Çatalzeytin Hurdacı

Çatalzeytin hurdacı firma olarak her tür krom hurdası almaya devam ediyoruz. Çatalzeytin hurdacısı Tuğsan Metal hurda satacaklara durmadan hizmet veriyor.

Çatalzeytinde hurda alım firmasıyız. Çatalzeytin merkez hurdacısı olarak yükseltilmiş fiyat listesiyle hizmetinizdeyiz.

Hurda malzemelerinizi adresinizden bizzat gelerek almaktayız. Tonajlı miktarda alımlarda Çatalzeytin fiyatlarından yüksek fiyat teklifler ediyoruz. Çatalzeytin hurdacısı olarak Çatalzeytin etrafında hizmet ediyoruz. Tüm hurda eşyalarınız için boş vaktinizi iyi değerlendirerek Tuğsan Metal çağrı merkezimizle irtibat kurarak iki dakika içinde size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çatalzeytin’de hurdacı şirketlerinin en doğru fiyat vereni olarak hizmetlerimizi hurda satmak isteyenler için derledik. uygulanan güncel hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaya devam etmekteyiz.

Çatalzeytinde hurda alanlar içerisinde hizmetlerimiz ile lider konuma çıkıyoruz. Çatalzeytin’in hurdacı firması Tuğsan Metal kaliteli hizmetleriyle hurda alım satım ve geri dönüşüm işlerini kurumsal bir şekilde devam ettiriyoruz.

Hurda eşya alımlarında titizlikle kurumsal Çatalzeytin hurdacısı olarak hareket etmekteyiz. Çatalzeytin’den temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda alıyoruz. Hurda alımlarında tartıldıktan sonra hesaplanan tutarını nakit parayla ödüyoruz.

Çatalzeytin Hurdacı Telefonu

Çatalzeytin adresten her türde hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Gördüğünüz üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yarar sağlamaktadır. Eğer siz de isterseniz elinizde bulunan hurdayı firmamıza satarak firmamızın yürüttüğü çalışmalara yardım edebilirsiniz. Şimdi arayın, günlük hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda fiyatı sormak sebebiyle iş yerimizi tuşlamanız yeterli olacaktır.

Çatalzeytin hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Yirmi beş yıldır on binlerce kilo bakır hurdasını geri dönüşüme kazandırdık. Hizmetlerimizle doğamıza daha az zarar verildi.

Çatalzeytin’in Hurdacı Firması

Sizde her tür sarı hurdası satışı için hizmet telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Çatalzeytin’de hurdacı olarak Çatalzeytin’in tüm ilçelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanızın transferi için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Geri dönüşüm alanında Yirmi beş yıllık tecrübeyle Çatalzeytin piyasasına bilinmeyen yenilikler getirmeyi ilke ediniyoruz. En yakın Çatalzeytin hurdacı firması olarak hurda satacağınız bölgeye geliyoruz. Kastamonunun tüm sokaklarında yaptığımız gibi Çatalzeytin ilçesinde de hurda alım satım hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Her türlü Kastamonu hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız.

Çatalzeytin’de hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Çatalzeytin’in en büyük geri dönüşüm firması Tuğsan Metal ile hurdanızı satmayı kolaylaştırın! Daha çok çalışarak kazanmak istiyoruz.

Çatalzeytin’de Hurda Alan Yerler

Hurda malzeme satmak isteyenlerin memnun kalmasını ön planda tutarak sürümden daha fazla kazanmayı istiyoruz. Bu sebep ile her türde hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Çatalzeytin’de yerinizden hurda alım hizmetlerini ücretsiz vermekteyiz.

Çatalzeytinin tüm sokaklarında hurda ve ikinci el mutfak eşyası alımı yaptığımızı söylemiştik. Toptan alüminyum ve sarı hurdası, hurda bakır, demir, kablo hurda, çinko hurdası, çatı minare kurşunu aldığımızda yüksek fiyat listeleri sunuyoruz. Çatalzeytinde hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile sektörün öncüsüyüz. Çatalzeytinde hurda çinko, kalay, çelik hurdası, zamak antimon hurda, hurda makina artığı almaya devam ediyoruz. Bugün ki yazımızda size Çatalzeytinde hurda alanlarla aramızdaki farkımızı açıklamaya çalışıyoruz.

Çatalzeytin’de Hurda Kablo Alım Satımı

Antigron kablo, enya kablolar, tek damar kablo hurdası, karışık kablo, iç tesisat kablosu hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Şehrimizde yeraltı kablosu, hurda fare yemez kablolar, hurda çelik zırhlı kablolar, çelik içli kablo hurdası alımında en iyi fiyatları teklif ediyoruz.

Çatalzeytin’de hurda kablo alımı yapıyoruz. Çatalzeytin in en büyük hurdacısı ile keyifli bir hurda alımı diliyoruz.

Çatalzeytin’de kablo hurda alımı yapıyoruz. Hurda ptt kabloları, hurda telefon kabloları, hurda ptt kablosu içi, ptt kablo içi yağlı (deşe) satmayı isteyenler bizimle iletişime geçin.

hurda %40 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablo, hurda %50 bakırlı kablolar, hurda elektrik kabloları alımında uzmanız. Güncel sayfamızda önceden yazılmış kablo hurdası alanlar konuyu ziyaret edin. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından oldukça yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Çatalzeytin Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Adresten asansör malzemeleri, demir kapı, pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, tufal hurdası, alımı yapıyoruz. Demir, dünyada en çok bulunabilen madenler arasında bulunur. Bu sayfadaki Çatalzeytin toplama demir hurdası ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız.

Toptan hurda demir pik, inşaat yıkım hurdası, döküm demir hurdası, inşaat demir çubuğu, inşaat demiri alıyoruz. Çatalzeytinde DKP demir, toplama demir hurda, ekstra demir hurda, teneke hurda, demir talaş hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Tuğsan Metal Çatalzeytin de demir hurdası alan firmalar arasında yer almaktayız. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı öğrenmek sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Anlık demir hurda fiyat listesi paylaşımını ziyaret ederseniz mükemmel olacaktır.

Çatalzeytin’de Hurda Krom Alanlar

Kastamonu Çatalzeytin’de krom tank hurdası, hurda paslanmaz krom 201 talaşı, krom paslanmaz 202 kalite hurda talaşı, 201 paslanmaz krom hurda, 430 krom paslanmaz hurdası talaşı, paslanmaz krom 202 kalite hurda, krom 430 kalite hurda almaktayız. Konumdan krom paslanmaz 304 hurda, krom paslanmaz 310 kalite hurdası, paslanmaz krom 316 hurda, krom paslanmaz 316 kalite hurda talaşı, 304 paslanmaz krom hurdası talaşı, 310 paslanmaz krom hurda talaşı alıyoruz.

Paslanmaz krom hurdası alan Çatalzeytin hurdacı şirketiyiz. Çatalzeytin’de hurda krom için nakit ödeme veriyoruz.
Çatalzeytin hurda krom paslanmaz fiyatları öğrenmek için arayın.

Nikel metal ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Gayet sert bi yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Hurda krom alanlar hurda krom konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayınız.

Çatalzeytin Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Eşya, kap kacak hurdası, hurda levha, bakır hammadde, bakırlı petek satın alan firma arayışında olaranlara hizmetlerimizi sunmaktayız. Tonajlı bakır hurdası alanlar bölümünde daha detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz. Çatalzeytin hurda bakır fiyat listesi ile hizmet veriyoruz. Çatalzeytinde hurda bakır alan hurdacılar içindeyiz. Çatalzeytin hurda bakır fiyatları sormak için arayın. Çatalzeytin’in kurumsal hurdacı firması olarak hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Çatalzeytinde bakır alan hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın tecrübeli servislerimizin tadına varmaya başlayın! Bakır kazan, hurda TTR kırma, bakır tel, bakır lama hurda, hurda bakır tencere alım satımı yapılır. Soyma bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır kırkambar, bakır profil hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır talaş, 1/2 bakır boru hurdası alım faaliyetleri sunmaktayız.

Çatalzeytin de Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sitemizdeki Çatalzeytin alüminyum hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Sayfamızdaki hurda alüminyum metine göz gezdirebilirsiniz. Çatalzeytin de yerinden profil eloksallı alüminyum hurdası, alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum curuf hurdası, hurda klima alüminyum radyatör alımı yapmak için aramanızı beklemekteyiz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, hurda alüminyum sac levha alan hurdacıyız. Şirketimize verdiğiniz destek ve önem nedeni ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Kastamonu Çatalzeytin’de hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin destekleriyle Çatalzeytin çevresinde her geçen gün büyüyoruz. Alüminyum talaşı, hurda alüminyum radyatör, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum imalat artığı alımı yapmaktayız.

Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünek metal cinsidir. Her türlü tonajlı hurda alüminyum peşin alınır.
Çatalzeytin hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın. Alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum kalıp, hurda araiş, hurda alüminyum kartel, alüminyum piston hurdası Çatalzeytin hurdacısıyız.

Çatalzeytin’de Hurda Sarı Alım Satımı

Çatalzeytin de hurda sarı oto radyatör, hurda sarı fermuar talaşı, hurda sarı musluk vana, MS-58 külçe sarı hurdası, hurda sarı su saati, hurda fosfor, hurda sarı kırkambar almaktayız. Çatalzeytin hurdacı Tuğsan Metal olarak hurda sarı çubuk ucu MS-58, sarı araiş hurdası, pirinç sarı araiş hurda MS-70, sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, pirinç sarı araiş MS-64 ticaretinde öncüdür.

Çatalzeytinde hurda sarı alanlar içindeyiz. Bu sayfadaki Çatalzeytindeki hurda sarı ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda sarı pirinç konulu konumuza göz gezdirebilirsiniz.
Çatalzeytin hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için yetkililerimizle irtibata geçin.

Akü Hurdası Alım Satımı

Hurda kuru akü, sulu akü hurda, hurda küçük akü alım satımı yapmaktayız. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatörden faydalanılmaktadır. Akü, sadece ateşlemeye kullanılmazlar. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcılara akım göndermek çok yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltaj fazlalığını gidermek için akülerin gibi görevleri vardır.
Çatalzeytin hurda akü fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Akü; arabalar, motorsikletler benzeri taşıtlarla bazı elektronik araç gereçlerde enerji deposu olarak kullanılmaktadır. Elektriğin kimyasal olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik olarak vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir.

İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. İyi kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıp satmaktayız. Ayran makineleri, çay ocağı için elektrikli dobaj, espresso makineleri, pop corn arabası, kıyma çekme makineleri dişlisi, tabldot, su sebilleri bulunduruyoruz. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, restoran tipi 3 gözlü ocak, paslanmaz salata reyonları, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, sanayi tipi aspiratör vb. endüstriyel tipi otel ve mutfak ekipmanını incelemek amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimizi gezmeye davet ediyoruz. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makineleri, tabak kurulama tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler firmamıza ait telefon numarasını arayabilir.

2.el Sac Hurda Alanlar

Tavuk kümesi tavanı kapatmak için kullanılabilecek sac hurdası temin ediyoruz. Çatalzeytin’de sac hurdası satmak amacı ile çok geçmeden telefonlarımızı arayın. Varil straforlu sandviç panel, kapı, çatı üretim alanlarında sac kullanılmaktadır. Değişik gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, sandviç panel, kapı, varil üretimlerinde sac elvha kullanılmaktadır. Bütün bu malzemelerden hurda sac levha çıkarılabilir.

Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca satın alınır. Sac; çoğunlukla demir metalin ince veya kalın levha biçimine getirilen biçimidir. Merdaneyle değişik kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş boyutlarda kesilmektedir.

Çatalzeytin Cam Hurdası Alımı

Çatalzeytin çevresinde cam hurda alanlar içerisinde bulunuyoruz. Cam tam yada yarısaydam oldukça kırılgan yapıda bulunan sıvıları geçirmeyen inorganik amorf yumuşak olmayan malzeme çeşididir. Özellikle şeffaf ve renkli gazoz şişesi, soda şişesi, içecek şişesi, konserve şişesi, süt şişesi, kola şişesi, meşrubat şişesi, cam su şişesi, cam kavanoz, kırık oto camları hurdası, hurda cam şişe çeşitlerinde hurda cam türleri oldukça fazla alım satımı yapıyoruz.

Çatalzeytin Hurda Çinko Alan Firma

Geçiş metalleri arasında yer alan çinko açık gri mavimsi renklidir. Element olan çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler meydana getirmektedir. Antik dönemlerden beri biliniyor. Lakin malesef nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manası ile anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılan bir elementtir.

Çatalzeytinde hurda çinko çatı sökümü, çinko levha alımında iyi fiyat sunuyoruz. Çinko, yer yüzünde en çok miktarda çıkarılan metal elementlerinden biridir.

Çatalzeytinde Plastik Hurdası Alımı

Göndereceğiniz adresten hurda beyaz naylon, temiz pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, pimapen artığı, kırmızı ve mavi kapak hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Çatalzeytin’de ABS plastik, polipropilen hurdası, jelatin, hurda polistiren ticaretiyle uğraşıyoruz. Çatalzeytin hurda plastik pimapen fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda plastik, oksijen (O), (H) hidrojen, (C) karbon, Azot ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Çatalzeytin de Kağıt Hurda Alımı

Çatalzeytin’de hurda gazete, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Çatalzeytin’de yüksek tonajlı defterler, okul kitapları, A4 kağıt hurdaları, peçete ve kağıt havlu hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılık sayesinde sizlere çok daha fazla miktarda kazanç etme imkanı yöneltiyoruz. Çatalzeytin hurda kağıt fiyatları sormak için bizimle iletişime geçin.

Hurda karton koli hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Çatalzeytinde hurda karton kağıt alanlar arasındayız. Ederinden fazla ton fiyatlarıyla beyaz kağıtlar, hurda koli, renkli kağıt hurdaları, karton hurda alıyoruz.

Çatalzeytin Fabrika ve Makine Sökümü

Sökümden önce yıkımı yapılacak mülkün titizlikle dolaşılması gerekir. Yapıların projeleri ötekinden farklıdır. Dolayısıyla yıkım şekilleri farklı olabilir. Fabrika yıkımı tamamlamak ekosistemin korunması ve iş güvenliği bakımından risklidir. Tecrübeli ekiplerce yapılmalıdır. Çatalzeytin de fabrika söküm ve bozum işinize talip oluyoruz.

Raf Hurda Alan Hurdacı

Hurda depolama rafları alıyoruz. 2. el market rafı ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları takip etmek için ikinci el raf sayfamızı inceleyebilirsiniz. Çatalzeytin hurda çelik raf fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile bizi aramanız yeterlidir. Özellikle kapanan mağazalardan aldığımız teşhir reyonları, mağaza rafları, çelik raflar, market rafı hurdası, demir raf hurdaları arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir ikinci el raf satıyoruz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çatalzeytinde çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinizde deneyimli ekibimizle güvenli hizmet vermekteyiz. Prefabrik binalar ile çelik konstrüksiyon hangarlar sökümü yapılırken yapının inşa projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılacaklar alıcılar sunulabilir. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Tüm inşaatlar için en önemli alan hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatılar uzatmaya yarar. Hızlı kapatma açısından en sağlam çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı çeşitlerinin yıkım sökümü birbirinden farklı yöntemlerle tamamlanır.

Çatalzeytin Hurdacı Sitesi

Hurda nikel şablon, karbür hurda, hurda motor, hurda titanyum, hurda imalat artığı satmak için arayabilirsiniz. Çatalzeytin yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 step motor hurdası almaktayız.

Kastamonu Çatalzeytin hurdacılar sitesi içerisinde hizmet veriyoruz. Lakin hurda araç veya otomobil hurdası almıyoruz. Bu sebep ile hurda otomobil yedek parçası sormak maksadı ile aramamalısınız. Şüphesiz Çatalzeytin sanayisinde çıkma araba parçası alan firmalar vardır. Lütfen ikinci el otomobil parçası işlerinizde onlar ile irtibat kurmanızdır.

Çatalzeytin Anlık Hurda Fiyatları

Güncel Çatalzeytin hurda fiyatları ile hurda satmak için hemen arayın. Tüm alımlarımızı yeni Çatalzeytin hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Kurumsal sitemizdeki Çatalzeytin hurda fiyatları anlık değiştirilmektedir. Daha detaylı hurda fiyatları metne bir göz atabilirsiniz.

Hurda Elektronik Malzeme Alımı

Merdaneli çamaşır makineleri, ütü, terazi, ocak, 3 programlı bulaşık makineleri, fırın, mini buzdolabı, ütü masası, çay kahve makineleri, kombi, klima, fön makinesi, vantilatör almaktayız. Her nevi elektronik ev eşyası için eşsiz fiyatlar sunuyoruz. Elektrik pano malzemeleri, şarj cihazı, GSM istasyon kartları, kontaktörler, röle, elektrik trafoları, akıllı telefon kartı, termik röle satın alıyoruz. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları CRT monitör, ses kartı, resim tarayıcı, tonerli yazıcı, ekrankartı, taşınabilir hard disk, modem, DDR rulo, ram, power, elektronik kart, fotokopi makineleri, server, ana kart, işlemci CPU almaktayız.

Hurda Kurşun Alanlar

Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme gibi aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir. Kurşun binlerce yıldan bu yana sıklıkla kullanılan metallerden biridir. Tuğsan Metal olarak Çatalzeytin’de kurşun boru hurda, hurda kurşun levha, çatı söküm kurşunu, kurşun oluk sökümü için dilediğiniz yere uzman personel gönderiyoruz. Ayrıca Çatalzeytin de çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat uyguluyoruz. Çinko hurdası satacak yerler arıyorsanız numaramızı 7/24 arayabilirsiniz. Kurşunlar alaşım üretiminde, aküler üretilirken, askeri mühimmatlarda, radyasyon yalıtımlarında, kablo izolasyonu, pigmentler ve kimyasal maddelerde, benzin katkısı olarak kullanılmaktadır. Doğada doğal olarak çıkarılmaktadır.

Çatalzeytin de İkinci El Hurda Jeneratör Alımı

Uzun süreli kullanım sonucu her türlü makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Fakat ikinci el jeneratör çalışmıyor olsa dahi alınıp satılabilir. 2.el jeneratör satanlar bizden teklif istemeden karar vermeyin. Hurda jeneratör alım satım hizmetleri veriyoruz. Çatalzeytin hurda jeneratör fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Seyyar elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

2.El İnşaat Malzemesi Alımı

Bunun ile birlikte işi bırakan satıcılardan satın aldığımız minik küçücük defolu tavanlar, kiremit, fayanlar, laminant parkeler satışı yapıyoruz. Kastamonu Çatalzeytin ilçesi etrafında yıkılan lokanta vs binalardan satın alınan yeni ayarında ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pimapenler alım satımı yapıyoruz. Şantiyelerde boya tabancası, alçı makinesi, inşaat vinci, harç karıştırma makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda alım satımı yapıyoruz.

Hemen Arayın!
Whatsapp ile Mesaj