Borçka Hurdacı

Borçka hurdacı ve geri dönüşümcüleri içerisinde her çeşit hurda ticareti yapıyoruz. Borçka da hurda alanların en hızlısı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Borçka hurda borsasındaki anlık hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaya devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Borçka hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Borçka bölgesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Satacağınız hurdaları konumunuzdan alıyoruz. Borçka hurdacı olarak özel fiyat listeleri ile dilediğiniz yere gelmekteyiz. Borçka’daki hurdacılar içinde hizmetlerimiz ile lideriz.

Tuğsan Metal kaliteli hizmetleriyle Borçka da hurda alım satım hizmetlerinin tüm bilinenlerini kurumsallıkla geliştiriyoruz. Hurdalarınızı nakite çevirmek için çok geçmeden aşağıda yazmış bulunduğumuz numaları telefonunuza kaydedip 2 dakika içinde avantajlı fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Borçka hurdacı Tuğsan Metal sizlere günün 24 saati de hizmet vermektedir.

Malzeme alımı yaparken tutarını taşırken hesaplamaktayız. Artvin Borçka şehir merkezi etrafında ikinci el ofis mobilyaları ve hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda malzeme alım satımlarında özenle hareket ediyoruz.

Borçka Hurdacı Numarası

Gördüğünüz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya fayda sağlamaktır. Şayet sizlerde isterseniz hurda satarak firmamızın yürüttüğü çalışmalara katkıda bulunabilirsiniz. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak nedeniyle sitedeki telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır.

Borçka hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Çok zaman geçirmeden telefon numaramızı tuşlayarak, anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

1997 yılından bu zamana tonlarca metal malzemeyi geri dönüşüm aracılığıyla Türkiye ekonomisine kazandırmayı başardık. Böylece çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellendi. Borçka adresten her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir.

Borçka Hurdacısı

Kurumsal Borçka hurdacı firma mı arıyorsunuz? Borçka’nın lider hurda alım satımı firması Tuğsan Metal ile tanışın! Kaliteli hizmetler vererek kazanmak istemekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda atık satışı yapmak amacı ile hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Borçkada hurdacı firması olarak Borçka’nın çevresinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurda malzeme için orada bulunan hurda nakliye çalışanlarımızı gönderiyoruz. Hurdacılıkta Yirmi beş senelik deneyim ile hizmetimizi sunuyoruz. En yakın Borçka hurdacı firma olarak hizmetlerimizi güvenle sunmaktayız. Artvinin tümünde yaptığımız gibi Borçka genelinde de hurdacılık servislerimizi sürdürmekteyiz. Profesyonel Artvin hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Borçka da Hurda Alan Fabrikalar

Borçka hurdacı firmamıza elindeki hurdaları satmak isteyenlerin memnun kalmasını ön planda tutarak sürümden daha çok kâr elde etmeyi istiyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti kapınıza getiriyoruz. Borçkada çinko, imalat artığı, hurda kalay, çelik hurdası, antimon zamak almaktayız. Bugün de sizin gibi hurdasını satmak isteyenlere Borçkada hurda alan yerlerle firmamızın arasındaki farkımızı anlatmaya çalışacağız.

Borçkada hurda ve ikinci el mutfak eşyası alım satımı işlerini itina ile yapmaya özen gösteriyoruz. Tonajlı sarı hurdası ve hurda kurşun, demir hurda, hurda çinko, hurda alüminyum, bakır, kablo hurda alımında değerinden daha fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Borçka’da hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmetler ve deneyimli personelimiz ile öncülük yapmaktayız. Borçka’da adresten hurda ve 2.el malzeme alımı yapmaktayız.

Borçka Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Borçka da kurumsal hurdacısı olarak bakır hurda alımı yapıyoruz. Borçkada bakır hurdası alan hurdacı telefon numarasını ivedi bir biçimde arayarak tecrübeli hizmetlerimizin keyfini yaşamaya başlayın!

Antigron kırma, bakır (kızıl) talaş, yanık bakır hurdası, bakır profil, 1/2 bakır boru hurdası, 40 ambar, soyma bakır alım satımı yapıyoruz. Bakırlı petek hurdası, hurda hammadde, eski bakır tepsi, bakır eşya, levha alıyoruz. Bakır alan hurdacılar alanında daha detaylı bilgilendirme mevcuttur. Sitemizdeki hurda bakır fiyatları Borçka çevresinde geçerlidir.

Tel, bakır TTR kırma hurda, büyük bakır tencere, bakır lama hurdası, büyük bakır kazan alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Borçka da bakır hurdası alan yerlerdeniz. Borçka hurda bakır fiyatları bulunan listemizi incelemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Borçka’da Kablo Hurdası Alanlar

Borçka da hurda kablo alımı yapıyoruz. Borçka’da tonajlı hurda kablo ticaretinde kablo hurdası piyasası oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Çevremizde fare yemez kablo, çelik zırh kablo hurdası, yeraltı kablosu, yeraltı kablosu için piyasanın üzerinde fiyat teklifini gönderiyoruz.

Borçka’nın en büyük hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda ticareti yaşamanızı arzuluyoruz. Hurda tek damar kablolar, antigron kablolar, karışık kablo hurdası, enye kablo hurdası, iç tesisat kablosu Borçka hurdacısıyız. %50 bakırlı hurda kablolar, elektrik kablo hurdaları, hurda %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız.

Borçka’nın tamamında kablo hurda alanlar içindeyiz. Kablo alan hurdacı hakkındaki yazıya bir göz atabilirsiniz. Ptt kabloları, hurda ptt kablosu içi, hurda telefon kablolar, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları elinde olanlar hemen arayın.

Borçka da Hurda Alüminyum Alımı

Alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum kalıp, alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, hurda araiş alımı yapıyoruz. Her nevi toptan alüminyum hurdası peşin alınır. Borçka hurda alüminyum fiyatları sormak için arayın. Bu sayfadaki Borçka alüminyum hurda ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız.

Tuğsan Metal firmamıza gösterdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler. Jant, alüminyum tabak, alüminyum sac, hurda alüminyum petek, alüminyum tencere tava, alüminyum tel hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum kutu hurdası, alüminyum imalat artığı, alüminyum radyatör ticareti yapmaktayız. Hurdasını satanların yardımıyla sürekli kurumsallaşıyoruz.

Kimyasal elementler içinde olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır. Borçka da hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Borçkada adresten hurda alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum eloksallı profil, alüminyum alikobant hurdası, alüminyum curuf hurdası almak için irtibat kurmanızı diliyoruz.

Borçka’da Sarı Pirinç Hurda Alımı

Tuğsan Metal olarak MS-58 hurda çubuk ucu parça sarı, sarı araiş hurda, hurda sarı pirinç araiş MS-70, sarı talaş hurdası, pirinç sarı araiş MS-64 almaktayız. Sayfamızdaki Borçka merkezdeki sarı pirinç hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün ulaştırmaktayız. Hurda sarı alan yerler başlığıyla yazılmış metne göz gezdirebilirsiniz. Borçka hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

Borçka’nın bütün sokaklarında hurda sarı vana musluk, hurda sarı pirinç talaşı, sarı külçe hurdası, araba radyatörü hurdası, sarı kırkambar, hurda fosfor bronz araiş Cusn8, sarı su saati hurdası alanlar içindeyiz. Tuğsan Metal olarak Borçkada hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız.

Borçkada Demir Hurdası Alım Satımı

Tonajlı inşaat yıkım hurdası, döküm demir, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, pik hurda demir, inşaat demiri alımı yapılır. Konumdan hurda demir merdiven korkuluğu, tufal hurdası, asansör malzemesi hurdası, hurda pencere demir, çıkma demir kapı alımı yapıyoruz. Demir hurdası, Borçkada en fazla kullanılan madenler arasındadır. Buradaki Borçka ekstra demir hurdası ton fiyatını dileyenlere güncel olarak yollanmaktadır.

Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Anlık demir hurdası fiyat listesi paylaşımımızı okursanız muhteşem bir iş yapacaksınız. Demir hurdası alan geri dönüşüm firmaları içinde yer almaktayız. Borçka yakınlarında ekstra demir hurda, talaş demir hurda, DKP demir hurda, teneke hurdası, toplama demir hurda alabilmek için güncel fiyat sunuyoruz.

Borçka Krom Hurdası Alan Firmalar

Borçka’da hurda krom alan firmayız. Borçka hurda paslanmaz krom fiyatları için bize ulaşın. Hurda krom fiyatı sayfamızı mutlaka geziniz. Krom paslanmaz hurda alan yerler içerisindeki Borçka hurdacı dükkanıyız.

Nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Gayet sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Dilediğiniz yerden 304 krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 310 kalite hurda, paslanmaz krom 316 kalite hurda, paslanmaz krom 310 kalite hurda talaşı, 304 paslanmaz krom hurda talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurda talaşı alım satımı yapıyoruz. Artvin Borçka’da 202 paslanmaz krom hurdası, hurda krom makine parçası, krom 430 kalite hurda, krom 430 hurda talaşı, 202 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, krom paslanmaz 201 kalite hurdası, krom 201 hurda talaşı almaktayız.

Borçka’da Akü Hurdası Alım Satımı

Elektrik enerjisini kimyasal biçimde depolayan gerektiğinde elektrik olarak vermeye yarar. Küçük akü hurdaları, sulu akü hurdaları, kuru akü hurda alım ve satımı yapıyoruz. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma amaçlı kullanılıyoruz. Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanımla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte voltajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı göndermek çok yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltajı gidermek maksadıyla aküler kullanılarak araç korunmuş olur. Borçka hurda akü fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Akü; otomobiller gibi toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla çeşitli elektrikli alet edavatlarda kullanılır.

2. El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

Titizlikle kullanılmış olan tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, pizza bekletme dolabı, tezgah altı 3 kapaklı dolap, bulaşık makinaları, buz makinesi alıp satmaktayız. Kıyma makineleri dişlisi, çay ocağı için elektrikli dobaj, su sebili, tabldot, köpüklü ayran makinesi, popcorn arabası, espresso makinesi temin ediyoruz. Depomuzda mevcut olan hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, paslanmaz krom dinlendirici, restorant tipi 3 gözlü ocak ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacı ile sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Temiz tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler bizimle irtibat kurabilir. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz.

Sac Hurda Alanlar

Veranda tavanı kaplamak için kullanılabilir durumda ikinci el sac satın alabilirsiniz. Borçka’da sac hurdası alımı amacı ile hemen bizi arayabilirsiniz. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanır. Demir kapı, çatı, sandviç panel, varil üretim alanlarında kullanılmaktadır. Farklı uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kaplamasında kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, kapı, straforlu sandviç panel, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Tüm bu eşyaların atılına sac hurdası denilir. Sac; demirin levha haline getirilen şeklidir. Merdaneyle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Belirli boyut ve ebatlarda kesilmektedir.

Borçka Cam Hurda Alanlar

Son zamanlarda şeffaf içecek şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, kola şişesi, soda şişesi, gazoz şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, meşrubat şişesi, kırık oto camları, hurda şeffaf cam şişe çeşitlerinde cam hurda bulunabiliyor. Borçka merkezinde cam hurda alan hurdacılar içinde bulunuyoruz. Son zamanlarda şeffaf içecek şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, kola şişesi, soda şişesi, gazoz şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, meşrubat şişesi, kırık oto camları, hurda şeffaf cam şişe çeşitlerinde cam hurda bulunabiliyor.

Çinko Hurdası Alanlar

Çinko, eski dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Fakat üretimi ve kullanılması tam olarak anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Elementler arasında yer alan çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonlarıyla birleşerek bileşikler oluşturur. Çinko, yer yüzünde en çok yer alan elementler içerisindedir.

Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metalleri arasındadır. Borçka bölgesinde çinko levha, çinko çatı sökümü alıyoruz.

Borçka da Plastik Hurdası Alımı

Toptan hurda pimapen parçası, kırmızı ve mavi kapak hurda, şeffaf naylon poşet hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik ticareti yapan firmayız. Plastik hammadde; (N) azot, oksijen (O), (C) karbon, hidrojen (H) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Borçka da ABS plastik hurdası, polipropilen moblen, polistiren hurdası, hurda jelatin alımında en yüksek fiyat bilgisini yayımlıyoruz.
Borçka hurda plastik pimapen fiyatları için arayınız.

Borçka da Kağıt Hurdası Alım Satımı

Hurda kağıt alan hurdacı hakkındaki yazımızı muhakkak ziyaret edin. Borçka da hurda kağıt, karton almaktayız. Değerinden yüksek hurda kağıt fiyatıyla koliler, renkli kağıt, beyaz kağıt hurda, karton hurdası alanlar içerisindeyiz.

Borçkada kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete ticaretinde öncü firmayız. En avantajlı fiyata A4 kağıt hurdaları, peçete hurdası, okul kitabı hurdası, defter hurdaları alırken göstermiş olduğumuz ekstra özenle size piyasadan fazla miktarda kâr elde etme avantajı sunuyoruz.
Borçka hurda kağıt fiyatları için arayabilirsiniz.

Borçka’da Fabrika Sökümü

Sökümden önce yıkıma hazırlanan tesisin etraflıca incelenmesi gerekmektedir. Her inşa edilen yapının inşa projeleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle yıkımları farklı olabilmektedir. Şantiye yıkım işi tamamlamak iş güvenliği sebebiyle risklidir. Deneyimli personeller tarafından yapılmalıdır. Borçka fabrika yıkım ve sökümü işinde profesyoneliz.

Hurda Çelik Raf Alanlar

Borçka hurda çelik raf fiyatları sormak maksadiyla telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. 2. el çelik raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alan yerler başlıklı makalemize göz atmanız yeterli olacaktır. Çoğunlukla batan pastanelerden elde ettiğimiz teşhir reyonları, teşhir rafları, çelik raflar, market rafları, demir raf hurdaları içinden seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Borçka çelik konstrüksiyon sökümlerinde tecrübeli uzman kadromuz ile hizmetler vermekteyiz. Kolaylık bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı çeşitlerinin söküm işleri ötekinden değişiktir. Mekânlar için en önemli konu kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı uzun ömürlüdür. Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Sökümden kalan çelik parçalar geri dönüştürülebilir. Prefabrik bina çelik konstrüksiyon ahırlar sökümünde binanın inşaat projeleri incelenmelidir. Bu sayede 2.el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik malzemesi olarak satılabilecek olanlar alıcılar sunulabilir.

Borçka Hurdacı Sitesi

Artvin Borçka hurdacılar sitesi içerisinde hizmet vermekteyiz. Kesinlikle hurda araç veya otomobil hurdası alımı yapmıyoruz. Bu neden ile hurda oto parçası için aramamalısınız. Kuşkusuz ki Borçka sanayi sitesinde oto yedek parça işleri ile meşgul olan firmalar vardır. Rica ediyoruz bu işlerde alım satımı yapan firmaları arayınız.

Motor hurda, şablon nikel, karbür hurdası, hurda titanyum, hurda imalat artığı alıyoruz. Borçka OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 23, Nema 34 hurda step motor almaktayız.

Borçka Hurda Fiyatları

Tüm hurda alımlarımızı en yeni hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Hurda alüminyum fiyatları 2022 başlıklı konuyu inceleyebilirsiniz. Sitemizdeki Borçka hurda fiyatları her an değiştirilmektedir. Anlık Borçka hurda fiyatları sormak için hemen arayın.

Borçka’da Hurda Elektronik Alanlar

Mini buzdolabı, fırın, klima, kombi, saç kurutma makinesi, terazi, vantilatör, çamaşır makinesi, ütü, çay makineleri, ütü masası, bulaşık makineleri, ocak alıyoruz. Sıfır ve 2. el elektronik ev eşyası için eşsiz fiyatlar sunmaktayız. Hurda Laptop bilgisayar parçaları bozuk modem, monitör, resim tarayıcı, lazer yazıcı, ses kartı, işlemci CPU, ana kart, ram, server, DDR Rulo, fotokopi makineleri, güç kaynağı, ekrankartı, elektronik kart, sabit disk alıyoruz. Röleler, GSM istasyon kartları, elektrik trafosu parçaları, kontaktörler, adaptör, termik röleler, adroid telefon işlemcileri, elektrik panoları almaktayız.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun yüzlerce yıldan şimdiye kadar sıklıkla kullanılan metallerden biridir. Yaşam alanlarımızda çeşitli alaşımlar üretilirken, kablo yalıtımlarında, kimyasal maddelerde, akülerin imalatında, mühimmat üretiminde, radyasyon yalıtımlarında, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde kurşundan faydalanılmaktadır. Yer yüzünde nabit olarak bulunmaktadır. Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme vb aşamalar ile çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile kullanılır hale getirilir. Tuğsan Metal olarak Borçka da kurşun levha, hurda kurşun boru, hurda kurşun yağmur oluğu, Çatı minare kurşunu sökümü için dilediğiniz yere kendi araçlarımızı yönlendiriyoruz. Ayrıca Borçka’da çinko hurdası alım satım hizmeti sunmaktayız. Çinko hurdası satmak için hemen arayın.

Borçkada Hurda Jeneratör Alım Satımı

Her şeyin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Ancak eski jeneratörler çalışmıyor olsa dahi çöp olamaz. Hayatı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin karşılanamadığı verilemediği bölgelerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizlerden teklif bize ulaşın. Jeneratör hurdası alırken en doğru fiyatlarını sunuyoruz. Borçka ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz.

Borçka 2.El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Yıkılan yurt binalarından ayırılan sıfır gibi ikinci el kapı, pencere, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Müteahhitler tarafından kısa bir süreliğine kullanılan yük asansörleri, alçı mikseri, boya makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywood hurda alıyoruz. Dolayısı ile kapatılan nalburlardan satın aldığımız minik ekonomik laminant parkeler, fayans ve kalebodurlar, çatı tavanları, kiremitler ucuz fiyatlara pazarlıyoruz.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj