Başçiftlik Hurdacı

Başçiftlik hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak hurda kablo için diğer firmalarından yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Başçiftlik hurdacısı Tuğsan Metal hurdası olanlara sürekli hizmet veriyor.

Başçiftlikte hurda metal dönüşümü yapan fabrikaya sahibiz. Başçiftlik hurdacı firması olarak kaliteli hurdacılık hizmetleri sunuyoruz.

Hurda malzemelerinizi dilediğiniz yerden almak için uzman ekip oluşturduk. Toptan hurda eşya alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Başçiftlik hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Tüm hurda eşyalarınız için boş vaktinizi iyi değerlendirerek aşağıda yer alan numaları tuşlayıp 4 dakika zaman kaybetmeden avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Başçiftlik’te hurda malzeme alım satım işleri yürüten fabrikalardan biri olarak kaliteli hizmetlerimizi hurda eşya satanlar için bir araya getirdik. Anlık Başçiftlik hurda fiyatları ile alım yapmaktayız.

Başçiftlik’te hurda hurda depoları içinde liderlik yapıyoruz. Başçiftlikin hurdacı firması Tuğsan Metal kaliteli hizmetleriyle Başçiftlik merkezinde hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetine kurumsallık kazandırıyoruz.

Hurda malzeme alım satımında ilgiyle kurumsal veriyoruz. Başçiftlik’in tamamında kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda ticareti yapmaktayız. Malzeme alımı yaparken bedelini yüklerken hesaplamaktayız.

Başçiftlik Hurdacı Telefonu

Zaman kaybetmeden arayıp, günlük hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Anlattığımız üzere geri dönüşüm doğaya fayda sağlamaktır. Eğer siz de isterseniz elinizdeki hurda malzemenin geri dönüştürülmesini sağlayarak Türkiye’nin gelişmesine ve çevreyi korumaya katkı sağlayabilirsiniz. Yirmi beş yıldır tonlarca hurda plastiği geri dönüşüm aracılığı ile ülkemizin ekonomisine kazandırmayı başardık. Böylece gereğinden az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

Başçiftlik hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yazılmıştır. Başçiftlik hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak üzere iş yerimizi tuşlamanız yeterli olacaktır.

Başçiftlik Hurdacı Firmalar

Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda satışı amacı ile telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Çözüm odaklı çalışmalar yürüterek kazanmaya önem vererek standartlarımızı arttırmaktayız. Başçiftlik te hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Başçiftlik’in en hızlı iş yapan hurdacı firması Tuğsan Metal’la tanışın!

Başçiftlikte geri dönüşüm firması olarak Başçiftlik’in bütün ilçelerinde her türlü hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemenizin yüklenmesi için uygun araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. 25 senelik tecrübe ile sektöre liderlik etmekteyiz. En yakın Başçiftlik hurdacı numaramızı arayabilirsiniz. Tokat’ın her yerinde yaptığımız gibi Başçiftlik ilçesinde de hurda alım satım hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Tüm Tokat hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Başçiftlikte Hurda Alan Firmalar

Başçiftlik’te çelik hurda, hurda kalay, zamak antimon, hurda torna artığı, çinko alıyoruz. Başçiftlik te her türlü hurda malzeme alımı işlerini yapıyoruz. Bugün siz kıymetli potansiyel müşterilerimize Başçiftlikte hurda alan firmalar ile Tuğsan Metal arasındaki deneyimimizi anlatacağız.

Başçiftlik te yerinizden hurda almaktayız. Toptan alüminyum hurda, hurda kablo, bakır hurda, kurşun hurdası,çinko, sarı hurda ve inşaat demiri alımlarına özel yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Başçiftlik merkezinde hurda alanlar arasında kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile piyasadaki firmaların lideriyiz. Hurdası olanların memnun olmasına öncelik vererek sürümden kazanarak hizmet vermeyi istiyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz.

Hurda Demir Alan Başçiftlik Hurdacı

Dilediğiniz yerden asansör malzemeleri, demir kapı, demir yangın merdiveni, tufal hurda, pencere demiri, Başçiftlik hurdacı firmaları arasındayız. Yüksek tonajlı hurda inşaat demiri, inşaat yıkım hurdası, pik hurda demir, inşaat demiri çubuğu, döküm demir hurdası alımı yapıyoruz. Başçiftlik te demir talaşı, hurda dkp demir, teneke, extra demir hurda, hurda toplama demir Başçiftlik hurda ve geri dönüşüm firmasıyız.

Hurda demir alan geri dönüşüm firmaları arasında bulunuyoruz.
Başçiftlik hurda demir fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayabilirsiniz. Anlık demir hurda ton fiyatı edinmek amacıyla hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler sayfamızı gezmelisiniz. Demir, Başçiftlik te en çok bulunan metaller arasındadır. Buradaki Başçiftlik toplama demir hurdası ton fiyatlarını grubumuzda ücretsiz paylaşmaktayız.

Başçiftlik Pirinç Sarı Hurda Alımı

Bu sayfadaki Başçiftlik pirinç sarı fiyat listesini whatsapp grubu üyelerimize bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda sarı başlıklı makaleyi inceleyin. Başçiftlik hurda sarı fiyatları bulunan listemiz için arayın.

Başçiftlikte sarı musluk, hurda sarı pirinç talaşı, sarı külçe hurdası, araba radyatörü hurdası, kırkambar sarı hurdası, hurda bronz araiş (Cusn8), hurda sarı su saati alan yerler içindeyiz. Başçiftlik hurdacı firması Tuğsan Metal firmamız adına hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Başçiftlik hurdacı Tuğsan Metal olarak pirinç sarı araiş hurda, hurda sarı çubuk ucu MS-58, MS-64 pirinç sarı araiş hurdası, sarı araiş hurdası MS-70, sarı talaş hurdası almaktayız.

Başçiftlik’te Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Başçiftlik’in en büyük hurdacısı ile sizde daha fazla para kazanabileceksiniz. Yakın çevrede çelik içli kablo, fare yemez kablo hurdası, yer altı enerji kabloları, çelik zırhlı kablo alım satımında değerinin üstünde fiyat teklifini veriyoruz. Geniş bloğumuzda bulunan hurda kablo alanlar konuyu ziyaret edin.

Antigron kablo hurdası, karışık kablo hurdası, tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enye kablo alan hurdacıyız. Başçiftlik genelinde kablo hurda alan yerler içinde en yüksek kilo fiyatını biz veriyoruz. %50 bakırlı kablo hurdası, elektrik kabloları, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz.

Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Ptt kablo hurdası, ethernet kablosu ptt kablosu içi yağlı, telefon kablo hurdaları, ptt kablo içi (deşe) satacak olanlar bize ulaşın. Başçiftlik te hurda kablo alımı yapıyoruz.

Başçiftlik’te Alüminyum Hurda Alanlar

Başçiftlik’te konumdan alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum curufu, parça alüminyum kompozit hurdası, hurda profil eloksallı alüminyum alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Hurda alüminyum üretim artığı, alüminyum kutu, alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum levha, kaba alüminyum talaşı alıyoruz. Tuğsan Metal firmamıza verdiğiniz önem ve destek sebebiyle teşekkürlerimizi sunarız. Burada paylaşılan Başçiftlik alüminyum hurda fiyatlarını telegram gurubumuza üye olanlara her gün gönderiyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı başlıklı metini inceleyebilirsiniz

Hurda alüminyum tel, alüminyum tencere hurdası, alüminyum petek, alüminyum tabak, alüminyum jant, alüminyum sac hurdası Başçiftlik hurdacısıyız. Başçiftlik’te hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Her nevi yüksek tonajlı alüminyum hurdası peşin alınır.
Başçiftlik hurda alüminyum fiyatları sormak için bize ulaşabilirsiniz. Alüminyum piston hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası için nakit ödeme yapıyoruz.

Hurdasını satanların yardımıyla Başçiftlik genelinde her gün tecrübeli hale geliyoruz. Kimyasal bir element olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkli, sünek metaller arasındadır.

Hurda Bakır Alan Başçiftlik Hurdacı

Bakır tencere, kazan, hurda TTR kırma, bakır lama, bakır tel alıyoruz. Başçiftlik’in her mahallesinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

Başçiftlikte bakır hurda alabilmek amacıyla yeni depomuzu oluşturduk. Başçiftlik hurda bakır fiyatları bulunan listemize ulaşmak için bize ulaşın. Başçiftlikte bakır hurdası alan hurdacı firmamızı şimdi arayarak deneyimli hizmetimizin tadını yaşayın! Soyma bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır (kızıl) talaş, kalın bakır profil hurdası, yanık bakır hurdası, antigron kırma granür, bakır kırkambar hurdası alımı yapıyoruz.

Bakır eşya hurdası, eski bakır tepsi, hurda levha, hammadde, hurda bakır petek satışı yapmak için bizi hemen arayabilirsiniz. Anlık hurda bakır fiyatları içeriğimizde geniş bilgilendirme mevcut. Başçiftlik hurda bakır fiyat listesi isteyebilirsiniz.

Krom Hurda Alım Satımı

Başçiftlik’te hurda krom alım satımı yapıyoruz.
Başçiftlik hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayınız. Hurda krom alanlar içindeki Başçiftlik hurdacı firması Tuğsan Metal hizmet vermeye devam ediyor. Krom hurda alan yerler paylaşımına göz atın.

Yerinden krom paslanmaz 316 hurda, krom paslanmaz 310 hurdası talaşı, 310 kalite krom hurdası, 304 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 304 hurda alıyoruz. Tokat Başçiftlik’te 201 kalite paslanmaz krom hurdası, 201 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 430 paslanmaz krom hurda, 202 paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 430 hurda talaşı, hurda krom makine artığı, 202 paslanmaz krom hurdası talaşı alıyoruz.

Sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanılmaktadır. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir.

Elektronik Hurdası Alımı

Termik röleler, IOS telefon işlemcileri, elektrik trafosu parçaları, GSM kartları, adaptör, kontaktör, elektrik panosu, röleler alımında en yüksek fiyatı veriyoruz. Bilgisayar Hurdası crt monitör, ses kartı, tarayıcı, tonerli yazıcı, ekrankartı, taşınabilir harddisk, VDSL modem, DDR Rulo, ram, power supply, elektronik kart, fotokopi makineleri, server, eski ana kart, CPU işlemci almaktayız. Sıfır ve az kullanılmış elektronik ev eşyası alımlarında nakit ödeme yapıyoruz. Kombi, merdaneli çamaşır makinesi, vantilatör, tartı, klima, saç kurutma makinesi, 4 programlı bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, fırın, çay kahve makineleri, mini buzdolabı, ütü alıyoruz.

Başçiftlik 2.El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz. Tokat’ın Başçiftlik ilçesi etrafında yıkılmış öğrenci yurdu binalarından çıkma hala kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, mutfak dolabı, kapı alımı yapıyoruz. Dolayısıyla batan depolardan edindiğimiz minik hatalı fayans, dayanıklı laminant parkeler, tavan, kiremit satışı yapıyoruz.

Sac Hurda Alım Satımı

Sac; demirin ince veya kalın levha şekline getirilmiş şeklidir. Haddelemeyle farklı inceliklerde düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenmiş ebat ve ölçülerde şerit gibi kesilmektedir. Demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı, varil üretilirken kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli vasıtaların kapaklarında, gemi ve uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretimlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Bütün saydığımız eşyalardan sac hurdası elde edilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm yapan yerler tarafından satın alınır. Ardiye tavanı kapatmak için kullanımı uygun olan hurda sac alabilirsiniz. Başçiftlik sac hurda alım satım hizmetleri sunduğumuz bölgeler içerisindedir.

Başçiftlik’te Çinko Hurda Alım Satımı

Başçiftlik hurdacısı olarak çinko çatı sökümü, çinko levha Başçiftlik hurdacı firmaları arasındayız. Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metalleri içerisindedir.

Antik çağlardan beri biliniyor. Lakin kullanım şekli ve üretimi tam öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko, yerkabuğunda en çok miktarda yer alan elementler arasındadır. Çinko elementi halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturur.

Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun tarihten bugüne değin sıklıkla kullanılan metallerden biridir. Kurşun madeni kablo yalıtımı üretiminde, aküler üretilirken, mühimmatlarda, radyasyon yalıtımlarında, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, alaşımlarda, benzin katkısı olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Yer yüzünde nabit olarak çıkarılmaktadır. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalar sayesinde elde edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurjik ile işlenmektedir. Tuğsan Metal olarak Başçiftlik’te Çatı minare kurşunu, kurşun yağmur oluğu, kurşun levha, kurşun boru alım amacıyla yerinize geliyoruz. Ayrıca Başçiftlikte çinko hurda alım satım hizmeti sunmaktayız. Çinko hurdası satmak için hemen aramaktan çekinmeyin.

Başçiftlik Hurdacılar Sitesi

Başçiftlik organize sanayi hurdacısı olarak hizmet veriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 hurda step motor alımı yapmaktayız. Şablon nikel, hurda karbür, motor hurda, titanyum hurda, hurda imalat artığı alıyoruz.

Tokat Başçiftlik hurdacılar sitesi içerisinden hizmeti çağırdığınız yere getiriyoruz. Lakin hurda araç veya motorsiklet hurdası alım satımı yapmıyoruz. Dolayısıyla hurda veya ikinci el otomobil yedek parçası istemek için edilen telefonları kabul etmiyoruz. Eminiz ki Başçiftlik sanayisinde oto yedek parça işi yapan dükkanlar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu tarz istekleriniz için bu türde yapanlarla irtibat kurunuz.

Başçiftlikte Hurda Karton Alanlar

Toptan okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı, defter hurdaları, selpak hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz ekstra özen sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere daha yüksek kazanma avantajı iletiyoruz. Başçiftlik hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi istemek için arayabilirsiniz. Başçiftlik genelinde kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, gazete hurdası alan hurdacı firmasıyız. Daha fazla hurda kağıt fiyatı ile karton hurda, hurda koli, hurda renkli kağıt, hurda beyaz kağıt alıyoruz. Kitap alan hurdacı hakkındaki yazımızı okumalısınız. Başçiftlikte hurda karton ve kağıt alan geri dönüşümcüler arasında hurdacılık hizmeti sunmaktayız.

Başçiftlikte Hurda Plastik Alım Satımı

Tokat Başçiftlik’in tamamında jelatin hurdası, hurda polistiren, polipropilen hurdası, ABS plastik hurdası alıyoruz.
Başçiftlik hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Başçiftlikte toptan hurda kırmızı ve mavi kapak, kırkambar plastik hurdası, beyaz şeffaf naylon poşet, pimapen, temiz pet şişe hurdası alım satımı yapıyoruz.

Plastik hammadde, Oksijen, karbon (C), Hidrojen (H), Azot ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Başçiftlik’te Hurda Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi bize ulaşın. Başçiftlik etrafında jeneratör hurdası alıyoruz. Başçiftlik 2.el jeneratör fiyatları için arayınız. Uzun süreli kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Fakat 2.el jeneratör bozuk olsa dahi alıcı bulur. Elektrik kesilen yerlerde jeneratörden faydalanılmaktadır.

Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrikalar sökülürken öncelikle sökümü arzu edilen binanın incelikle incelenerek gerekli ekipmanların ayarlanması uygun olur. Her inşaatın yapılış projesi diğerinden farklıdır. Dolayısı ile yıkımları farklı yapılmalıdır. Yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği açısından risklidir. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde tamamlanmalıdır. Başçiftlik fabrika yıkım ve sökümü konusunda bir numarayız.

Başçiftlik Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları ile hurda satmak için hemen arayın. Güncel akü hurdası fiyatları içerikli yazıyı ziyaret edin. Bütün hurda alımını yeni hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Kurumsal sitemizdeki Başçiftlik hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor.

2.el Hurda Çelik Raf Alanlar

Başçiftlik hurda raf fiyatları listesine ulaşmak amacı ile bizi aramanız yeterli olacaktır. İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Fiyatları takip etmek için ikinci el raf alan hurdacı hakkında bilgi paylaştığımız haberimizi inceleyiniz. Hurda market rafı alım satımı yapmaktayız. Genellikle kapatılmış elbise mağazaları tarafından satışa sunulan hurda market rafı, çelik raf hurdası, ürün teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2. el market rafları satışı yapıyoruz.

Akü Hurda Alım Satımı

Başçiftlik te hurda kuru akü, sulu akü hurdaları, hurda küçük akü alıyoruz. Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanmayla sınırlı değildir. Bunlarla birlikte alıcılara akım iletmek, amperajı dengelemek yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj düzenlemek amacı ile akülerden faydalanılarak motor korunur.
Başçiftlik hurda akü fiyatları için arayınız. Aküler; arabalar benzeri toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektrikli aletlerde kullanılır. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma amaçlı aküler halen akümülatörlerden faydalanılmaktadır. Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan depolardır.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

İyi kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah, pizza dolabı, tezgah altı 2 kapaklı dolap alıyoruz. Endüstriyel restoran mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Kullanılmış tabak ısıtma tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Çay ocağı malzemeleri, pop corn arabaları, su sebilleri, espresso makinesi, tabldot, kıyma makineleri, ayran makinesi bulunduruyoruz. Depomuzdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, lokanta tipi kuzine, aspiratör, dinlendirme küveti, krom evye, bakır davlumbaz, salata dolapları vb. endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek amacıyla alıcıları depomuza davet etmekteyiz.

Başçiftlik Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Başçiftlik te çelik konstrüksiyon bina sökümlerinde Yirmi beş deneyime sahip personellerimizle hizmet vermekteyiz. Sağlamlık açısından en sağlam çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatıların sökümü diğerinden farklıdır. Bütün mekanlar için en önemli konulardan biri hiç kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı mekanların kullanımını uzatır. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Kalan çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Prefabrik bina ve çelik konstrüksiyon spor salonları sökümünde yapının imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu sayede 2.el çatı makası ve 2.el çelik malzemesi olarak satılabilecek olanlar alıcılar sunulabilir.

Başçiftlik’te Kırık Cam Hurda Alanlar

Başçiftlik’te hurda cam alan yerler içinde bulunmaktayız. Bu dönemde şeffaf çıkma araba camları hurdası, şeffaf cam şişe, cam kavanoz, içecek şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, kola şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, konserve şişesi, gazoz şişesi şeklinde cam hurdaları çok fazla alıyoruz. Cam yarısaydam ya da saydam oldukça sert ve kırılgan yapıya sahibi suları geçirmeyen amorf ve organik olmayan sert bir maddedir.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj