Burdur Altınyayla Hurdacı

Altınyayla’nın her noktasında hurda malzemeler ve 2.el ev eşyaları değerinde alıyoruz. Altınyayla da hurda malzeme alımı yapanlardan biri olmanın keyfini yaşamaktayız.

Altınyayla hurdacısı olarak her türden hurda atık almaya devam ediyoruz. Hurdanızı yerinizden almak için ekip oluşturduk.

Hurda alımı yaparken bedelini nakit ödüyoruz. Tuğsan Metal size haftasonları da hizmet sunmaktadır. Altınyayla hurdacı firmaları içinde çok beğenilen özel hizmetlerle öncülük ediyoruz. Hurda malzemelerinizin değerini öğrenmek için boş zamanınızın kıymetini bilerek firmamıza ulaşarak dört dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Hurda alım satımında sektördeki senelerin kazandırdığı deneyim ile kurumsallıkla hareket ediyoruz. Altınyayla merkez hurdacısı olarak yükseltilmiş fiyat listesiyle dilediğiniz konuma gelmekteyiz.

Tuğsan Metal firmamız ile Altınyayla’daki hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerine kurumsallık kazandırıyoruz. Tonajlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası ticaretinde Altınyayla merkezindeki piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Altınyayla hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Altınyayla etrafında hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasına sahibiz. uygulanan güncel hurda fiyatlarıyla hurda alımı hizmeti vermekteyiz.

Altınyayla da Hurdacı Telefon Numarası

Altınyayla hurdacı telefon numarası sitemizin içinde hızlıca arayabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır. Yirmi beş seneden bu zamana binlerce kilo hurda metali geri dönüşüm ile yerli ekonomiye kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile çok daha az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Görüldüğü gibi hurdacılık geleceğe önem vermektir. Sizde dilerseniz topladığınız malzemeyi bize satarak firmamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Bu sebep ile hurda atık fiyatları sormak üzere iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayarak, yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Altınyayla adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir.

Altınyayla Hurdacı Firmalar

Vergi levhalı Altınyayla hurdacı mı arıyorsunuz? Altınyayla’nın tecrübeli hurda alım firması Tuğsan Metal’la tanışın! Sizde her çeşit inşaat demiri hurdası satışı amacıyla bizi aramalısınız.

Özverili çalışmalar yürüterek daha çok kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Altınyayla da geri dönüşüm firması olarak Altınyayla’nın her yerinde hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda için yakında hazır bulunan hurda nakliye araçlarımızı gönderiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm alanında Yirmi beş yıllık tecrübeyle hizmetlerimizi sunmaktayız. En yakın Altınyayla hurdacı firma olarak hizmetinizdeyiz. Burdurun tüm ilçelerinde olduğu gibi Altınyayla çevresinde de hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerimizi özveriyle yerine getiriyoruz. Kaliteli Burdur hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Altınyayla da Hurda Alan Firma

Yüksek tonajlı alüminyum hurda ve sarı hurdası, hurda bakır, demir, hurda kablo, hurda çinko, hurda kurşun alımı yaparken değerinden daha yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Altınyaylada hurda alanlar arasında hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla piyasanın öncüsü durumdayız. Altınyayla da yerinizden hurda alım hizmetlerini ücretsiz veriyoruz. Altınyayla da ikinci el malzeme ve hurda alım satımı yapıyoruz. Bugün ki paylaşımda siz kıymetli potansiyel müşterilere Altınyayla da hurda alan geri dönüşüm firmaları ile firmamızın arasındaki tecrübemizi anlatmış olmaktayız. Altınyayla’da kalay hurdası, torna artığı hurda, çelik hurdası, zamak hurda, çinko almaktayız. Müşterilerimizin memnun kalmasına öncelik vererek sürüm sayesinde kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Dolayısıyla her türde profesyonelliği ayağınıza getirmeye çalışıyoruz.

Altınyayla da Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Tuğsan Metal olarak araiş sarı, MS-58 sarı çubuk talaşı hurdası, MS-64 sarı araiş, çubuk ucu parça sarı MS-58, MS-70 pirinç sarı araiş ticaretinde liderlik etmekteyiz. Burada bulunan Altınyayladaki sarı pirinç ton fiyatı güncelliğini koruyor. Pirinç sarı hurda alanlar hakkında paylaşılmış konuyu inceleyin.
Altınyayla hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Altınyayla hurdacı firması Tuğsan Metal adına hurda sarı ticareti yapmaktayız. Altınyayla’nın tümünde sarı pirinç talaşı, külçe sarı hurdası, hurda sarı musluk vana, hurda bronz fosfor araiş Cusn8, hurda sarı araba radyatörü, hurda sarı kırkambar, sarı su saati hurdası alanlar içindeyiz.

Altınyayla da Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkte, sünebilen metaller arasındadır. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum tencere, alüminyum sac levha, hurda alüminyum jant, alüminyum tabak ticareti yapıyoruz. Alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum kartel hurdası, hurda alüminyum kalıp, alüminyum profil hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. Bize verdiğiniz önem ve destek sebebi ile teşekkür ederiz.

Hurda satanların yardımıyla daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Hurda alüminyum radyatör peteği, alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum kutu alıyoruz. Altınyayla da konumdan alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil hurdası, alüminyum curuf hurdası, parça alüminyum kompozit hurdası alımı için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Altınyayla alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Her çeşit toptan hurda alüminyum alım satımı yapılır.
Altınyayla hurda alüminyum fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sitemizdeki Altınyayla alüminyum hurda ton fiyatları anlık güncelleniyor. Daha geniş bilgi almak için sayfamızdaki alüminyum alan hurdacı içeriği okuyabilirsiniz.

Altınyayla’da Bakır Hurda Alanlar

Anlık hurda bakır fiyatları içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Sayfamızdaki hurda bakır fiyatları tüm Altınyayla için anlık olarak bildirilecektir. Bakır eşya hurdası, hurda bakır levha, hurda bakır hammadde, bakırlı petek, eski bakır tepsi alan hurdacılar içinde hizmet veriyoruz. Altınyayla’da bakır alan hurdacı firmamızı hızlıca arayın keyifli hizmetin tadına varın! Altınyayla merkezde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Altınyaylada hurda bakır alan hurdacı firmalar arasındayız. Altınyayla hurda bakır fiyatları sormak için bize çağrı bırakabilirsiniz. Kırkambar, yanık bakır hurdası, soyma bakır hurdası, hurda 3/8 bakır boru, kalın bakır profil hurdası, bakır talaş hurdası, antigron hurda alanlar içindeyiz. Bakır TTR kırma granür hurda, büyük boy bakır kazan, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, bakır lama hurdası alırken size özel fiyatlar sunuyoruz.

Altınyayla’da Kablo Hurdası Alım Satımı

Şehir genelinde çelik zırhlı kablo, fare yemez kablo, çelik içli kablo hurdaları, hurda yeraltı enerji kablosu alım satımı sırasında en yüksek fiyat listesini biz veriyoruz. Karışık kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda antigron kablolar, hurda tek damar kablolar, enye kablo hurdası Altınyayla hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz.

Hurda telefon kabloları, ptt kablosu, ptt kablosu içi, hurda yağlı içli ptt kablosu satanlar bizi arayabilir. Altınyayla merkezinde kablo hurda alımı yapıyoruz.

Altınyayla’da tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Altınyaylada hurda kablo alan yerler arasındayız.

Daha geniş sitemizdeki hurda kablo alanlar içeriği okuyun. Altınyayla’nın en iyi hurdacısı ile sizlerde yüksek kazanç elde edebileceksiniz. %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz.

Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Altınyayla’da hurda krom için nakit ödeme veriyoruz.
Altınyayla hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için arayın. Burdur Altınyayla’da 202 kalite krom hurda talaşı, 201 kalite paslanmaz krom hurda, krom 430 hurdası talaşı, 202 kalite krom paslanmaz hurda, 201 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom imalat artığı, 430 kalite krom hurdası almayı devam ettiriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Krom paslanmaz hurda alanlar içindeki Altınyayla hurdacı işletmesiyiz.

Nikel metal ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Yapısı itibari ile sert olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. Konumdan paslanmaz krom 304 hurda talaşı, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, krom 316 kalite hurda, 310 kalite krom hurda, paslanmaz krom 310 kalite hurdası, krom paslanmaz 304 kalite hurda ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Altınyayla da Demir Hurdası Alımı

Tuğsan Metal Altınyaylada demir hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.
Altınyayla hurda demir fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Toptan inşaat hurdası, demir döküm, hurda pik demir, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), hurda inşaat demiri için peşin ödeme yapıyoruz.

Demir, dünyada en fazla çıkarılan metaller içinde bulunur. Buradaki Altınyayla hurda demir fiyat listesini dileyene ücretsiz ulaştırmaktayız. Altınyayla’da hurda ekstra demir, toplama demir, DKP demir hurda, talaş demir hurdası, teneke hurda alan hurdacı firmasıyız. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için Altınyayla hurdacı firmamıza ulaşın. Anlık demir hurdası fiyat listesi paylaşımımıza bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Bildirdiğiniz adresten asansör hurdaları, pencere demiri, demir trabzan, tufal hurdası, çıkma demir kapı, alım satımı yapıyoruz.

Altınyaylada Çinko Hurda Alan Hurdacılar

Açık gri mavimsi renkli kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Çinko siyanür, amonyak, amin, halojen iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır.

Çinko, yer kabuğunda en fazla miktarda yer alan metal elementlerinden birisidir. Altınyayla hurdacısı olarak hurda çinko çatı sökümü, çinko levha Altınyayla hurdacısıyız. Antik çağlardan beri biliniyor. Ancak malesef nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılan bir elementtir.

Altınyayla Sac Hurdası Alanlar

Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalar tarafından toplanır. Bağ gumelesi çatısı kaplamak için kullanılabilecek durumda hurda sac alabilirsiniz. Altınyayla bölgesinde ondülin hurda sac alan firmayız. Sac; metallerin kalın veya ince levha şekline getirilmiş halidir. Haddelemeyle değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenen ölçü ve boyutlarda kesilir. Çatı, straforlu sandviç panel, demir kapı, varil üretilirken sac elvha kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli vasıtaların kapaklarında, uçak ve gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, sandviç panel, demir kapı üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Bütün saydığımız eşyaların atılına hurda sac denir.

Altınyayla Hurdacı Fiyatları

Kurumsal firma olarak tüm hurda alımlarını en güncel Altınyayla hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Anlık Altınyayla hurda fiyatları ile hurda satmak için hemen arayın. Kurumsal sitemizdeki Altınyayla hurda fiyatları anlık değiştirilmektedir. Sayfamızdaki güncel hurda fiyatları konuya göz atabilirsiniz.

Altınyaylada Kağıt Hurdası Alanlar

Bir önceki sayfamızdaki hurda kitap alımı ile alakalı yazıyı muhakkak ziyaret edin. Altınyayla’da kağıt hurdası almaktayız. Avantajlı fiyatlarla hurda karışık renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, kartonlar, karton koli alıyoruz.

Altınyayla çevresinde kullanılmış gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası alıyoruz. Yüksek tonajlı defter hurdaları, kitaplar, A4 fotokopi kağıdı, hurda kağıt peçete tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan özen ile satıcılara daha çok kazanma şansı veriyoruz. Altınyayla hurda kağıt fiyatları öğrenmek için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Altınyayla’da Kurşun Hurda Alan Yerler

Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerdendir. Doğada doğal olarak çıkarılmaktadır. Çeşitli kimyasal maddelerde, çeşitli alaşımlar üretilirken, akü üretiminde, mühimmatlarda, kabloların izolasyonunda, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtım malzemelerinde, benzin katkısında kurşundan faydalanılmaktadır. Tuğsan Metal olarak Altınyayla da hurda kurşun levha, kurşun oluk, Çatı minare kurşunu, kurşun boru alımı için yerinize geliyoruz. Ayrıca Altınyayla da çinko hurdası alımlarına özel fiyat teklifi uyguluyoruz. Çinko hurdası satmak için numaralarımızı gece gündüz aramadan karar vermeyin. Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile kullanılabilir hale getirilir.

Altınyaylada Kırık Cam Hurda Alanlar

Çağımızda şeffaf cam şişe hurdası, hurda araç camları, cam su şişesi, meşrubat şişesi, içecek şişesi, gazoz şişesi, süt şişesi, soda şişesi, kola şişesi, konserve şişesi, cam kavanoz cinslerde hurda camlar bulunabilmektedir. Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle sert bir yapıya sahip sıvı maddeleri muhafaza eden amorf ve organik olmayan katı malzemelerin adıdır. Altınyayla etrafında hurda cam alan firmalar içerisindeyiz.

Altınyayla’da İkinci El Hurda Jeneratör Alanlar

2.el jeneratör satanlar firmamızdan teklif bizi hemen arayın. Altınyayla etrafında ikinci el jeneratör hurdası alım satımı yapan yerler içinde bulunuyoruz. Altınyayla 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Her tür malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Fakat 2.el jeneratörler çalışmıyor olsa dahi atıl olamaz. Taşımalı elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde elektrik jeneratöründen yararlanılmaktadır.

Altınyayla İkinci El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Büyük projelerde inşaat vinci, harç mikseri, alçı mikseri, boya makinesi ikinci el iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan yurt vb. binalardan kenara ayrılan yeni gibi 2.el çelik kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı satıyoruz. Ayrıca iflas etmek mecburiyetinde kalan şirketlerden almış olduğumuz defolu su geçirmez laminant, fayans ve kalebodurlar, çatı tavanları, kiremitler ikinci el olarak pazarlanmasını gerçekleştiriyoruz.

İkinci el Raf Hurdası Fiyatları

Altınyayla hurda çelik raf fiyatları sormak için hatlarımızı aramanız yeterlidir. Çoğunlukla batan aksesuar toptancıları tarafından satılan çelik raflar, teşhir reyonları, demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

2. el raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet vermekteyiz. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla 2.el raf hakkında bilgi paylaştığımız makaleye göz atabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Altınyaylada Hurda Plastik Alan Hurdacı Firma

Plastik hurdası, hidrojen (H), azot, Oksijen (O), karbon ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Tonajlı hurda mavi kapak, hurda pimapen parçası, beyaz şeffaf naylon poşet hurdası, şeffaf pet şişe, kırkambar plastik alımı yapıyoruz.

Altınyayla hurdacı olarak ABS plastik hurda, hurda polipropilen, polistiren, jelatin alım satımında en yüksek fiyat listesini uyguluyoruz. Altınyayla hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

Altınyayla Hurdacılar Sitesi

Altınyayla oto sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 17, Nema 34 hurda step motor satımı yapmaktayız.

Burdur Altınyayla hurdacılar sitesi içerisinden hizmeti çağırdığınız yere getiriyoruz. Kesinlikle hurda araç veya otomobil hurdası almamaktayız. Dolayısıyla hurda veya 2.el araba yedek parça almak maksadıyla aramayınız. Kuşkusuz ki Altınyayla oto sanayi sitesi içerisinde oto yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek firmalar mevcuttur. Rica ederiz bu tür işlerinizde o firmaları arayın.

titanyum, hurda nikel, karbür, motor hurdası, hurda imalat artığı almaktayız.

Hurda Elektronik Malzeme Alanlar

Çamaşır makineleri, 3 programlı bulaşık makinesi, fön makineleri, çay ve kahve makinesi, ocak, ütü, buzdolabı, kombi, vantilatör, fırın, klima, ütü masası almaktayız. Her nevi elektrikli ev aletleri alımlarında değerini yerinde ödemekteyiz. Elektrik panoları, röleler, tuşlu telefon işlemcileri, trafolar, GSM baz istasyonu kartları, adaptör, kontaktörler, termik röle alıyoruz. Masaüstü bilgisayar Hurdası güç kaynağı, işlemci CPU, bozuk modem, DDR rulo artıkları, server, ram, ekrankartı, yeni nesil anakarat, crt monitör, harddisk, ses kartı, lazer yazıcı, fotokopi makineleri, resim tarayıcı, elektronik kart satmak amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Çelik yapı prefabrik spor kompleksleri söküm işlerinde yapının imar projeleri dikkatlice incelenmelidir. Böylelikle 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik malzeme olarak satılabilecekler değerinde alınabilir. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Söküm sonrası kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Altınyaylada çelik konstrüksiyon yapı sökümünde tecrübeli uzman kadromuz ile güvenli hizmetler veriyoruz. Sağlamlık bakımından en sağlam çelik satı olanlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri vardır. Her çelik çatı makaslarının söküm işleri ötekinden farklı yöntemlerle tamamlanır. Yapıların en önemli yeri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatılar uzatmaya yaramaktadır.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Altınyayla fabrika söküm ve bozumu işinde bir numarayız. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebebiyle risk taşıyan işler içerisindedir. Uzmanlarca yapılmalıdır. İşe başlamadan yıkılması arzu edilen tesisin detaylıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların hazırlanması uygundur. Her yapının inşa ediliş projesi ötekilerden farklılık göstermektedir. Dolayısıyla yıkım şekilleri farklı olabilmektedir.

Altınyayla İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Temiz durumda restaurant tipi bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza bekletme dolabı, mermer tezgah alımı yapıyoruz. Ayran köpürtme makineleri, kıyma makineleri dişlisi, kahve makineleri, doğalgazlı çay otomatı, su sebili, tabldot, mısır arabası bulunduruyoruz. Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel aspiratör, dinlendirme küveti, evye, krom davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici, restoran tipi set üstü mekap vb. endüstriyel mutfak aletlerini yakından incelemek amacı ile alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. İkinci el endüstriyel tip restoran mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. 2.el krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler firmamızı arayabilir.

Akü Hurdası Alım Satımı

Aküler; motosikletler, arabalar ve benzeri enerjiye ihtiyaç duyulan taşıma araçlarıyla bir takım elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma gereken yerlerde kullanılmaya devam edilmektedir. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayarak lazım olduğunda elektrik biçimde veren depolardır. Altınyayla da küçük akü hurdaları, sulu akü hurdaları, hurda kuru akü alım ve satımı yapıyoruz. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Bu görevlerin yanı sıra voltajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı iletmek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını gidermek amacıyla akünün ve benzeri görevleri bulunmaktadır.
Altınyayla hurda akü fiyatları bulunan listemiz için arayınız.

Hemen Arayın!
Whatsapp ile Mesaj