Bolvadin Hurdacı

Bolvadinde hurda alımı yapan işletmeler arasında hurda demir almaktayız. Afyonkarahisar Bolvadin bölgesinin etrafında hurda alım firmasıyız. Bolvadin deki hurdacı deposu Tuğsan Metal olarak Bolvadin deki hurda alım ve geri dönüşüm hizmetlerini profesyonel bir biçimde tamamlıyoruz.

Toptan hurda eşya ticaretinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Bolvadin hurdacı olarak Bolvadinin tüm sokaklarında hizmet ediyoruz. Her türlü hurdaları dilediğiniz yerden almak amacıyla Bolvadinde hurda toplama merkezi açıyoruz.

Uzman Bolvadin hurdacısı olarak eşsiz fiyatlar ile özlenen hizmetlerimizi sunuyoruz. Bolvadin anlık hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Bolvadin deki hurdacılar içerisinde lider konumdayız.

Bolvadin merkezinin kullanılmış ev eşyası ve hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda malzeme alım satımında titizlikle müşteriye özel hareket etmekteyiz. Bolvadin hurdacısı firmamız Tuğsan Metal hurda satacaklara pazar günüde hizmet vermektedir. Hurda alımı yaparken tutarını yüklerken hesaplıyoruz.

Hurdalarınızı değerlendirmek için çok zaman geçmeden firmamız ile iletişim kurup 4 dakika içinde size özel fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Bolvadin’de hurdacı şirketlerinin en yüksek fiyat teklifi vereni olarak sunduğumuz servisleri sizin için bu yazıda açıklıyoruz.

Bolvadin’de Hurdacı Telefonu

Bolvadin adresten her nevi hurda alımı her türde hurda alım satımı faaliyetleri sürdürdüğümüz alanlar içinde yer almaktadır. 1997 yılından bugüne kadar binlerce kiloda atık hurdasını geri dönüşümle ülkemizin ekonomisine kazandırabildik. Firmamızın aracılığıyla çevreye daha fazla zarar verilmesi önlendi.

Gördüğünüz gibi hurdacılık doğaya yararlı olmaktır. Eğer sizde isterseniz elinizdeki hurda malzemenin satışını gerçekleştirerek bize yardımcı olabilirsiniz. Bolvadin hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Bu yüzden hurda atık satmak nedeniyle sitedeki telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Şimdi arayıp, anlık hurda fiyat listesiyle atık hurdaları nakite döndürebilirsiniz.

Bolvadin’de Hurda Alan Firmalar

Bolvadinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Şimdi sizin gibi hurda malzeme satmak isteyenlere Bolvadin de hurda alan yerler ile aramızdaki hizmet farkını anlatacağız. Yüksek tonajlı kablo hurdası, hurda bakır, alüminyum hurdası, çinko hurdası, demir hurdası, kurşun hurda ve sarı alımlarına özel piyasadan daha fazla fiyat listesi uygulamaktayız. Bolvadin de hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla lider konuma geçiyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini öncelikli tutarak sürüm sayesinde daha çok kazanmayı düşünüyoruz. Bu nedenden ötürü her türlü hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Bolvadinde dilediğiniz yerden tek damar kablo hurdası alım hizmetini ücretsiz veriyoruz. Bolvadinde çelik hurdası, kalay, zamak hurda, CNC torna artığı, çinko hurda almaya devam ediyoruz.

Bolvadin’in Hurdacıları

Bolvadin hurdacı olarak Bolvadin’in tüm ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın alım satımı için uygun hurda alım aracımızı yönlendiriyoruz. Sorunlarınıza çözüm üreterek daha çok kazanmayı hedefleyerek piyasadan yüksek hurda fiyatları veriyoruz.

Hurdacılıkda 25 senelik tecrübe ile Bolvadin piyasasına liderlik etmeye devam etmekteyiz. En yakın Bolvadin hurdacı numaramızı arayın. Afyonkarahisar’ın her yerinde yaptığımız gibi Bolvadin ilçesinde de hurda alım satımı faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. En yakın Afyonkarahisar hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız. Sizde her türde krom hurdası satışı yapmak nedeniyle telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Bolvadin hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bolvadin hurdacı firması Tuğsan Metal profesyonel ayağınıza getiriyor!

Hurda Demir Alan Bolvadin Hurdacı

Bolvadin’de tonajlı inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri, inşaat demir çubuğu, pik hurda demir, hurda döküm demir için peşin para ödeme yapmaktayız. Tuğsan Metal, Bolvadin’de demir hurdası alan fabrikalar içerisindeyiz.

Hurda demir, Bolvadin bölgesi genelinde en fazla çıkarılan madenler arasındadır. Buradaki Bolvadin ekstra demir hurdası ton fiyatları bugün güncellenmiştir. Yollayacağınız adresten hurda pencere demir, demir kapı, tufal hurdası, asansör hurdaları, demir merdiven korkuluğu hurdası, alımında güncel fiyat sunuyoruz.

Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için bize ulaşın. Demir hurda alan hurdacı firmalar gönderisini ziyaret etmek iyi gelir. Bolvadin’de dkp demir hurdası, toplama demir hurda, ekstra demir, hurda teneke, demir talaş hurda ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Bolvadin’de Hurda Sarı Alım Satımı

Bolvadin hurdacı firması Tuğsan Metal firmamızla hurda sarı alımı yapıyoruz. Tuğsan Metal olarak hurda sarı araiş MS-64, MS-58 sarı çubuk ucu hurdası, sarı araiş hurdası, MS-70 sarı pirinç araiş hurdası, çubuk sarı talaşı MS-58 almaktayız.

Sitemizde paylaşılan Bolvadin hurda sarı kilo fiyatını arzu edenlere saat başı gönderiyoruz. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alan yerler metni inceleyebilirsiniz.
Bolvadin hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle irtibata geçin. Bolvadinin her yerinde sarı külçe MS-58 hurdası, fosfor bronz (Cusn8), sarı musluk hurdası, kırkambar sarı hurdası, su saati, hurda sarı oto radyatör, hurda sarı pirinç talaşı alan firmalar arasında en yüksek kilo fiyatını veriyoruz.

Bolvadin’de Krom Hurdası Alanlar

Hurda krom alanlar hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Bolvadinde hurda krom için nakit ödeme veriyoruz.
Bolvadin hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan listemiz için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Dilediğiniz yerden krom paslanmaz 304 hurdası, 310 kalite krom paslanmaz hurda, 316 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurda, krom 310 kalite hurda talaşı, 304 paslanmaz krom hurdası talaşı ticaretiyle uğraşan firmayız.

Sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur.

Afyonkarahisar Bolvadinde hurda krom paslanmaz 430 talaşı, paslanmaz krom 430 hurda, 202 kalite paslanmaz krom hurdası, hurda krom makine artığı, hurda krom 202 talaşı, krom paslanmaz 201 hurda, krom paslanmaz 201 hurda talaşı alıyoruz. Hurda paslanmaz krom alan geri dönüşüm firmaları arasındaki Bolvadin hurdacı firmasıyız.

Bolvadin Alüminyum Hurdası Alımı

Afyonkarahisar Bolvadin’de alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Sayfamızdaki Bolvadin hurda alüminyum fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Bloğumuzda bulunan hurda alüminyum fiyatları makaleyi okuyun.

Her çeşit tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapılır.
Bolvadin hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum üretim artığı, alüminyum petek radyatör, alüminyum talaşı satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Kimyasal elementler içerisinde olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır. Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Bolvadin’de konumdan alüminyum eloksallı profil, alüminyum curuf, alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum klima radyatörü almak için telefon etmenizi bekliyoruz.

Tuğsan Metal firmamıza verdiğiniz önem nedeni ile teşekkürlerimizi sunarız. Araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum ince profil ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Alüminyum sac hurdası, petek, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum tabak, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız.

Bolvadin’de Hurda Kablo Alımı

Hurda ptt kablosu içi yağlı, hurda ptt kablosu içi, telefon kablo hurdaları, hurda ptt kabloları satarak daha çok kazanmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Bolvadin bölgesinde kablo hurdası alıyoruz. Kablo alan hurdacılar konulu makaleye göz gezdirebilirsiniz.

Hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası alıyoruz. %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablolar, elektrik kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo alımında uzmanız. Çevremizde hurda yer altı enerji kabloları, yer altı kablosu, fare yemez kablo, hurda çelik içli kablolar alımı esnasında değerinin üzerinde fiyatı veriyoruz.

Bolvadin in en iyi hurdacısı ile çalışmanın haklı onurunu Tuğsan Metal firmamızı tercih edenlerle paylaşıyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken piyasasından fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Bolvadin de hurda kablo alımı yapıyoruz.

Hurda Bakır Alan Bolvadin Hurdacı

Bakır ham madde hurdası, bakırlı petek, bakır süs eşyası, bakır levha hurdası, eski bakır tepsi satmak için arayabilirsiniz. Bolvadin bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Kırkambar bakır hurdası, soyma bakır hurdası, yanık bakır hurda, antigron bakır kırma granür hurda, hurda bakır kızıl talaş, bakır boru, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Bakır tencere hurdası, büyük boy bakır kazan, bakır TTR kırma granür hurdası, hurda bakır lama, tel hurda alım satımı yapıyoruz.

Afyonkarahisar Bolvadin’de hurda bakır alan hurdacı firmalar içinde yeralıyoruz. Bolvadin hurda bakır fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Bakır hurda alanlar yazımızda geniş bilgi var. Hurda bakır fiyatları Bolvadin de yeniden bildirilecektir. Bakır hurdası alan Bolvadin hurdacı numarasını şimdi arayarak kaliteli hizmetimizin tadını yaşayın!

Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

Sıfır ve temiz kullanılmış elektrikli ev aleti alım satımında eşsiz fiyat teklifleri vermekteyiz. Hurda Laptop bilgisayar parçaları ram, crt monitör, anakarat, taşınabilir hard disk, ADSL modem, ekran kartı, sunucu, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, DDR rulo artıkları, resim tarayıcı, işlemci CPU, fotokopi makinesi, power, ses kartı almaktayız. Kontaktör, elektrik panoları, IOS telefon işlemcileri, adaptör, röle, trafo, GSM baz kartları, termik röleler alımında en iyi fiyatları bizler vermekteyiz. Saç kurutma makineleri, merdaneli çamaşır makinesi, terazi, bulaşık makineleri, mini buzdolabı, çay ve türk kahvesi makinesi, kombi, ütü masası, klima, ocak, ütü, fırın, vantilatör fiyatı hakkında bilgi istemek amacı ile firmamızla [iletişime.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alımı

Ayrıca batan şirketlerden satın almış olduğumuz küçücük ekonomik fayans kalebodur, tavan, kiremit, laminant parkeler ikinci el olarak satışını yapıyoruz. Şantiyelerde yük asansörü, harç pompası, alçı sıva mikseri, boya makinesi 2.el iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış yurt binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolapları alımı yapıyoruz.

Bolvadin’de Sac Hurdası Alanlar

Demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Çeşitli tekerlekli otomobillerin kaplamasında, gemi ve uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı, kapı, sandviç panel, varil üretim alanlarında sac levhası kullanılmaktadır. Bütün bu malzemelerin eskimişine hurda sac denilir. Kiler çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilecek sac hurdası temin edebilirsiniz. Bolvadin sac hurdası alım hizmeti sunduğumuz illerdendir. Sac; metalin ince veya kalın levha biçimine getirilen biçimidir. Silindirler arasında çeşitli kalınlıklarda düzleştirilir. Önceden belirlenen ebat ve boyutlarda kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır.

Çinko Hurdası Alımı

Elementler arasında bulunan çinko siyanür, halojen, amin, amonyak iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko, antik dönemlerden bu yana bilinmektedir. Lakin kullanımı ve üretimi tam manasıyla öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Mavimsi açık gri renktedir.

Bolvadin etrafında çinko çatı hurdası, hurda çinko levha Bolvadin hurdacısıyız. Çinko metali, yerkabuğunda en çok bulunabilen elementlerden birisidir.

Bolvadin’de Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun eski tarihlerden bugüne değin kullanılan metaller içinde yer almaktadır. Yaşam alanlarımızda kabloların izolasyonunda, benzin katkısında, mühimmat üretiminde, alaşım üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, akü imalatı, radyasyon yalıtımlarında kurşuna yer verilmektedir.

Yer kabuğunda doğal olarak rastlanmaktadır. Tuğsan Metal olarak Bolvadinde çatı söküm kurşunu, hurda kurşun levha, hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun boru almak maksadıyla yerinize geliyoruz. Ayrıca Bolvadin de hurda çinko levha alıyoruz. Hurda çinko satın alan yer arayışındaysanız çağrı merkezimizi geç olmadan arayın. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılır şekle getirilir.

Bolvadin Hurdacılar Sitesi

Afyonkarahisar Bolvadin hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet sunmaktayız. Fakat hurda araç veya otomobil hurdası alıp preslemiyoruz. Dolayısıyla hurda veya ikinci el araba parçası için aramamalısınız. Eminiz ki Bolvadin oto sanayi sitesi içinde hurda oto parçası alıp satan dükkânlar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu işlerde onları arayınız.

Bolvadin organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 step motor hurdası alıyoruz. Motor hurdası, nikel hurdası, karbür hurda, titanyum hurda, imalat artığı alıyoruz.

Kağıt Hurda Alanlar

Değerinden yüksek fiyatlarla karışık renkli kağıt, beyaz kağıtlar, kartonlar, hurda koli alanlar içindeyiz. Hurda kitap alan hurdacı hakkında daha detaylı bilgi içeren okuyabilirsiniz. Bolvadin de hurda karton ve kağıt alan hurda ve geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz.

Avantajlı fiyata defter hurdası, peçete, fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap alımlarında göstermiş olduğumuz extra özen ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha yüksek oranda kazanım etme imkanı veriyoruz. Bolvadin hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Bolvadin’de hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, gazete hurdası için peşin ödeme veriyoruz.

Plastik Hurdası Alanlar

Yolladığınız konumdan kırmızı, mavi kapak hurdası, hurda kırkambar plastik, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, temiz pet şişe Bolvadin hurdacılık firmasıyız.

Hurda plastik; hidrojen, Karbon (C), Azot (N), oksijen ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. Afyonkarahisar Bolvadin’in tümünde kristal polistiren, hurda polipropilen, hurda ABS plastik, jelatin hurdası ticaretinde en güncel fiyat bilgisini vermekteyiz. Bolvadin hurda plastik pimapen fiyatları öğrenmek için arayın.

Bolvadin’de Jeneratör Hurda Alım Satımı

İkinci el jeneratör satanlar bizlerden teklif isteyiniz. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Lakin eski jeneratörler çalışmıyor olsada alınır. Bolvadin etrafında jeneratör hurdası alımı yapanlar arasında lider konumda bulunuyoruz. Bolvadin ikinci el jeneratör fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Elektriğe ihtiyaç duyulan alanlarda jeneratörden yararlanılmaktadır.

Bolvadin’de Fabrika Sökümü

Yıkım işleri yapmak ekosistemin korunması ve iş güvenliği nedenleriyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü yapılması gerekir. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan taşınmazın titizlikle incelenerek uygun aletler ve araçların ayarlanması doğru olur. Binaların projesi ötekilerden farklıdır. Bu nedenle yıkım biçimleri ona göre yapılmalıdır. Bolvadin’de fabrika söküm işlerini gerçekleştiriyoruz.

Güncel Bolvadin Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları başlığıyla yazılmış metni okuyabilirsiniz. Deneyimli firma olarak tüm hurda alımlarını yeni hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Hurdacı sitemizdeki Bolvadin hurda fiyatları anlık değiştirilmektedir. Anlık hurda fiyatları sormak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Hurda Çelik Raf Alım Satımı

Genelde batan fabrikalar tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, çelik raf hurdaları, market rafları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2. el raf hurdası satan hurdacılar içindeyiz. İkinci el demir raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları takip etmek için ikinci el raf alan yerler hakkında bilgi paylaştığımız haberimizi inceleyiniz.

Demir raf hurdası alımı yapıyoruz. Bolvadin raf hurdası fiyatları hakkında detaylı almak için cep telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Bolvadinde Akü Hurdası Alımı

Elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir. Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bununla birlikte voltajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı iletmek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltajı düzeltmek maksadı ile aküler kullanılarak araç korunmaktadır. Bolvadin hurda akü fiyatları öğrenmek için arayınız. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda kullanılmaya devam edilmektedir. Akü; motorsikletler gibi enerjiye ihtiyacı olan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla çeşitli elektrikli alet edavatlarda kulanım görmektedir. Küçük akü hurdaları, hurda sulu akü, kuru akü hurda alım ve satımı yapmaktayız.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Kullanılabilir durumda buz makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alıyoruz. Endüstriyel lokanta malzemeleri almaktayız. İkinci el tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Köpüklü ayran makinesi, çay ocağı için elektrikli dobaj, tabldot, kıyma makinesi, su sebili, espresso makinesi, popcorn makineleri alıyoruz. Elimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi set üstü meykap, aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom küvet, yemek dilendiricileri vb endüstriyel mutfak malzemesini incelemek amacı ile almak isteyenleri depomuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Bolvadin Çelik Çatı Konstrüksiyon Sökümü

Çelik bina ve prefabrike hangarlar söküm işlerinde yapının inşaat projesine dikkat edilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik malzemesi olarak satılabilecekler değerlendirilebilir. Hızlı kapatma açısından en ideali çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı biçimlerinin sökümü ötekinden farklıdır. Çelik çatı makası söküyoruz. Sökümden sonraki çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Binalar için en önemli konu kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. Bolvadin çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinde tecrübeli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Bolvadin de Cam Hurda Alanlar

Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı madde geçirmeyen inorganik amorf sert maddelerdir. Çağımızda renkli ve şeffaf karışık cam kavanoz, süt şişesi, meşrubat şişesi, gazoz şişesi, kola şişesi, soda şişesi, cam su şişesi, içecek şişesi, konserve şişesi, araç camı, renkli cam şişe türde hurda camlar çok fazla alınıyor. Bolvadin’de cam hurda alan hurdacılar arasında bulunmaktayız.

Hemen Arayın!
Whatsapp ile Mesaj