Beyşehir Hurdacı

Beyşehir de hurda alanlar arasında hurda alımında piyasadan yüksek tekliflerini bizler sunuyoruz. Beyşehir’de hurdacı iş yerlerinden biri olarak kaliteli servislerimizi sizin için anlatıyoruz. Tuğsan Metal liderliğinde hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerine değer vermekteyiz.

Beyşehir hurdacı olarak hurda alımı yapmak amacıyla yerinize geliriz. Hurdanızı yerinden alıyoruz.

Tonajlı miktarda hurda malzeme alışverişinde yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Beyşehir hurdacısı olarak Beyşehir’de hizmet veriyoruz. Konya Beyşehir şehir merkezi bölgesinde hurda malzeme ve kullanılmış ofis mobilyası alım satımı yapıyoruz.

Beyşehir deki geri dönüşüm şirketleri içerisinde çok seveceğiniz özel hizmetlerle lideriz. Tuğsan Metal siz özel müşterilerine haftasonları da hizmet sunmaktadır. Beyşehir de hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasıyız. Hurda malzeme alımında deneyimle ederinin üstünde fiyat teklifi sunabiliyoruz. Hurdalarınızın tutarını hesaplatmak için çok geçmeden firmamıza ulaşıp dört dk içinde fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Beyşehir de uygulanan hurda fiyat listesi ile her nevi hurda alımı hizmetleri için Tuğsan Metal’a arayabilirsiniz. Hurdanın tutarını tartım yapılırken hesaplıyoruz.

Beyşehirde Hurda Alımı

Beyşehir’de ilettiğiniz konumdan hurda malzeme alırız. Beyşehir’de çinko, kalay hurdası, torna artığı hurda, çelik hurda, zamak hurda almaya devam etmekteyiz. Şimdi size Beyşehir’de hurda alan fabrikalar ile Tuğsan Metal arasındaki farkı anlatmış oluyoruz. Toptan demir hurda, hurda bakır, çatı minare kurşunu, kablo hurda, hurda çinko, sarı hurda ve alüminyum hurdası satanlara özel piyasadan daha yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Beyşehir de hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuz ile öncülüğe çıkmaktayız. Beyşehir bölgesinde hurda alımı yaptığımızı söylemiştik. Hurdalarını satmak isteyenlerin memnun kalmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getirmekteyiz.

Beyşehir’de Hurdacı Firma Telefonu

Bu sebeple hurda malzeme fiyat listesi talep etmek üzere firmamızı aramanız yeterlidir. Beyşehir yerinden her türde hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içinde yer alıyor.

Bilindiği üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe önem vermektir. Sizlerde isterseniz hurda satarak firmamıza katkı sağlayabilirsiniz. Boş yere süre geçirmeden telefonumuzu arayarak, güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Beyşehir hurdacı telefon numarası sitemizin içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Yirmi beş senedir tonlarca hurdayı geri dönüşüm ile ekonomiye kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

Beyşehir’deki Hurdacılar

Sizde her türden hurda malzeme satışı yapmak için iş yerimizi çaldırabilirsiniz. Sürümden standartlardan çok kazanç elde etmeyi amaçlayarak piyasadakinden yüksek hurda fiyat listeleri veriyoruz. Beyşehir de hurdacı firma mı arıyorsunuz? Beyşehir’in en deneyimli geri dönüşüm ve hurdacılık firması Tuğsan Metal profesyonel yerinize getiriyor!

Beyşehir hurdacı olarak Beyşehir’in etrafında her çeşit hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanız için müsait araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Hurdacılıkda Yirmi beş senelik tecrübeyle faaliyet alanımıza tazelik getirmeye özen gösteriyoruz. En yakın Beyşehir hurdacı firması olarak buradayız. Konya’nın tüm sokaklarında yaptığımız gibi Beyşehir çevresinde de bütün hizmetlerimizi titizlikle yerine getiriyoruz. Profesyonel Konya hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Beyşehir de Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Burada yer almakta olan Beyşehir hurda sarı pirinç fiyat listesini her gün gönderiyoruz. Anlık sayfamızdaki hurda sarı alan hurdacı metini inceleyin.
Beyşehir hurda sarı fiyatları öğrenmek için firmamızla irtibata geçin.

Tuğsan Metal olarak MS-70 sarı araiş hurdası, pirinç sarı araiş hurdası MS-64, sarı çubuk talaşı, pirinç sarı araiş hurda, çubuk ucu parça sarı hurdası MS-58 ticaretiyle uğraşıyoruz. Beyşehirde hurda sarı araba radyatörü, hurda bronz araiş Cusn8, kırkambar sarı hurda, hurda su saati, sarı musluk hurdası, hurda sarı talaşı, külçe sarı alanlar arasındayız. Beyşehir hurdacı firma Tuğsan Metal firmamız adına hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz.

Beyşehir’de Hurda Alüminyum Alan Hurdacı

Hurda araiş, alüminyum piston hurda, sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum profil hurdası Beyşehir hurda ve geri dönüşüm firması olarak hizmet vermekteyiz. Alüminyum, simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek bir metal cinsidir. Alüminyum kutu hurda, alüminyum imalat artığı, hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum levha hurda, kaba alüminyum talaşı alım satımı yapmaya özen gösteriyoruz. Beyşehir alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Bize hurda satanların yardımıyla Beyşehir genelinde durmadan tecrübeli hale geliyoruz.

Çıkma alüminyum jant, alüminyum sac levha, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum tencere ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Bize güvendiğiniz nedeni ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Her türlü toptan alüminyum hurda almaktayız.
Beyşehir hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

Beyşehir de adresten profil eloksallı alüminyum hurdası, alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum alikobant, alüminyum klima radyatörü almak için telefonunuzu bekliyoruz. Sayfamızdaki Beyşehir alüminyum kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Alüminyum hurdası alanlar başlıklı makaleye göz atın

Beyşehir de Hurda Bakır Alımı

Bakır levha hurdası, bakır petek, hurda bakır ham madde, hurda bakır süs eşyası, kap kacak satışı yapmak için hemen arayın. Hurda bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı anlatıma erişebileceksiniz. Hurda bakır fiyatları Beyşehir’deki bakır alımlarında geçerlidir. Beyşehirde bakır hurdası alabilmek maksadı ile depomuzu oluşturduk. Beyşehir hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Tel, büyük bakır tencere, büyük bakır kazan, hurda TTR kırma granür, lama alınır. Beyşehirde hurdacısı olarak bakır hurda ticaretinde tecrübeliyiz.

Beyşehir de hurda bakır alan hurdacı firmamızı şimdi arayarak kaliteli servislerimizin keyfini sürmeye başlayın! Kırkambar hurdası, bakır profil, kırma antigron, hurda soyma bakır, hurda yanık bakır, hurda bakır kızıl talaş, 3/8 bakır boru hurda alımı yapıyoruz.

Beyşehir’de Hurda Kablo Alan Yerler

Beyşehir’de hurda kablo alan fabrikalar içindeyiz. Şehir genelinde hurda fare yemez kablolar, çelik zırhlı kablolar, hurda yer altı enerji kabloları, hurda çelik içli enerji kablosu alım satımı yaparken ederinin üzerinde veriyoruz. Kablo alan hurdacılar başlığıyla yazılmış konuyu okuyun.

Beyşehir in en büyük hurdacısı ile mutlu bir hurda ticareti diliyoruz. Hurda %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, elektrik kabloları, %40 bakırlı kablolar alımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alımında ederinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Telefon kablo hurdaları, ptt kablo içi hurdası, hurda ptt kablosu içi yağlı, ptt kablo hurdası satanlar bizi arayabilir.

Hurda enye kablo, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası, hurda karışık kablo, tek damar kablo hurda ticareti yapan firmayız. Beyşehir şehir merkezinde kablo hurda alanlar arasındayız.

Beyşehir Hurda Krom Alan Yerler

Beyşehirde hurda krom Beyşehir hurdacılık firması olarak hizmetlerimizi vermekteyiz. Beyşehir hurda krom fiyatları için arayın. Konya Beyşehir’de 201 paslanmaz krom hurda, hurda krom paslanmaz 201 kalite talaşı, 430 kalite krom paslanmaz hurdası, krom paslanmaz 202 kalite hurdası, 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, hurda krom makine parçası, 202 kalite paslanmaz krom hurda talaşı alımı amacıyla profesyonel personel yollamaktayız.

Krom hurdası alan yerler hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Yerinden 304 kalite paslanmaz krom hurda, 304 paslanmaz krom hurda talaşı, krom 310 hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 316 kalite talaşı, paslanmaz krom 316 hurdası, paslanmaz krom 310 hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

Krom paslanmaz hurda alanlar içerisindeki Beyşehir hurdacı firması Tuğsan Metal hizmetinizde. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır.

Beyşehirde Hurda Demir Alan Yerler

Yüksek tonajlı hurda döküm demir, inşaat demir hurdası, inşaat demiri çubuğu hurdası, pik demir hurdası, inşaat hurdası için nakit para ödeme yapan firmayız. Dilediğiniz yerden demir kapı, tufal hurdası, asansör malzemesi, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri hurdası, ticareti yapıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde çokça bulunan metaller arasındadır. Buradaki Beyşehir 1.sınıf hurda demir fiyat listesi güncellenmiştir.

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları için bize ulaşın. Anlık demir hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için linkine tıklayın. Hurda demir alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Beyşehirde talaş demir hurdası, hurda dkp demir, toplama demir hurda, ekstra demir hurdası, teneke ticareti yapıyoruz.

Hurdacılar Sitesi Beyşehir

Beyşehir sanayi bölgesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 46, Nema 17 hurda step motor alıyoruz. İmalat artığı, motor hurdası, karbür, hurda nikel şablon, hurda titanyum satmak için irtibat kurabilirsiniz.

Konya Beyşehir hurdacılar sitesi içerisinden profesyonelliği dilediğiniz yere getirmekteyiz. Fakat hurda araç veya motorsiklet hurdası alım satımı yapmamaktayız. Dolayısıyla hurda veya 2.el araba parçası için gelen telefonları cevaplamıyoruz. Şüphesiz ki Beyşehir sanayi sitesi içinde hurda araba parçası işi yapan dükkanlar mevcuttur. Rica ediyoruz 2.el otomobil parçası ihtiyacınızda ticareti yapan yerlerle irtibat kurmanızdır.

Beyşehir’de Hurda Raf Alım Satımı

Genelde iflas eden yerlerden temin ettiğimiz market rafı hurdası, çelik raflar, teşhir reyonları, teşhir rafları, demir raf hurdaları içlerinden seçilen kullanılabilir olan 2. el hurda raf satan hurdacılar içindeyiz. 2. el metal raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Fiyatları görmek için ikinci el raf alan yerler hakkında bilgi verdiğimiz makaleye göz atmanız yeterli olacaktır.

Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Beyşehir hurda raf fiyatları öğrenmek maksadiyla firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Beyşehir’de Çatı Kurşun Hurdası Alım Satımı

Yer kabuğunda doğal olarak bulunmaktadır. Doğadaki cevherler patlatma, kırma, kazma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleriyle işlenmektedir. Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. Kurşun madeni mühimmat üretiminde, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, kabloların izolasyonlarında, akü imali, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, pigmentlerde, alaşımlarda kullanılmaktadır. Beyşehir hurdacı Tuğsan Metal olarak Cami minare kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası, kurşun levha hurdası, kurşun boru hurda söküm işleri için yerinize profesyonel ekip gönderiyoruz. Ayrıca Beyşehir de çatı söküm çinkosu alıyoruz. Çinko hurdası satın alan yerler arıyorsanız bizi gece gündüz arayabilirsiniz.

Beyşehir’de Plastik Hurda Alanlar

Beyşehir etrafında hurda jelatin, ABS plastik, polistiren hurdası, polipropilen moblen hurdası ticaretinde öncü firmayız. Beyşehir hurda plastik fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Tonajlı beyaz naylon, kırkambar plastik hurdası, pet şişe hurdası, mavi ve kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası alımında güncel fiyat sunuyoruz.

Plastik hurda; (C) Karbon, azot (N), oksijen, Hidrojen (H) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Yıkılmış ev binalarından alınan hala kullanılabilir ikinci el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Birde kapanan satıcılardan edindiğimiz defolu fayanlar, tavanlar, kiremit, su geçirmez laminant parkeler satıyoruz.

İnşaat alanlarında boya makinesi, yük asansörü, alçı makinesi, harç mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda satılıktır.

Beyşehir’de Fabrika Bozumu

Beyşehirde fabrika yıkımı işinde uzun yılların tecrübesine sahibiz. Yapıların projeleri ötekilerden farklılık göstermektedir. Dolayısıyla yıkımları farklı olabilir.

Başlamadan önce sökülecek mülkün etraflıca dolaşılarak gerekli ekipmanların seçilmesi gereklidir. Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği açısından risk taşımaktadır. Deneyimli personeller tarafından kontrollü bir biçimde yapılması gerekmektedir.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Binalar için en önemli konu hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatılar uzun ömürlüdür. Beyşehir’de çelik konstrüksiyon depo sökülmesinde Yirmi beş tecrübeye sahip ekibimiz ile güvenli hizmetler veriyoruz. Çelik çatı sökümü işlerinde tecrübeliyiz. Sökümden sonraki parça çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon spor salonları sökümlerinde işletmenin inşaat projesine dikkat edilmelidir. Bu sayede ikinci el çelik çatı makasları ve 2.el çelik malzemeler olarak satılacaklar ayrılarak değerlendirilebilir. Hızlı kapatma açısından en ideali çelik satı tasarımlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı projelerinin söküm işleri birbirinden farklı yöntemlerle tamamlanır.

Hurda Akü Alan Hurdacı

Kuru akü hurda, hurda sulu akü, hurda küçük akü alım satımı yapmaktayız. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda akümülatörlerden faydalanılmaktadır. Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanmayla sınırlı değildir. Bununla birlikte alıcılara akım iletmek, amperajı dengelemek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj düzenlemek amacı ile akülerden faydalanılarak cihaz korunmaktadır.
Beyşehir hurda akü fiyatları sormak için arayınız. Aküler; arabalar benzeri enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçlarıyla çeşitli elektrikli araç gereçlerde enerji deposu olarak kullanılır. Elektrik enerjisini kimyasal biçimde depolayarak gerektiğinde elektrik biçimde vermeye yarayan depolara akü denir.

Cam Hurdası Alımı

Genellikle şeffaf ve renkli karışık gazoz şişesi, kola şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, içecek şişesi, cam su şişesi, kırık araba camı hurdası, hurda şeffaf cam şişe türde cam hurdalar bulunmaktadır. Beyşehirde cam hurda alanlar içinde bulunmaktayız. Genellikle şeffaf ve renkli karışık gazoz şişesi, kola şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, içecek şişesi, cam su şişesi, kırık araba camı hurdası, hurda şeffaf cam şişe türde cam hurdalar bulunmaktadır.

Beyşehirde Jeneratör Hurda Alanlar

Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi istemeden karar vermeyin. Hurda 2.el jeneratör alımında en iyi fiyatı bizler uygulamaktayız.
Beyşehir ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Elektrik bulunamayan yerlerde jeneratörlerden faydalanılmaktadır. Uzun kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ama eski jeneratör çalışmıyor olsada kıymetlidir.

Beyşehir 2. El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

Kahve makinesi, kıyma çekme makinesi, su sebilleri, bardak mısır arabaları, tabldot, bakırlı çay kazanı, köpüklü ayran makineleri ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi yemek ocağı, aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, salata dolapları vb endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını yakından inceleyebilmek amacı ile alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolap satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı dolaplar, pizza bekletme dolabı alınır. Endüstriyel tipte 2. El mutfak ekipmanları alımı yapıyoruz.

Beyşehir’de Hurda Kağıt Alan Hurdacı

Beyşehir de toptan fotokopi kağıdı hurdası, hurda defter, hurda okul kitabı, hurda kağıt peçete alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle müşterilerimize çok daha fazla kazanma avantajı sunuyoruz.
Beyşehir hurda kağıt fiyatları sormak için arayın. Sayfamızdaki kitap hurda alımı ile alakalı paylaşımı okuyabilirsiniz. Beyşehir de hurda karton ve kağıt almaktayız. Beyşehir hurdacı olarak hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası alım satımında lideriz. Ederinden fazla fiyata hurda beyaz kağıt, hurda karton, renkli kağıt, koliler alıyoruz.

Beyşehir Anlık Hurda Fiyatları

Tüm hurda alımını yenilenmiş hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Beyşehirde hurda alüminyumun tonu kaç para öğrenmek için çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. Sitemizdeki hurda fiyatları 2022 içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan Beyşehir hurda fiyatları en az haftada bir defa güncel olarak değiştirilmektedir.

Beyşehir de Çinko Hurda Alım Satımı

Elementler arasında yer alan çinko amonyak, siyanür, amin, halojen iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturur. Çinko, yerkabuğunda en fazla miktarda bulunan elementlerden birisidir.

Açık gri mavimsi renktedir. Antik çağlardan bu yana biliniyor. Ancak nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manasıyla anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Beyşehir de çinko levha, çinko çatı sökümü ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

2. el Sac Hurda Fiyatları

Sac; demirin ince veya kalın levha şekline getirilmiş halidir. Haddeleme ile çeşitli inceliklerde düzleştirilir. Belirli ebat ve ölçülerde kesilir. Kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, varil üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Çeşitli uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapaklarında sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, kapı, straforlu sandviç panel üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu saydığımız eşyaların eskimişine hurda sac denilmektedir.
Sac hurdası geri dönüşüm firmaları tarafından satın alınmaktadır. Şantiye çatısı kapatmak amacı ile kullanımı uygun olan oluklu sac satıyoruz. Beyşehir sac hurda ticareti yapyığımız yerler içerisindedir.

Hurda Elektronik Alan Yerler

Masa üstü Bilgisayar Hurdası dotmatrik yazıcı, CPU işlemci, LCD monitör, ses kartı, ram, güç kaynağı, DDR Rulo, ADSL modem, elektronik kart, fotokopi makinesi, fotoğraf tarayıcı, SSD harddisk, anakarat, ekrankartı, sunucu alıyoruz. Tuşlu telefon kartları, elektrik pano malzemeleri, röleler, elektrik trafoları, GSM baz istasyonu kartları, şarj cihazı, termik röle, kontaktörler satın alıyoruz. Sıfır ve kullanılmış elektrikli ev aletleri alım satımında nakit olarak ödemeler yapıyoruz. Ütü masası, 5 programlı bulaşık makineleri, vantilatör, mutfak terazisi, türk kahvesi ve çay makineleri, ocak, fırın, klima, mini buzdolabı, kombi, saç kurutma makinesi, ütü, merdaneli çamaşır makinesi alımı yapıyoruz.

Hemen Arayın!
Whatsapp ile Mesaj