Ardahan Hurdacı

Ardahan merkezinde hurda eşyalar ve 2.el ev eşyası alım satımı için nakit ödeme yapıyoruz. Hurdalarınızı yerinizden almak amacıyla profesyonel ekip oluşturduk. Ardahanda hurda alımı yapan şirketlerden biri olarak sunmaya devam ettiğimiz hizmetleri işyerimizi tercih edenler için açıklıyoruz.

Ardahan’da uygulanan hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaya devam etmekteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Ardahan hurdacısı olarak Ardahan’ın tüm caddelerinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Hurda alım satımında titizlikle profesyonel hizmet vermekteyiz. Hurdanızın tutarını öğrenmek için zaman kaybetmeden firmamız ile bağlantıya geçerek en geç beş dakikada fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Hurdalarınızın uzmanlarımızca hesaplanan tutarını peşin bir şekilde ödemekteyiz. Ardahan’da hizmet veren Tuğsan sektörel atılımları ile Ardahan bölgesinde hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerini profesyonel anlayışla tamamlamaktayız.

Ardahan çevresinde hurda alım firmasıyız. Ardahan da hurda alanlar arasında hizmetlerimizle lideriz. Ardahandaki hurdacı firmalar içerisinde hurda malzeme alıyoruz.

Tuğsan hurda malzemesi olanlara sürekli hizmet sunmaya devam ediyor. Ardahan hurdacı olarak hurda malzeme alıyoruz.

Ardahan’daki Hurdacı Firmalar

Sertifikalı Ardahan hurdacısı mı arıyorsunuz? Ardahan daki en profesyonel geri dönüşüm ve hurdacılık firması Tuğsan’la tanışın! Kurumsal anlayışla kazanç elde etmek istemekteyiz.

Sizlerde her türde hurda satmak nedeniyle şirketimizi tuşlayabilirsiniz. Ardahan’da geri dönüşüm firması olarak Ardahan’ın tamamında her nevi hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın transferi için uygun araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Geri dönüşümde 25 yıllık tecrübe ile sektöre bir sürü yenilik getirmeye özen göstermekteyiz. En yakın Ardahan hurdacı firma olarak hizmetinizdeyiz.

Ardahan’da Hurda Alanlar

Ardahanda hurda ve ikinci el eşya alımı yaptığımız hakkında geniş bilgi paylaşmıştık. Ardahan da kalay hurda, torna artığı hurda malzeme, çelik hurda, antimon zamak hurdası, çinko hurdası almaya devam etmekteyiz. Ardahan bölgesinde konumdan hurda alım hizmeti veriyoruz.

Bugün ki gönderimizde sizler gibi hurdasını değerinde satarak para kazanmak isteyen herkese Ardahan’da hurda alan firmalar ile firmamız arasındaki farkımızı anlatmaya çalışacağız. Toptan alüminyum hurda, kablo hurdası, hurda bakır, kurşun,çinko, hurda sarı ve hurda demir alımlarında fiyat listeleri sunuyoruz. Ardahanda hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla liderlik yapmaktayız. Müşterilerin memnun kalmasına öncelik vererek sürüm sayesinde kazanmayı amaçlıyoruz. Bu sebep ile her türde profesyonel hizmeti kapınıza getiriyoruz.

Ardahan da Hurdacı Telefonu

Hemen arayın, en iyi hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Yirmi beş yıldır tonlarca hurdayı geri dönüşüm ile ekonomimize kazandırdık. Böylece çok daha az doğal kaynak yok edildi. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak üzere numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Ardahan hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içinde yer alır.

Görüldüğü üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Eğer siz de isterseniz biriktirdiğiniz hurda malzemeyi Tuğsan’a satarak ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Ardahan hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Ardahan’da Hurda Kablo Alımı

Ardahan’da hurda kablo alanlar arasındayız. Ardahan’da tonajlı kablo hurdası alımında değerinden pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Şehrimizde fare yemez kablo hurdası, çelik zırh kablo hurdası, hurda çelik içli enerji kablosu, hurda yer altı enerji kablosu alım satımı yaparken en yüksek fiyat listesini veriyoruz.

Ardahan’ın en büyük hurdacısı ile sizlerde yüksek kazanç elde edebileceksiniz. Tek damar kablo, antigron kablolar, hurda karışık kablo, enya kablolar, iç tesisat kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. %50 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo, hurda elektrik kablolar alımında uzmanız.

Ardahanda hurda kablo alan yerler arasındayız. Sayfamızdaki hurda kablo makaleye bir göz atabilirsiniz. Hurda telefon kabloları, hurda ptt kablosu içi, hurda yağlı içli ptt kablosu, ptt kablo hurdaları satarak daha çok para kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçin.

Ardahan Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Tonajlı döküm demir hurdası, yıkım hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), hurda pik demir, inşaat demiri hurdası alım satımı yapıyoruz. Demir, yeryüzünde en çok kullanılan metaller içerisindedir. Buradaki Ardahan demir hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Ardahan da demir talaş hurda, hurda ekstra demir, dkp demir, teneke, toplama demir hurda alım satımı yapıyoruz.

Demir hurda alan fabrikalar içindeyiz.
Ardahan hurda demir fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Anlık güncel hurda demir fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan yerler gönderisine bir göz atarsanız şahane olur. Yerinden hurda asansör, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, tufal hurda, alımı yapan hurdacıyız.

Ardahanda Hurda Krom Alım Satımı

Adresten 316 kalite krom paslanmaz hurdası, paslanmaz krom 304 kalite hurdası, krom paslanmaz 316 kalite hurdası talaşı, 304 kalite krom hurda, hurda paslanmaz krom 310 talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurda için peşin ödeme veriyoruz. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır.

Ardahanda hurda krom alıyoruz. Ardahan hurda krom fiyatları bulunan listemize ulaşmak için telefonumuza ulaşın. Krom hurdası alanlar içerisindeki Ardahan hurdacı depsouyuz.

Hurda krom alan hurdacı firmalar yazımızı dolaşmak öğrenmenizi sağlayacaktır. Ardahanda hurda krom 430, hurda krom imalat artığı, 201 kalite paslanmaz krom hurda, 202 kalite krom paslanmaz hurda, 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 201 talaşı, krom 202 hurdası talaşı almayı sürdürüyoruz.

Hurda Bakır Alan Ardahan Hurdacı

Antigron kırma, soyma bakır hurda, hurda 1/2 bakır boru, bakır (kızıl) talaş, 40 ambar, bakır yanık hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan fabrikalar içeriğimizde geniş anlatıma erişebilirsiniz. Ardahan hurda bakır kg fiyatı ile hizmet veriyoruz. Ardahanda kurumsal hurdacısı olarak bakır hurda alımında deneyimliyiz. Ardahanda hurda bakır alabilmek için yeni bir iş yeri oluşturduk. Ardahan hurda bakır fiyatları için arayınız. Bakır eşya, hurda bakır levha, ham madde, bakırlı petek hurdası, eski bakır tepsi almaktayız. Bakır tencere hurdası, bakır lama, hurda TTR kırma bakır, bakır tel hurda, hurda bakır kazan alımı yapıyoruz. Bakır alan Ardahan hurdacı numarasını hemen arayın profesyonel hizmetlerimizin tadını yaşayın!

Ardahan da Alüminyum Hurdası Alanlar

Hurda araiş, alüminyum ofset matbaa, profil, piston, alüminyum sert kartel hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Yerinden alüminyum klima radyatörü hurdası, hurda alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant içi siyah, hurda profil eloksallı alüminyum alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz.

Araba jantı, alüminyum çatı sacı, alüminyum petek, alüminyum tencere hurdası, alüminyum tabak, alüminyum tel hurdası Ardahan hurdacısıyız. Ardahan’da alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Bu sayfadaki Ardahan hurda alüminyum fiyatları güncellendi. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki yazıyı ziyaret edin

Her tür yüksek tonajlı alüminyum hurda almaktayız.
Ardahan hurda alüminyum fiyatları sormak için bize ulaşın. Müşterilerimizin destekleriyle Ardahan bölgesinde her gün profesyonelleşiyoruz. Alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum üretim artığı alıyoruz.

Kimyasal elementlerden sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven nedeni ile teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ardahan da Pirinç Sarı Hurda Alımı

Tuğsan firmamız adına Ardahanda hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Ardahan çevresinde hurda bronz (Cusn8), hurda sarı oto radyatör, kırkambar sarı, hurda sarı musluk, sarı su saati hurdası, hurda sarı fermuar talaşı, hurda sarı külçe alan yerler içindeyiz.

Buradaki Ardahan hurda sarı fiyatlarını kayıt olanlara bedelsiz gönderilmektedir. Detaylı sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan yerler metni inceleyin.
Ardahan hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Tuğsan olarak MS-64 hurda sarı araiş, hurda sarı çubuk ucu, pirinç sarı araiş hurdası, araiş sarı MS-70, sarı talaş hurdası alımında lideriz.

Ardahan Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Yapılar için en önemli alan şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı çalışmaları daha uzun ömürlüdür. Ardahan da çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinizde deneyimli çalışanlarımız ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Çelik çatı makası sökümlerini titizlikle yapmaktayız. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Çelik yapı ve prefabrik spor salonları sökümlerinde işletmenin inşa projelerine özen gösterilmelidir. Böylece 2.el çelik çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılabilecek olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Kolaylık açısından en sağlam çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı biçimlerinin yıkım söküm işleri diğerinden değişiktir.

Ardahan’da Plastik Hurdası Alanlar

Plastik, oksijen (O), Hidrojen (H), karbon, azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Ardahanda yüksek tonajlı şeffaf naylon, şeffaf pet şişe, kırkambar plastik, pimapen parçası, hurda mavi kapak alımlarında rakiplerimizden yüksek fiyat sunuyoruz.

Ardahanda hurda ABS plastik, polipropilen hurdası, hurda jelatin, hurda polistiren ticaretiyle uğraşıyoruz. Ardahan hurda plastik pimapen fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayabilirsiniz.

Elektronik Hurda Alım Satımı

Masaüstü bilgisayar Hurdası yazıcı, VDSL modem, CPU işlemci, ram, belge tarayıcı, eski ana kart, SATA hard disk, DDR Rulo, sunucu, ekrankartı, elektronik kart, CRT monitör, power, ses kartı, fotokopi makineleri satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Elektrik panosu, röleler, tuşlu telefon kartları, elektrik trafoları, GSM baz istasyonu kartları, şarj cihazı, kontaktör, termik röle satın alıyoruz. Fırın, merdaneli çamaşır makinesi, klima, mutfak terazisi, çay ve türk kahvesi makineleri, ütü, vantilatör, buzdolabı, 6 programlı bulaşık makineleri, fön makinesi, ütü masası, ocak, kombi alımı yapıyoruz. Sıfır ve kullanılmış elektrikli alet alımlarında bedelini yerinde ödemekteyiz.

Kurşun Hurda Alımı

Doğadaki kurşunlar patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Ekstraktif metalurji ile kullanılabilir biçime getirilmektedir. Doğada nabit olarak bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi benzin katkısı olarak, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, çeşitli alaşımlarda, askeri mühimmatlarda, kabloların izolasyonunda, aküler üretilirken, radyasyon yalıtımlarında kurşunlar kullanılmaktadır. Kurşun tarihten günümüze kullanılmakta olan metallerden biridir. Ardahan hurdacı Tuğsan olarak hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun levha, hurda kurşun boru, Çatı minare kurşunu alıyoruz. Ayrıca Ardahan da çinko hurdası alım satım hizmeti sunmaktayız. Çinko hurdası satın alan yerler arayışındaysanız telefon numaralarımızı hemen arayabilirsiniz.

Hurda Jeneratör Alımı

Ardahanda ikinci el jeneratör alım satımı yapıyoruz. Ardahan ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Elektrik enerjisi bulunamayan yerlerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır.
Uzun kullanım sonucu her makinenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi mümkündür. Ancak 2.el jeneratörler bozukda olsa değerli sayılmaktadır. İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi isteyiniz.

Ardahan Hurda Kağıt Alan Firmalar

Ardahanda bristol hurda, kuşe kağıt, gazete hurdası alımı yapıyoruz. Yüksek fiyatlarla beyaz kağıt hurda, karton koli, karton hurdası, karışık renkli kağıt hurdası alım satımı yapan depolar arasındayız.

Sitemizde yer alan hurda kitap hakkındaki içeriği okumalısınız. Ardahan da hurda karton ve kağıt alan hurdacılar arasında hizmet sunuyoruz. En iyi fiyata defter hurdası, selpak peçete hurdası, fotokopi kağıtları, hurda kitap alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özen sayesinde sizlere çok daha yüksek miktarda kâr etme imkanı veriyoruz.
Ardahan hurda kağıt fiyatları için bizlerle iletişime geçin.

Ardahan Akü Hurdası Alanlar

Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme amaçlı akülerden faydalanıyoruz. Akü; otobüsler benzeri elektrik enerjisi ihtiyacı olan taşıtlarla bazı elektronik alet edavatlarda kullanılır. Elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayarak ihtiyaç halinde elektrik biçimde vermeye yarar.

Ardahan da sulu akü hurda, hurda küçük akü, kuru akü hurdası almaktayız. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bunların yanında voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya akım iletmek gereğinden fazla devirlerde alternatörün ürettiği voltajı düzeltmek maksadı ile akülerin görevidir.
Ardahan hurda akü fiyatları bulunan listemiz için arayınız.

Fabrika Sökümü

Evvela sökülmesi istenen fabrika binasının detaylı biçimde dolaşılarak gerekli projenin hazırlanması çok daha doğru bir çalışma olur. Yıkım işleri yapmak iş sağlığı ve güvenliği nedenleriyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü yapılması gerekmektedir. İnşaatların inşa projesi ötekinden farklıdır. Bu sebeple yıkımları farklı olabilir. Ardahan’da fabrika yıkım ve söküm işine talibiz.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Ayran makinesi, kıyma çekme makineleri, kahve makineleri, elektrikli çay otomatı, su sebili, tabldot, pop corn makineleri alıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici, endüstriyel set üstü ocak ve benzeri endüstriyel tipte mutfak malzemesini incelemeniz için sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Sanayi tipi mutfak ekipmanları alıyoruz.

Ardahan’da İkinci el Hurda Çelik Raf Alımı

Hurda market rafı alımı işimizin bir parçasıdır. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Daha geniş bilgi için hurda raf başlıklı haberimizi inceleyiniz. Ardahan hurda raf fiyatları istemek maksadiyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Çoğunluk ile kapanan mandıralardan temin ettiğimiz ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2. el market rafı satışı yapıyoruz.

Çinko Hurda Alım Satımı

Çinko, yer yüzünde en fazla miktarda bulunan metal elementlerdendir. Antik dönemlerden beri bilinmektedir. Fakat üretimi ve kullanılması tam öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır.

Elementler arasında bulunan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonları ile kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko mavimsi açık gri renktedir. Ardahanda çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası alıyoruz.

Sac Hurdası Alım Satımı

Sac; metalin levha şekline getirilen halidir. Merdaneyle farklı inceliklerde düzleştirilir. Önceden belirlenmiş ebatlarda şerit gibi kesilir. Kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli arabaların kapaklarında, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu saydığımız malzemelerden sac hurdası elde edilmektedir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan yerler için önemlidir. Müştemilat tavanı kaplamak için kullanabilirsiniz. Ardahan bölgesinde ondülin hurda sac alan yerlerdeniz.

Ardahan 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile batmış satıcılardan satın aldığımız defolu tavan, kiremit, fayans, su geçirmez laminantlar satışı yapıyoruz. İnşaat alanlarında alçı makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç pompası az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış lokanta binalarından elde edilmiş hala kullanılabilir 2.el pimapenler, mutfak dolapları, demir kapı satıyoruz.

Ardahan Hurdacılar Sitesi

Hurda imalat artığı, hurda motor, karbür, nikel hurda, titanyum hurdası alımı yapıyoruz. Ardahan organize sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 17, Nema 46 hurda step motor almaktayız.

Ardahan hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi yerinize getirmekteyiz. Fakat hurda araç veya traktör hurdası alıp preslemiyoruz. Bu sebep ile hurda araç yedek parça sormak için çağrı kabul etmiyoruz. Eminiz Ardahan oto sanayisi içerisinde hurda oto parçası işi yapan yerler vardır. Lütfen bu işlerde onları arayınız.

Ardahan Hurdacı Hurda Fiyatları

Daha doğru hurda bakır fiyatları metini okuyabilirsiniz. Deneyimli firma olarak tüm hurda alımını yükseltilmiş Ardahan hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Bu sayfadaki Ardahan hurda fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Anlık Ardahan hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve Ardahan’da hurdanın kilosu kaç TL sormak için hemen arayın.

0530 645 29 32
Whatsapp ile Mesaj