Doğanşehir Hurdacı

Doğanşehir hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak her türlü hurda karton ticareti yapıyoruz. Tuğsan Metal kalitesiyle Doğanşehir hurdacılık hizmetinin tüm bilinenlerini değiştiriyoruz.

Doğanşehir’den hurda malzeme ve kullanılmış ev eşyası alımı yapıyoruz. Doğanşehirdeki hurdacı firmalar arasında liderlik yapıyoruz.

Hurda alırken bedelini yanınızda size özel fiyat listesi ile hesaplıyoruz. Hurda malzemelerinizi yerinizden almak amacıyla ekip oluşturduk. Elinizde ne kadar hurda malzemeniz olursa olsun şimdi elemanlarımıza ulaşarak beş dakika içinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurda alım satımında ilgiyle yüksek hurda fiyat teklifleri sunabilmekteyiz. Malatya Doğanşehir merkez hurdacısı olmanın onurunu paylaşıyoruz.

Toptan hurda eşya alışverişinde piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Doğanşehir hurdacısı olarak Doğanşehir’deki her bölgede hurdacılık yapmaktayız. En iyi Doğanşehir hurdacısı olarak hurdacılık alanında hizmet yürütüyoruz.

Anlık Doğanşehir hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapıyoruz. Malatya Doğanşehir merkezinin çevresinde hurda alım firmasıyız. Doğanşehir hurdacı Tuğsan Metal size cumartesi pazar günleride hizmet sunmaya devam ediyor.

Doğanşehir’in Hurdacısı

Doğanşehir hurdacı firması olarak Doğanşehir’in tamamında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın alımı için müsait hurda nakliye çalışanlarımızı gönderiyoruz. Bizi tercih edenlere en uygun hizmetleri sunarak normalden çok kâr elde etmeyi istemekteyiz. Yirmi beş senelik sektörel deneyim ile faaliyet alanımıza bir sürü yenilik getirmeyi hedefliyoruz. En yakın Doğanşehir hurdacı firma olarak hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Malatya’nın her tarafında yaptığımız gibi Doğanşehir etrafında da profesyonel hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Kurumsal Malatya hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

En yakın Doğanşehir hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Doğanşehir’in en iyi hurdacısı Tuğsan Metal hizmeti yerinize getiriyor! Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türde hurda malzeme satmak sebebiyle mobil hatlarımızı aramalısınız.

Doğanşehir de Hurda Alan Yerler

Doğanşehir de makina artığı hurdası, zamak, hurda çelik, çinko hurda, kalay almaya devam etmekteyiz. Müşterilerin memnun kalmasını önde tutarak sürüm sayesinde daha fazla yüksek kazanç elde etmeyi hedef edindik. Bu sebep ile her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımına özel piyasasının üstünde fiyat teklifleri veriyoruz. Doğanşehirde hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öne geçiyoruz.

Şimdi de sizlere Doğanşehir de hurda alan fabrikalar ile aramızdaki farkı anlatmaya çalışacağız. Doğanşehir de adresten antimon zamak hurdası alım hizmeti veriyoruz. Doğanşehir’de hurda alım satımı işlerinizde yardımcı oluyoruz.

Doğanşehir Hurdacı Telefon Numarası

Bu sebep ile hurda atık fiyat listesi sormak sebebi ile çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Doğanşehir hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir.

Bilindiği üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya önem vermektir. Sizlerde isterseniz elinizdeki hurdanın satışını gerçekleştirerek firmamızın yürüttüğü çalışmalara katkıda bulunabilirsiniz. Yirmi beş seneden bugüne tonlarca sarı malzemeyi geri dönüşüm aracılığıyla ülkemizin ekonomisine kazandırdık. Tuğsan Metal’ın özverisi ile gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellenmiş oldu.

Doğanşehir yerinden her tür hurda alımı her türde hurda alımı hizmetleri verdiğimiz bölgeler arasındadır. Hemen arayın, günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı nakit paraya çevirebilirsiniz.

Bakır Hurdası Alan Doğanşehir Hurdacı

Doğanşehirin tamamında hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Yanık bakır, hurda 3/8 bakır boru, hurda antigron bakır kırma granür, bakır kızıl talaş hurdası, kırkambar bakır hurdası, ince bakır profil, soyma bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır tas tabak, hurda levha, ham madde, eşya, hurda bakırlı petek alımları yapmaktayız.

Güncel hurda bakır fiyatları sayfamızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Doğanşehir hurda bakır ton fiyatı hergün değişmektedir. Hurda bakır alan Doğanşehir hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın kaliteli hizmetlerin keyfini yaşayın! Tel hurda, hurda bakır tencere, hurda TTR kırma, bakır lama hurdası, eski bakır kazan alım satımı yaparken peşin ödeme yapıyoruz. Malatya Doğanşehir’de bakır hurda alan yerler içindeyiz.
Doğanşehir hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Doğanşehirde Alüminyum Hurda Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Sitemizde yayımlanmış olan Doğanşehir hurda alüminyum fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Güncel bilgi için sitemizdeki hurda alüminyum alanlar konuya bir göz atın. Konumdan hurda alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, alüminyum curuf hurdası, alüminyum kompozit hurdası almak için telefon etmenizi istiyoruz. Hurda alüminyum tabak, jant, hurda alüminyum sac, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tencere alım satımı yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz destek ve önem sebebi ile teşekkürlerimizi sunarız.

Doğanşehir alüminyum hurdası alan firmalar arasında lideriz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla durmadan profesyonelleşiyoruz. Hurda alüminyum levha, hurda alüminyum kutu, alüminyum talaş hurda, alüminyum makine artığı, hurda alüminyum radyatör peteği alım satımı için arayın.

Alüminyum, simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünek metaller arasındadır. Her tür yüksek tonajlı alüminyum hurda alınır. Doğanşehir hurda alüminyum fiyatları bulunan listemiz için arayın. Alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum piston, hurda alüminyum kalıp, sert kartel için nakit ödeme yapıyoruz.

Doğanşehir Sarı Hurdası Alan Hurdacı Firma

Doğanşehir’de fosfor bronz Cusn8, hurda sarı talaşı, sarı oto radyatör hurdası, hurda sarı su saati, kırkambar sarı hurdası, MS-58 sarı külçe hurdası, hurda sarı musluk alanlar arasında değerinde fiyatı biz veriyoruz. Hurdacı firmamız Tuğsan Metal Doğanşehir’de hurda sarı alanlar içindeyiz. Tuğsan Metal olarak sarı araiş hurda MS-64, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, sarı araiş, hurda sarı pirinç araiş MS-70, MS-58 sarı çubuk talaşı hurdası alıyoruz.

Bu sayfadaki Doğanşehirdeki sarı pirinç hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Anlık sayfamızdaki hurda pirinç sarı alanlar konuyu ziyaret edin.
Doğanşehir hurda sarı fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Demir Alan Doğanşehir Hurdacı

Tonajlı yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça), demir döküm, hurda pik demir, inşaat demiri hurdası alımı yapılır. Adresten çıkma demir kapı, tufal, demir pencere korkuluğu, hurda asansör, hurda demir yangın merdiveni, ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Hurda demir, yeryüzünde çokça kullanılan madenler içerisinde bulunmaktadır. Bu sayfadaki Doğanşehir 1.sınıf hurda demir kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler demir hurda konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Hurda demir alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.
Doğanşehir hurda demir fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Doğanşehirde hurda toplama demir, DKP demir, ekstra demir hurda, hurda teneke, talaş demir hurda alan hurdacı firmasıyız.

Doğanşehir Kablo Hurdası Alımı

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden yüksek fiyatlar veriyoruz. Doğanşehir’de hurda kablo alımı yapıyoruz.

Kablo hurda alanlar hakkındaki içeriğe bir göz atabilirsiniz. Karışık kablo, antigron kablolar, iç tesisat kablosu, enye kablolar, hurda tek damar kablolar ticareti yapan firmayız. Doğanşehir de kablo hurda alan yerler içindeyiz. Doğanşehir’in en büyük hurdacısı ile sizde daha çok para kazanabileceksiniz.

Telefon kablosu, ptt kablosu içi, hurda yağlı içli ptt kablosu, hurda ptt kabloları elinde olanlar bizimle iletişime geçin. %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, elektrik kablosu alımına öncülük yapıyoruz. Şehir genelinde yeraltı enerji kabloları, yer altı kablosu, fare yemez kablo hurdası, çelik içli kablo hurdası alım satımında ederinin üstünde fiyat teklifini gönderiyoruz.

Doğanşehir de Krom Hurda Alanlar

Doğanşehir de hurda krom alım satımı yapıyoruz. Doğanşehir hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Malatya Doğanşehir’de 202 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 430 kalite krom hurdası talaşı, ikinci el krom tank, krom paslanmaz 201 hurda talaşı, krom paslanmaz 202 kalite hurdası, krom paslanmaz 430 kalite hurdası, 201 krom paslanmaz hurdası almayı sürdürüyoruz.

Adresten paslanmaz krom 304 kalite hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 hurdası talaşı, paslanmaz krom 310 kalite hurdası, krom paslanmaz 316 kalite hurdası alıyoruz. Krom hurda alım satımı gönderimize bir göz atmalısınız.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Krom hurdası alan Doğanşehir hurdacı işletmesiyiz.

Doğanşehir’de Fabrika ve Makine Sökümü

Yapıların inşa projeleri ötekilerden farklılık göstermektedir. Dolayısıyla yıkım biçimi ona göre tamamlanmalıdır. Kapanmış fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak tesisin detaylıca incelenerek ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların seçilmesi doğru bir çalışma olur.

Doğanşehir de fabrika yıkım ve sökümü işlerinde tecrübeliyiz. Yıkım işi tamamlamak ekosistemin korunması ve iş sağlığı sebebiyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır.

Hurda Çelik Raf Alanlar

İkinci el market rafı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için hurda raf kilo fiyatı hakkındaki konumuza bakabilirsiniz. Çoğunluk ile restorasyon yapan fabrikalardan elde ettiğimiz market rafı hurdası, çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir reyonları, mağaza raf hurdası arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz.

Hurda depolama rafları alıyoruz. Doğanşehir raf hurdası fiyatları öğrenmek amacı ile bizi arayabilirsiniz.

Hurda Plastik Alımı

Doğanşehirde yüksek tonajlı kırmızı ve mavi kapak hurda, kırkambar plastik hurda, pimapen artığı, şeffaf pet şişe, şeffaf naylon poşet alan firmayız. Doğanşehir hurdacı olarak hurda jelatin, ABS plastik, hurda kristal polistiren, polipropilen moblen almaktayız.
Doğanşehir hurda plastik fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın.

Plastik hurdası; (O) oksijen, hidrojen (H), (N) azot, (C) karbon ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Doğanşehir Hurda Fiyatları

Deneyimli firma olarak hurda alımını özel Doğanşehir hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. İnternet sitemizdeki Doğanşehir hurda fiyatları anlık güncel olarak değiştirilmektedir. Bloğumuzda çok daha önce yazılmış hurda fiyatları metni okuyun. Anlık hurda fiyatları sormak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Doğanşehir Çelik Çatı Sökümü

Prefabrik bina çelik konstrüksiyon spor kompleksleri sökümlerinde işletmenin imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılacak olanlar değer kazanır. Hızlı kapatma açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı projelerinin sökümleri birbirinden değişik yöntemlerle tamamlanır. Çelik çatı makası sökümü işinde tecrübeye sahibiz. Söküm sonrası kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Doğanşehir çelik konstrüksiyon binaların söküm işlerinizde deneyimli ekibimizle hizmetler vermekteyiz. Kapalı mekanların en önemli yeri hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatı daha uzun ömürlüdür.

Doğanşehir de Jeneratör Hurdası Alan Hurdacılar

Uzun süreli kullanım sonucu her tür malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Lakin ikinci el jeneratör çalışmasa da alıcı bulabilir. Hayatı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği yerlerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi bize ulaşın. İkinci el jeneratör alırken en doğru fiyat teklifini uyguluyoruz. Doğanşehir ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Doğanşehir’de Sac Hurda Alanlar

Müştemilat çatısı kaplamak için kullanabilirsiniz. Doğanşehir’de ondülin hurda sac alıyoruz. Hurda sac geri dönüşüm yapan fabrikalar için önemlidir. Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretimi sırasında kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli arabaların kapaklarında, gemi, uçak gövdelerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması üretiminde kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyalardan sac hurda temin edilmektedir. Sac; çoğunlukla demir metallerin levha şekline getirilen şeklidir. Haddeleme ile değişik inceliklerde düzleştirilerek üretilir. İhtiyaca göre belirlenen ebat ve ölçülerde kesilmektedir.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alınır. Espresso makineleri, kıyma çekme makineleri, su sebilleri, mısır arabaları, köpüklü ayran makinesi, çay ocağı dobajı alımı yapıyoruz. Hali hazırda bulunan teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, lokanta tipi set üstü mekap vb. endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını görmek amacı ile siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz. 2. El krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler buradaki telefon numarasını arayabilirsiniz. 2. El sanayi tipi lokanta aletleri almaktayız.

Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun akülerin imalatında, mühimmat üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, radyasyon yalıtımlarında, kabloların izolasyonunda, alaşımlarda kullanılmaktadır. Doğanşehir hurdacı Tuğsan Metal olarak kurşun levha, çatı söküm kurşunu, kurşun boru, yağmur oluğu alım amacıyla yerinize geliyoruz. Ayrıca Doğanşehirde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Elinizde Çinko hurdası telefonumuzu hemen aramaktan çekinmeyin.

Doğadaki kurşunlar kazma, kırma, patlatma ve öğütme benzeri aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir. Yer yüzünde doğal olarak bulunmaktadır. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaldir.

2.El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

Bunun ile birlikte işi bırakan fabrikalardan satın aldığımız küçük hatalı fayanlar, tavan, kiremit, laminant satışı gerçekleştiriyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörü, harç pompası, alçı sıva makinesi, boya tabancası 2.el iskele, hurda plywood mevcuttur. Yıkılan yurt ve benzeri binalardan ayırılan sıfır ayarında ikinci el pencere, mutfak dolapları, çelik kapı satanlar arasındayız.

Doğanşehir’de Çinko Hurda Alımı

Çinko açık gri mavimsi renklidir. Çinko siyanür, halojen, amin, amonyak iyonları ile kompleks bileşikler oluşturur.

Çinko metali, yer yüzünde en fazla miktarda bulunabilen metal elementlerden biridir. Doğanşehir etrafında çinko çatı sökümü, çinko levha alabilmek amacı ile iyi fiyat sunuyoruz. Antik dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Fakat nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manası ile anlaşılamadığından öteki metallerle karıştırılan bir elementtir.

Doğanşehir Hurdacılar Sitesi

Hurda nikel, karbür hurda, motor hurda, titanyum hurda, hurda imalat artığı için iletişime geçebilirsiniz.

Malatya Doğanşehir hurdacılar sitesi içerisinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Ancak hurda araç veya motorsiklet hurdası alım satımı yapmamaktayız. Bu neden ile hurda araba yedek parçası için aramayınız. bundan eminiz ki Doğanşehir sanayi sitesinde oto yedek parça işleri yapan dükkanlar vardır. Lütfen bu tür istekleriniz için onlarla irtibata geçiniz.

Doğanşehir sanayi sitesi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası alıyoruz.

Doğanşehir’de Akü Hurda Alımı

Elektrik enerjilerini kimyasal enerji biçiminde depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanımla sınırlı değildir. Aynı zamanda alıcıya akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj düzenlemek maksadı ile akü kullanılarak motor korunmaktadır.
Doğanşehir hurda akü fiyatları sormak için arayın. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma gereken yerlerde akülerden faydalanıyoruz. Aküler; motosikletler ve benzeri enerjiye ihtiyacı olan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektrikli alet edavatlarda enerji deposu olarak kullanılıyor. Kuru akü hurdası, küçük akü hurdası, hurda sulu akü alım satım hizmeti veriyoruz.

Şefaf Cam Hurda Alım Satımı

Bu dönemde şeffaf ve renkli karışık meşrubat şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, soda şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, gazoz şişesi, şeffaf cam şişe, araç camları benzeri hurda cam cinsleri bulunabilmektedir. Doğanşehir etrafında cam hurdası alan yerler içindeyiz. Bu dönemde şeffaf ve renkli karışık meşrubat şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, soda şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, gazoz şişesi, şeffaf cam şişe, araç camları benzeri hurda cam cinsleri bulunabilmektedir.

Hurda Kağıt Alanlar

Doğanşehir’de bristol hurda, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası alımıyla iştigal ediyoruz. Sitemizde yer alan hurda koli alanlar ile alakalı makaleyi mutlaka ziyaret edin. Doğanşehir de hurda kağıt alan hurda ve geri dönüşüm firmaları içinde yer alıyoruz. Ederinden fazla fiyatlarla hurda beyaz kağıt, koli hurdası, karışık renkli kağıt hurdası, karton hurdaları alımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Dilediğiniz yerden kitap, hurda fotokopi kağıdı, defter, selpak hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle müşterilerimize daha yüksek kazanma avantajı yöneltiyoruz. Doğanşehir hurda kağıt fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Hurda Elektronik Alanlar

Adaptör, GSM baz istasyonu kartları, elektrik panosu, trafo, kontaktör, tuşlu telefon işlemcileri, termik röle, röleler satın alıyoruz. Çamaşır makineleri, klima, mutfak terazisi, ütü, fön makinesi, ütü masası, ocak, filtre kahve ve çay makineleri, 4 programlı bulaşık makineleri, fırın, vantilatör, kombi, mini buzdolabı almaktayız. Dizüstü bilgisayar Hurdası ekrankartı, bozuk modem, güç kaynağı, taşınabilir harddisk, yeni nesil anakarat, lazer yazıcı, elektronik kart, işlemci CPU, fotokopi makinesi, DDR rulo artıkları, server, ram, tarayıcı, ses kartı, lcd monitör satmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Her türlü elektrikli alet alırken nakit para ödemeler yapıyoruz.

Hemen Arayın!
Whatsapp ile Mesaj