Haliliye Hurdacı

Haliliye’deki hurdacı firmalar içerisinde alüminyum hurdası için diğerlerinden iyi fiyatlar veriyoruz. Hurda malzeme alım satımlarında deneyimle size özel hareket ediyoruz. Tuğsan Metal hurda malzeme satacaklara durmadan hizmet vermektedir.

Haliliye’nin hurdacısı Tuğsan Metal tecrübesiyle hurda alım ve geri dönüşüm hizmetinin profesyonelliğe kavuşmasını sağlamaktayız. Haliliye’den temiz kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alıyoruz.

Hurdalarınızı satmak için şimdi telefon numaralarımıza ulaşarak beş dk içerisinde fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Haliliye hurdacı olarak her nevi hurda alıyoruz. Haliliye hurda fabrikaları içerisinde hizmetlerimizle ilk tercihiniz oluyoruz.

Haliliyede hurda alanlardan biri olmanın haklı onurunu paylaşmaktayız. Şanlıurfa Haliliye merkezi yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm tesisimiz var. Toptan hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun satanlara piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Haliliye hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Satılacak hurdalarınızın bedelini alırken hesaplıyoruz. Bütün hurdaları dilediğiniz yerden almak amacıyla dilediğiniz yere araçlarımızı yolluyoruz. Haliliye piyasasında kullanılan güncel hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaktayız.

Haliliye’nin Hurdacı Firması

Haliliyede hurdacı firması olarak Haliliye’nin her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurda eşyalarınız taşınması için orada hazır bulunan araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Çözüm üreterek kârlı bir ticaret yapmak istiyoruz. 25 yıllık tecrübeyle hurdacılığa öncülük ediyoruz. En yakın Haliliye hurdacı telefonumuzu arayın. Şanlıurfa’nın tüm sokaklarında olduğu gibi Haliliye çevresinde de hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Profesyonel Şanlıurfa hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

Haliliye’de hurdacı firması mı arıyorsunuz? Haliliye’deki en kurumsal hurdacılık firması Tuğsan Metal profesyonel ayağınıza getiriyor! Sizlerde her türlü karton hurdası satmak amacıyla telefon numaralarımızı aramalısınız.

Haliliye Hurda Alan Firmalar

Haliliye nin her mahallesinde hurda alım satımı işleri yaptığımız hakkında bilgi içeren bir yazı paylaşmıştık. Şimdi de sizlere Haliliyede hurda alan firmalar ile firmamızın arasındaki farkı ortaya sermiş olacağız. Haliliye de yerinizden hurda alım satımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı pirinç sarı ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımlarında yukarısında fiyat listesi veriyoruz. Haliliye merkezinde hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuzla hurdacılık yapanların öncülerindeniz. Müşterilerimizin memnun kalmasını ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi istiyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getiriyoruz. Haliliyede çinko hurdası, zamak antimon, çelik, kalay hurda, torna makinesi artığı hurda almaya devam ediyoruz.

Haliliye Hurdacı Telefon Numarası

Haliliye hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında kolayca tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Hemen arayarak, en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Haliliye hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler içinde yer alır. Görüldüğü gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya önem vermektir. Sizlerde dilerseniz elinizdeki hurda malzemenin satışını yaparak doğaya katkı sağlayabilirsiniz. Yirmi beş yıldan şimdiye dek tonlarca araiş hurdasını geri dönüşüm vasıtasıyla milli ekonomiye kazandırmayı başardık. Bizim çalışmalarımızla çok daha az doğal kaynak yok edildi.

Bakır Hurdası Alan Haliliye Hurdacı

3/8 bakır boru, hurda bakır profil, kırkambar, hurda soyma bakır, bakır (kızıl) talaş, bakır yanık hurda, antigron bakır kırma granür hurda alım satımı yapıyoruz. Anlık hurda bakır fiyatları alanında detaylı bilgi bulunabilir. Hurda bakır fiyatları tüm Haliliye için geçerli olacaktır. Haliliye de hurda bakır alan yerler arasındayız. Haliliye hurda bakır fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayınız. Hurda bakır hammadde, hurda bakır tepsi, bakır petek, hurda, levha satmak için arayın. Haliliye de bakır hurdası alan hurdacı firmamızı acilen arayarak kaliteli servislerimizin tadına varmaya başlayın! Tel hurda, TTR kırma, büyük boy bakır kazan, lama, bakır tencere alımı yapılır. Haliliye’nin en iyi hurdacısı olarak hurda bakır alımı yapıyoruz.

Haliliye’de Kablo Hurdası Alanlar

%30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımına liderlik yapıyoruz. Telefon kablo hurdaları, ptt kablosu içi, hurda ptt kablosu içi yağlı, hurda ptt kablosu satmayı isteyenler bizi arayabilir. Sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı yazıya göz atabilirsiniz. Haliliye’de hurda kablo alımı yapıyoruz.

Haliliye de tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. Haliliye’nin en büyük hurdacısı Tuğsan Metal firmamızla sizde kazançlı bir ticaret yapabileceksiniz.

Haliliyede hurda kablo alımı yapıyoruz. Antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, enye kablolar, karışık kablo hurdaları, tek damar kablo alıyoruz. Çevremizde çelik içli kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, hurda yer altı enerji kablosu, hurda çelik zırh kablosu alım satımı yaparken değerinin üzerinde fiyat listesini öneriyoruz.

Haliliye’de Alüminyum Hurda Alan En Yakın Firma

Alüminyum tas tabak hurdası, eski alüminyum tencere, hurda alüminyum bakırlı petek, çıkma alüminyum jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum sac Haliliye hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Sitemizdeki Haliliye alüminyum ton fiyatlarını grubumuzda eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz. Daha doğru bilgi almak için sitemizdeki alüminyum alan hurdacı metni ziyaret edin. Haliliye’de hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz.

İnce alüminyum talaşı, hurda alüminyum kutu, alüminyum imalat artığı, alüminyum radyatör, levha ticareti yapıyoruz. Firmamıza gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz.

Alüminyum, simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal bir element. Gümüş renkte, sünebilen metal çeşididir. Bize hurda satanların destekleriyle sürekli profesyonelleşiyoruz.

Haliliye de adresten profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, alüminyum curuf hurdası, alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum klima radyatörü alabilmek için telefonlarınızı istiyoruz. Kartel, alüminyum kalın profil, alüminyum piston hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda alıyoruz. Her nevi toptan alüminyum hurdası alımı yapılır.
Haliliye hurda alüminyum fiyatları sormak için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Haliliye’de Sarı Hurdası Alanlar

Haliliye hurdacı firması olarak hurda sarı alanlar içindeyiz. Haliliye’de hurda sarı külçe MS-58, hurda sarı oto radyatörü, fosfor bronz Cusn8, hurda sarı imalat artığı, sarı pirinç su saati, kırkambar sarı hurdası, sarı musluk alan firmayız.

Sayfamızda yayınlanmış olan Haliliye hurda sarı pirinç fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç yazıyı inceleyebilirsiniz. Haliliye hurda sarı fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tuğsan Metal olarak sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, sarı araiş, sarı araiş MS-64, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, araiş sarı MS-70 alım satımında en yüksek fiyatları vermekteyiz.

Hurda Demir Alan Haliliye Hurdacı

Demir hurda alan geri dönüşüm firmaları arasında bulunuyoruz. Demir hurdası, yer yüzünde en fazla bulunabilen madenler içerisindedir. Sitemizde yayımlanan Haliliye extra demir hurda kilo fiyatı güncellendi. Anlık demir hurda fiyatı istemek nedeniyle hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Güncel demir hurdası fiyat listesi linkine tıklayın.

Haliliye hurdacı firma olarak ekstra demir hurdası, hurda teneke, talaş demir hurdası, toplama demir hurdası, DKP demir hurda ticareti yapıyoruz. Dilediğiniz yerden hurda demir yangın merdiveni, asansör malzemesi hurdası, demir ev kapısı, pencere demiri hurdası, tufal, alımı yapan hurdacıyız. Toptan demir döküm hurda, inşaat demiri hurdası, inşaat demiri çubuğu, pik demir hurda, yıkım hurdası alımı yapılır.

Krom Hurda Alan Yerler

Adresten 304 krom hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 310 kalite, krom 304 hurdası, krom 310 kalite hurda talaşı, krom 316 hurda talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurda için peşin ödeme veriyoruz. Şanlıurfa Haliliye’de paslanmaz krom 202 hurdası, krom makine parçası hurdası, 430 kalite krom hurdası, krom 430 kalite hurdası talaşı, paslanmaz krom 202 kalite hurdası, krom 201 hurdası, krom 201 kalite hurdası talaşı almaktayız.

Haliliye’de hurda krom Haliliye hurdacılık firmasıyız. Haliliye hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemizi istemek için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Krom hurda fiyatları paylaşımına bakmak istemelisiniz.

Hurda krom paslanmaz alan Haliliye hurdacı firması Tuğsan Metal hizmetinizde. Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Nikel ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir.

Elektronik Hurda Alımı

IOS telefon kartları, elektrik panosu, röleler, elektrik trafosu parçaları, GSM istasyon kartları, şarj cihazı, termik röleler, kontaktör alımında en iyi fiyatları firmamız vermektedir. Merdaneli çamaşır makinesi, vantilatör, mutfak terazisi, fırın, çay kahve makineleri, fön makineleri, kombi, klima, ütü masası, ocak, bulaşık makineleri, mini buzdolabı, ütü fiyatı talep etmek amacı ile arayın. Her türlü elektrikli ev aletleri alımlarında benzersiz fiyat veriyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları CPU işlemci, elektronik kart, eski ana kart, ekrankartı, DDR Rulo, bozuk modem, ram, dotmatrik yazıcı, güç kaynağı, fotoğraf tarayıcı, fotokopi makineleri, server, lcd monitör, SSD harddisk, ses kartı alıyoruz.

Raf Hurdası Alımı

Demir raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır. Özellikle ticari hayatını sonlandırmış işyerleri tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdaları, teşhir reyonları, hurda market rafı, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar içinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda olan 2. el market rafları satıyoruz.

İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Daha geniş bilgi edinmek için 2.el raf başlıklı gönderimize göz atabilirsiniz. Haliliye hurda raf fiyatları istemek maksadiyla firmamızı tuşlayabilirsiniz.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alıyoruz

Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makinesi, tabak kurutma tezgahı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü iki kapaklı dolap satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. Endüstriyel restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılacak olan ekipmanları almaktayız. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makinesi, tabak kurutma tezgahı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü iki kapaklı dolap satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. Meyve suyu soğutma makinesi, su sebili, espresso makinesi, bakırlı çay otomatı, ayran köpürtme makineleri, tabldot, mısır arabası, kıyma çekme makinesi dişlisi alıyoruz. Elimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, çelik davlumbaz, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, dinlendirici, restoran tipi set üstü mekap vb. kafe restaurant tipi otel ve mutfak aletlerini incelemeniz için sizleri depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Haliliye de Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Her binanın inşa projeleri ötekinden farklılık gösterir. Dolayısı ile yıkım biçimleri farklı tamamlanmalıdır. Haliliyede fabrika söküm ve bozum işlerine tâlip oluyoruz.
İlk önce sökülecek mülkün etraflıca incelenmesi gerekir. Yıkım işi tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği sebebiyle risk taşıyan işler içerisinde sayılır. Deneyim kazanmış ekiplerce yapılmalıdır.

Haliliye Hurdacı Fiyatları

Anlık Haliliye hurda fiyatları sormak için arayın. Hurda fiyatları başlıklı içeriği okuyun. Tuğsan Metal olarak tüm alımlarımızı özel Haliliye hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Sitemizdeki Haliliye hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor.

Haliliye’de Akü Hurda Alan Yerler

Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken yerlerde kullanılır. Akü; motosikletler benzeri taşıtlar ile bazı elektronik alet edavatlarda kullanılmaktadır. Elektriği kimyasal enerji şeklinde depolayan gerektiğinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar.

Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası, kuru akü hurdaları alıyoruz. Akü, yalnızca motor çalıştırmada kullanımla sınırlı kalmazlar. Bu görevlerin yanı sıra alıcılara akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek çok yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltajı düzenlemek amacı ile akünün gibi görevleri bulunmaktadır. Haliliye hurda akü fiyatları sormak için arayın.

Haliliye de Hurda Sac Alan Yerler

Ardiye tavanı kapatmak amacıyla kullanılabilir. Haliliye sac hurda alımı yaptığımız şehirler içerisindedir. Sac; demirlerin ince veya kalın levha biçimine getirilen halidir. Silindirle değişik inceliklerde düzleştirilerek üretilir. İhtiyaca göre belirlenen boyut ve ölçülerde kesilmektedir. Sac hurdası geri dönüşüm firmaları tarafından toplanmaktadır. Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretiminde kullanılmaktadır. Çeşitli gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kaplamasında kullanılmaktadır. Varil sandviç panel, kapı, çatı kaplaması üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu malzemelerden sac hurda elde edilmektedir.

Cam Hurdası Alanlar

Cam yarı saydam yada tam saydam genelde kırılgan yapıdaki suları geçirmeyen amorf ve organik olmayan katı maddelerdir. Bu dönemde rengarenk içecek şişesi, meşrubat şişesi, kola şişesi, süt şişesi, soda şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi, hurda renkli cam şişe, çıkma oto camları hurdası türde cam hurda çok miktarda geri dönüşüme gönderiliyor. Haliliye de hurda cam alanlar içerisindeyiz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

İnşatlarda boya makinesi, alçı mikseri, inşaat vinci, harç karıştırma mikseri 2.el demir iskele, hurda plywood bulunur. Yıkılmış elbiseci binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2.el pencere, mutfak dolapları, kapı satıyoruz. Ayrıca batmış satıcılardan aldığımız defolu fayans kalebodur, tavan, kiremit, su geçirmez laminant parke satışı yapıyoruz.

Haliliye de Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı sökümlerini özenli bir biçimde tamamlıyoruz. Sökümden kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Kapalı mekânların en önemli yerlerinden biri şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları mekânın kullanım ömrünü kolaylaştırır. Haliliye de çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinizde tecrübeli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Çelik yapı ve prefabrik spor kompleksleri söküm işi tamamlanırken yapının inşa projesine dikkat edilmelidir. Böylece ikinci el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemeler olarak satılabilecekler değerinde alınabilir. Dayanıklılık bakımından en sağlam çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatıların sökümleri ötekinden değişiktir.

Haliliyede Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun kullanılmakta olan en eski metaldir. Kurşun madeni benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, pigmentler ve kimyasal maddelerde, çeşitli alaşımlarda, mühimmat üretiminde, kabloların izolasyonunda, akü imalatı, radyasyon yalıtımlarında kullanılmaktadır. Yer yüzünde doğal olarak bulunabilir. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalar sayesinde çıkarılır. Ekstraktif metalurji ile işlenmektedir. Tuğsan Metal olarak Haliliye de kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare ve çatı kurşunu, kurşun levha hurdası, hurda kurşun boru söküm işleri için adresinize profesyonel ekip gönderiyoruz. Ayrıca Haliliyede hurda çinko levha alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satın alan yer bulmak istiyorsanız hemen aramadan karar vermeyin.

Çinko Hurdası Alanlar

Çinko mavimsi açık gri renktedir. Antik çağlardan beri bilinmektedir. Lakin üretimi ve kullanılması tam manasıyla öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır.

Elementler arasında yer alan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile kompleks bileşikler oluşturur. Haliliye’de çinko levha, çinko çatı sökümü için güncel fiyat sunuyoruz. Çinko madeni, yeryüzünde en fazla miktarda bulunabilen elementlerdendir.

Haliliye’de Hurda Plastik Alanlar

Plastik; hidrojen (H), (N) azot, (C) Karbon, oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Haliliyede jelatin, polipropilen moblen hurdası, ABS plastik hurda, polistiren hurdası alıyoruz. Haliliye hurda plastik fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Konumdan pimapen imalat artığı hurdası, şeffaf naylon poşet hurdası, şeffaf pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda Haliliye geri dönüşüm ve hurda firmaları arasındayız.

Haliliye Hurdacı Sitesi

Şanlıurfa Haliliye hurdacılar sitesi içerisinden profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz. Lakin hurda araç veya traktör hurdası almamaktayız. Bu neden ile hurda araba yedek parçası için arama kabul etmemekteyiz. Şüphesiz Haliliye oto sanayi sitesi içinde oto yedek parça alan dükkânlar vardır. Lütfen bu tür istekleriniz için onları arayın.

Haliliye organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda eşya alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 34, Nema 23 step motor hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdası, karbür, hurda motor, titanyum hurda, imalat artığı almaktayız.

Haliliye Kağıt Hurdası Alımı

Piyasadan fazla fiyata hurda beyaz kağıt, koli hurdası, hurda karışık renkli kağıt, karton hurdası alım satımı yapan firmalar arasındayız. Haliliye çevresinde kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete hurdası ticaretinde en güncel fiyat listesini gönderiyoruz. Hurda karton hakkındaki yazımızı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Haliliyede karton, kağıt hurdası almaktayız. En iyi fiyata hurda A4 kağıtlar, defter hurdaları, kağıt havlu peçete, okul kitabı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlikle satıcıya normalden daha fazla kazanç elde etme şansı iletiyoruz.
Haliliye hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için arayın.

Jeneratör Hurda Alımı

Elektrik iletilemeyen yerlerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır. İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan teklif isteyiniz. Her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama ikinci el jeneratör çalışmıyor olsa dahi alınır. Haliliye merkezinde hurda jeneratör alımlarında en doğru fiyatlarını sunuyoruz.
Haliliye hurda jeneratör fiyatları için arayınız.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj