve kullanılması tam manasıyla anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Element olan çinko amonyak, siyanür, amin, halojen iyonları ile kompleks bileşikler oluşturur. Harran hurdacı olarak çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Çinko madeni, yer kabuğunda en fazla yer alan elementlerdendir.

Harran’da Çelik Çatı Sökümü

Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Kapalı mekânların en önemli tarafı hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür.

Şanlıurfa Harran’da çelik konstrüksiyon söküm işlerinde tecrübeli saha ekibimizle güvenli hizmet veriyoruz. Sağlamlık açısından en sağlam çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı makaslarının sökümü ötekinden farklıdır. Prefabrike bina çelik konstrüksiyon yapılar sökümlerinde binanın imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacaklar değerlendirilebilir.

Sac Hurdası Alım Satımı

Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılar için önemlidir. Ardiye tavanı kaplamak için kullanılabilecek oluklu sac satıyoruz. Harran sac hurda ticareti yapyığımız şehirler içindedir.
Çatı, demir kapı, straforlu sandviç panel, varil üretimi sırasında sac kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli taşıma araçlarının kaplamasında, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı, demir kapı, varil, sandviç panel üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu eşyalardan sac levha hurdası çıkarılabilir. Sac; metalin levha haline getirilmiş şeklidir. Haddelemeyle çeşitli inceliklerde düzleştirilir. Belirli ölçü ve ebatlarda kesilmektedir.

Harran da Hurda Akü Alanlar

Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi biçimde veren depolardır. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bununla birlikte alıcılara elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek gereğinden yüksek devirde alternatörün üreteceği voltajı düzeltmek amacı ile aküden faydalanılarak araç korunur. Harran hurda akü fiyatları sormak için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme gereken yerlerde akü halen akümülatörlerden faydalanılır. Akü; motosikletler gibi taşıma araçlarıyla çeşitli elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Sulu akü hurdası, hurda küçük akü, kuru akü hurdası almaktayız.

Raf Hurda Fiyatları

Hurda raf demiri alım satımı liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek maksadıyla ikinci el raf sayfamızı incelemeniz yeterlidir. Çoğunluk ile kapatılan elbiseciler tarafından satışa sunulan market rafı hurdası, ürün reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, teşhir rafları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2.el hurda raf satan hurdacılar içindeyiz. Harran hurda raf fiyatları listesine ulaşmak amacıyla telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz.

İkinci el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

Sanayi tipi 2.el mutfak ekipmanları alım satımı yapıyoruz. İkinci el paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma tezgahı satan firmalar buradaki numaraları arayabilir. Popcorn makineleri, su sebili, kıyma çekme makineleri, tabldot, kahve makinesi, ayran makinesi, doğalgazlı çay dobajı temin ediyoruz. İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel set üstü ocak, sanayi tipi aspiratör, dinlendirme küveti, evye, bakır davlumbaz, salata reyonları ve benzeri lokanta ve restaurant tipi mutfak alet edavatlarını incelemek için alıcıları ardiyelerimize davet etmekteyiz. İyi durumda otel tipi bulaşık makinası, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alımı yapıyoruz.

Harran’da Karton Hurda Alım Satımı

Harranda hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete ticaretiyle uğraşan firmayız. Ederinden fazla fiyata beyaz kağıt hurdası, hurda koli, hurda karton, renkli kağıt hurdaları alım satımı yapanlar içindeyiz.

Hurda karton alanlar hakkındaki yazımızı okumalısınız. Harranda kağıt ve karton hurdası almaktayız. Konumdan defterler, okul kitabı hurdası, hurda fotokopi kağıdı, kağıt havlu peçete alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılık sayesinde hurda satıcılarına daha çok miktarda kâr etme imkanı takdim ediyoruz. Harran hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İlk önce sökülecek binanın etraflıca incelenerek gerekli ekipmanların seçilmesi gerekiyor. Fabrika yıkımı tamamlamak iş sağlığı bakımından risklidir. Uzmanlarca yapılmalıdır. İnşaatların projeleri kendine özgü olmaktadır. Dolayısı ile yıkımları faklı biçimdedir. Harran fabrika sökümü işinde bir numarayız.

Elektronik Malzeme Hurdası Alımı

Termik röle, tuşlu telefon kartları, adaptör, trafolar, elektrik panoları, röle, kontaktör, GSM kartları alımında en iyi fiyatları sunuyoruz. Sıfır ve 2.el elektronik alet alımında piyasadan yüksek fiyat vermekteyiz. Ocak, vantilatör, fırın, fön makineleri, mutfak terazisi, 3 programlı bulaşık makinesi, ütü, mini buzdolabı, çay ve türk kahvesi makinesi, klima, kombi, elektronik çamaşır makineleri, ütü masası almaktayız. Bilgisayar Hurdası monitör, ses kartı, resim tarayıcı, tonerli yazıcı, ekrankartı, taşınabilir hard disk, ADSL modem, DDR rulo, ram, güç kaynağı, elektronik kart, fotokopi makineleri, server, eski ana kart, işlemci CPU satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Harran ilçesinde yıkılmış öğrenci yurdu vs binalardan ayrılan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, mutfak dolapları, çelik kapı satıyoruz. İnşaat alanlarında inşaat vinci, boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, harç mikseri ikinci el portatif, plywood hurda alıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan iş yerlerinden satın aldığımız küçücük küçücük defolu fayanlar, tavan, kiremitler, dayanıklı laminantlar satışı yapıyoruz.

Harranda Plastik Hurda Alan Firma

Konumdan beyaz şeffaf naylon, hurda kırkambar plastik, mavi ve kırmızı kapak hurda, şeffaf pet şişe, pimapen alım satımlarında rakip firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz. Harran genelinde ABS plastik, hurda polistiren kristal, hurda polipropilen moblen, jelatin alıyoruz.
Harran hurda plastik pimapen fiyatları bulunan sayfamızı görmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Plastik, Hidrojen, karbon, Azot, (O) oksijen ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

Harran’da İkinci el Jeneratör Hurdası Alımı

Hayatımızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin erişilemediği alanlarda elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. Harran etrafında hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Harran 2.el jeneratör fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Bilindiği gibi her türlü makinenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi mümkündür. Ama eski jeneratörler bozukda olsa değerlidir. İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif isteyiniz.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj