Bahşılı Hurdacı

Bahşılı hurdacıları içerisinde ikinci el eşya almaktayız. Hurda malzemelerinizi almak için profesyonel ekip oluşturduk.

Geri dönüşümle uğraşan Bahşılı merkez hurdacısı olarak her nevi hurda fiyat teklifi yapmak amacıyla istediğiniz noktaya personelimizi yollarız. Alacağımız hurdalarınızın tutarını tartılırken sunduğumuz teklifteki fiyatlarla hesaplıyoruz. Bahşılıdan hurda eşyalar ve temiz kullanılmış ofis mobilyası alıyoruz.

Tuğsan Metal sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Bahşılı yakınlarında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikayız.

Hurda malzemelerinizin değerini öğrenmek için vakit kaybetmeden aşağıdaki cep numarasını telefon rehberinize kaydedip beş dk içerisinde fiyat teklifi edinebilirsiniz. Bahşılı’daki hurdacılar arasında lider konumdayız. Bahşılı’da hurdacı şirketlerinin lideri olmanın keyfini paylaşıyoruz.

uygulanan güncel hurda fiyatları ile hurda malzeme alımı yapmaya devam etmekteyiz. Toptan hurda alımlarına özel yüksek fiyat teklifler veriyoruz. Bahşılı hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Bahşılı etrafında hizmet veren Tuğsan Metal liderliğinde hurdacılık faaliyetlerini profesyonel anlayış ile devam ettiriyoruz. Hurda malzeme alımında deneyimle kurumsal veriyoruz.

Bahşılı’da Hurdacı Telefonu

Görüldüğü gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya katkı sağlamaktır. Şayet siz de isterseniz elinizde bulunan hurdayı Tuğsan Metal’a satarak ülke ekonomisine ve doğaya katkı sağlayabilirsiniz. Bahşılı hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasındadır.

Yirmi beş yıldan bu yana on binlerce ton hurdayı geri dönüşüm ile ekonomiye kazandırdık. Tuğsan Metal’ın aracılığıyla çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak için telefonumuzu tuşlamanız yeterlidir. Bahşılı hurdacı telefon numarası sitemizin içinde bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Hemen telefonumuzu tuşlayarak, güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Bahşılı’ın Hurdacı Firması

Bahşılı’da hurdacı firması olarak Bahşılı’ın etrafında her nevi hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemenin taşınması için müsait hurda alım personellerimizi yönlendirmekteyiz. Hurdasını satmak isteyenlere doğru hizmeti sunarak kazanmayı hedefliyoruz.

Yirmi beş senelik sektörel tecrübeyle sektöre öncülük ediyoruz. En yakın Bahşılı hurdacı numaramızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Kırıkkalenin tüm ilçelerinde olduğu gibi Bahşılı etrafında da tüm faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Kaliteli Kırıkkale hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türden hurda malzeme satışı amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. En yakın Bahşılı hurdacı firma mı arıyordunuz? Bahşılı’ın en iyi iş yapan geri dönüşüm firması Tuğsan Metal profesyonel yerinize getiriyor!

Bahşılıda Hurda Alanlar

Bahşılı da zamak antimon hurda, hurda çelik, hurda kalay, torna artığı, çinko hurdası alımı yapmaktayız. Bahşılı çevresinde gönderdiğiniz konumdan hurda malzeme alım satımı yapmaktayız.

Bahşılı çevresinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımında yüksek fiyatlar uygulamaktayız. Bahşılıda hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile sektörün öncüsü konumdayız.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik. Bu sebep ile her türde profesyonelliği kapınıza getirmeye çalışıyoruz. Bu gönderimizde size Bahşılıda hurda alan yerlerle firmamızın arasındaki hizmet farklarını anlatacağız.

Bahşılıda Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Tuğsan Metal olarak araiş sarı, sarı çubuk ucu hurdası MS-58, MS-64 sarı araiş hurda, sarı çubuk talaşı, hurda sarı araiş MS-70 almaktayız. Bu sitede paylaşılmış olan Bahşılı daki sarı pirinç ton fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Daha güncel sitemizdeki hurda sarı alanlar makaleyi okuyabilirsiniz.
Bahşılı hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bahşılıın her yerinde MS-58 külçe sarı hurdası, hurda sarı oto radyatör, hurda fosfor araiş (Cusn8), hurda sarı talaşı, su saati, kırkambar sarı hurdası, hurda sarı musluk vana alan yerler içindeyiz. Hurdacı firmamız Tuğsan Metal Bahşılıda hurda sarı alanlar içerisindeyiz.

Bahşılı’da Alüminyum Hurdası Alımı

Kimyasal elementlerden sayılan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkte, sünebilen bir metaldir. Firmamıza verdiğiniz önem ve destek için teşekkürü hak ediyorsunuz.

Bahşılı da hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Hurdasını satanların desteğiyle Bahşılı genelinde sürekli yenilikler üretiyoruz. Her tür toptan alüminyum hurda almaktayız.
Bahşılı hurda alüminyum fiyatları için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Hurda alüminyum levha, alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum talaşı, alüminyum üretim artığı ticareti gerçekleştiriyoruz. Alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum kalın profil, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum sert kartel alımı yapan hurdacı firmasıyız. Alüminyum sac levha hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak, jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum tencere tava hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Adresten hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil alabilmek için telefonunuzu diliyoruz. Bu sayfadaki Bahşılı alüminyum ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Alüminyum alan hurdacı hakkındaki metini inceleyin

Bakır Hurdası Alan Bahşılı Hurdacı

Kırkambar hurda, profil, kızıl bakır talaş hurda, hurda soyma bakır, 3/8 bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırma antigron alan hurdacı firmasıyız. Hurda bakır fiyatı sayfamızda geniş bilgi bulunuyor. Bahşılı hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bahşılı da bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bahşılı hurda bakır fiyatları için arayınız. Hurda bakır petek, bakır eşya, bakır kap kacak hurdası, levha, ham madde alıyoruz. Hurda bakır alan Bahşılı hurdacı firmamızı şimdi arayarak kaliteli servislerin tadına varın! Bakır tencere hurda, lama, hurda TTR kırma, hurda bakır tel, bakır kazan alınır. Bahşılı’ın en kurumdal hurdacısı olarak hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Bahşılı Hurda Kablo Alan Firma

Bahşılı’ın en iyi hurdacısı ile sizlerde daha kârlı çıkabilirsiniz. Hurda ptt kablosu içi yağlı, hurda ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi, telefon kabloları satarak para kazanmayı arzulayanlar iletişim kurabilirsiniz.

Kablo alan hurdacı konulu içeriği inceleyebilirsiniz. Bahşılı da toptan hurda kablo ticaretinde ederinden fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

İç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablo, karışık kablo hurdaları, antigron kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Yakın çevrede hurda çelik içli enerji kablosu, çelik zırhlı kablolar, hurda yeraltı enerji kablosu, fare yemez kablo hurdaları alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat listesini teklif ediyoruz. Bahşılı’ın tümünde kablo hurda alanlar arasındayız.

%30 bakırlı kablo hurdası, hurda %40 bakırlı kablolar, elektrik kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Bahşılı’da hurda kablo alan firmalar içinde en doğru hizmeti sunuyoruz.

Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Dilediğiniz yerden paslanmaz krom 304 hurdası, krom paslanmaz 304 hurdası talaşı, krom 316 kalite hurdası talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 316, paslanmaz krom 310 hurdası alıyoruz. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Gayet sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır.

Bahşılı da hurda krom için nakit ödeme veriyoruz.
Bahşılı hurda krom paslanmaz fiyatları için arayın. Hurda paslanmaz krom alan geri dönüşüm firmaları içerisindeki Bahşılı hurdacı firmasıyız.

Hurda krom alan yerler yazısına mutlaka göz atmalısınız. Kırıkkale Bahşılı’da krom tank hurdası, hurda krom 201 talaşı, krom 202 hurdası talaşı, 201 kalite krom paslanmaz hurda, 430 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 202 kalite hurdası, krom paslanmaz 430 kalite hurda alıyoruz.

Bahşılı Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Dilediğiniz yerden çıkma demir kapı, demir trabzan, asansör hurdaları, tufal hurdası, hurda pencere demir, ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Hurda demir, dünyada en fazla kullanılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Bahşılı 1.sınıf hurda demir ton fiyatı dün güncellendi.

Tonajlı inşaat yıkım hurdası, döküm demir hurdası, inşaat demir çubuğu, pik demir, inşaat demir hurdası için peşin para ödeme yapmaktayız. Bahşılı da DKP demir hurda, ekstra demir, hurda teneke, hurda toplama demir, demir talaşı Bahşılı hurdacısıyız. Demir hurdası alan geri dönüşümcüler içindeyiz.
Bahşılı hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Anlık demir hurdası kilo fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar paylaşımımızı ziyaret etmek iyi gelir.

Bahşılıda Karton Hurda Alan Hurdacı Firmalar

En güncel fiyatlarla selpak hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap, defter hurdaları alımlarında uyguladığımız ekstra titizlikle hurda satıcılarına değerinden yüksek kazanma şansı veriyoruz. Bahşılı hurda kağıt fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşın. Avantajlı fiyata beyaz kağıt hurda, karışık renkli kağıt hurdaları, karton hurda, hurda koli alım satımı yaparız. Sitemizde yer alan hurda kağıt alan yerler ile alakalı gönderiyi kesinlikle okumalısınız. Bahşılı’da kağıt ve karton hurdası alan hurda geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz. Bahşılı’da kuşe kağıt hurda, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası ticareti yapan hurdacıyız.

İkinci el Çelik Raf Hurda Alım Satımı

Demir raf hurdası alımı yapıyoruz. Bahşılı raf hurdası fiyatları hakkında bilgi almak maksadı ile çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. İkinci el demir raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcut. Daha detaylı bilgi edinmek için 2.el raf hakkında yazdığımız haberimizi ziyaret ediniz. Genellikle hizmet vermeyi bırakmış dükkânlardan elde ettiğimiz çelik raf hurdası, reyonlar, demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el raf satıyoruz.

Bahşılı Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Açık gri mavimsi renkli çinkonun atom numarası 30’dur. Bahşılı da çinko levha, çinko çatı sökümü alan hurdacıyız.

Element olan çinko amonyak, amin, siyanür, halojen iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturmaktadır. Antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Ancak kullanım amacı ve üretimi tam manası ile öğrenilemediğinden öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko madeni, yeryüzünde en fazla miktarda bulunabilen metal elementlerinden biridir.

Plastik Hurda Alım Satımı

Plastik; Azot, Oksijen, karbon (C), Hidrojen ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Dilediğiniz yerden hurda pimapen parçası, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurda, pet şişe hurdası, şeffaf naylon poşet ticareti yapıyoruz. Bahşılı da hurda ABS plastik, polipropilen, jelatin, hurda polistiren kristal almaktayız.
Bahşılı hurda plastik fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz.

Bahşılı Hurdacılar Sitesi

Kırıkkale Bahşılı hurdacılar sitesi içerisinde profesyone hizmet vermekteyiz. Lakin hurda araç veya oto hurdası alıp preslemiyoruz. Dolayısı ile hurda veya ikinci el oto parçası sormak maksadı ile aramayınız. Şundan eminiz ki Bahşılı oto sanayisi içerisinde 2.el araba yedek parçası işleri ile meşgul olan firmalar vardır. Lütfen 2.el araç parçası ihtiyacınızda bu tür yapanlar ile irtibata geçin.

Titanyum hurdası, şablon nikel, karbür hurdası, motor hurda, hurda imalat artığı satmak amacıyla arayabilirsiniz. Bahşılı sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası satımı yapmaktayız.

2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

Kullanılmış tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, kazan, tava, tepsi satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Profesyonel lokanta mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Sosislik ,su sebilleri, bardak mısır makineleri, tabldot, çay ocağı için elektrikli dobaj, kıyma çekme makinesi, ayran makineleri, kahve makinesi temin etmekteyiz. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel 4 gözlü ocak, lokanta tipi aspiratör, evye, krom paslanmaz küvet, krom paslanmaz davlumbaz, krom yemek dilendiricileri vb. endüstriyel tipte mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri işyerimizi ziyarete davet ediyoruz. Titizlikle kullanılmış lokanta tipi bulaşık makinası, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkım işleri yapmak ekosistemin korunması ve iş güvenliği nedenleriyle risk taşıyan işler içinde yer almaktadır. Tecrübeli ekipler tarafından kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Bahşılı’da fabrika yıkım ve sökümü işinde profesyoneliz. Her yapının yapım projeleri kendisine özgü olmaktadır. Bu nedenle yıkımları projesine uygun yapılmalıdır. Öncelikle yıkıma hazırlanan mülkün detaylı biçimde dolaşılması gerekir.

Bahşılı Hurdacı Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki Bahşılı hurda fiyatları her en az yedi günde bir değiştirilmektedir. Tuğsan Metal olarak bütün hurda alımlarımızı yeni hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Güncel Bahşılı hurda fiyatları ile hurda satmak için uzmanlarımızı arayabilirsiniz. Geniş anlık hurda fiyatları içeriği okuyun.

İkinci El Jeneratör Hurdası Alımı

Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektiriğin karşılanamadığı verilemediği bölgelerde jeneratörlerden faydalanılmaktadır. Bahşılı’da ikinci el jeneratör alıyoruz.
Bahşılı ikinci el jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi her şeyin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Ancak eski jeneratör bozuk olsa dahi kıymetli sayılır. İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan teklif bize ulaşın.

Hurda Kurşun Alımı

Yer yüzünde doğal olarak çıkarılabilen madenler içerisindedir. Kurşun tarihten günümüze kullanılan metallerdendir. Tuğsan Metal olarak Bahşılıda kurşun oluk, Minare ve çatı kurşunu, kurşun levha, hurda kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Bahşılı’da hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen arayabilirsiniz. Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle işlenir. Kurşunlar kabloların izolasyonunda, çeşitli alaşımlar üretilirken, benzin katkısı olarak, mühimmat üretiminde, pigmentler ve kimyasal maddelerde, akülerin imalatında, radyasyon yalıtımlarında kullanıldığı bilinmektedir.

Akü Hurdası Alımı

Akü; motorsikletler benzeri elektrik enerjisi ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde akü kullanılır. Elektriği kimyasal enerji biçiminde depolayarak gerektiğinde elektrik enerjisi olarak vermeye yarayan bataryalara akü denir. Bahşılı’da kuru akü hurdaları, küçük akü hurdaları, hurda sulu akü alıyoruz. Aküler, yalnızca çalıştırmaya kullanmayla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda voltajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı göndermek gereğinden fazla devirde alternatörün ürettiği voltajı düzenlemek amacı ile akülerin benzeri görevleri vardır. Bahşılı hurda akü fiyatları için arayabilirsiniz.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

Bununla birlikte malesef işi bırakan esnaflardan edindiğimiz defolu fayans kalebodur, su geçirmez laminant parke, tavan, kiremitler satışı yapıyoruz. Yıkılmış apartman vb binalardan bir kenara ayırılan yeni gibi ikinci el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolapları alıyoruz. İnşatlarda yük asansörü, harç karıştırma mikseri, boya makinesi, alçı sıva makinesi ikinci el vidalı iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır.

Hurda Elektronik Alan Yerler

Dizüstü bilgisayar Hurdası VDSL modem, power, elektronik kart, server, belge tarayıcı, fotokopi makinesi, anakarat, ekran kartı, ram, işlemci CPU, sabit disk, DDR rulo, lazer yazıcı, LCD monitör, ses kartı alıyoruz. IOS telefon kartı, elektrik panosu, röleler, elektrik trafoları, GSM baz istasyonu kartları, adaptör, termik röle, kontaktörler satın alıyoruz. Merdaneli çamaşır makinesi, ütü, tartı, ocak, bulaşık makineleri, fırın, buzdolabı, ütü masası, çay ve türk kahvesi makinesi, kombi, klima, fön makinesi, vantilatör fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile firmamızla [iletişime. Her türlü elektronik alet için nakit olarak ödemeler yapıyoruz.

2. el Sac Hurda Alan Firmalar

Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalarca toplanmaktadır. Çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretiminde kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli taşıma araçlarının kaplamasında, uçak ve gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, çatı, straforlu sandviç panel, kapı üretim alanlarında sac levhası kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyaların atılına hurda sac denir. Sac; metal malzemenin ince veya kalın levha şekline getirilmiş şeklidir. İki merdane arasında değişik kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenen ebatlarda şeritler halinde kesilir. Tavuk kümesi tavanı kapatmak için kullanılabilecek vaziyette oluklu sac bulunduruyoruz. Bahşılıda hurda sac alan firmayız.

Bahşılıda Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Yapıların en önemli yeri hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları mekanın kullanımını uzatmaktadır. Hızlı kapatma açısından en ideal olanı çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı makaslarının söküm işleri diğerinden farklı yapılmaktadır. Prefabrike yapı çelik konstrüksiyon hangarlar sökümü yapılırken işletmenin imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çatı makasları ve ikinci el çelik malzeme şeklinde satılabilecek olanlar değer kazanır. Çelik çatı makası sökümü işlerini başarıyla tamamlıyoruz. Kalan çelik malzemeler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Bahşılı’da çelik konstrüksiyon bina sökülmesinde Yirmi beş deneyimli iş geçmişine sahip çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj