Bahçesaray Hurdacı

Bahçesaray hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak hurda atık alıyoruz. Bahçesaray hurdacı Tuğsan Metal hurda malzemesi olanlara gece gündüz farketmeksizin hizmet sunmaktadır.

Van Bahçesaray sanayi etrafında hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Bahçesaray hurdacısı olarak kaliteli hurdacılık hizmetleri sunmaktayız.

Her türden hurdaları depolandığı yerden alıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Bahçesaray hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Ne kadar hurdanız varsa hemen firmamıza ulaşıp 3 dakika zaman kaybetmeden avantajlı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bahçesaray da hurdacı firmalardan biri olmanın onurunu birlikte çalıştıklarımız ile yaşıyoruz. uygulanan anlık hurda fiyat listesi ile her çeşit hurda alımı hizmetleri için yerinize gelmekteyiz.

Bahçesaraydaki geri dönüşüm depoları içerisinde hizmetlerimiz ile lider konumdayız. Tuğsan Metal tecrübesiyle hurdacılık ve geri dönüşüm işlerini profesyonellikle tamamlıyoruz.

Hurda alım satımlarında deneyimle hareket ediyoruz. Bahçesaray’dan ikinci el ofis mobilyaları ve hurda için hurdanın ederini piyasasından iyi fiyat ile ödemekteyiz. Değerlendirmek istediğiniz hurda malzemelerin hesaplanan tutarını hurda malzemeler yüklenirken nakit ödemekteyiz.

Bahçesaray’da Hurdacı Telefon Numarası

Bahçesaray hurdacılık hurdacılık hizmetleri verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Okuduğunuz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya katkı sağlamaktır. Sizlerde isterseniz biriktirdiğiniz hurdaların dönüştürülmesini sağlayarak çevreyi korumaya yardımcı olabilirsiniz.

Hemen telefonumuzu tuşlayarak, anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda satışı yapmak amacı ile numaralarımızı tuşlayabilirsiniz.

Bahçesaray hurdacı numarası sitemizin altında tek tıkla arayabileceğiniz yerdedir. Yirmi beş seneden bu günlere tonlarca hurdayı geri dönüşüm aracılığıyla ekonomimize kazandırabildik. Tuğsan Metal’ın çalışmaları ile daha az doğal kaynak yok edildi.

Bahçesaray’daki Hurdacılar

Sizde her nevi hurda kağıt satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Doğru hizmetleri sunarak kazanmayı ilke edinerek yüksek hurda fiyat teklifleri sunmaktayız. Sertifikalı Bahçesaray hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bahçesaray’daki en profesyonel hurdacı Tuğsan Metal ile tanışın!

Bahçesaray’da geri dönüşüm firması olarak Bahçesaray’ın çevresinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda atıklarınızın transferi için hazır bulunan araçlarımızı yönlendiriyoruz. Yirmi beş yıllık tecrübe ile hizmet sunmaktayız. En yakın Bahçesaray hurdacı numaramızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Van’ın tamamında yaptığımız gibi Bahçesaray ilçesinde de hurda alım satım servislerimizi sürdürmekteyiz. Profesyonel Van hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Bahçesarayda Hurda Alımı

Bahçesarayda hurda kalay, CNC artığı hurda, çinko hurdası, antimon zamak hurda, çelik hurdası ticareti esnasında en iyi fiyat garantisi veriyoruz. Tonajlı kablo ve bakır, alüminyum hurdası, sarı hurda, çinko hurda, demir, kurşun alımlarına özel fiyat listesi sunuyoruz. Bahçesarayda hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öncü durumdayız. Bahçesarayda adresten hurda alüminyum kutu almaktayız.

Bugün ki paylaşımda sizlere Bahçesaray’da hurda alan geri dönüşüm firmaları ile aramızdaki profesyonel hizmetlerimizi açıklamaya çalışıyoruz. Bahçesarayda hurda ve ikinci el mutfak eşyası alım satımı işlerini yapıyoruz. Hurda malzeme satmak isteyenlerin memnun kalmasını ön planda tutarak çok çalışmaktan daha çok yüksek kazanç elde etmeyi arzu ediyoruz. Bu neden ile her türde profesyonel hizmeti ayağınıza getirmekteyiz.

Bahçesaray’da Hurda Bakır Alan Firmalar

Ham madde, bakırlı petek hurdası, bakır eşya hurdası, hurda bakır levha, bakır kap kacak hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Bakır alan hurdacılar alanında daha detaylı anlatıma erişebilirsiniz. Burada yer alan hurda bakır fiyat listesi bütün Bahçesaray için geçerli olmayabilir. Bahçesaray’da hurda bakır almak için depomuzu oluşturduk.
Bahçesaray hurda bakır fiyatları bulunan listemize ulaşmak için bize ulaşın. TTR kırma, tel, bakır tencere, büyük boy bakır kazan, lama alımı yapıyoruz. Bahçesaray etrafında bakır hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Antigron hurdası, yanık bakır hurda, bakır boru hurdası, soyma bakır hurda, ince bakır profil hurdası, bakır kırkambar, bakır talaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Bahçesaray hurdacı telefon numarasını hızlıca arayarak tecrübeli hizmetimizin keyfini yaşayın!

Bahçesaray Hurda Sarı Alımı

Bahçesaray hurdacı Tuğsan Metal olarak MS-58 sarı talaş hurdası, hurda çubuk ucu parça sarı, sarı araiş, MS-70 hurda sarı pirinç araiş, MS-64 sarı pirinç araiş ticaretinde en yüksek fiyatları uyguluyoruz. Bu sayfadaki Bahçesaray merkezdeki sarı pirinç hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Daha kesin bloğumuzda önceden paylaşılmış hurda pirinç sarı alan hurdacı yazıyı okuyabilirsiniz.
Bahçesaray hurda sarı fiyatları için arayınız.

Bahçesaray merkezde sarı musluk, hurda sarı talaşı, hurda MS-58 sarı külçe, sarı radyatör hurda, sarı kırkambar, hurda bronz fosfor Cusn8, sarı su saati hurdası alan yerler içindeyiz. Tuğsan Metal firmamız Bahçesaray’da hurda sarı alım satımı yapmaktayız.

Bahçesaray Hurdacı Hurda Demir Alımı

Yüksek tonajlı demir döküm hurdası, inşaat yıkım hurdası, hurda pik demir, hurda inşaat demiri çubuğu, inşaat demiri hurdası alırız. Tuğsan Metal, Bahçesaray da demir hurda alanlar içerisindeyiz.
Bahçesaray hurda demir fiyatları için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Konumdan asansör malzemesi, pencere demiri hurdası, demir merdiven korkuluğu, çıkma demir kapı, tufal, alıyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyat listesi için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Anlık demir hurda fiyat listesi demir hurdası hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Hurda demir, dünya genelinde en çok çıkarılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Bahçesaray ekstra demir hurdası fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Bahçesaray’da ekstra hurda demir, teneke hurdası, toplama demir, hurda DKP demir, demir talaş hurdası alımı yapıyoruz.

Bahçesaray da Alüminyum Hurda Alımı

Bahçesaray alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Her çeşit toptan alüminyum hurdası nakit alınır.
Bahçesaray hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır. Jant, alüminyum sac levha, hurda alüminyum tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, eski alüminyum tencere alan hurdacıyız.

Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem ve destek nedeni ile sonsuz teşekkürler. Alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum levha hurda, kaba alüminyum talaşı, alüminyum imalat atığı satışı yapmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Bu sayfadaki Bahçesaray alüminyum hurda fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacı hakkındaki metine bir göz gezdirebilirsiniz Konumdan alüminyum klima radyatörü, alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum kompozit, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası alımı yapmak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Bize güven duyanların desteğiyle durmadan profesyonelleşiyoruz. Alüminyum sert kartel, alüminyum kalın profil, hurda alüminyum kalıp, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası ticareti yapıyoruz.

Bahçesaray’da Kablo Hurdası Alım Satımı

Telefon kablo hurdaları, ptt kablo hurdası, ptt kablo içi hurdası, hurda yağlı içli ptt kablosu elinde olanlar bizi arayabilir. Bahçesaray’ın tüm sokaklarında kablo hurda alanlar içindeyiz. hurda kablonun kilosu kaç para içerikli yazıya bir göz atın.

İç tesisat kablosu, karışık kablolar, tek damar kablo, hurda antigron kablo, enye kablo hurdaları alıyoruz. %40 bakırlı kablo hurdası, hurda %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo, elektrik kablo hurdaları alımında öncüyüz. Şehrimizde fare yemez kablo hurdası, çelik zırh kablo hurdaları, hurda yeraltı enerji kablosu, yer altı kablosu alım satımı sırasında piyasasının üstünde fiyat listesini gönderiyoruz.

Bahçesaray ın en büyük hurdacısı ile ticaretin keyfini yaşıyoruz. Bahçesaray’da yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Bahçesarayda hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Hurda Krom Alanlar

Konumdan hurda krom paslanmaz 316 kalite, 316 krom hurda talaşı, 304 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 310 talaşı, paslanmaz krom 310 hurda, hurda krom paslanmaz 304 kalite alım satımı yapan Bahçesaray hurda ve geri dönüşüm firmaları arasındayız. Van Bahçesaray’da 202 paslanmaz krom hurdası talaşı, 201 kalite paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz tank hurda, krom 430 hurdası, 430 kalite krom hurdası talaşı, 201 paslanmaz krom hurda talaşı, krom paslanmaz 202 kalite hurda alım satımlarında özel fiyat listesi uyguluyoruz.

Bahçesaray genelinde hurda krom ticareti yapan hurdacı firmasıyız.
Bahçesaray hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemiz için bizlerle iletişime geçin. Krom hurda alımı hurda krom konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklamalısınız.

Krom paslanmaz hurda alan Bahçesaray hurdacı işletmesiyiz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılıyor. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir.

Plastik Hurdası Alımı

Toptan kırmızı, mavi kapak hurda, hurda kırkambar plastik, hurda beyaz naylon, pimapen, pet şişe ticareti yapan hurdacıyız.

Plastik hurdası, oksijen (O), azot (N), (H) hidrojen, (C) Karbon ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Bahçesaray’da ABS plastik hurda, polistiren, polipropilen moblen, hurda jelatin alıyoruz. Bahçesaray hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Bahçesaray Karton Hurdası Alımı

Bahçesaray hurdacı olarak bristol hurda, hurda kuşe kağıt, hurda yeni gazete ticareti yapıyoruz. En avantajlı fiyatla defter, hurda okul kitapları, A4 kağıt hurdaları, peçete alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyetle satıcıya daha çok kazanma imkanı iletiyoruz. Bahçesaray hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için bize çağrı bırakabilirsiniz. derinden çok fiyatlarla hurda beyaz kağıt, koliler, hurda karışık renkli kağıt, karton hurdaları alan yerler içerisinde en fazla fiyat listesini sunmaktayız. Hurda kağıt alan hurdacı hakkında bilgi içeren okuyabilirsiniz. Bahçesaray’da karton, kağıt hurdası alımı yapmaya kesintisiz devam ediyoruz.

Kurşun Hurda Fiyatları

Tuğsan Metal olarak Bahçesaray da kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun levha, hurda kurşun boru, Çatı minare kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Bahçesarayda hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşun çeşitli alaşımlar üretilirken, akülerin imalatında, askeri mühimmatlarda, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda, kabloların izolasyonunda, pigmentlerde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde kullanılmaktadır. Dünyada nabit olarak bulunabilir. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme benzeri aşamalar sayesinde çıkarılır. Ekstraktif metalurji ile işlenmektedir. Kurşun eski tarihlerden bugüne değin kullanılan metallerdendir.

Bahçesaray Hurdacı Sitesi

Van Bahçesaray hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet sunuyoruz. Ancak hurda araç veya motorsiklet hurdası alım satımı yapmamaktayız. Bu nedenle hurda veya ikinci el araba yedek parçası istemek için arama kabul etmemekteyiz. Bundan eminiz Bahçesaray sanayi sitesi içinde oto yedek parça işleri ile meşgul olan firmalar bulabileceksiniz. Rica ederiz bu işlerde alım satımı yapan yerleri arayın.

Hurda imalat artığı, motor hurdası, karbür hurda, şablon nikel, titanyum alımı yapmaktayız. Bahçesaray oto sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 46, Nema 17 step motor hurdası almaktayız.

Bahçesaray da Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Kapanmış fabrika sökülürken öncelikle yıkılması istenen üretim yerinin incelikle dolaşılması gerekiyor. Her inşaatın projesi kendisine özgüdür. Bu nedenle yıkımları farklı yapılmalıdır. Yıkım işi yapmak iş sağlığı ve ekosistemin korunması nedeniyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır. Bahçesaray fabrika yıkım ve söküm işlemlerinize talip oluyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Yıkılmış yurt binalarından kenara ayrılan hala kullanılabilir 2. el demir kapı, pencereler, mutfak dolabı alıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörleri, harç makinesi, boya makinesi, alçı karıştırma makinesi ikinci el inşaat iskelesi, plywood hurda 2.el olarak satılır. Birde batan fabrikalardan satın almış olduğumuz küçücük ucuz laminantlar, fayans, tavanlar, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz.

Anlık Güncel Bahçesaray Hurda Fiyatları

Güncel Bahçesaray hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Sitemizdeki hurda fiyatları makaleye bir göz atın. Bütün hurda alımını yeni hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. İnternet sitemizdeki Bahçesaray hurda fiyatları anlık güncel olarak değiştirilmektedir.

Hurda Elektronik Malzeme Alan Yerler

IOS telefon kartı, elektrik panosu, röle, trafolar, kontaktör, GSM kartları, termik röleler, adaptör alımlarında en yüksek fiyatı firmamız vermektedir. Bilgisayar Hurdası fotokopi makinesi, crt monitör, power supply, scanner, renkli yazıcı, ram, ekrankartı, işlemci, DDR Rulo, server, SSD hard disk, elektronik kart, yeni nesil anakarat, ses kartı, modem alıyoruz. Her türlü elektronik eşya alırken değerinden yüksek fiyatlar sunmaktayız. Elektronik çamaşır makineleri, 3 programlı bulaşık makinesi, fön makineleri, çay ve filtre kahve makinesi, ocak, ütü, mini buzdolabı, kombi, vantilatör, fırın, klima, ütü masası fiyatları hakkında bilgi istemek amacıyla hemen arayın.

Akü Hurdası Alanlar

Küçük akü hurdaları, Sulu akü hurdası, kuru akü hurda hizmetini başarı ile gerçekleştiriyoruz. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik biçimde vermeye yarayan depolardır. Aküler; otomobiller benzeri enerjiye ihtiyacı olan taşıtlarla bir takım elektrikli alet edavatlarda kullanılmaktadır. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda kullanılmaktadır. Aküler, sadece ateşlemeye kullanmakla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda alıcıya elektrik akımı göndermek, voltaj ve amperaj dengelemek gereğinden yüksek devirde alternatörün üreteceği voltajı düzenlemek maksadı ile aküden faydalanılarak araç korunmaktadır. Bahçesaray hurda akü fiyatları sormak için arayınız.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon spor kompleksleri sökümlerinde yapının inşa projeleri incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çatı makası ve 2.el çelik malzemesi şeklinde satılabilecek olanlar ayrılabilir. Çelik çatı sökümünü titizlikle tamamlıyoruz. Sökümden kalan çelikler geri dönüştürülebilir. Van Bahçesaray’da çelik konstrüksiyon fabrika sökümlerinde deneyimli uzman kadromuzla güvenli hizmetler veriyoruz. Dayanıklılık açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı makaslarının söküm yıkımı diğerinden değişik yapılmalıdır. Binalar için en önemli alan hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür.

Bahçesaray’da Hurda Çinko Alan En Yakın Hurdacılar

Elementler içinde bulunan çinko siyanür, halojen, amin, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler meydana getirir. Bahçesaray’da çinko levha hurdası, çinko çatı sökümü alan hurdacıyız. Çinko, yer kabuğunda en fazla çıkarılabilen elementlerdendir.

Çinko açık gri mavimsi renktedir. Çinko, antik dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Ancak nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manası ile öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Raf Hurda Fiyatları

Bahçesaray hurda çelik raf fiyatları öğrenmek amacı ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. 2. el market rafı ihtiyaçlarınız için buradayız. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda raf alımı hakkındaki konumuza göz atabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Çoğunluk ile ekipmanını yenileyen pastahanelerden temin ettiğimiz teşhir reyonları, hurda çelik raflar, demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el raf hurdası satanlar arasındayız.

Bahçesaray 2. El Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alımı

İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. 2. El sanayi tipi lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz. Ayran köpürtme makineleri, çay ocağı dobajı, tabldot, kıyma makineleri, su sebili, kahve makinesi, mısır makinesi temin ediyoruz. Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri, restoran tipi yemek ocağı vs endüstriyel mutfak alet edavatlarını yakından incelemek için sizi işyerimize davet etmekteyiz. İyi durumda pansiyon tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz.

Hurda Jeneratör Alan Hurdacı

Her malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Fakat 2.el jeneratör çalışmasa da alıcı bulur. Hayatı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin bulunmadığı yerlerde jeneratörler kullanılmaktadır.

İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden teklif bizi hemen arayın. İkinci el jeneratör alımında en güncel fiyatı biz vermekteyiz.
Bahçesaray 2.el jeneratör fiyatları sormak için arayın.

2.el Sac Hurdası Alanlar

Depo tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilir durumda oluklu sac satın alabilirsiniz. Bahçesaray’da sac hurdası alımı maksadı ile şimdi arayın. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır. Varil, çatı kaplaması, demir kapı, sandviç panel üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Farklı gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapılarında kullanılmaktadır. Çatı, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Bütün bu eşyalardan sac hurdası çıkarılabilir. Sac; demirin levha biçimine getirilen biçimidir. Merdaneyle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilerek üretilmektedir. Önceden belirlenen standart ölçülerde kesilmektedir.

Bahçesaray’da Karışık Cam Hurda Alanlar

Genellikle renkli ve şeffaf karışık şeffaf cam şişe hurdası, çıkma araç camı, soda şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, meşrubat şişesi, kola şişesi, konserve şişesi şekillerinde cam hurda cinsleri bulunuyor. Bahçesaray çevresinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Genellikle renkli ve şeffaf karışık şeffaf cam şişe hurdası, çıkma araç camı, soda şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, meşrubat şişesi, kola şişesi, konserve şişesi şekillerinde cam hurda cinsleri bulunuyor.

Hemen Arayın!
Whatsapp ile Mesaj