Dicle Hurdacı

Dicle’den 2.el eşya ve hurda almaktayız. Elinizde ne kadar hurda malzemeniz olursa olsun zaman kaybetmeden elemanlarımıza ulaşıp en geç 3 dakikada fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Dicle hurdacı firması olarak ikinci el inşaat malzemeleri alım satımında en yüksek fiyat listesini Tuğsan Metal olarak biz sunuyoruz. Yüksek miktarlı hurda satımında yüksek fiyat teklif veriyoruz. Dicle hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Diyarbakır Dicle hurdacı firması olarak hizmet detaylarımızı sizin için bir araya getirdik.

Dicle hurdacı Tuğsan Metal sizlere gece gündüz farketmeden hizmet sunmaktadır. Hurda malzeme alımında özenle profesyonel hurdacı firması olarak hareket ediyoruz.

Dicle şehir merkezinde hurdacı firmasıyız. Profesyonel Dicle çevresi hurdacı olarak profesyonel hurdacılık hizmetleri sunmaktayız. Her türden hurda malzemeleri adresinizden alıyoruz.

Dicle de uygulanan hurda fiyatlarıyla hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Dicle hurda tesisleri içinde öncüyüz. Tuğsan Metal tecrübesiyle hurdacılık işlerine önem kazandırmaktayız. Satılacak hurdalarınızın uzmanlarımızca hesaplanan tutarını nakit olarak ödüyoruz.

Dicle’de Hurdacı Telefonu

Hemen telefonumuzu arayarak, en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın. Dicle adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasında yer almaktadır.

Dolayısıyla hurda satmak üzere telefonumuzu tuşlamanız yeterlidir. Okuduğunuz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe yatırım yapmaktır. Sizde isterseniz elinizde bulunan hurda malzemelerin satışını yaparak bize yardım edebilirsiniz.

Yirmi beş yıldan bu yana tonlarca hurda metali geri dönüşümle ekonomiye kazandırabildik. Böylece çevreye daha az zarar verilmiş oldu. Dicle hurdacı telefonu sitemizin içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Dicle’deki Hurdacı Firmalar

Diyarbakır Dicle hurdacı firması olarak Dicle’nin tamamında hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanız için yakınınızdaki hurda alım araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Daha çok alım yaparak daha çok kazanmaya önem vererek standartlarımızı arttırmaktayız.

Yirmi beş yıllık sektörel tecrübe ile hizmet sunuyoruz. En yakın Dicle hurdacı firma olarak istediğiniz konuma tecrübe kazanmış ekip yollamaktayız. Diyarbakır’ın tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Dicle etrafında da hurda alım satım faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Deneyimli Diyarbakır hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda satmak için hizmet telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Dicle hurdacılık hizmetleri mi arıyordunuz? Dicledeki en iyi geri dönüşüm firması Tuğsan Metal yerinden hurda alımı yapıyor!

Dicle de Hurda Alan Fabrikalar

Dicle’de ilettiğiniz adresten hurda alım hizmetleri veriyoruz. Bugün size Diclede hurda alan firmalarla Tuğsan Metal arasındaki farkı açıklamaya çalışmaktayız.

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği kapınıza getirmekteyiz. Diclede çelik hurdası, kalay hurda, hurda antimon zamak, makina artığı hurdası, hurda çinko almaktayız.

Dicle de her türden hurda alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve sarı pirinç hurdası alımında yukarısında fiyat teklifi sunuyoruz. Dicle’de hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımız ile sektörün lideri konumdayız.

Dicle de Hurda Kablo Alanlar

Dicle de kablo hurdası almaktayız. hurda %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablolar alım satımında uzmanız.

Kesin bloğumuzda daha önceden yazılmış kablo alan hurdacı metni inceleyebilirsiniz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından yüksek fiyatlar sunuyoruz.

Hurda ptt kablosu, ptt kablo içi hurdası, yağlı içli ptt kablosu hurdası, hurda telefon kabloları satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Dicle’de hurda kablo alımı yapıyoruz.

Dicle nin en büyük hurdacısı Tuğsan Metal firmamızla sizde daha kârlı çıkabilirsiniz. Tek damar kablolar, antigron kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu için nakit ödeme veriyoruz. Şehrimizde hurda çelik içli enerji kablosu, hurda çelik zırhlı kablo, hurda yeraltı enerji kabloları, hurda fare yemez alımında en güncel fiyatları vermekteyiz.

Demir Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Adresten hurda tufal, demir yangın merdiveni hurdası, çıkma demir kapı, hurda pencere demir, hurda asansör, alımında Dicle’deki hurdacılardan yüksek fiyat sunuyoruz. Dicle’de tonajlı demir döküm hurda, inşaat demiri hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat hurdası, pik demir hurda için nakit ödeme yapan firmayız. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Güncel demir hurda fiyat listesi paylaşımına mutlaka bir göz atabilirsiniz.

Demir, Diclede en fazla satılan metaller içindedir. Sitemizdeki Dicle hurda demir fiyat listesini arzu edene her gün yolluyoruz. Demir hurdası alan firmalar içinde yer almaktayız.
Dicle hurda demir fiyatları sormak için arayın. Dicle etrafında hurda ekstra demir, talaş demir hurdası, hurda toplama demir, hurda dkp demir, hurda teneke alımı yapıyoruz.

Dicle de Krom Hurdası Alım Satımı

Paslanmaz krom hurda alan Dicle hurdacı şirketiyiz. Adresten hurda krom paslanmaz 310 kalite talaşı, paslanmaz krom 310 hurda, hurda krom paslanmaz 304, krom 316 hurdası talaşı, krom 316 kalite hurdası, 304 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı için nakit ödeme veriyoruz. Dicle’de hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Dicle hurda krom paslanmaz fiyatları için telefonumuza ulaşın.

Krom hurdası alan hurdacılar makalesini gezmek öğrenmenizi sağlar. Diyarbakır Diclede krom 202 hurdası, hurda krom paslanmaz 430 kalite talaşı, 202 kalite krom hurda talaşı, krom 430 kalite hurda, 201 krom hurda, krom makine parçası hurdası, paslanmaz krom 201 kalite hurdası alımı yapmaktayız.

Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Çok sert yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır.

Dicle Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır alanlar içeriğimizde detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda bakır fiyatları tüm Dicle için geçerlidir. Yanık bakır, 3/8 bakır boru hurdası, bakır antigron kırma granür, bakır (kızıl) talaş hurda, kırk ambar, ince bakır profil hurda, hurda soyma bakır alım satımı yapıyoruz. Dicle’de hurda bakır alabilmek maksadı ile yeni depomuzu oluşturmayı başardık. Dicle hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayınız.

Bakır hammadde hurdası, hurda bakır tepsi, bakır süs eşyası, bakırlı petek hurdası, bakır levha alıyoruz. Diclede hurdacısı olarak bakır hurdası alımı yapıyoruz. Lama bakır hurda, tencere, hurda TTR kırma, bakır tel hurda, hurda bakır kazan alınır. Hurda bakır alan Dicle hurdacı şirketimizi kolayca arayarak deneyimli servislerimizin tadına varmaya başlayın!

Diclede Alüminyum Hurdası Alımı

Her çeşit tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Dicle hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çıkma jant, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, eski alüminyum tencere Dicle hurdacılık firmasıyız. Konumdan hurda alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum curuf, alüminyum kompozit hurdası, profil eloksallı alüminyum almak için aramanızı istiyoruz. Alüminyum’un atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metaldir.

Hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum ince profil, alüminyum piston, alüminyum kartel alımı yapan hurdacıyız. İş yerimize verdiğiniz destek için teşekkürü hak ediyorsunuz.

Dicle alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Bu sayfadaki Dicle alüminyum hurda kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Alüminyum alan hurdacılar konulu metni ziyaret edin Hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum kutu, alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum levha satışı yapmak amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle her gün tecrübe kazanıyoruz.

Dicle de Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Tuğsan Metal olarak sarı araiş, çubuk ucu parça sarı hurdası, MS-64 sarı pirinç araiş, sarı araiş hurdası MS-70, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda almaktayız. Sayfamızdaki Dicle sarı pirinç kilo fiyatı anlık güncellenmektedir. Hurda sarı alan yerler başlıklı yazımıza bir göz atın. Dicle hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız.

Dicle’nin her yerinde sarı araba radyatörü, sarı pirinç talaşı, MS-58 külçe sarı hurdası, su saati, sarı musluk, hurda bronz fosfor (Cusn8), sarı kırkambar alıyoruz. Dicle hurdacı Tuğsan Metal firmamızla hurda sarı alanlar içindeyiz.

Dicle Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Hızlı kapatma bakımından en sağlam çelik satı tasarımlarıdır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı tasarımlarının söküm işleri birbirinden farklıdır. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. Dicle çelik konstrüksiyon söküm işlerinizde tecrübeli personellerimizle güvenli hizmet vermekteyiz.
Çelik konstrüksiyon binalarla prefabrik fabrikalar sökümlerinde işletmenin imar projesine özen gösterilmelidir. Böylece 2.el çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılabilecekler değerinde alınabilir. Kapalı mekânların en önemli yeri hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları uzatmaya yaramaktadır.

2.El Raf Hurda Fiyatları

Çoğunlukla kapatılmış butiklerden satın aldığımız market rafları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, mağaza rafları içinden seçtiğimiz yeniden farksız 2. el raf satıyoruz. İkinci el raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda raf alan hurdacı firma hakkındaki konumuza göz atabilirsiniz.

Demir raf hurdası alıyoruz. Dicle hurda raf fiyatları öğrenmek maksadiyla mobil numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Dicle Hurdacı Fiyatları

Sitemizdeki hurda fiyatları konuya bir göz atın. Anlık Dicle hurda fiyatları hakkında bilgi almak için hemen arayın. Bu sayfadaki Dicle hurda fiyatları anlık güncel olarak değiştirilmektedir. Tecrübeli Dicle hurdacısı olarak alımlarımızı yenilenmiş hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz.

Kurşun Hurda Fiyatları

Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme gibi aşamalardan sonra edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji ile işlenir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaldir. Dünyada doğal olarak çıkarılmaktadır. Tuğsan Metal olarak Diclede kurşun boru, levha kurşun, Minare ve Cami kurşunu, yağmur oluğu alıyoruz. Ayrıca Dicle de çatı söküm çinkosu alıyoruz. Hurda çinko satın alanlar arayışındaysanız numaralarımızı şimdi aramaktan çekinmeyin. Kurşun madeni kimyasal maddeler ve pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında, askeri mühimmatlarda, alaşım üretiminde, akü imali, kablo izolasyonu, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde sıkça kullanılmaktadır.

Dicle de Plastik Hurdası Alımı

Hurda plastik, oksijen, hidrojen, karbon, azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Yüksek tonajlı hurda pet şişe, kırkambar plastik, mavi ve kırmızı kapak hurda, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası için nakit ödeme yapıyoruz.

Dicle’de hurda kristal polistiren, hurda polipropilen moblen, ABS plastik, hurda jelatin alımında öncülük etmekteyiz.
Dicle hurda plastik fiyatları için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Dicle İkinci El İnşaat Malzemeleri Alımı

Yıkılmış elbiseci benzeri binalardan bir kenara ayırılan sıfır ayarında ikinci el mutfak dolapları, kapı, pimapenler alıyoruz. Ayrıca kapatılan satıcılardan satın almış olduğumuz minik minik defoları varolan fayans kalebodur, dayanıklı laminant parke, tavanlar, kiremitler satıyoruz.

Bazı projelerde yük asansörü, boya tabancası, alçı mikseri, harç pompası 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Sac Hurdası Alanlar

Varil, çatı, kapı, sandviç panel üretimi sırasında kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli taşıma araçlarının kapaklarında, gemi ve uçak gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, çatı, straforlu sandviç panel üretimlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Tüm saydığımız eşyaların atıl durumda olanına hurda sac levha denilmektedir. Şantiye tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir. Diclede sac hurdası alımı amacı ile şimdi aşağıdaki telefon numaralarını arayın.

Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır. Sac; çoğunlukla demirin levha biçimine getirilmiş şeklidir. Merdaneler arasında çeşitli inceliklerde düzleştirilir. Belirli ölçü ve boyutlarda kesilir.

2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

2. El tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar firmamızın numarasını arayabilir. Sübye makineleri, su sebilleri, kıyma makinesi, tabldot, espresso makinesi, ayran makineleri, popcorn arabaları, çay ocağı için elektrikli dobaj bulundurmaktayız. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, lokanta tipi kuzine, dinlendirici, paslanmaz krom küvet, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör vs endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını yakından inceleyebilmeniz için siz çok kıymetli müşterilerimizi depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz. 2.el endüstriyel tip lokanta mutfağında kullanılacak olan malzemeleri alımı yapıyoruz. Temiz kullanılmış olan otel tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza hazırlama dolabı, mermer tezgah alıyoruz.

Akü Hurda Fiyatları

Elektrik enerjilerini kimyasal enerji olarak depolayan gerektiğinde elektrik şeklinde veren depolara akü denir. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme gereken aletlerde kullanılmaktadır. Hurda sulu akü, küçük akü hurdası, hurda kuru akü hizmetlerini başarı ile yerine getiriyoruz. Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanmakla sınırlı değildir. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcıya akım göndermek çok yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek maksadıyla akülerden faydalanılarak motor korunmaktadır.
Dicle hurda akü fiyatları bulunan listemiz için arayın. Aküler; motorsikletler ve benzeri taşıtlarla bir takım elektronik aletlerde kullanılmaktadır.

Karton Hurda Alımı

Avantajlı liste fiyatları ile hurda beyaz kağıt, karışık renkli kağıt hurdaları, hurda karton, karton koli alıyoruz. hurda karton fiyatları hakkındaki yazımızı okumalısınız. Dicle de hurda karton ve kağıt alımı yapmayı sürdürmekteyiz.

Dicle de yüksek tonajlı selpak peçete hurdası, hurda kitap, defter hurdası, fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken uyguladığımız extra müşkülpesentle satıcıya daha fazla miktarda kazanç etme imkanı veriyoruz. Dicle hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Dicle’de kuşe kağıt hurdası, gazete hurdası, hurda bristol kağıt alımıyla iştigal ediyoruz.

Hurda Elektronik Alan Firmalar

Termik röleler, tuşlu telefon kartları, adaptör, elektrik trafosu parçaları, elektrik pano malzemeleri, röle, kontaktör, GSM baz kartları satın alıyoruz. Fırın, fön makinesi, terazi, mini buzdolabı, bulaşık makineleri, çay makinesi, ütü, klima, çamaşır makineleri, vantilatör, ocak, kombi, ütü masası alıyoruz. Sıfır ve ikinci el elektronik ev aletleri alımlarında nakit olarak ödemeler yapıyoruz. Bilgisayar parçaları Hurdası ekrankartı, bozuk modem, power, sabit disk, anakarat, tonerli yazıcı, elektronik kart, sarı göbek işlemci, fotokopi makineleri, DDR Rulo, server, ram, fotoğraf tarayıcı, ses kartı, CRT monitör alıyoruz.

Dicle’de Jeneratör Hurdası Alanlar

Hurda 2.el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi bize ulaşın. Hurda jeneratör alanlar içerisindeyiz. Dicle hurda jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Yaşamı kolaylaştırılan elektiriğin bulunmadığı yerlerde jeneratörlerden yararlanılmaktadır. Bildiğiniz gibi her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ancak 2.el jeneratör çalışmıyor olsa dahi değer görmektedir.

Hurda Çinko Alan Hurdacı Firma

Çinko madeni, yeryüzünde en fazla miktarda çıkarılan metal elementler içerisinde 23. bulunmaktadır. Antik dönemlerden beri bilinmektedir. Ancak kullanım şekli ve üretimi tam manası ile öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılan bir elementtir.

Element olan çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla kompleks bileşikler meydana getirir. Geçiş metalleri arasında bulunan çinko mavimsi açık gri renktedir. Dicle’de çinko çatı sökümü, çinko levha alım satımı yapıyoruz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökülmeden önce yıkımı yapılacak iş yerinin etraflıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın hazırlanması uygun olacaktır. Her inşaatın inşa projeleri kendine özgü olabilmektedir. Bu nedenle yıkımları farklı tamamlanmalıdır. Dicle fabrika sökümü konusunda profesyoneliz. Bina yıkım işi yapmak iş sağlığı ve ekosistemin korunması sebepleriyle risk taşıyan işler arasında sayılır. Uzmanlarca kontrollü yapılmalıdır.

Dicle Hurdacılar Sitesi

Diyarbakır Dicle hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti veriyoruz. Lakin hurda araç veya oto hurdası alıp preslemiyoruz. Dolayısı ile hurda araç parçası temin etmek maksadıyla gelen telefonları kabul etmemekteyiz. Şüphesizki Dicle sanayisinde ikinci el araba yedek parçası ihtiyacınızı karşılayabilecek hurdacı firmaları mevcuttur. Lütfen ikinci el otomobil parçası ihtiyaçlarınızda bu işi yapanlar ile iletişime geçin.

Dicle organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 hurda step motor alıyoruz. İmalat artığı, motor hurda, karbür hurda, nikel hurdası, titanyum alıyoruz.

Hemen Arayın!
Whatsapp ile Mesaj